♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. dec 2010

@liba78 aj mne zaspal až ked začal farmar 😀 stiham isť na wcko? 😕

lulu4
10. dec 2010

@akika722 hehe he veru ten vodnik, to je 100% podoba 🙂 ale vidis niekomu sa aj vodnik paci a tak som dufala ze si tu druhu vyberie ale co uz ma divny vkus

akika722
10. dec 2010

stihlaa

lulu4
10. dec 2010

@akika722 kokso mne maly taha od siedmej som ho ani kuk nebola v postielke mam tu vysielacku od monitoru pri sebe, ale pojdem ho asi kuk ci dycha vobec

liba78
10. dec 2010

@akika722 ty kokso vidis to, ja mat takých rodicov som asi tiez krásavica bez gatkov 😖

mirmaj
10. dec 2010

to čo je toto??????????????????????, oni fakt niesu normálny, ta martinina rodina

liba78
10. dec 2010

@mirmaj 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

danulienka35
10. dec 2010

@akika722 no to ani ja neviem ta jej mama to je uplne to iste a ten jej tato 😀 😀 😀

akika722
10. dec 2010

@mirmaj
@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 debili prikureny

seagull2404
10. dec 2010

@memory97 ja prikrmy budem davat, az ked budem mat pocit, ze nam uz mliecko nestaci, resp. od 5. mesiaca, ale preco kupujes tie hotovky DM? je to v nieco lepsie? ja som myslela, ze jej budem chystat doma

danulienka35
10. dec 2010

@lulu4 moje dcery vies ak osa smeju nad nimi 😀 😀 😀

lulu4
10. dec 2010

@danulienka35 to ti verim, ja som normalne teraz z toho hereckinho fotra ci co to bolo nechapala ten jeho prednes 🙂

liba78
10. dec 2010

@akika722
@danulienka35
@mirmaj tak to bol gooooooooool 😲 mne sa na tom zhluku nadávok a narážok perverzných nedá ani smiať

mirmaj
10. dec 2010

tak to bolo zakončenie teda 😲 😲 že stara mama ju naučila dobre piť a teraz sa pretekajú aj v xese a tak...pomooooooooooooooooc

akika722
10. dec 2010

ludia z inej planety

akika722
10. dec 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
10. dec 2010

@liba78 ved ja som ani nevedela čo hovorí, ved to bolo len pípanie, asi preto to dávaju až po 22

mirmaj
10. dec 2010

@akika722 aj môj mm by povedal že aj ja som z inej planety, ked to pozerám 😝 😝 😝 ešteže nie je ešte doma, ale už by mohol prísť už to skončilo ☹ dobre kočeny idem spať, show skončila 😀

akika722
10. dec 2010

@liba78
@mirmaj
@lulu4
@danulienka35 dobru noc kočky...to ja som zvedava čo to bude pondelok o 22:00 jaj matka tam bola s pivom v ruke 😀

akika722
10. dec 2010

@jankasramka nezabudni si to pozrieť...ale neprekladaj to tam o čom je reč..sa normalne hambim teraz že žijem v jednom štate kde aj ta "lady gaga"

danulienka35
10. dec 2010

@lulu4 no to ani ja nie 😀 😀 a ona je cela mama disco gula-vodnik 😀

danulienka35
10. dec 2010

@liba78 tam sa uz ani neni nad cim smiat ved su uplne mimo 😀

memory97
10. dec 2010

@akika722 kazdy vravi inac... niekto hovori, ze treba cajik aj popri UM, ini zas hovoria, ze staci iba UM... a my sa cudujeme, ze je vo vsetkom taky chaos 😀 😀 😀

@liba78 no ta matka tej disko guli, mi pripada ako skreti z pana prstenov 😀 😀 😀

@akika722 jeeej, nas maly sa tiez tak natahuje🙂

@21 jaj moja, tak mi ta je luto, by som ti taaak dopriala... viem, tie veci su hrozne drahe... viem, ze niektore baby si kupili pekarnicku a pecu si doma chlebik z tej muky, co mozes, ale asi aj ta muka dost bude stat...

@akika722 ako si ma rafinovane odhalila🙂 presne, smrdi to ako vymocena psenica 😀 😀 mame to HA a to este viac....

@kahlan1 kolkokrat jej denne davas papat?

danulienka35
10. dec 2010

@akika722 dobru noc krasne snicky papa

liba78
10. dec 2010

....dobrú noc, ešte predýchavam ten happyend. Ona tam mala 3 deti, to myslíte že všetky jej ?? 😲

danulienka35
10. dec 2010

@liba78 hej to pisaly i v novinach

danulienka35
10. dec 2010

@memory97 mi sme zacali davat malej uz hami predsnidavecku jablcko -mrkvicka vies ako jej chuti dnes ked papala robila mnam mnam 😀 😀 😀

memory97
10. dec 2010

@katkavv moj maly z aventky ani nechcel tahat... radsej bol hladny, ja mam chicco s kaucukovym cumlom a tie mu velmi vyhovuju...

@mirmaj ja som urobila presne to iste, ked bolo malo mliecka, dala som malemu nutrilon a dr. mi vravela, ze preco prave HA, tak som im vysvetlila moje rozhodnutie, ale nedovolili si oponovat🙂 ale rovno mi povedali, ze preco HA, ma skoro vysmiali, tak ja fakt netusim naco sa tie spolocnosti snazia robit tolko druhov mliek, aby vyhovovali babatkam alebo ide len o marketingovy tah!!! 😖

@lji v nemocnici, ked ti dali ten kufrik, tak si mala vyplnit taky listok a na nom bolo, ci ta maju informovat o novych vyrobkoch, ak si to zaskrtla, tak ti to chodi, ale ja som sa prihlasila aj do klubu HAMI🙂

@kahlan1 ten tvar cumlika urcite nie... podla mna ho mala nebude chciet...

danulienka35
10. dec 2010

idem i ja bambulky pekne snicky vam prajem 😉

memory97
10. dec 2010

@danulienka35 mala je krasna maniacka, to by sme boli dve🙂 Mne tiez nemoze ujst ziadna cast 😀 😀 😀

@akika722 daj mu preventivne vit. C, alebo citron

@mirmaj veru si to vystihla🙂 no riadne trapne to bola a zaklincoval to Martinin otec a ona s tym "zvodnym" vecernym pradlom🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre