♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tretulka
7. apr 2010

inak k tej diskusii ku kociku som sa chcela vyjadrit uz vcera, netreba si to vsimat, aj ked viem, ze to cloveka nastve, proti vkusu ziaden disputat, niektore prispievatelky nevedia co od dobroty asi...ak budem chciet mat kocik staru *LIBERTU tak ju budem mat a nikoho do toho nic nie je

lenadka
7. apr 2010

miska veru za 11€ toolko veci???

u nas sexik bude tiez asi az za cas po predvcerajsom som mala hrozne tvrde brusko a neprijemny pocit a aj strach tym padom este par hodin..😅

lenadka
7. apr 2010

rubi a to som si myslela ze u nas maju zle sono...ale toto???? :-O

michaela80
7. apr 2010

lenadka mame super sekac....ako ked ma tam pred mesiacom vzali baby prvykrat tak som vravela ze ani penazenku nevyberem a odchadzala som s dvoma plnymi taskami...a nakupuju tam ludia co na bavorakoch sa vyvazaju....tie malinke sa tam oplatia kupovat lebo vela veci je este s visackami...

michaela80
7. apr 2010

rubi ako tam moze doki vobec vidiet nieco....hrozne sono...ale hlavne ze je o.k.

didulka85
7. apr 2010

Dobre ranko... Vratila som sa z poradne, tyzden budem PN s vylozenymi nohami. Huraaaa

rubinka
7. apr 2010

Lenadka jak kukám fotky z tvojho sona tak asi tiež nemajú najnovšie 😀 no nevadí, ja som porobila len fotky z videa, ktoré mi dal. Ale tak mala som celkom pekný zážitok aj ked s tými sonami čo majú holky čo boli na morfologický sa to nedá ani porovnať, o 3D ani nehovoriac.

lenadka
7. apr 2010

rubi ja som to totiz este tu fotku fotila mobilom, neskenovala som ju 😅 ale tiez to nie je ziadna slava 😀

mata1001
7. apr 2010

ahojte baby,poradite mi,lebo som vyplasena.vcera poobede ma zacalo boliet na lavej strane v podbrusku.a do vecera ma uz bolelo cele podbrusko a nepreslo ma to ani v noci.mohlo byt babatko zle otocene alebo co to mohlo sposobit?bolest ako ked mam dostat ms.ako ked sa na zaciatku tehu roztahuje maternica.cele poobedie som presedela a v noci som sa bala aj pohnut.do rana to prestalo...poradite?

lenadka
7. apr 2010

ono by bolo fajn keby sa da pridat video-ze? to by sme uz nieco videli 😉

lenadka
7. apr 2010

mati a este ta boli?

bihan
7. apr 2010

Miška, čo si tie drísty jednoducho nezmazala? mala by si pokoje 😀

Sexík sa mi teda ani trošku obmedzovať nechce, aj keď chuť je nejako menej ako pred tehu... nechápem, ale tvrdnutie po sexe je v tomto štádiu úplne normálne, mne to neva, lebo inak mi netvrdne, tak trošku cvičím maternicu 🙂

No a na UZV u nášho radiológa sa fakt nemôžem sťažovať, tak som všetko dokonale videla aj a aj MM 😵

tretulka
7. apr 2010

lenadka dakujem, som sa pohrabala v lekarnicke a to magnzyko mame, som aj zabudla, ze ho raz dal dr. mm kvoli tlaku, je to 500mg, ako si mam dat, 2x1?
micha, jasne, źe to ze to stoji 🙂

mata1001
7. apr 2010

lenadka nie uz teraz nie...

lenadka
7. apr 2010

mne tiez chut niekam odcestovala, takze s postom mat problem nebudem, horsie je to s mm....ale niekedy prekvapujuco cakam ci mm nezacne dobiedzat, sama ho radsej neprovokujem 😀 leb ovsak viem ze potom nespom celu noc co mam brusko ako kamen :-P

janusa127
7. apr 2010

rubi to je ale sono, waw , tak tam sa ťažko hladá pohlavie ... ako som písla treba každému 3D 😀 šak my mamičky ako to máme vydržať nevedeť?? 😀

miška no riadna rypajda...ale také sa vždy nájdu, mi príde vrcholne drzé napísať dakomu do albumu také dačo 🙄

lenadka
7. apr 2010

mati tak to mohlo byt zle otocene, mne sa niekedy tiez tak vzprieci ze ma na chvilku boli brusko hlavne v pravo dolu, ale zvyknem ho stuchnut poriadne naspat a potom sa pretoci 😀 a je zas dobre 😀

rubinka
7. apr 2010

No hej ked to nie je statické a bábo sa hýbe, tak vidíš kde čo je. Video je oveľa lepšie, mám tam celkom pekne zachytené jak si bábo cmúľa ručičky a robí kadečo s rukami 😀 no zlaté to je, môcť si to pozrieť, celé vyšetrenie znova.

michaela80
7. apr 2010

bihan to ma nenapadlo..asi to zmazem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
7. apr 2010

rubinka,mna by zaujímmalo,čo meral v druhom obrazku .... v tretom asi čslusť 😀 😀 😀 😀 miesto BPD

lenadka
7. apr 2010

tretulka podla man staci 1 tabl. ja si davam dve az ked jedna po hodinke nezaberie, tak ta druha potom zvycajne uz ano...

tretulka
7. apr 2010

ja som taka zvedava na zajtrajsie sono, ani spat nebudem 🙂 , dufam, ze malinke nebude hanblive a pekne ukaze vsetko...micha, tak ten sekac zavidim, musim si aj ja urobit vyjazd, mozno budu nejake ulovky 🙂
lenadka, ja co mam foto zo sona v albume je tiez mobilom odfotena fotka, nie scanovana a je celkom vydarena, myslim 😅

mata1001
7. apr 2010

lenadka a moze byt ze ked bolo zle otocene,tak by ma to bolelo tak dlho?

lenadka
7. apr 2010

miska 😀 veru zmaz ju fuchtľu nafučanú 😀

rubinka
7. apr 2010

Deni v druhom obrázku nemeral nič 😀 to len mi dačo ukazoval a asi mu tam omylom začalo dačo merať 🙂

lenadka
7. apr 2010

tretulka mne sa to nejak lesklo ked som to fotila, video je inak celkom fajn ael nenapadlo na z neho spravit fotky 😅 nááá tehu demencia 😀

matka, no neviem, moje keby nepostucham tiez si tak lebedi a je mu jedno ci ma to boli 😅 vsak ono nevie 😀 urco by som to dr. spomenula na poradni, nech porozmysla co to mohlo byt 😉...niekedy ho normalne prilahnem lahnem si na tu stranu kde tlaci a ono hned protestne zakopka a pretoci ci posunie sa 😀

lenadka
7. apr 2010

no nic idem sosovicku navarit a zehlit pri telke

bihan
7. apr 2010

Tretulka, toho magnézka si pokojne daj daj dve tabletky, je tam len 51mg čistého horčíka v tablete, kým denná potreba je 300 ;)

Maťa, ak ti to prešlo a už nebolí, je dosť možné, že to bolo len nejaké jednorázové "naťahovanie".. keby sa to zopakovalo, zavolaj lekárovi 😉

mata1001
7. apr 2010

lenadka v piatok idem do poradne tak mu to poviem,lebo ta bolest nebola 2x prijemna...ale co zena nevydrzi,vsak?vdaka za tvoj nazor 🙂

rubinka
7. apr 2010

A v treťom je to isté, to sa bábo iba pohlo oproti 2.obrázku. Ak si všimneš na oboch je tá istá hodnota, ktorá ale nič neznamená 😀 Tie fotky čo som sem dala boli z prvých sekúnd videa ked ešte nič nemeral.

Inak namerané miery som dávala už predtým a ked som to porovnala na nete, tak sú primerané na vek plodu. Ale skúsím ešte raz: BPD=45mm, FL=3,3cm a AC= 143mm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre