♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
28. apr 2010

ty kokos...ta to nie je sranda... a babo je v poriadku dufam

nikitka231
28. apr 2010

no a termin mala az koncom jula cize v 7 mesiaci ☹ som zabudla dodat

michaela80
28. apr 2010

tak to je dost skoro.... to nie je ani 30 tt....

nikitka231
28. apr 2010

no ved to ....ja som z toho uplne ze mimo ☹ ☹

michaela80
28. apr 2010

a to bola sama doma co ,ked sa to stalo...

nikitka231
28. apr 2010

hej sama doma,skoro sa zadusila ..keby neodpadla tak ze lezi na boku tak tu uz nie je ...muzovi dali na vyber ze bud zena alebo dieta... ☹ ale skusili oboje ...len co teraz s nou

michaela80
28. apr 2010

no co s nou...mozno sa prebere a bude o.k. ale aj babetko moze mat problem lebo nie je len nedonosene ale mohlo mat slabsi prisun kyslika kym bola v bezvedomi...strasne nestastie....treba verit ze sa obidve z toho dostanu...vahu malej nevies nahodou..

rubinka
28. apr 2010

Tak to je fakt hrozné ☹

ma.jus.ka
28. apr 2010

nikitka to mi je veľmi ľúto... môj ocino je už vyše dvoch mesiacov v nemocnici s poškodeným mozgom, a nie je na tom bohvieako, stále je to také na hrane, a nevieme čo bude...(takže stresu mám v tehotenstve požehnane, a to som si myslela, že môj najväčší stres je škola)...takže rodine a všetkým prajem hlavne veľa sily a viery, že bude lepšie...a nech lekárov neberú príliš vážne, lebo niekedy ani oni samy nevedia...ale toto je o to horšie, že je tu aj to mimi veľmi malinké...držím obom palce, aby sa z toho dostali, čo najskôr....

simuska153
28. apr 2010

Ahojte,

Nikitka, to su fakt hrozne spravy ☹ ☹ ☹ ... mozme bohuzial len drzat palce, nech to dopadne pre obidve co najlepsie....
Majuska - aj Tvojmu ocinovi zelam len a len vela zdravia a aj stastia, nech to poskodenie nie je velke.... mas to teraz velmi tazke ☹ , tak sa aj ty drz...

rubinka
28. apr 2010

Majus je mi to ľúto, tak nech sa ocko z toho čím skôr dostane.

rubinka
28. apr 2010

Joj baby tak mi zrušili ten stredajší termín na 3D že vraj tam nebude doktor 😒

evitkamalicka
28. apr 2010

rubinka skoda a kedy ti dali druhy?

simuska153
28. apr 2010

Este som chcela pochvalit vsetky bruska 🙂 , krasne rastu 🙂 ... ja mam zatial +3,5 kg, ale brusko mam teda riadne 😀 - zachvilu si nedovidim na topanky 😀 .

Mari - drzim palce na poradni, uz by sa mohla mala aj predviest... ved jej cestou dohovor 😉

Deni - my mame detsku zeleno-zltu, k tomu nabytok jelsa+zelena..... maly je tam velmi spokojny, dokonca sa tam sam prestahoval pred par mesiacmi aj na noc 🙂 🙂 🙂 . Tie farby su v podstate vsetky pekne.... a prinajhorsom, ked sa Ti vybrata nakoniec nebude pacit - tak premalujete 😉 😀

simuska153
28. apr 2010

Rubinka, skoda ☹ 😠 ...
Evitka, a vy ste nakoniec boli v Nitre???

nikitka231
28. apr 2010

majuska tak to je mi tiez luto ...len to cakanie je uplne ze najhorsie... ☹

rubinka
28. apr 2010

Mala som možnosť ísť aj teraz v piatok ale ked som jej povedala že nebudem ešte v 24.tt tak povedala že potom by mi odporúčala radšej neskôr ked bude bábo väčšie. Povedali že v pondelok alebo utorok zavolajú a dohodneme iný termín.

evitkamalicka
28. apr 2010

simuska boli ale len tak na skok, viacmenej sme pozerali skor DOMEXPO

simuska153
28. apr 2010

😀 Rubinka, tak hadam to na dalsi pokus vyjde....a mozno sa babatinko potom aj lepsie ukaze.

Evitka, no ja som teda dost nadavala na tu detsku expoziciu.... my sme zase popozerali bonsaje a Gardeniu a maly sa nakoniec vyblaznil v Mlynoch v detskom kutiku (a MM s nim) 😀

Deni, tu je nasa detska /teda nasich deti 🙂 ) - prosim, neporiadok, teda Hraci bordel si nevsimajte

simuska153
28. apr 2010

Ozaj, ja som bola na cukor a krvny obraz v pondelok.... a u nas je to teda uuuuuuuplne inak. Presne ako pisala uz Lenadka, u nas sa musia zjest 2 rozky so syrokremom 🙂 a o hodku sa pekne nakluse na odber krvi. Neviem sice, s cim tie vysledky potom porovnaju, ale takto mi to robili v kazdom tehotenstve... Ale je fakt, ze takto sa to robi asi len v nasom okrese.

rubinka
28. apr 2010

Simuska tak tá izbička je nádherná 😵

michaela80
28. apr 2010

simi krasna izbicka...my uz mame skor taku studentsku, kde su povesane medile, a kopu futbaliek na zemi...hracky uz u nas neletia...

simuska153
28. apr 2010

Rubinka, dakujem 🙂... aj Adamkovi sa paci.... a hlavne rad sa v nej hra a spinka 🙂

simuska153
28. apr 2010

Miska, ved ja tiez predpokladam, ze za par rokov pojde tapetka dole, zmenime farbu, dekoracie.... prip. vymenime predne dvierka na nabytku a zmenime ju na uplne nieco ine - ale to si uz asi budu vyberat design nasi "chlapi" 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

simi, ale mna ani moc ta vystava netrapila, my aj bez toho chodime do Nitry casto len tak sa poflakat

ma.jus.ka
28. apr 2010

díky baby🙂 veru nikitka, to čakanie je na tom najhoršie, a keď sa niečo zlepší, tak o dva dni sa to zhorší dvojnásobne...a o prístupe lekárov radšej pomlčim ☹

Simuš, krásna detská, svetlá, veselá...a aj nábytok je chutnučký

my máme tiež zelenú, ale prázdnu zatiaľ🙂 ale mužík si dal záväzok, že do troch štyroch rokov budeme mať nový domček, tak ju možno ani zariaďovať nejako extra nebudeme

evitkamalicka
28. apr 2010

majuska super, aj my sa chystame najneskor do 3 rokov stavat - teda vlastne uz aj byvat v domceku

rubinka
28. apr 2010

Juj ta to sa mu nedivím že sa mu tam páči, je fakt krásne veselá, naša by mala byť žlto oranžova. Si ma veľmi inšpirovala že ako by to mohlo asi vyzerať lebo hore máme tiež žltu a nábytok taký podobný jak vy ale miesto zelenej tam bude oranžová, takže spodok asi dáme na oranžovo a bude pekne. Inak som nemala šajnu ako dať závesy a ty to máš super. 🙂

simuska153
28. apr 2010

Evitka, no ja som sa zase taaaak tesila a napisala som si riadny zoznam, co vsetko chcem pokupit a ..... 😀 . Ale to ja mam take stastie, ked sa na nieco velmi tesim, tak to nedopadne dobre. Vy to do Nitry nemate asi daleko, ze?

evitkamalicka
28. apr 2010

simuska nemame, asi 25km

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre