♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
11. máj 2010

ja uz predavam kedze tretie nebude, par si nechavam, ale mam toho fakt vela, tak sa toho potrebujem zbavit

januliatko1985
11. máj 2010

pekne predpoludnie prajem vsetkym 🙂
ste preberali prasky tak ja uz mam kupeny ten persil sensitiv, tak uz aj ja len dokupim toho tyzdna nejake vcecicky a ide sa prat, koncne.
a prebalovaci pultik tak isto len taky co sa pripevni na postielocku lebo na taku komodu nemam v spalni velmi miesto, lebo detstku budeme zariadovat ked maly trosku podrasti a bude v spalni pri nas 😵
rubinka, tak ti zajtra drzim palce a miska nech ti to rychlo zbehne.

ja som dnes v noci chytila neskutocne silne krce do pravej nohy,to sa mi este nestalo, som chcela az mm zobudit ale chvalabohu to preslo.
a tak isto asi pred dvoma dnami sa maly nejako menej hybal ale uz je zase aktivny ako vzdy, ale este stale neni otoceny, citim, ze furt je najak inak otoceny len nie tak ako by mal uz pomalicky byt.

ja si dnes idem zafarbit vlasky, uz mam strasneee aj nechtiky si dat dokopy.

pofot evitka, ci si daco nevyberiem 😉

denisocka
11. máj 2010

práve volala poštarka,nesie mi to fisher lehatko/kresielko,tak som v napätí,hadam nebude nejake poondiane,ked som šetrila a kupila od ruky,už mam bobky po tých mojých minulotýždnových kixoch z MMb 😅

mywiel
11. máj 2010

Evi tak hod do albumu mozno odkupim... 😀 😅

evitkamalicka
11. máj 2010

myw dala som do bazaru tak kukni

mywiel
11. máj 2010

Krasne 😉 ja by som potrebovala ale od velkosti 80 az lebo tych malych veciciek mam dost. 😉 A nieco také aj ako teplaky a tak...

rubinka
11. máj 2010

Januliatko ďakujem aj ja plánujem kúpiť ten Persil sensitiv, mne sa Persil zatiaľ osvedčil tak nebudem skúšať novú značku.

evitkamalicka
11. máj 2010

myw velkost 86 mam dvoje rifle na traky, ktore maly nemal oblecene ani raz a tiez ich tam asi supnem

mywiel
11. máj 2010

Ja kupujem len tekuté prasky a len bio. 😉 V tom periem pre celu rodinu a nepouzivam také ako avivaz, to sa mi zda prehnane parfémované.

mywiel
11. máj 2010

A otvaraju sa medzi nohami? 😅

evitkamalicka
11. máj 2010

nie neotvaraju

denisocka
11. máj 2010

baby,nosite niektora leginy? ma napadlo kupiť k tunike na svadbu leginy - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8540495&tab=3 ale sive asi nie , ešte aj upletove ... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2100230 alebo radšej take niečo ? k čiernej tunike so striebor. glitrami či kamienkami pod prsia

ináč.lehatko je paradne,šimon a poteší až ho zbada,len aby ho aj tobiasovi požičal . paradne stabilne nie ako tie chicco play

mywiel
11. máj 2010

Ja prave zhanam cierne s cipkou dolu také 3/4 tové ale bavlna 🙂

mywiel
11. máj 2010

Tie druhé su inac sexi... 😀

evitkamalicka
11. máj 2010

tak som tam supla aj tie rifle, tak kuknite kto chcete

pipi1211
11. máj 2010

co sa tyka praskov tak ja periem iba s persilom a arielom a avivaz pouzivam silan 🙂 ked bola momo mala tak som prala v zelenej lovele lebo ta mi vonala no a avivaz som nepouzivala az ked mala tak okolo pol roka presla som na prsil sensitive a avivaz silan senzitive 🙂

mywiel
11. máj 2010

Ja som pocula ze niektoré deti su alergické uz aj na tie avivaze sensitiv, ja to nepotrebujem kedze mam susicku vsetko je makké. 🙂

lulusha
11. máj 2010

caute baby! marija, mrzi ma, ze malinka je zase chora 😢

my sme veru vcera pobehali destke obchody, kupili sme hadam uz vsetko - prebalovaci pult, kadejake deky, noznicky, kefku, dnes som bola v lekarni a odchadzala som odtial s balikom jak pre Lazara 😀 poporodne vlozky, nepremokave plachty.... no bolo toho dost 🙂

a hlavne, objednali sme kocik - u nas na ulici v detskom obchode ho maju, trojkombinacia aj s s vajickom, plus aj teply fusak na zimu k tomu... farbu sme vybrali taku kremovu, pridam foto... hadam budeme spokojni 🙂

no a este mi nedalo a dorazila som sa objednavkou z pampyshopu 😀

nikitka231
11. máj 2010

ahojte kocky,tak vidim ze poprate pozehlene...a pripravene do porodnice 😕
kupovali ste aj nejake tenucke kosielky do porodnice??
dajte nejaky aktual zoznam co si beriete do porodnice...
co sa tyka mojho prania tak po malom bojujem obcas ked pride zo skolky z fliackami z travy a jedla a ceruzy...vsekto co v skolke robia..a tie trapne reklamy co davaju ako vam vsetko zmizne no haha haha 😀 😀 som si kupila specialny na flaky od arielu novy...a urobil mi take flaky na oblecení ze nove veci som vytriedila tak akurat na zahradu 😠 😠 😠 😠 😖

mywiel
11. máj 2010
nikitka231
11. máj 2010

lulu velmi chutny kocik..krasna farba🙂)

rubinka
11. máj 2010

Baby taká trochu odveci otázka ale aké čiapočky sa vám osvedčili viac tie so šnúrkou alebo bez?

lulusha
11. máj 2010

dakujem niki! ja som nasla niekde v nejakej diskusii takyto zoznam do porodnice, vraj visi niekde na Antolskej na ambulancii

lucy1990
11. máj 2010

Tak ja uz som dohodnuta so svokruskou, dneska to uz dorazime, pobehame este co treba, ale zasa to vidim na cely den 😅 lebo vsade mali nieco pekne, takze kika, baby market, pre deti, ikea a mozno brendon...ale uz idem naistotu 😀

maculienka123
11. máj 2010

baby,co treba zobrat babatku do porodnice?nejaku kosielku alebo bodycka?a s dlhym ci kratkym rukavom staci?

maculienka123
11. máj 2010

lucy dobre nakup

halintoa
11. máj 2010

baby, mne poslala PA z Topoľčianskej pôrodnice tento zoznam:
Pre seba :
• občiansky preukaz
• preukaz pre tehotné
• kartu poistenca
• sobášny list
• župan, papuče
• viac kusov nočných košieľ
• teplomer, pohár
• uteráky, osušku
• vložky dostatočne savé /5 balíkov/
• osobné hygienické potreby
• podložky pod chorých 5-6 kusov
• príbor
Pre novorodenca :
• meno, adresu a telef. číslo detského lekára
• 1 kabátik + čiapočka
• 1 ortopedické nohavičky
• 4 kusy vyžehlených a vyvarených plienok
• 3 košieľky, 1 zavinovačka s flanelovou vložkou
• 1 deka, v zime nánožník
• Opthalmo-Septonex kvapky do očí, detský šampón
• masť proti zapareniu, lieh, kefka na vlásky
• 2 balíky jednorázových plienok
• odsávačku mlieka / klobúčiky /
• 1 balík vlhčených utierok
• lyžička, fľaška s cumlíkom

snehulienka24
11. máj 2010

denis, mne sa tie sive pacia a k ciernej tunike lepsie jak cierne, nie? 😕 aspon ja by som to tak dala 😀 no len ktovie ci sa v nich neuvaris, ked uplet, to je pravda....

evitkamalicka
11. máj 2010

tam kde som rodila a kde budem rodit znova, netreba pre babatko nic len jednorazove plienky a utierky na ritku

bihan
11. máj 2010

Lucy, veľmi to nepreháňaj, aby ti netvrdlo bruško 😀 a pekný nákupný deń 😉

Tu sa v pôrodnici nedáva žiadne oblečenie, všetko som mala svoje a izby sú príšerne klimatizované, takže bodíčko, na to pyžamo, čiapočka a deka z pôrodnice.. nič viac tentokrát brať nebudem, možno balík plienok, ale tu dávajú jeden balík hneď pri narodení.. Pampers sponzoruje 😝

Čiapku so šnúrkami nemám ani jedinú, hrozne sa mi nepáčia 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre