♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
29. dec 2010

@evanns nasa papa mrkvicku ale musi mat i mliecko po tom neviem ako druhe babulky ale mi sme tak naucene,preco si mala najhorsie vianoce?

danulienka35
29. dec 2010

@akika722 o kom pisete nejak mi usla podstata 😀

akika722
29. dec 2010

@evanns čo sa stalo moja? ☹

akika722
29. dec 2010

@danulienka35 pozri link na predchadzajucej strane

evanns
29. dec 2010

@danulienka35 a kolko tej mrkvicky spapa? a mliecka vypije tolko co inokedy?

sa pytam lebo moj hladosko zje polovicu tej vyzivy HIPP a place este ze chce mliecko...tak jej davam aj to, ale vypije ho aj 210 ale potom strasne zvracia ☹ a ked jej dam menej tak plac neskutocny ze maaalo...no ja som z nej blazon...

baby nie som este schopna o tom pisat...raz vam to napisem...zomrel mi brat 21 rocny ☹ ☹ ☹

danulienka35
29. dec 2010

@evanns to mi je velmi luto moja prepac ☹ ☹ ☹ uprimnu sustrast ☹ vies co spapa stvrtku poharika HIPP a mliecko cca 180ml ale nie viac nasa je tiez hladoska velka neboj

liba78
29. dec 2010

@evanns ahoj moja, tak už ti verím tie najhoršie Vianoce. Úprimnú sústrasť, napíšeš viac, keď budeš chcieť.

... z nášho je teraz strašný hladoš, už ho začnem asi aj ja prikrmovať. On chce jesť stále.

akika722
29. dec 2010

@evanns moja je mi to hrozne hrozne luto.uprimnu susrasť...držte sa 😔

seagull2404
29. dec 2010

@evanns ☹ ☹ ☹ uprimnu sustrast

baby, vy ste tu rozbehli tazke temy, az mam zimomriavky, a neviem ani, ako sa zapojit, zdravie je naozaj ten najvzacnejsi dar, clovek niekedy riesi take kraviny a trapi sa pre take sprostosti a ani si neuvedomuje, ze je v podstate statsny

normalne sa uz prikrmujete? ja som posluchla doktorku a cakam, kym budeme mat 5. mesiacov ☹

seagull2404
29. dec 2010

@evanns mne doktorka kazala, ze ked zacnem s prikrmami, ze mam po zeleninky este dat mliecko, kym sa nenastavime a postupne nespapame tolko zeleninky, kolko bude stacit (bez toho, aby si este pytala mliecko)

evanns
29. dec 2010

@danulienka35
@liba78
@akika722
@seagull2404 dakujem baby ☹
@danulienka35
@seagull2404 mna len strasi to, ze ona uz dost vela tej zeleninky zje a aj tak chce hned mliecko, ako keby ju to vobec nezasytilo 😲

katkavv
29. dec 2010

@gagarinka ahoj, dakujem ze na nas myslis, asi to pomohlo, trosku sa zlepsil 🙂 a dik za tip !
super, ze na malu finticky zaberaju, hehe

akika722
29. dec 2010

@evanns mne dr.povedala že najprv 3 lyžičky a mliečko,potom 5 lyžičiek a mliečko a 3deň už len papanie bez mliečka..no riad sa malou,moj Paťko stale musel mať aj mliečko hoci už bol napapany na prasknutie...
a teraz???akože raz som ho nechala dama s mojou babkou a dala mu detsku vyživku do flaše...no doteraz mame taky zlozvyk kt,sa nevieme zbaviť...na spanie musi byť flaša s vyživou prip vo flaši muso mať jogurt/napr.piškotovy/bez kuskou ovocia/skušala som všetko na svete,inač nezaspi..a v školke..že my ho odnaučime..tak sa mi viac x priznali že mu davali flašu aj cez deň len tak ☹

evanns
29. dec 2010

@akika722 tak som robila...3 lyz+mliecko, 5+mliecko, pol vyzivky a po 3/4 hodiny taky krik a iba mliecko ju utisilo, potom zemiacik to iste a tiez stale chce a vypije max mliecka, dnes spenat so zemiacikom a zas teraz plac, az mliecko ju utisilo 😒

gagarinka
29. dec 2010

@evanns je mi to luto, ake si mala smutne Vianoce

baby, ja ked som prikrmovala starsieho, tak to bolo normalne, ze zjedol mrkvicku a potom sme sa poriadne nakojili. a hned od zaciatku som mu nabrala celu misku, ziadne 3 lyzicky 😉 zjedol tolko, kolko potreboval a hlavne kolko zvladol.
a to mliecko ma nielen od hladu, ale aj od smadu, takze podla mna je normalne, ked vypije tolko ako normalne, ved tej zeleninky este vela nespapaju.
az po case budu do seba ladovat cele misky 😀
my by sme uz mali zacat prikrmovat, mala uz ma 5 mesiacov, ale este jej nedavam, az po novom roku zacnem, najprv si chcem narobit zasoby zeleninky 🙂

akika722
29. dec 2010

@evanns mliečko nebude mať potom od hladu ale skor ako uspokojenie 😉 predsa lyžička je ina ako cumel prip,prsko 😵

evanns
29. dec 2010

@akika722 no hej moja krasna...ale 210 ml mliecka ako uspokojenie? 😉 boze ja sa nedonakrmim to nase dieta!!! 😀

hajatanufus
29. dec 2010

ahojte babenky kym som vas docitala vypadol mi net ale uz aj naskocil
@evanns ahoj moja je mi to velmi luto uprimnu sustrast
@liba78 dakujem no vobec nie som statocna vtedy som mala 18 a nerozumela vsetkemu no nechcela by som to este raz zazit a je mi luto tvojej mamky
@akika722 aj tvojho ocina je mi luto aj my mame len jedneho dedka lebo svokor nezije

inakja si myslim ze ta baba co tam pisala ak je ozaj tehotna tak asi vytriezvela a uvedomila si ze asi alkohol by nemala a pravdepodobne sa zlakla tak mozno preto napisala o pomoc o radu

akika722
29. dec 2010

@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 210?papkač 😀 😀 😀 ked jej chutiii 😀 😀 😀

danulienka35
29. dec 2010

@evanns tp iste mam i ja moja vies kolko spapa idu nam zubky teraz len place

hajatanufus
29. dec 2010

@akika722
@evanns babenky ja som tiez zvedava ako rachel bude reagovat na prikrmy a kedze budeme mat doma twins tak asi zacnem aj lucinku "prikrmovat" a ucit odznova jest nove veci vsak co nezje rachel dopapa lucinka teda aspon dufam 😀 dneska ked som lucinku poobede uspavala tak sa batolila jak babatko tak som si z nej spravila srandu ci nechce mliecko a ona hned von cumlik z pusy a strcila do pusy prsko ale len olizla a hned ho vyplula tak som sa z nej smiala ze nechce 😀 😀 😀

evanns
29. dec 2010

@akika722 😝 akoze aj som rada ze jej chuti...ale tolko??? boze baby ja za 2 tyzdne som jej vytriedila zas plnu tasku oblecenia co jej je zas male, teplaciky na pupceku ju tiskaju 😝 sak ja len kupujem vacsie a vacsie 😲

hajatanufus
29. dec 2010

@danulienka35 mate s evans dobrych papkacov aj nam asi idu zubky furt by len cucala moje prso a ked jej ho vezmem tak place a potom si tam strci palcek a ten si cmula

akika722
29. dec 2010

@evanns odlož pre jej sestričku,pripadne ružoveho bračeka 😀 😀 😀

hajatanufus
29. dec 2010

@evanns babenky ja som rozmyslala ze ked vam deturence zjedia tolko vela mliecka ci uz nepotrebuju to silnejsie mliecko tu 2 ci ake to je mozno by ich to viac zasytilo a vypili by menej obsahovo

katulkaaaaaa
29. dec 2010

@evanns ☹ uprimnu sustrast ☹ a ja som na teba myslela kde si stratena...velmi mi to je luto

baby to moje dieta nespi uz tri noci po sebe,asi mu fakt idu zuby,kojil by sa kazdu hodinu,cez den vsetko ok napapa sa,pohra...pospi...noc katastrofa ,od pol noci do siedmej rana sme aj 10krat hore,ani vas nejdem docitavat chyba mi energia 😝

hajatanufus
29. dec 2010

@katulkaaaaaa presne takuto noc som mala dneska ja odkedy sa okolo jednej prvykrat zobudila tak kazdu polhodinku som jej davala prso az ma to potom prestalo bavit a prelozila som ju do postielky v obyvacke a tam pospinkala ale to uz bolo okolo siedmej a spinkala do jedenastej tiez neviem ci zubky ci suchy vzduch no des tak som si poobede zdriemla lebo tiez som bola vystavena a dolamana a to som vstavala o pol jedenastej

evanns
29. dec 2010

@gagarinka
@hajatanufus
@katulkaaaaaa dakujem ☹

@akika722 odkladam a isto musi byt dievca, alebo ako tvoj Samko 😝
@hajatanufus aj mna uz napaadlo, sa spytam v poradni 😒

akika722
29. dec 2010

@evanns 😀
ja čo mam sunar tak ten je od ukončeneho 4.mesiaca,plusko

moj maly sa chce kojiť len ked mam prsia naliate a strieka mu 😖 teraz tak bolo 😀

akika722
29. dec 2010

mate niekto obluk na kočik?je to dobre???
sa vytešujem,dnes mi došiel rukavnik na kočiiiiik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre