♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
24. nov 2010

@liba78 hrozne, radsej to odpoj, ved uz je velky,nic sa nestane...
ci to dokedy sa ma pouzivat?ja vlastne neviem a mudrujem tu 😀

liba78
24. nov 2010

@jankasramka neviem dokedy, myslela som tak do 1. roku 😒

seagull2404
24. nov 2010

@mirmaj dakujem, no este na taky rok ☹

danulienka35
24. nov 2010

@jankasramka no to asi hej moja cudujem sa sama 😀

hajatanufus
24. nov 2010

@mirmaj ahoj viem ze si uz isla spat ale skor som sa sem nedostala a prave citam ze mas problem s poskladanim cp teda neviem ci sa ti to uz podarilo ale cely problem spociva v tom ze ked ju das hore nohami tak tam su take pasu ktore prichytis o konstrukciu a zalepis so suchym zipsom a potom ju das spat a vytiahnes smerom hore to ucho co je v strede a potom uz len zatlacis v strede najprv dve strany sucasne a potom druhe dve teda neviem ci si to pochopila ale potom uz to pojde podla navodu asi tam mas aj obrazky my sme s tym tiez mali problem a nakoniec to vyriesil moj sused kt. mal vtedy 16 rokov pozrel na to pretocil postielku pripevnil pasy o konstrukciu obratil ju spat potiahol ucho potom dve strany a potom druhe dve a bola poskladana a trvalo to par minut a my sme nad nou maturovali par dni 😀 😀 😀 a pritom to bolo uplne jednoduche a ja som vedela ze to robime dobre len v tom je nejaky hacik a bolo to v tych pasoch na spodku teraz som kupovala tu v uk cp a nemala som problem lebo to tam uz bolo upevnene ale tu co mam na sk tak ta je z cr a tiez sme mali problem 🙂

hajatanufus
24. nov 2010

mirmaj tak sorry uz som to docitala a zistila ze ti to mm poskladal 🙂 🙂 🙂 dobru noc

jankasramka
24. nov 2010

@mirmaj no tak mateo sice spal 14hod. v noci ale teraz cez den ani oka nezazmuri a pritom je unaveny-stale ziva a trie si oci ale proti spanku uspesne bojuje...zabava teda...

jankasramka
25. nov 2010

@katulkaaaaaa vsetko len to najsamlepsie k meninkam ti prajem a pekny vydareny dnik 😉

memory97
25. nov 2010

@fialka5959 aj strikovane su krasne, len ja strikovat neviem☹

@danulienka35 mala je teda dobry spachtosko, ked ani vcielku necitila, ale to je len dobra, aspon o nicom nevedela🙂

@alure mnam, ta torticka vyzera dobre🙂

@lji neboj, preventivne das panadol aleboo nieco proti bolesti a troska poplacete ako my. Plakali sme, iba ked nas pichli, to maly musi, aby ho mamina pomojkala🙂

memory97
25. nov 2010

@fialka5959 aj strikovane su krasne, len ja strikovat neviem☹

@danulienka35 mala je teda dobry spachtosko, ked ani vcielku necitila, ale to je len dobra, aspon o nicom nevedela🙂

@alure mnam, ta torticka vyzera dobre🙂

@lji neboj, preventivne das panadol aleboo nieco proti bolesti a troska poplacete ako my. Plakali sme, iba ked nas pichli, to maly musi, aby ho mamina pomojkala🙂

memory97
25. nov 2010

@liba78 a pomohlo to malemu? a koniky sa mu isto pacili najviac🙂

memory97
25. nov 2010

@liba78 a nemohol sa maly nejako posunut, ze nebol na tej podlozke? Neviem, ci mas taky monitor... ale stastie, ze to bol iba plany poplach.

majka35
25. nov 2010

dobré ránko 😅 a všetkým Katarínkam prajem všeeeeetko najlepšie!!! 😵

kvietok121
25. nov 2010

dobre ranko aj ja sa pripajam k blahozelaniu vsetko len najlepsieho prajem

dnes sme mali divnu noc, vstali sme o dvanastej a o stvrtej, a o siedmej 😠 uz neviem aky rezim, asi ked este bude nervozny pred siedmou tak mu dam papat alebo sa trosku ponosime a nebudem kupat a kupat asi az po siedmej, nemohol zaspat, aj sa zle budil

majka35
25. nov 2010

@kvietok121 aj my sme mali divnú noc, malá sa budila v jednom kuse a vykrikovala

teraz som ju uspala, lebo už bola taká nervózna že až ... som ju ukolísala a uspievala ... teraz čakám kým vstane, urobím poriadok a idem sa s nou prejsť, ešte obed navariť, ale nechce sa mi ... asi len hŕstkovú polievku navarím

kvietok121
25. nov 2010

@majka35 ja polievku mam zo vcera a poobede spravim kuracinku este neviem na ako ale rozmyslala som s broskynou a syrom a sumkou zapiect so zemiackami

majka35
25. nov 2010

@kvietok121 mňam ... kuracinku môžem ... u nás je najobľúbenejší stroganov, alebo kuracie prsia v paradajkovej omáčke, to je neskutočná mňamka

kvietok121
25. nov 2010

@majka35 to ako robis?

sandra1005
25. nov 2010

@mirmaj
@lji ze? ale nie, ja sa nestazujem, kludne sa k nemu budem budit tak dlho ako bude potrebovat 🙂 ved nato som tu, aby som sa o neho starala tak, ako si vyzaduje. Ja som vdacna zato, ze uz tak pekne spinkava aj ked potrebuje v noci papkat. Prvy mesiac mal obrateny, cez den spal a v noci blbol, ja som myslela, ze sa to nikdy neskonci. Ked sa mu to upravilo tak som bola stastna. A dnes spal od pol osmej do pol osmej 🙂 Papka tak kazde 3.5 - 4 hodky. raz alebo dvakrat vydrzal 5hodin, to uz som bola vylakana, ze co sa deje 😀

kahlan1
25. nov 2010

ahojte aj my sme mali zvastnu noc 🙂 mala sa budila a chcela cumel a pritom vzdy zaspava bez neho takk neviem. Máme dnes za sebou ockovanie a prechádzku a klasicke odmietanie papanie ☹ dufam ze to len po tom ockvani - dala som jej panadol a teraz spinka

seagull2404
25. nov 2010

@sandra1005 ale ved to je podla mna nadherne, krasny rezim 🙂 urcite su aj horsie dni, ked sme unavene, ale nase poklady su nase poklady 😀

sandra1005
25. nov 2010

🙂

sandra1005
25. nov 2010

@kvietok121 u nas to iste... kazali balit, lebo ja ako babo som mala nieco s klbikom a musela som byt v remenoch. Ja som zo zaciatku poctivo balila, potom sa to obmedzilo len na noc a teraz uz nebalim. Maly v tom place, nemoze sa vyprdkat a vykakat. Naposledy, ked mal nasiroko, tak odrazu strasny plac, ja som dobehla, rozbalila ho a taka palba prdikov nastala ako zo samopalu... odvtedy nebalim, nemam sil pozerat sa ako sa trapi.

liba78
25. nov 2010

Ahojte @katulkaaaaaa všetko najlepšie k meninám. Ani sa mi nezdá, že už je Kataríny 😉 My sme sa dnes zobudili do studeného rána a hory sú biele. Ale len do polovice 😀 Už sa mi podarilo umyť ďalšie okno po fasádnikoch. Ešte ostáva 1. Sa teším 😖 , je to riadna fuška. Ale nevadí, škoda že nestihli všetko. Chýba mi dlažba na balkóne a preto nemohli natiahnuť fasádu aj naň. Ráno som volala s obkladačom a nemôže to dorobiť, lebo má v noci mrznúť 😠 . Ach jaj, najskôr neuschla izolácia a teraz toto. Ešte dva dni pekné potrebujem 😔 , dúfam, že budúci týždeň by to mohlo vyjsť. 😔
nevadí, svieti slniečko, tak vám pôjdem odfotiť aspoň fasádu z 98% hotovú 😀

kvietok121
25. nov 2010

@sandra1005 podobne v noci mu to nevadi aspon moc nekopka a tym sa nebudi

kahlan1
25. nov 2010

@katulkaaaaaa všetko naj 🙂

kahlan1
25. nov 2010

zdá sa vám ze teraz ked uz su deti starsie potrebuju menej papat?

sandra1005
25. nov 2010

@kahlan1 vydrzi dlhsie, ale spapa viac

kvietok121
25. nov 2010

@kahlan1 o tym papkani ani nehovor tiez bojujeme spomeniem si vzdy na teba

liba78
25. nov 2010

@kahlan1 mne sa zdá že papá stále rovnako. Vydrží maximálne 3 hodiny. Len neviem koľko presne spapá. 😒

kahlan1
25. nov 2010

@kvietok121 tiez ti nechce velmi papat? kvietok ale ty ho kojis nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre