♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
8. apr 2010

marija,to mi je tuto,že mala ostala v nemocnici, a prišli už výsledky? no hadam to už teraz poroešia , drž sa. ja viem čo to je byť bez dieťaťa prvy krat 😖

marija
8. apr 2010

z toho kila co som mala konecne navyse a z coho som sa tesila tak to zo mna zliezlo a v noci som bola bez malej... pisem jak tatar 🙄 😠

klapinka
8. apr 2010

Marija ale uz je lepsie?? pustia ju uz domov rychlo ci este v nemocnici nejaky cas pobudne??

Drzte sa vsetci 4

denisocka
8. apr 2010

klapi,tak si ma teraz kus potešila,že to naozaj čkanie može byť. pri malom som to začala vnímať až po 30tt,dovtedy som to neregistrovala,ale teraz už viem asi ako to citiť,tak ma to prekvapilo včera. a to nebolo prvy krat teda

marija
8. apr 2010

Nejde o mononukleozu nastastie, len o anginu, ale kedze jej boli nasadene ATB na ktore nezaberala stale sa to zhorsovalo... vecra mala vo vysledkoch CRP 156 coz je dost vysoke. Nasadili jej hned infuzky na 6 hodin a plus penicilin, ktory krasne zabral. Najprv ho mala kazde 4 hodiny a teraz kazdych 6 a zapalove markery v krvi idu dole. Nastastie...

denisocka
8. apr 2010

no super,že sa to lešpí. bože s čím to jej male telíčko teda zapasi? 😔

marija
8. apr 2010

klapinka vobec neviem kolko tam ostanu. Lekarka vcera na prijme vravela ze minimalne tyzden, ale dufam, ze tolko nie nakolko sa ta mononukleoza nepotvrdila. Ale este asi cez vikend si ich tam nechaju kym nespravia kontrolne vysledky. Sama neviem... je tam z muzom tak som aspon trosku pokojnejsia aj ked najviac by som bola pokojna keby som tam s nou mohla byt ja...

A ano uz lepsie. Od nedele mala teploty medze 39C az 40C a kazde 4 hodiny bola na liekoch na teplotu a plus kazdu chvilku zabaly lebo sme jej tu teplotku nevedli zrazit. 4 noci a 5 dni sa takto trapila a stale len lezala a nic nejedla. Nastatie dnes v noci uz mala len raz 38,5C, dali jej Nurofen a rano uz mala 36,5C a uz sa aj napapala. Dali jej aj infuzky kvoli vycerpaniu organizmu plus mala velmi nizke zelezo kvoli horuckam. Vyzera to, ze uz to bude len lepsie....

marija
8. apr 2010

deni s obycajnou bakterialnou anginou... nakolko ona nema vobec IgA nedokaze sa vyrovnat s bakterialnymi ochoreniami, ale za to s virusmi si poradi velmi lahko jej imunita.... je to nekonecncy kolotoc kedze uchranit ju pred bakteriami ktore existuju vsade okolo nas je prakticky nemozne... uvidim este co na to imunologicka, ale Ribomunyl zjavne nezabral 🙄

miciatko
8. apr 2010

marija drzim palecky nech uz je len dobre aby ste boli uz spolu doma

denisocka
8. apr 2010

my sme brali ISOPRINOSINE ,neviem či to je to iste

silwietta
8. apr 2010

marija, tak to ma mrzi... hadam bude mala cim skor fit a doma

marija
8. apr 2010

dakujem kocky 😵 verim, ze bude uz len lepsie a co najdlhsie.

Deni vobec neviem.... tych veci na imunitu je uz tolko, ze sama neviem...

lulusha
8. apr 2010

marija, zelam ti, nech sa mala rychlo uzdravi!

rubi - aj ja si kupujem Mama a ja...najradsej mam pribehy o malom Palkovi, pri prvom som uplne plakala, to mnou zmietali tie tehulkovske hromony 😀

ja som si zajtra naplanovala obed v restike, kde maju v ponuke vyprazany syr s hranolkami... 😝 a robia ho fakt dobre, mnaaaam!!!!

abbey1
8. apr 2010

Ahoj.Marija ,prajem Vám nech je malá čím skôr doma.To odlúčenie je hrozné pre vás obe.Držte sa.My ideme s dcérou na obedík dnes po škole.Aj keď mne je po sviatkoch trochu mizerne.Ja som zasa trošku pozabudla na moje alergie a teraz trpím.Tak mi treba.Dnes zasa trošku štrajkuje bruško,tak som rada,že v utorok už idem na poradňu.Tak to prediskutujem s doktorkou.A chcela by som i začať riešiť pôrod,keďže ešte nie som rozhodnutá kde rodiť.

denisocka
8. apr 2010

tak maly už spinká,spravila som rano božsku zeleninovu polievku so zapraškou , tu mi nikdy neodmietne , je to kppec zeleniny a trocha vody 😵 a sebe teraz dokončievam "francuzke"zemiaky a la denisa - teda 5 vrstvy zemiakov +kukurica+hrašok,smotana a vajíčka. to mam najradšej,len takto bez slaniny a klobasy 😀 a kedže je to ma malom vysokom plechu,budem mať na 2dni .

zajtra som objednana do poradne netradične,už o 14.00 ,tak nevadi ,aspon budu otvorene obchody v meste 😀

malemu som nakoniec nevzala tie gumaky tuší Dolce gabana,ale len take obyčajne 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7176464

denisocka
8. apr 2010

rano tu bolo hrozne počasie a zrazu take slniečko svieti

michaela80
8. apr 2010

akurat som zaplatila na amazone angel care, co mas ty deni...

denisocka
8. apr 2010

super, dala si si to poslať na SK? a vzala si pod jedným aj tu stoličku čo si chcela?

denisocka
8. apr 2010

možeš si už kupiť 4mikro baterky AAA tuším,tie daš do Anjelika, do vysielačky budeš mať pribalene nabíjacie v baličku

groka
8. apr 2010

denis citas?akoze tak ma to nasralo,pomali sa asi rozrevem,keby ta vedela,kolko je mamiciek na mizine a tehuliek,nevravim,ze ja som,ale bola som na tom aj lepsie

rubinka
8. apr 2010

Groka o čom je reč? 😕

ma.jus.ka
8. apr 2010

ja som dnes urobila nepravú pizzu, ešte mám jednu v trube, takže o chvíľu bude veľké obžerstvo🙂 a potom zas škola...ach jo

marija, nech sa malá čo najskôr vylieči...

naše krsniatko 7mes. dievčatko tiež dnes nechali v nemocnici, má horúčky vysoké a nevedia z čoho, lebo inak jej nič nie je 😔

silwietta
8. apr 2010

groka, co ta tak rozcertilo?

silwietta
8. apr 2010

majuska, aka je to neprava pizza?

michaela80
8. apr 2010

deni nie vzala som iba kresielko... ta stolicka je draha...kaslem uz na nu..mam jednu po robinovi..v podstate mam dve po Robinovi...takze tak...a lehatko ide na krsneho ucet..len som si ho vybrala... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rubinka
8. apr 2010

Peknučké je to lehátko 🙂

michaela80
8. apr 2010

tiez nechapem..o com je rec...

michaela80
8. apr 2010

dakujeme.. 😀 😀 😀

silwietta
8. apr 2010

Miska, nadherna sedacka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre