♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
28. apr 2010

tak koberec je už doma, zvažujem sýto žltu na všetky steny 😖

michaela80
28. apr 2010

baby ja som si kychla a dole mokro...co teraz...utekat ci pockat do zajtra na sono ...teraz tam vyzera byt sucho....po vymene intimky..

mata299
28. apr 2010

miška, nebol to len únik moču?

michaela80
28. apr 2010

a ja ti viem... bolo to priesvitne...na intimke...a som z toho na nervy...nasich som vyhnala do lejkarne ci nahodou nemaju temesvyryho roztok na to ...ale kdeze by to mali v nasom zapadakove...

mata299
28. apr 2010

ja len preto, že mne sa to v poslednom čase stáva dosť často...kýchnutie, zakašľanie, smiech.... 😉

kvietok121
28. apr 2010

ja som vzdy volala doktorovi a sla som hned asi som moc opatrna

rubinka
28. apr 2010

Ahojte 🙂

Marija tak tvoja malá je riadna tajnostkárka, tak nech ti to do tretice výjde.

marija
28. apr 2010

Rubinka dakujem 😉 dufam, ze ano. Viackrat tam uz nepojdem ak sa neukaze 😀 😝

Miska dufam, ze to nebola plodova voda, len si si cvrkla 😉

michaela80
28. apr 2010

no to dufam aj ja...utesujem sa ze plodova voda by odtekala aj mimo kychnutia... ale tera je klud a sucho...

abbey1
28. apr 2010

Denisočka,mz máme žltú kuchyňu i chodbu.Tak len odporúčam.Najskôr som sa bála,ale výsledok je super.Michaela,nestraš,ešte musíš dlho vydržať dvojmo.Držím päste.

kvietok121
28. apr 2010

miska zvladnes neboj sa, drzim prsty

marija
28. apr 2010

Miska drzim place, idem ja uz do hajan som nejaka unavena... dobru nocku kocky, zajtra sa citame 😉

kvietok121
28. apr 2010

aj ja by som este sla ale este sa mi nechce ked som teraz doma tak sa nehrniem spat inac byu som uz davno chrapala

ikulka
28. apr 2010

ahojky kočendy...jéééj som sa pokochala tými fotkami no my sme teraz v lete malovali a malej sme dali izbu ružovu.....a mám ešte jednu izbu, teraz je to pracovna tu vypraceme do leta a povalu a tu chcem spraviť tiež ako detsku lebo s amalá s harampádim nezmestí a tu by som chcela tyrkysovu tak uvidím ako sa mi podarí....
miška ako? už je sucho? no snád to bol len moč....

denisocka
28. apr 2010

Misi neboj,to si si len cikla.na mojho muza ide choroba,hrdlo,teplota,ma z neho trafi

michaela80
28. apr 2010

teraz je sucho...mm sa smeje ze len ruky stale dole pcham..... 😀 😀

pipi1211
28. apr 2010

ahojte baby 🙂

deni ja mam kuchynu tiez zltu a je to super 🙂 aj ked je vonku zamracene tak je to tak pekne svetle a ked svieti slnko tsk uplne super to vyzera, tak pozitivne 😵

to s tym mokrym spodkom aj ja poznam 😒 kychnutie a zakaslanie... niekedy aj nedobehnem na zachod no katastrofa a dokonca aj pri sexe mi raz ubehlo, ale nastastie sme to brali s humorom 😅 😀 😀 😀 😀

michaela80
28. apr 2010

jeej to musela byt svanda pri to sexe...ja dufam ze som si fakt len cikla... 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
28. apr 2010

ja uvažujem,či neinvestujem radšej do buginy ako do toho kresla hojdacieho http://cgi.ebay.co.uk/JANE-ENERGY-BUGGY-BRAND-N... len neviem či odtial -neviem kolko to vyjde v € alebo použite z SK

denisocka
29. apr 2010

kde ste??? ja do noci nemohla spať, presurfovala som hadam 20MB 😀 na mobile

bihan
29. apr 2010

Bré ránko 🙂

Celkom ma prekvapuje koľko z vás má už v tomto štádiu tehu problémy s inkontinenciou 😕 Ja som sa jej dosť bála po kliešťovom pôrod, ale Kegellove cviky dajú rýchlo veci do poriadku, hlavne by som nerada potom neskôr nosila "diskrétne nohavičky Tena".

januliatko1985
29. apr 2010

Pekne dobre ranko prajem 🙂
akos te sa vyspali, no ja po dllhom case konecne dobre. idem si dat ranajocky.

miciatko
29. apr 2010

pekne ranko tehulky 😉

denisocka
29. apr 2010

baby,ja vyberám farbu kočíka 😀 golfačika

mywiel
29. apr 2010

Deni tu tyrkysovo zelenu... 😉 😵

rubinka
29. apr 2010

Dobré ránko, ja len tak na skok a idem do postele 😀
Deni ten prvý je pekný, tyrkysovo zelený...
Toto som objednala:

marija
29. apr 2010

Dobre ranko kokcy!

Miska ako dnes?

Ja nastastie problemy s unikom mocu nemam a dufam, ze mat nebudem... dvakrat tyzdennne cvicim plus pri kazdom druhom cikani ak na to nezabudnem, ze sa neponahlam robim aspon taky cvik, ze sa snazim na chvilku zastavit moc. Potom cikam dalej a zas zastavim. Vraj to pomoha.

marija
29. apr 2010

Deni mne sa paci ten prvy 😉 kraaasna farba!

marija
29. apr 2010

Jeeej Rubi aj tu postielku ci to vnutro do postielky? Kazdopadne obe su kraaaaasne 😉

mywiel
29. apr 2010

Vsetky sme za prvy 😀 a nebude sa ti tak spinit tym ze je aj tmavy. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre