♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
21. apr 2010

Bibka paráda že je to v poriadku a čo vlastne išlo? sorry asi som prehliadla 😅

michaela80
21. apr 2010

len tato sa mi zda vhodnejsia aj na udrzbu, lebo tie cipky som milionkrat prekliala ked som ich zehlila na klasickych perinkach a zavinovackach...a my sme maleho museli mat v tom kvoli tomu ze mal problem este udrziavat teplotu kedze bol nedonoseny...

kamajka
21. apr 2010

Baby to je normálne ešte že mi býva zle?
Ja neviem, lebo pri malých som nezvracala a pri tomto bábätku som začala zvracievať asi v 11 týždni, zvracala som asi mesiac a potom sa to upokojilo, ale napína ma stále hlavne doobedu.

michaela80
21. apr 2010

kamajka ja som vcera myslela ze sa dovraciam v aute...co mi nikdy nebyvalo zle v aute.. zajtra ma caka 4 hod. cesta autom tak ma asi bracho zabije ked bude musiet kazdu chvilu stat aby som predychavala nevolnosti...

kamajka
21. apr 2010

takže asi je to normálka,že? 🙂

evitkamalicka
21. apr 2010

miska ja nemam cipkovane

mywiel
21. apr 2010

Bihan ak cakas baliky leteckou postou tak sa necuduj ze este nedorazili....ja dufam, ze uz tuto nedelu odletim konecne naspat. 😅

biba12
21. apr 2010

Kamajka islo o hranicne rozsirene postranne mozg.komory. Od sirky 15mm je to hydrocephalus. U chlapcov je norma do 12mm, u dievcat do 10mm. Ale kontroluju uz od 10-15mm ako hranicne hodnoty.

bihan
21. apr 2010

Biba, super správy 😉

Myw, jasné, že letecky 😀 Už tu začali panikáriť, že sa míňajú zásoby (dovezených syrov a spol 😝).

No a ani ja som nehovorila o tých otrasných polstrovaných zavinovačkách, ale o nejakej mäkkej látke, ktorá veľmi nehreje 😉

kamajka
21. apr 2010

bibka aha a to sa zapisuje do tehot.preukazu? by som si to pohľadala,že či to máme oki 🙂
lebo tu lekár nepovie nič iba mrmle sám pre seba 😠

marija
21. apr 2010

Ahojte kocky!

Biba super spravy 😉 budes rodit na Kramaroch u toho lekara co si u neho bola aj na UZV?

Dnes 15:20 ideme na 3D, tak sa uz tesiiiiim 😀 idem teraz poupratovat,a le priebezne vas citam, ale docitat co ste popisali nestiham, dnes tak max jednu stranu dozadu 😉

rubinka
21. apr 2010

Biba super že je všetko ok 🙂

kamajka
21. apr 2010

Mari želám krásny zážitok a nezabudni hodiť fotečkyyy 🙂 🙂 🙂

mata299
21. apr 2010

biba...paráda...to je hrôza, že sa človek musí každú chvíľu triasť nad niečím....inak ja som si kúpila aj obyčajnú perinku a aj zavinovačku...spolieham sa na to, že mi fundovane v predajni poradia, čo potrebujem, keďže som prvorodič, ale ako vás tak čítam, tak ma asi len odrbávajú... 😢

denisocka
21. apr 2010

Bihan,a ty co za zavinku mas v albume v titulke?

silwietta
21. apr 2010

ahojte baby

silwietta
21. apr 2010

mati na tety v predajni velmi nedaj, tie ti povedia ze potrebujes vsetko, len aby predali.... vsetko maju doma, odskusane na detoch alebo vnucatatch 😉

silwietta
21. apr 2010

biba super... teraz by uz mal byt pokoj, ze?

rubinka
21. apr 2010

Marija pekný zážitok 🙂

Mati tak ako ti vravia, predavačiek sa určite nepýtaj oni chcú len čo najviac predať. 😀

katie233
21. apr 2010

Ahojte 🙂. Dlho som tu nebola. Boli sme si oddýchnuť v nemocnici 😅. Len sa chcem spýtať, či ste niektorá užívala Flavobion. Mala som zlé výsledky hepatálnych testov, tak mi ho nasadili. Avšak v príbalovom letáku je napísané, že by sa v tehotenstve nemal užívať, len v odôvodnených prípadoch. Asi vedeli, prečo ho dávajú, ale aj tak...

A medzi iným sme sa dozvedeli, že čakáme chlapčeka. Tak sa tešíme 😀. Aspoň už viem, v akej farbe mám začať nakupovať výbavičku 😵

rubinka
21. apr 2010

Katie tak gratulujem k synčekovi, tak tu samí chlapi pribúdajú 😀

aarwen
21. apr 2010

ahojte, ja sem tiez len semtam nakuknem, popri mojom malom nezbednikovi ani castejsie nestiham 🙂
katie233 vybrali ste pekne meno pre synceka 😀
a my cakame pre zmenu babu. Ja sa tomu ale tesim, lebo budeme mat parik.

bihan
21. apr 2010

Maťa, tak tety v obchodoch toho nakecajú, len aby predali... to by si potrebovala polku obchodu 😝

Deni, presne tú 🙂 Len na fotke je zavinka a ja mám zavinovaciu deku. Závinka je na spôsob tých magic blanket od Red castlu, ale deka má normálne rozmer 80x80cm, takže poslúži určite viac.

denisocka
21. apr 2010

Kati a co vam bolo?a gratulujem k chalanovi

katie233
21. apr 2010

Na pohotovosť som išla s tým, že už mám dlhšie bolesti v podbrušku (akoby som mala menštruáciu) a sťahovalo mi maternicu, ku koncu sa mi zle dýchalo. No a v nemocke začali robiť testy, a okrem iného zistili aj zlé výsledky tých pečeňových testov a zväčšený vývod pravej obličky. Aspoň už viem, prečo ma bolievala oblička, keď som dlhšie držala moč. Ale tá pečeň ma prekvapila 😅. Som im povedala, že začnem piť, aby som vedela, z čoho to mám 😀.

katie233
21. apr 2010

aarwen: ďakujem 😉, aj tvoj synček má pekné meno 🙂

denisocka
21. apr 2010

A tie bolesti a tvrdnutie?z coho?

kamajka
21. apr 2010

😀 aj my a budeme mať chlapčeka tak bude mať také pekné meno, katie, aarwen 😉

kamajka
21. apr 2010

Katie držím palce aby už bolo le dobre, ako dlho si "oddychovala" v nemocnici ?

katie233
21. apr 2010

denisocka: keď ma lekár vyšetroval, tak mi povedal, že sú to príznaky hroziaceho potratu/predčasného pôrodu, a že si ma tam musia nechať na pozorovanie. Celý týždeň mi dávali infúzky, asi po 4-5 mi bolesti ustúpili, ale tvrdnutie mám stále, aj keď už nie, tak často. Prepustiť ma nechcel ani po tom týždni, ale ja som sa vypýtala. Naďalej mám mať kľud na lôžku, a keby čosi už aj utekať do nemocky. Ja si myslím, že som si to hlavne spôsobila sama - bolo veľa roboty, stres, služobné cesty,... A bábo mi dalo jasne najavo, že mám už konečne spomaliť 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre