♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
1. feb 2011

@danulienka35 chudatko tvoja dcera, rychlo prec od neho. Len keby neboli zubari taky drahy. ☹

alure
1. feb 2011

@niky13, @akika722 uff to je dosť za pračku so sušičkou 2000€ ja som minule videla vcelku dobrú Whirpool a tuším do 500€

danulienka35
1. feb 2011

@alure ved hej mojko ja len pisem ze mala uz papa pribinacik inak jogurty nie dala som jej uz i vajicko smakovalo jej

danulienka35
1. feb 2011

@niky13 hej najdeme ineho ved toto je ochlasta prvotriedny

niky13
1. feb 2011

@alure mala som predtym whirpool, obycajnu. Nemozem na nu povedat nic zleho. Mala tu uzku, lebo vtedy som mala malu kupelnu. A z touto sme sa rozsupli. 😀 Vtedy som si to mohla dovolit. 😒 Ved ju nekupujem na jeden rok. Mala by vydrzat aspon 10 rokov.

niky13
1. feb 2011

@danulienka35 neviem ci aj nam nejdu zubky. Slintame sice ako kone uz mesiac, ale dasienka zatial vyzeraju normalne. Len je cely den nespokojny a vrieska nam ako male prasiatko. A aj v noci sa strhava. Minulu noc som myslela, ze mam deja vu alebo som uz grogy. Stale som mala dojem, ze ta noc neskonci. Nadranom sme vstavali kazdu polhodinu. Ani cez den vela nenaspi a mliecko tiez len tak potiahne a potom sa hneva az je cerveny. Myslis, ze zubky?

alure
1. feb 2011

@danulienka35 😉 maškrtníček malinký 😀
@niky13 samozrejme je to dobrí investícia,ja som momentálne rada že v našej malej kúpelni mám v pohode našu pračku a mám whirpool už 8 rokov a som max spokojná..ak sa jej niečo stane,kúpim si už kombinovanú so sušičkou 😀
ale musí byť užšia,kôli priestoru 😒

babulky idem pomaly sa sprchnúť,malý spí ,uložím druhého ráno do školy....dobrú nocku

danulienka35
1. feb 2011

@niky13 mozu mojo to byt zubky na vysli ani neviem dam foto pockaj pohladam ale teraz aka je nervna pisit,krici ale neplace len strasne zvuky vydava tak ma navrete dasna hore ☹ ale v pohode
@alure to je mojko velky maskrtnik len kasiscky nie

niky13
1. feb 2011

@danulienka35 nemam s tym skusenost, lebo dcere vysli tak, ze nam len nahodou lyzicka zazvonila o zubok. A dalsie tiez neviem ani kedy jej vysli. 😒 Len pri jednom nam hnackovala a zvracala. Ale len jednu noc - novorocnu. Bomba Silvester sme mali. 😀

niky13
1. feb 2011

@alure dobru noc a nezaspite do skoly 😉

danulienka35
1. feb 2011

tak tu pridavam fotky 😀

seagull2404
1. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀

niky13
1. feb 2011

@danulienka35 to bol teda uspech to odfotit. Si viem predstavit. Ale je to take zlateeee. Aj my chceme. My zatial rozdavame len bezzube usmevy. 🙂

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 božinku aké zubky 🙂

danulienka35
1. feb 2011

@seagull2404 😀
@niky13 to bol uspecj´h lebo nechc si dat sahnut do pusy 😀
@akika722 ako vedia pokusat púotvorka mala

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 moj hryzie aj bez zubkov 😅 ale už ich ciiitim 😎

memory97
1. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 vies ako odolavam tym keksikom 😀 😀 😀 😀 😀 dufam, ze mi to este dlho vydrzi 😉 este parkrat ma tak "po provokuj" a bude zo mna kocka v lete 😀 😀
ty si teda uzijes s tou lekarkou, takto ta prehanat. Mala by ti davat pri kazdej navsteve aspon nejaku pozornost🙂
@eis4 este parkrat s takou zatazou a bude z teba mamina kulturistka 😎
@akika722 moja, drzim prsty, aby bolo vsetko OK, tam mam tusim kamosku, ak este pracuje na tom oddeleni, uz sme sa nevideli roky...
ja som zatazena na oranzovu a teple farby, ja by som brala oranzovy 😉 alebo zeleny 😉

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 uvidis cosoro budete mat zubky 😀
@memory97 ano? no vidis ja keksiky tiez nemusim bllllee dnes som si kupila aloe vera z kaktusu uzasne mnam

katkavv
1. feb 2011

@niky13 aj my este nemame zuby ;)

eis4
1. feb 2011

@danulienka35 chuda mna raz v živote bolel zub ale dva dni som preplakala do vankuša lebo v žiline nemám zubára 😒
@alure 18 eur??? 🙄 ja ked som bola malá (to nebolo až tak dávno, 🙂 mám 24 )hocičo mi robili bolo zadarmo!
kolko čaju by malo bábo vypiť ked je kojené?ja to musím malej odtrhávať od ust lebo tá len hlce a hlce 😀 😀
@akika722 to nič,moja krstná dávala malému od pol roka aj halušky z lečom 😀 😀 😀 matka roka!
našla som cenu na sušičku,je to aj práčka 2270 eur 😲 😲 ,tak ja také asi nebudem mať 😒
idem žehliť 🙄 🙄 potom dobru nocku prajem a detičkám pusinku 😅 😅

akika722
1. feb 2011

@memory97 dik moja...ja idem do starej nemocky,tam chodim...k prednostovi...
oranžovy je inač kraaasny..no všetké 😅

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 a to ješ?či čaj?

danulienka35
1. feb 2011

@eis4 tiez si vytrpuje neboj sovje a to ma len 2kaze chuda moje male velke

akika722
1. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani ja...sušička-balkon A žehlička-ja 🙄

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 to je jak caj je to velmi chtne detom to tiez chuti

eis4
1. feb 2011

@memory97 doteraz som vždy čakala na mm,ale kvoli tomu sme kupili bugy aby som mohla chodiť sama s malou,lebo aj teraz nie je týždeň doma,tak ako by som chodila zo 4 poschodia.čo z toho že kočík má len 7,3 kg ked malá má pomaly 9 kg 😀 😀 😀

niky13
1. feb 2011

@katkavv zeby sme mali rovnako stare babuliatka?

eis4
1. feb 2011

@akika722 asi tak 😀 😀 😀 😀 😀

niky13
1. feb 2011

@eis4 ani ja som nemala ked som mala 24 😉 Mozno budes mat ked budes mat 36. 😉
Dobru noc. 🙂

katkavv
1. feb 2011

@niky13 asi 🙂 kajko sa narodil 20.8.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre