♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
13. jan 2011

@memory97 dakujeme moja aj mi sme uz napapane a spinkame od 17 hodiny 😀

akika722
13. jan 2011

@memory97 to je viac druhov? 😕

danulienka35
13. jan 2011

bambulky ja sem dnes ko jdu haji krasne snicky a vasim milackum pusinky aby maminky nechaly vyspinkat papa 😉

hajatanufus
13. jan 2011

@akika722 tak drzime palceky aby vam to vyslo my uvazujeme ze kde v europe sa prestahujeme lebo tu v uk nie je sanca na hypoteku potrebujes 25% a chcu to zvysit na 40% to znamena ze zo 100000libier co viac nez 3mil sk potrebujes 25 tis coje viac nez 75 tisic a bude to 40 tis cize 1mil200tis a tolko penazi nikdy nezozenieme a mesacne sa plati okolo 1000 libier co je tak cely mm plat lebo on ako predavac uz viac nemoze zarobit ale na sk ani do cr sa vratit nechceme tak neviem kam ☹ ☹ ☹ kanada tiez neprichadza do uvahy tam by nas mm neuzivil takze asi zostaneme v europe len este nevieme kde

hajatanufus
13. jan 2011

@danulienka35 aj tebe dobru nocku aj ostatnym maminkam aj miminkam a sladucke snicky a posielame sladke pusinky

memory97
14. jan 2011

@kvietok121 moja ty mas dnes, ale den. Kompletik parkrat vyperies a bude zas dobre, skus pouzit ocot alebo citron, to ma bieliace ucinky.

@akika722 to je super s bytom, nech sa vam v nom dobre byva a hlavne nech rychlo vybavite vsetky formality🙂

babulky dobru nocku🙂 a aj babatkam, sa dobre vyspinkajte🙂

memory97
14. jan 2011

@akika722 su gatkove a potom tie na "suchy zips"🙂 to som nevedela ani ja, kym som ich nekupila🙂 ale pozri na obrazok a tam su isto nakreslene🙂 este maju tusim aj na plavanie ine plienocky.

@hajatanufus neboj casom sa vyriesi a neskusali ste Irsko, ake tam maju podmienky?

kvietok121
14. jan 2011

@liba78
@akika722
@eis4
@memory97 nie nevytopila aspon sa neprisli stazovat noc bola tiez tazsia dufam ze dnes bude lepsie 🙂 ideme tancovat pekny den

katkavv
14. jan 2011

@kahlan1
nechapem, preco sa tak pucia, uvidim, ako dnes bude papat prikrm ...
papkanie stale rovnako?
kajko spapa za den okolo 500 ml mlieka, cca 150 g prikrmu a cca 100 ml kase, to je vsetko a asi mu to staci.
Anetka sa uz rozpapkala na prikrmoch? apon to by mohla 😨
inak PK je super, my byvame od maja 2010 vo sv. juri cize sme na skok od seba, hehe 😀

memory97
14. jan 2011

dobre ranko🙂

kahlan1
14. jan 2011

@danulienka35 uz sme prestahovani len je tu neporiadok lebo mi to ide pri anetke pomaly - a urcite dame kavu 🙂 len sa tu musim zorientovat a dat do poriadku byt 🙂

kahlan1
14. jan 2011

@hajatanufus kiezby ale zatial to ide tym horsim smerom ☹ ale je zlata vcera sa konecne zacala pretacat na brusko robila to aj predtym ale len v postielke a vcera uz aj po posteli 🙂

kahlan1
14. jan 2011

@katkavv neviem preco - bude musiet tie prikrmy lebo ja ju uz nedokazem ani v spanku poriadne nakrmit ked jej dam flasu do pusy tak sa hned zacne branit kopat a otacat hlavickou na strany ale ked vyberiem flasu tak hned spinka ☹ ja sa strasne bojim ze co ked jej nedokazem dat ani trochu mlieka? a vy papate tych 500 v spanku ci za bdela?

z kase ju napinalo :( asi bola husta lebo z prikrmov ju nenapina iba raz zo spenatu hami ale ten bol husty strasne.

tak potom dohodneme stretko 🙂

kahlan1
14. jan 2011

@memory97 dobre ránko ako sa dnes mate?

seagull2404
14. jan 2011

@hajatanufus dakujem, mala som v plane uz nabehnut do lekarne 🙂 len je vonku strasne skaredo, ale urcite to skusim, lebo sa mi zda, ze je nervoznejsia nez obvykle
@akika722 gratuluje k novemu byvaniu, aj ja uz chceeeeem, kde to ste?

evanns
14. jan 2011

@akika722 kupujem 3 midi 4-9 kg oranzove na suchy zips 😉

seagull2404
14. jan 2011

@kahlan1 ahoj 🙂 tak mi napadlo, sprav tu kasicku rieducku a este som nasla nieco take ako ryzova krupicka od nestle, to sa dava do mliecka klasickeho napr. nutrilonu, mozno je to zachuti, ja som vcera pocitala, my sme vypili vcera 300ml mlieka, cca 60ml zeleninky a asi 150ml riedkej kase ☹ ☹ ja nechapem, co sa deje
@memory97 dobre ranko 🙂

21
14. jan 2011

dievcata, taka mensia rada, moja sestra, ked bola malinka, neznasala kasicky, no popucene jedlo zjedla. Z maglajzu ju napinalo, co malo mensie kusky fajn. Skuste.

21
14. jan 2011

dobre rano!

katkavv
14. jan 2011

@kahlan1
oki 🙂
ano, kajko mlieko len v spanku aleborobi take iste moresy pri tom ako tvoja 🙂
kajko ma rasa rad hustu kasu, to v poho zje, dnes a chystam nakupit maso, uz moze aj to a aj ovocie - pyre 😵

eis4
14. jan 2011

dobré ránko.táto noc bola celkom dobrá.boli sme hore iba 2 krát.
Baby držte mi palce.dnes ideme ku svokre -do stredy.dufam že to malá bude dobre znášať.naposledy ked sme tam boli mi preplakala celý týždeň.bolo to na nu vela. ☹ chudatko moje.už dopredu sa bojím ☹

majka35
14. jan 2011

ahojte 🙂
@kahlan1 malá ti stále nepapá? neviem, či som postrehla, či si tu písala o tej panej, čo ste k nej mali ísť, čo na to povedala? ináč moja terezka mi tiež včera štrajkovala, nejedla od druhej v noci a zjedla až príkrm o 12 na obed a aj to strašne málo, no a ked sa zobudila, tak vypila fľašu mlieka

@akika722 super, že sa vám to podarilo s tým bytom, ja si v dvojke s dvomi deťmi neviem ani predstaviť, ľudia, ktorí tak žijú, majú môj obdiv

katkavv
14. jan 2011

baby kajko mi prave normalne scucol skoro 80 ml jablkovo bananovej stavy, no neveriim 🙂
on nechce ziadne tekutiny a teraz toto, supeeeer :D :D :D

memory97
14. jan 2011

@kahlan1 uz ste prestahovany? asi som to nepstrehla. Super, nech sa dobre zabyvate a mate dobrych susedov 😉
dakujeme dnes bola troska tazka noc,asi idu dalsie zubky,lebo sme casto plackali a stale chcel cumlik, ani mliecko nam nechutilo...

@seagull2404 dobre ranko🙂 krupicka by mala byt az od 6 mesiaca?

seagull2404
14. jan 2011

@memory97 ja som ju este nepouzila 🙂 ale je tam napisane, ze od 4. resp. 5. mesiaca, tak neviem
@katkavv 😀 😀 😀

memory97
14. jan 2011

@eis4 sa drzkajte a svokra nech pocuva🙂

@katkavv to je super, nas maly nechce tie stavy, vypluva to🙂 som mu vcera skusila dat hruskovo-jablckovu🙂

katkavv
14. jan 2011

@memory97
ja som mu kupila hipku 100% bio stavu jablko - banan, a vcera to moc nechcel a dnes ze ano ...
ale casom sa chystam normalne odstavovat doma ovocko

majka35
14. jan 2011

@katkavv super, musím kúpiť už aj ja ovocnú šťavu, lebo do mojej okrem mlieka žiadnu tekutinu nedostanem

seagull2404
14. jan 2011

@eis4 u svokry sa drzte, ja nechapem, preco je vacsina svokier taka, ze k nim rady chodime 🙂 samozrejme, cest vsetkym vynimkam 😉
@memory97 som sa teraz pozerala aj na nestle stranku atam je ryzova kasa od 4. mesiaca a ryzova krupicka od 5. mesiaca, mne to len napadlo, ako delsie riesenie pre kahlan, my mame problem aj s obycajnou kasou na dobru noc, nechce a hotovo, vypije ju len z flase, aj to len cca 150 ml tej riedenej ☹ dva dni uz jeme dost zle, netusim, s cim to je spojene, mozno aj preto, ze sa jej potom tazko kaka...

majka35
14. jan 2011

@seagull2404 moja vôbec nechce kašu, presne ako barborka, som kúpila HIPPku a skoro celú som ju vyhodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre