♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
7. dec 2010

@akika722 jasna vec-konecne som nasla meter tak hned som sa zhrozila- idem dat hned asi svihadlo...teda asi az ked doupratujem....aspon ze dieta zaspalo... 😔

akika722
7. dec 2010

@jankasramka neveriiiiiiiiiiim..ale kufor moj neprekonaš 😀 112cm 😅

jankasramka
7. dec 2010

ako pozeram v tabulke mame aj modelku vladku.....no aspon mame daky vzor....

jankasramka
7. dec 2010

@akika722 ja mam pas 91 a lodny kufor cislo 104.....lenze ja nemam vobec boky-ja som ritnata nikdy nebola...

ale mozem ta ubezpecit ze mexicanom by si sa pacila- oni maju radi velke "zadnosti" 😀 ja by som tiez radsej brala tuk na ritke ako na bruchu.... 😉

ozaj skusila si tu travu (henu)? 😀

seagull2404
7. dec 2010

@akika722 dakujem, si zlata, poznam dobreho fotografa v MI, fotil nam svadbu, je ale stale busy

akika722
7. dec 2010

@jankasramka idem do mexika? 😀 ja mam všetko velke 😢
zajtra by som chcela skusiť...takže bez igelitu?a možem nechať aj hodku a hlave?aaaaaa ked sa od toho dačo pofarby ide to vyprať?

akika722
7. dec 2010

@seagull2404 foti aj deti?mm robi v mi
@jankasramka aaaaaaaaaaa ako dlho drži?vymyva sa?vydrži aspoň mesiac na hlave?

jankasramka
7. dec 2010

@akika722 ja si to davam bez igelitu- len si dam na ramena tmavy uterak...

inak tazko povedat ze ci sa vyperie a kolko vydrzi lebo kazda hena je trosku ina. napr na slovensku som mala taku kde to bolo skoro jak trava alebo piliny, v spanielsku to boli este vecsie kusky a tu v mexiku je to pomlete uplne na prasok.
tato mexicka mne chyta na vlasy uplne najlepsie- vydrzi najdlhsie (davam to raz za mesiac) a navyse sa lahko vyperie aj z oblecenia a nefarbi mi pokozku hlavy....
ale ciernu som nikdy nepouzila a navyse sa mi zda ze ty mas aj pevnejsie vlasy takze neviem ti povedat kolko ti vydrzi. byvaju aj sampony na vlasy s obsahom henny a tie udrziavaju farebny efekt ale vazne neviem znacky, ja to moc nepouzivam...ja radsej ked mi chyba odtien (lebo to bledne trosku na slnku) tak si urobim taku redsiu-a dam si po 2 tyzdnoch na hlavu len na dakych 5-10min a je to.

som zvedava ako ti to chyti. daj si foto pred a po. drzim palce nech si spokojna...

akika722
7. dec 2010

@jankasramka ta skusim zajtra.ak sa bude dať...ked chytim sačik tak akoby to bol jemny prašok

liba78
7. dec 2010

Čaute, popísali ste riadne, som len preletela očami. Bola som zvedavá na
@jankasramka ale vidím, že sa ešte musí snažiť ďalej. Akurát je to možno aj lepšie pre teba, veď si mala bruško rezané.
@alure som pozerala to bmi napísali mi tam potešujúcu vec: "Váš obvod pása začína byť neprehliadnuteľný. Už ho nezamaskujete voľným oblečením. Kilá navyše, ktoré máte sú pre vaše zdravie už nebezpečné. Opasok vám odkazuje: čím skôr začnete chudnúť, tým lepšie spravíte. Rázne zmeňte svoje stravovanie a začnite športovať."

@akika722 😀 😀 som si ťa predstavila zo svokrovcami jankysramky, oni sú nízki 😀

akika722
7. dec 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že aky mamut pri nich? 😀 😀 😀 alure ma myslim na vyške o 2cm viac ona ma myslim 180cm

liba78
7. dec 2010

@akika722 moja kamoška má 181 cm, pri mexičanoch by vyzerala moooc divne 😀

akika722
7. dec 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 aspoň by tam vynikla

jankasramka
7. dec 2010

@liba78 :D
ako sa robi to BMI? mas na to nejaku stranku kde si si to robila?
mne to vypise asi nieco podobne...teda asi aj horsie 😅

liba78
7. dec 2010

@akika722 len či by to chcela 😅 aby na ňu neliezli mexičania jak na eiffelovku 😝

liba78
7. dec 2010
jankasramka
7. dec 2010

@liba78 ved ja mam 166 a myslim ze tu som celkom vysoka 😎
mm ma 168,ajked...podla mna si vymysla len aby nevyzeral ze je rovnako vysoky ako ja...mne pri nom podpetky nehrozia.... 😀

liba78
7. dec 2010

@jankasramka no schválne skopči čo napísali 😉

liba78
7. dec 2010

@jankasramka aspoň sa ti nezlomia, tie podpetky 😀

danulienka35
7. dec 2010

@seagull2404 pekne fotky naozaj

jankasramka
7. dec 2010

@liba78 uf, tak uz to mam. ze tuk v tele 25%
a BMI 25,7- dost zle teda...uf....

jankasramka
7. dec 2010

@liba78 Bude vhodné, ak veĺmi mierne upravíte svoje návyky. Mierna redukčná diéta by vám mohla pomôcť, ale chudnite len veľmi pozvoľna. Nie viac, ako 2 kilá za mesiac. Mali by ste začas celkom systematicky jesť a to v piatich dávkach denne.

tak to chcem asi vela ked som sa rozhodla zhodit za 2 tyzdne 5kg...

akika722
7. dec 2010

dobru noc...som k.o na dnes

liba78
7. dec 2010

@jankasramka počkaj, poteš sa a prehoď to na chlapa. Hned budeš ma všetko ok, kua ešte aj pás by mohol ostať 84 😒 😀

liba78
7. dec 2010

@akika722 dobrú, aj ja pôjdem, už sa mi zíva 😔

memory97
7. dec 2010

dobru nocku, som vas docitala a teraz idem do postele, caka nas dnesna noc, dufam, ze maly nezacne hodinovu stafetu do rana... a milaciky nech sa vyspinkaju do ruzova🙂

seagull2404
8. dec 2010

@akika722 myslim, ze ani, lebo nam to ponukal, ale urcite sa treba ozvat skoro, je to Foldy, nepoznas?

seagull2404
8. dec 2010
vladka84
8. dec 2010

dobre ranko, tak ja som sa obavala, ze rano vstaneme uz pred piatou, ked tak skoro vecer zaspala a nam sa normalne podarilo zaspaaaat 😀 vstali sme nieco po pol osmej 😎 takze Karinka spala dokopy viac ako dvanast hodin, v noci bola sice hore 3krat na papanie... no, takze cez den asi vela nepospime, ked si tolko dala v noci 😅

vladka84
8. dec 2010

dobre ranko, tak ja som sa obavala, ze rano vstaneme uz pred piatou, ked tak skoro vecer zaspala a nam sa normalne podarilo zaspaaaat 😀 vstali sme nieco po pol osmej 😎 takze Karinka spala dokopy viac ako dvanast hodin, v noci bola sice hore 3krat na papanie... no, takze cez den asi vela nepospime, ked si tolko dala v noci 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre