♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
14. máj 2010

Ahojte, tak čítam že tu samé problémy máte 😒

Deni tak aspoň že ten krčok sa ti zlepšil, prajem skoré uzdravenie.

Ikulka, Marija vy sa tiež držte s tými krčovými žilami...

januliatko1985
14. máj 2010

ahojte, tak sa drzte tie co mate problemiky vsetko bude dobre uvidite 😉 , ja len tiez cakam, ze mi dr v utorok povie na poradni, ze krcok je ok, a dalej sa neskracuje,sa uz teraz modlim.

rubinka
14. máj 2010

Jani tebe sa začal skracovať krčok?

evitkamalicka
14. máj 2010

ja dnes akosi nestiham, mam vela prace co sa tyka obchodu

denisocka
14. máj 2010

luluša - tuším ty maš atb na močák -aj si mala dajake problemy,že tui vyšiel zly moč?

denisocka
14. máj 2010

http://strihy-ucesy.wz.cz/wp-content/ucesy-pro-... idem sa dať ostrihať , nejak takl .jasne že nie tak,ale akože dlťka nech ostanme a zvyšok skratiť aby sa to dalo aj žehliť

evitkamalicka
14. máj 2010

deni pekne

evitkamalicka
14. máj 2010

ja uz strihat nebudem, nechavam rast, bo potom si planujem tak o rok dat zahustit

rubinka
14. máj 2010

Ja sa tiež chystám strihať ale neviem sa k tomu dokopať, aspoň že vlasy mám už konečne zafarbené lebo som vyzerala desne 😀

evitkamalicka
14. máj 2010

ja som farbila pred 2 mesiacmi,ale uz mi treba znova

rubinka
14. máj 2010

Ja až do pôrodu farbiť nechcem. Raz mi stačilo...

michaela80
14. máj 2010

ja mam dnes sono...sluzi spoluziak...tak som ho poprosila ze chcem vediet ake velke je babo...ze ci mame uz aspon kilo...

evitkamalicka
14. máj 2010

ja si farbim pravidelne a farbila som aj ked som cakala Adamka

denisocka
14. máj 2010

ja už mam dlhe , a rovnakej dlťky a ofina je po bradu skoro a tiež husta rovnakej dlžky, už mi to ani žehlička nechce ozehliť .takže potrebujem niečo dopostupna a melir už nechce.včera som kupila nejaku svetlo plavu tak uvidime

evitkamalicka
14. máj 2010

ja farbim Loreal - Mango

denisocka
14. máj 2010

miši,to je super, ja by brala takeho spolužiaka . ja mam toto gyndoša čo som u neho robila a vyhodil ma,ale nemam odvahu ist ho kamaratsky pýtať o sono

evitkamalicka
14. máj 2010

Mango je odtien, je to taka rysavo-cervena krasna

januliatko1985
14. máj 2010

rubinka, hej mam ho skrateny z toho , ze mi dost tvrdne brusko a babo je nizsie ulozene a tlaci na porodne cesty, naposledy pred dvoma tyzdnami som ho mala skrateny na 3cm, ze to je tak na hranici mi dr povedal, ale ze je tuhy a uzavrety tak to je hlavne.

michaela80
14. máj 2010

deni len rozmyslam ze ho popytam aj krcok pozriet ultrazvukom, ak sa mi bude dat skulturnit este ten porast dole .... 😀 😀 😀 brucho mi uz zavadza a v sprche sa to blbo holi...

mywiel
14. máj 2010

Jééj prislo mi to Beco je fantastické idem ho hned vyskusat s babikou... 😀

denisocka
14. máj 2010

jani,ani som nevedela že maš krčok kratší,moj mal naposledy tuším 4.3cm? ale odkedy beriem tomagne b6 3x2tbl tak možem pokoloať,šak aj dokyna ma pochavlila

denisocka
14. máj 2010

myw tweším sa. mne akurat včera hovorila predavačla,že mala jedno Beco a že ešte take dlhe hositko nevidelaže si v tom teda novorodenca nevie predstaviť,že ho nebude vobec vidno

daj foto

januliatko1985
14. máj 2010

hej deni, od 23tt, aj ma postrasil hospitalizaciou, dakde som tu tu skoor pisala, tak dufam, ze sa drzi a je tam kde ma byt.uz mi lepi ked citam jake mate ostatne problemy, ze aj mna to dufam, /ne/caka 😒

januliatko1985
14. máj 2010

aj mne zvysil davku na 4x1, tak sa mi zda, ze sa to trosilinku zlepsilo, ale ako kedy...

januliatko1985
14. máj 2010

zvysil davku magne b6 som zabudla 😅

lulusha
14. máj 2010

caute!

deni nie, ja nemam ziadne ATB... moc som mala vzdy okej (klop-klop)...

dnes rano na wecku, zasa moja stara "klasika", krv... ja uz vazne neviem, kde sa to kazdy mesiac skoro berie... ☹ volala som doktorke, ze nech idem na pohotovost... ale ked to mam pravidelne a stale je vsetko okej, tak hadam to prejde aj dnes... ze nech sa sledujem a ked sa to zjrsi, sup do nemocky... no uz len to nam chyba ku stastiu, ked vidim, kolko si tam nechavaju baby na pozorovanie... ☹ tak na nas myslite, nech je vsetko ok...

aspon ze testy na cukrovku su v poriadku, aj krvny obraz 🙂

denisocka
14. máj 2010

ta kto ma te problemy s močom a čaka na vysledok z kultivacie 😅 baby,začína to tu byť neprehladne ako v lazarete

januliatko1985
14. máj 2010

aach, lulu , tak sa drzkaj 😉

denisocka
14. máj 2010

luluš,ty si zas krvacala? možno to su tie pseudo kramy

aj groka kravacala na glukoze a potom už asi nie

januliatko1985
14. máj 2010

no deni, cisty lazaret, kazdy tu ma uz nejake problemy... 😖 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre