♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
20. apr 2010

Nikitka ja som mala tiež decembrové bábätko a potom júlové, po pôrodnici som syna nosila bez zavinovačky le tak na jedej ruke, sa smiali sestričky že aká som zabehaná, o v 40 stupňoch sa inak nedalo, ale v kočiari potom keď sme už boli doma, by som ho bez zavinovačky nechať nemohla, lebo by mi lietal tam, ta pod neho som vždy dala, nezaviazala len aby bol zafixovaný trošku, nožičky som mu plienkou prikrývala aby ho slniečko nespálilo.

Mne sa ešte dr o gluk.teste nezmienil, v 24 tt mám ísť zas do poradne ta už potom ma snáď objedná.

kamajka
20. apr 2010

silwi pripájam sa ku gratuláciám 🙂

silwietta
20. apr 2010

dakujem babule

lulusha
20. apr 2010

silwi, aj ja sa pripajam...tak nemusis ruzove kupovat 😉

kamajka
20. apr 2010

koľko ás je tu ešte toré žijeme s nevedomosti a nevieme čo v nás rastie ? 🙂
mňa už z toho ide poraziť 😀

evitkamalicka
20. apr 2010

kamajka este ja neviem, ale snad uz len 2 tyzdne 😅

rubinka
20. apr 2010

Ja sa tiež dozviem o 2 týždne 🙂

kamajka
20. apr 2010

evitka, rubinka, idete na 3D?

evitkamalicka
20. apr 2010

kamajka ano a tusim aj v rovnaky den ideme

captainka
20. apr 2010

silwi nehnevaaaaaaaaaam 🙂 to ja len pro formu ale gratulujem moc moc

kamajka
20. apr 2010

ja sa chcem tiež objednať na 3D, ale čakám na peniažky 😀 u nás sa platí 40e a že dajú aj cd polhodinové.......
predpokladám že tiež ešte za ajmenej 40e príplatok 😅

inak na tom 3D môže byť aj otecko?

evitkamalicka
20. apr 2010

ja budem platit 35€ a daju mi aj zaznam na DVD a fotky a to uz v cene

rubinka
20. apr 2010

Evi hej rovnaký deň ideme, no tak to máš super cenu, ja budem platiť 67 eur 😒 a u nás dávajú len pár polminútových videí a fotky z videa.

abbey1
20. apr 2010

Captainka,ty si v čele tabuľky a pohlavie nevieš,nechceš vedieť,ale len neprezrádzaš?Baby, tie ktoré ešte nemáte potvrdené pohlavie,aj máte nejaké tušenie?

kamajka
20. apr 2010

no tak u ás to tiež potom asi bude v cene...ja som na 3D nebola ani pri malých trocha sa bojím, čo to bude za UFO 😅

rubinka
20. apr 2010

Abbey ja nemám ani tušáka 😀

evitkamalicka
20. apr 2010

abbey mne v 14tt lekar hovoril, ze to vyzera na dievcatko, ale tak to vtedy sme brali s velkou rezervou

kamajka
20. apr 2010

abbey ja nemám ani potuchy 🙂

a čo ten otecko, viete či môže byť na 3D somnou?

marija
20. apr 2010

ja budem platit za 3D 47eur, kedze som bola aj v 15tt, potom mi vysli dve za cenu jedneho 😝

Kamajka jasne, ze tam moze byt aj otecko 😉 u nas moze byt aj cela rodina ak si to mamicka zela 😎

rubinka
20. apr 2010

Kamajka otecko je tam vítaný 🙂

marija
20. apr 2010

Evitka mne tiez v 14tt na 3D povedali, z edievcatko, bralasom s rezervou ale v 22tt na morfo mi to potvrdili, tak mozno aj tebe potvrdia 🙂

A DVD ci CD je uz urcite v cene vsade.

evitkamalicka
20. apr 2010

marija no uvidime, som velmi zvedava, ak bude dievcatko tak muzik bude velmi happy

kamajka
20. apr 2010

no tak super, ďakujem 🙂
tatino bude pokakaný z toho 😀 už teraz je pri každom kopnutí ktoré cíti.
sa mi včera už sťažoval, že on to asi somnou prežíva, lebo že je strašne náladový a citlivý.
výhovorky 😀 😀 😀

abbey1
20. apr 2010

Tak veľmi držím pästičky,aby to bolo podľa želania,i keď je to jedno aj tak sú to pre nás tie najväčšiu pokladíky a každá potom vravíme,že by sme ich nemenili.Bože mňa dnes v hypermarkete,s plným vozíkom,malá tak začala tlačiť na mechúr až mi bolo do revu.Myslela som ,že to budem musieť nechať vozík a utekať na WC.Našťastie sa umúdrila po chvíľke a ja som dôstojne donakupovala.Des.

kamajka
20. apr 2010

abbey ja som včera celý deň takmer plakala, všade ma to maličké kopalo, do mechúra, do kakáča, do šušky 😀
a také riadne šupy ledva som sa hýbala.

kamajka
20. apr 2010

Ozaj, poraďte niečo na pupáčiky, ja som strašne vyhádzaná, chrbát, plecia, dekolt, katastrofa ☹

abbey1
20. apr 2010

My už čakáme 3:bábo,ale manžel to má akoby nanovo.Znova som mu vysvetlovala,že bábo už počuje,ciká,žmurká atď.Najviac je nadšený,keď sa malá tak neskutočne vrtí,že vidí každý pohyb,alebo ho kope do líca.Aj mi bude za tým drobčekom v brušku ľúto.Ja by som vedela byť tehotná v kuse,jasne,že bez komplikácii.

abbey1
20. apr 2010

Tak aspoň to šťastie,že ma dermatologické problémy obišli.Neplatilo ani to povestné:Dievča krásu berie a chlapec pridáva.Tak neporadím Kamajka.Asi to bude len o čakaní,kedy sa hormony umúdria.

captainka
20. apr 2010

no ebey urcite je to krasne obdobie ale aj ked budes mat zarku pri sebe to bude krasne 🙂 a sabi sa uz tesi na sestricku?

evitkamalicka
20. apr 2010

mne sa uz konecne umudrili, pri Adamkovi som mala perfektnu plet, ale teraz hroza, no uz sa mi to polepsilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre