♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
24. jan 2011

@evanns som si aj myslela, že kvôli obveseleniu rodičov si tam. Je to asi na teba dosť, ale zostaň tam koľko sa ti bude dať. Majú to ťažké. Teraz sa nám známy ocitol na psychiatrii. Je to super chlap, ale tragicky mu zahynula jediná dcérka. Už je to viac ako rok a teraz ho to zložilo na komplet ☹

alure
24. jan 2011

@seagull2404 moja neboj nešmykne sa ti 😉 skús kúpať ako my,napustíš veľkú vaňu len pár cm vody,položíš ju na chrbátik uvidíš ako sa tomu bude tešiť ocápe celú kúpelňu aj teba 😀 a potom ju otoč na bruško,jemne drž pod bradou aby nečlupla pusinkou dnu a umyješ chrbátik 🙂

danulienka35
24. jan 2011

pekny den babumulky prajem chcem sa spytat dnes som volala lekarke za vysledok mocu a ona mi povedal ze mame doniest este raz vraj na porovnanie a ja ze co bol zly ona nie len na porovnanie tak neviem co je kolko raz ste nesli moc?

evanns
24. jan 2011

@liba78 no ostanem, ale niekedy mam pocit ze ja prva z toho skoncim na psychiatrii...lebo oni aj lieky mozu brat tak aspon spia ale kvoli malej si ja toto dovolit nemozem...a poviem Vam, vsetci sme krok od psychiatrie...ako klinike, lebo psychiatria uz navstevujeme ☹

danulienka35
24. jan 2011

@alure ahoj mojko mi super len na lekarka nastvala ze mame doniest moc zas a ked sa jej pytam ci bol zly povedala ze nie len na porovnanie este raz co si mam mysliet? neviem 😒
@evanns aka je malinka rozkosna 😉
@liba78 a Jurko aky velky chlapik super 😉

memory97
24. jan 2011

@seagull2404 ja na fleky pouzivam perlitex (na krabicke je uvedene, ze je to bielidlo) maju to v DM-ke. Starsie fleky namocim na den a ak je to cerstve, tak to dam hned prat.
Masko mixujem a zmiesam s vyvarom, aby nebolo suche, skus pripadne doliat lucku.

@liba78 fuha, krasna vaha🙂 sa cudujem, ze vas objednala medzi chore deticky... s hippkami sme spokojny, my na nich sme stale🙂 dufam, ze budu chutit aj Jurkovi🙂

@veve10 maly sa nam tiez parkrat budil s placom, ale potom to prestalo. Som ju jeden cas davala preventivne espumisan, som nevedela, ci ho neboli brusko a teraz uz neplackava, ked sa zobudi, iba ked sa zobudi velmi skoro a je unaveny, tak plackame.
Iba varim vo vode z vodovodu. Kasicky robim z prevarenej lucky. Nemame tvrdu vodu, tak skusam,aby si maly zvykol. od 8meho mesiaca uz prejdeme iba na vodu z vodovodu 😉

liba78
24. jan 2011

@evanns zvládneš to, malá je skvelá a určite to pomáha aj vašim keď je tam. Držím palčeky, a viem aké je to ťažké.

dajna11
24. jan 2011

@memory97 tak to som rada....bála som sa aby som do neho netačila vela nemliečnej stravy 😉

alure
24. jan 2011

@danulienka35 nebojkaj určite je všetko ok..môže byť že prvý moč bol odobratý keď bola malá trošku nachladená,a aj dr. len chce mať istotu...aj my máme doniesť po 5mesiaci moč.

danulienka35
24. jan 2011

@alure ale vies co pytala som sa jej co je neco zle ona vraj nie len pre porovnanie tak neviem co si mam mysliet a volala som kamoske a pytala som sa jej a ona ze nim zas hladala listocek a ze mozno ze moj nemozu najst bordel maju v tom jaja som nastvata sak zajtra nesiem zas idem po listocek k lekarke a sa jej spytam preco.To mi je luto mojko ze mas uz 2 marodka domka drzim palecky aby ste boli co chvilinka zdravucky musim ja skocit po tu prihlasku na plavanie nejak nestiham nic ☹

alure
24. jan 2011

@danulienka35 no tak bordel majú asi všade..a nemysli na nič zlé,ok !? Ja som si prihlášku stiahla a vytlačila,ak pôjdeš osobne pre to opýtaj sa či je nutné nejak dojsť pred kurzom na pohovor alebo aký postup zvoliť.Akonáhle budeme zdravý tak to doriešim aj ja...ale asi bude aj s hľadiska počasia najideálnejšie počkať do toho kurzu čo začína 8.3. ,hm?

katulkaaaaaa
24. jan 2011

ahojteee,teda vy sa dnes rozpisali normalne nestiham 😀 baby jedli sme prvy prikrm,maly jedol akoby nic,cca 5 lyziciek ,potom som ho dokojila...doobeda sme boli na prechdzke a teraz spinka
@memory97 dakujeme je to taky smejko ked ho momentalne zubky nebolia
@veve10 tak docela dobru noc ste mali,citam ze ti po umelom mlieku lepsie spinka?aj mi sa budime vysmiaty vecinou vzdy,place len ked ho nieco boli...neviem preco sa tvoj malinky neusmieva
@alure moja si uzivas s tou hnusnou chorobou ☹ ja ako som nasadila obom detom cecko,klop klop zatial mame pokoj...snad vydrzia dlhsie
aj ja pouzivam imazol alebo sudocream-vyborne obe
@kvietok121 krasny je matejko,tiez ako uz narastooool
@liba78 Jurko je teda velky chlapisko...ja vahu neviem odhadujem 7kg,neboli sme na poradni skoro uz dva mesiace 😒

memory97
24. jan 2011

@veve10 na ten predel do vane som pozerala aj ja, ale aj tak mm napusta malemu vodu do celej vane, aby sa mohol vyclapkat a maly je stastny, ked si moze vegetit na tej stolicke vo vodicke🙂 Malemu riedim papanie tou vodickou, v com som to varila, ale ak mas obavu, tak prevar troska lucky a zried mu to nou. Tu je redukcia:http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=7145

@liba78 ako pekne papkate, my sme dnes mali vyzivu asi vsade, ked mi capol po lyzicke🙂

@evanns mala uz krasne sedi🙂 som tiez pozerala na tento sedak, ale maly sa este neudrzi, tak mame lehatko macika a sedi si tam ako grof🙂 drzkaj sa, mas to tazke 😒

@seagull2404 toto mame my: http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=178

danulienka35
24. jan 2011

@alure ved hej neboj mojko budem ta informovat co ako to je jasne neboj dakujem za povzbudenie i tak mi to bude vrtat hlavou co to ma znamenat pojdem troska von s malou tak zatial sa majte bambulky krasne tu sviti slniecko tak ideme von uz 2 krat

alure
24. jan 2011

@katulkaaaaaa no to si teda užívame..tak ako som začala ja,tak dúfam že to nebudem aj ukončovať 😒
No ale našťastie máme po polročných testoch v škole,takže nevymešká nič dôležité a učivo dobehneme,veď je šikulka.
Céčko dávaš aj Simonkovi? V akej forme?

kvietok121
24. jan 2011

@majka35 drz sa na skuske
@alure tak to je super
@memory97 raz som mala fenistil na predpis a raz mi dala aj takv lekarni
@liba78 vy mate riadneho chlapa, perfektne, super foto

katulkaaaaaa
24. jan 2011

@evanns moja zlata 😒 moc drzim palce aby bolo o kusocek lepsie...aj ked to este potrva

katulkaaaaaa
24. jan 2011

@alure moja cebion c kvapky,malemu 5 a viki 15...davam to cca tri tyzdne a odvtedy nic ani sople,kasel nic...na nas to zabralo okamzite,skus kupit

seagull2404
24. jan 2011

@danulienka35 moja, ja uz nesiem 3x a furt su tam vraj bakterie na jeden krizik, lebo ze ju zle umyvam 😠 ja ju normalne rano okupem, antibakti mydlom umyjem, ja mam na rukach gumene rukavice, si pripadam jak debil, co bud neumyva decko alebo nevie vziat moc 😠 😠
@memory97 dakujem, ja to dam vzdy vyprat hned alebo namocim, ale kedze sme boli u svokry, mohla ja som nieco hovorit, som ju poprosila, aby dala vyprat malej veci, a ona ze dobre a pytam sa na druhy den, ze kde su, ci uz vyschli a ona na mna, ze cakala ich bude mat plnu pracku.... 😠 😠 😠 teraz mam na novych satockach mrkvove flaky a uz treti krat som ich prala a nic, skusim, co si poradila

alure
24. jan 2011

@katulkaaaaaa zbehnem kúpiť a skúsime..Oliver síce vitámíny papá ale nevedela som že už aj Denis môže 😉
@danulienka35 príjemnú prechádzku moja...

aj ja idem babulky,mám kopec roboty ešte ☹ zatiaľ sa majte krásny dník prajem

danulienka35
24. jan 2011

@seagull2404 ako mne povedala ze nic tam neje len pre porovannie a zaockovat nas nechce az po moci vraj p... jedna uz som nasrata na nu

memory97
24. jan 2011

@danulienka35 my sme este neniesli, pojdeme prvykrat vo februari s mocom. Mozno ho omylom vyliali a nechcu sa priznat 😉

@dajna11 toho sa neobavaj, musia si zvyknut na stravu, ktora neskor bude uz pravidelna, ked budu vacsi🙂 Maly si pyta mliecko pred papanim alebo po papani ako kedy. I ked doktorka vravela, ze by to mal zjest uz bez mliecka, ale to neriesim, casom spapa aj bez toho mliecka 😉

danulienka35
24. jan 2011

@alure dakujem mojko 😉
@memory97 ale preco nas nechce 2 krat zaockovat ved prvni raz moc nechcela neveim nerozumiem

seagull2404
24. jan 2011

@danulienka35 no ved to moze byt to, lebo mne tiez tvrdi, ze to nie je problem, ale ze to musia vylucit a tak, ale zaockovat nas zaockovali, tak neviem

katulkaaaaaa
24. jan 2011

@liba78 koho to tu nevidim???moje oblubene babatenko 😵 😵 😵 krasny je a ako papinka nemozem z neho 😀

monuska342
24. jan 2011

@memory97 spapka asi tak 190 vyzivky a 200 kasicky takze to mu staci?

monuska342
24. jan 2011

@katkavv jaaj tak fajn ja som si myslela ze mu nieco je ked na krabici sa pise ze ma vypit 1000 😒

memory97
24. jan 2011

@kvietok121 ano, tak skusim ist do lekarne, ci mi ho daju, urobim sa ako hlupacik🙂

@alure ja davam tiez cebion ako katulka od kedy sme na UM a klop, klop aj choroby nas rychlejsie obisli. 5kv. malemu kazdy den. cebion sa moze podavat od narodenia🙂 babatkam, co su na MM by malo stacit vit. C, co je v MM, ale ja som malemu davala aj tak🙂

@seagull2404 skus to tym, obcas mi to pusti aj vanisom, ale ked su uz suchsie, tak namocim na den tymto praskom a flaky su prec🙂 klop, klop🙂

kvietok121
24. jan 2011

@memory97 ja som jej povedala mne ho uz raz predpisovala takze viem davkovanie

seagull2404
24. jan 2011

@memory97 urcite vyskusam, ty mas vzdy take dobre rady 😉 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre