♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

halintoa
16. feb 2010

lenad: hmm, tak mmb nám ukazuješ a to čo je zaujímavé, s tým sa nepodelíš? 😀

saksina
16. feb 2010

ahojte babule, tak som dnes nakupila 😉 Kupila som dve balenia body po 3ks, jedno balenie s kratkym a jedno s dlhym rukavom, zajtra stiahnem fotky a dam do albumu, len neviem najst kabel 🙄 Su take zlatunke, velkost 0-3 mesiace. Bola som okukat aj kociky, no som tam behala od jedneho k druhemu 😀 Mam jeden vazny typ, ale aj tak budem asi skusat aj ine 😉

lucy1990
16. feb 2010

Ja uz tych malinkatych bodiniek mam dost, asi 20 ks, rozne, aj kratke, aj dlhe, aj dupacky... 🙂

lenadka
16. feb 2010

to som teda co? 😀 😀 😀

ja som tiez dnes mala v plane nieco kupit ael nemala som 5 minut casu 😝 dnes som veru v poradni cakala ako na koniec sveta a ten nechodil a nechodil 😝 😝 😝 tak nemam ziadny ulovok 😅

lenadka
16. feb 2010

ja mam s kr. rukavom len 1 pidi kus, ale dam si poradit a kupim nejaky setik, nech si to male neudusim na vlastnej stave ak bude teplo

lenadka
16. feb 2010

no nic, idem do sprsky a vylozit nohy pred telku, dobru noc 🙂

anxuska
16. feb 2010

Ahoj, tak ja mám bruško už riadne, neviem ako sa mi to stalo. Tehu rifle by som už asi tiež potrebovala, asi ich pôjdem pohladať 🙂
zdravím nové augustovky 😉
ja som používala tiež šatku, je to super vec, to viazanie nie je zložité, celkom rýchlo som sa to naučila a podarilo sa mi ju aj celkom lacno zohnať, kupovala som ju v bazari. ozaj tá moja je šanami a zohnala som ju za 25 eur 🙂
už sa teším ako zas budem nosiť voňavučké bábatko 🙂

gabusssa
16. feb 2010

Groka ako sa cítiš? Ešte asi neprešli tie nevoľnosti a únava? Videla som, že si dnes žehlila, toľkoto energie 🙂

Ja som stále rovnako, každý deň čakám, že snáď dnes už bude lepšie a nič...Zajtra idem na testy a na lačno...to bude tiež zaujímavé. Minule ma v kuse napínalo. A môj muž ma ničí že už len 3 deti a mám pokoj 😀 Vraj sa mu moje tehotenstvo veľmi páči. Tak mu vravím, že je nekrofíl, lebo sa mu páčim takáto odkvecnutá...a on sa len smeje...No aspoň niekomu je do smiechu....

lucy1990
16. feb 2010

Tak som to popocitala, takze ku dnesnemu dnu 😝 mam: 3 ks newborn dupacky s dlhym rukavikom, 2ks 56 nohavicky, a 56 tricko, potom 6 ks 62 body s kratkym rukavikom, a 62 pyzamko-body s nohavkami, a potom na 3-6 mesiacov mam 5 ks body s kratkym rukavom, a este 2 male capicky...neviem ci ma vyznam kupovat tie malinkate 50tky, nejako vela...asi pockam aka velka sa mala narodi...zatial mam len tak z kazdeho trosku...

zuzannas
16. feb 2010

Babulky, ja som dokukala panelak a docitala vas troska..uff 😉

...ak vam mozem poradit, nenakupujte dopredu zbytocne vela veci, ved ak naahodou bude aj nieco chybat tak dokupite, tie vecicky nevypredaju 😉

lucy1990
16. feb 2010

Zuzi, ja si tiez myslim...ale tak nejaku vzorku z tych malickych asi treba nech ma v com ist mala z porodnice a nech nemusim ist hned prvy den po prepusteni z nemocky nakupovat 😅

zuzannas
17. feb 2010

Lucy, no to je jasan!! 😉

Inak dobre ranko babulky! 🙂

evitkamalicka
17. feb 2010

dobre ranko babulky

veru netreba vela kupovat, my sme mali toho pri prvom tehu dost a niektore veci sme ani raz nemali oblecene

bihan
17. feb 2010

Bré ránko! Mám dnes super náladičku, lebo som sa konečne rozhodla, v ktorej pôrodnici budeme rodiť, ak si mimi počká do termínu 😵 Je to malá pôrodnica a dá sa v nej rodiť do vody 🙂 Myslela som, že j to vo Fr zakázané, ale nie je. Hrozne sa teším! 😵

ikulka
17. feb 2010

ahojkajte kočky včera som tu nebola tak nestíham dnes dočítavať...bola som na krvi na afp aj na sone tak sme 14+3 teda včera a meriame skoro8,5cm melé bolo zleté si šteklilo nožky škrabkalo sa....mám aj fotku tak ked odfotím pootm vložím.....idem si pohladať nejaké lieky čo možem akosi ma bolí hrdlo a nejak soplím...

denisocka
17. feb 2010

ikulka,tak to ste teda už velkáči

marija
17. feb 2010

Ahojte kocky. Idem vas docitat 😀

Prave som sa vratila z odberov na AFP, v piatok idem do poradne a v stredu odchadzame s malou do Tatier takze je mozne, ze ak tam nebude pripojenie na net tak vas najblizsie precitam az o mesaic 😢

marija
17. feb 2010

BIhan tak to mas super 😀 ja este ani len netusim kde a u koho budem rodit, ale tak snad este mam dost casu sa rozhodnut 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

ja budem urcite rodit v Galante, ale u koho to netusim, kedze to nechavam na nahodu tak ako pri malom

marija
17. feb 2010

Evitka tak ja urcite v Bratislave 😀 len este nemocnicu treba vybrat 😀 ale to uz podla doktora kedze si urcite zazmluvnim niekoho.

marija
17. feb 2010

evitka ty si zo Sale 😀 som to prekukla 😠

evitkamalicka
17. feb 2010

marija ano to Šale 😀

evitkamalicka
17. feb 2010

uz ani pisat neviem, zo Šale 😅

bihan
17. feb 2010

tak ak to pôjde podľa plánu, tak rodíme u svokrovcov a máme k dispozícii dve rovnako vzdialené pôrodnica... jedna veľká so super vybavením, ale medikalizovanými pôrodmi a druhá malá s osobnejším prístupom.. a keď som zistila, že sa tam dá rodiť do vody, tak bolo rozhodnuté 😵 Len mimi musí vydržať aspoň do 37tt.

marija
17. feb 2010

Bihan skor sa nesmie do vody? Ci kvoli comu musis vydrazt do 37tt aby si mohla rodit tam? Ja by som do vody rodit nechcela, sice neviem ako dlho sa v tej vode zena nachadza ale ja uz len pri kupani mam problem tam vydrzat aspon 5 minut 😀

bihan
17. feb 2010

ide o to, že pod 37tt sa dieťa považuje za nedonosená a tým pádom by som musela rodiť v tej veľkej nemocnici, ktorá je vybavená neonatologickou jednotkou.. tá malá nie je.
Na pôrod do vody sú špeciálne vane, ktoré udržiavajú teplotu na 37-38stupňoch a času tam môžeš stráviť toľko, koľko chceš 😀 má to 3 možné spôsoby, ako odtiaľ vyliezť, keby náhodou niečo...nie je to taká "domáca" vaňa 😀

rubinka
17. feb 2010

Dobré ránko 🙂

marija
17. feb 2010

Bihan vsak jasne, ze nie domaca vana 😀 uz som videla take vane ako vyzeraju aj v Brne maju porodnicu kde sa da rodit do vody a vela bab aj zo Slovenska tam chodi. Ja sa proste nerada dlho macam vo vode, to nemam rada 😀

halintoa
17. feb 2010

rubi: teraz dobré ránko? 😀
bihan: teším sa s Tebou a úprimne závidím 😉

marija
17. feb 2010

rubinka 😀 dobre, dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre