♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
4. feb 2011

@mirmaj u nas to nehrozi, maly ma podla mna dost mliecka, on vstava skoro kazdu hodinku do tej tretej, tak uz o tej piatej by mal spinkat a nechat aj maminu vyspinkat sa🙂

@danulienka35 dufam, ze pojdeme🙂 par dni s malym a mamickami s babatkami si nenecham ujst🙂

mirmaj
4. feb 2011

@memory97 tak u vas je to iný prípad potom, my papáme väčšinou 2x, prvý okolo tej 0:30 a druhý okolo 4-5, tak to prve jej skusím dať čajík ale potom nepredpokladám že ak zaspí tak sa zobudí až okolo 5 samozrejme, ale už po takej 3 jej dam mliečko a to by už potom mohla vydržať do rana 😀 pekne som si to naplánovala však? 😝

memory97
4. feb 2011

@liba78 to su chlapi, ked musia, tak zvladnu vsetko, ale ked nemusia, tak sa snazia z toho vyzut🙂
Je vo vedlajsej izbe, ktora bude pre maleho, zatial je to stale skladisko 😀

@mirmaj myslim, ze ona mala cislo na niekoho...

mirmaj
4. feb 2011

@memory97 aj my máme tretiu izbu ešte ako skladisko, ale na jar planujeme z toho urobiť už detsrku izbičku lebo budeme mať to skladisko čoskoro v obyvačke z tamkiných hračiek 😀 neviem či akika nemala na ňu náhodou číslo, zistím 😀

liba78
4. feb 2011

@mirmaj ja som mala. Ale bolo len v pamäti telefónu a ten je v oprave. Tak neviem, či prežijú čísla. Ostatné som mala na Simke, ale jej bolo jedno z posledných a už som potom nerobila zálohu. 😠 Asi v stredu si pôjdem poň do TN a uvidím. Ale aj Akika tuším má.

mirmaj
4. feb 2011

@liba78 tiež myslím že akika bude mať 😉

memory97
4. feb 2011

@mirmaj rano napiseme, ci deticky spali lepsie, alebo drobci protestovali od hladu 😀

dobru nocku babulky, idem ja k moju milacikovi🙂 pekne sa vyspinkajte a aj babatka nech pekne spinkaju a nechaju maminky oddychnut 😉

liba78
4. feb 2011

@memory97 Tak ideš na to dobre, aj môj mm spáva teraz v detskej. 😀 Vlastne teraz práve je preč, ale keď je doma a chce sa vyspať 😀 nič iné mu neostáva

liba78
4. feb 2011

Dobrú nôcku, idem aj ja do hajan. Uvidíme ako dlho budem hajať 😖

mirmaj
4. feb 2011

@memory97 no to som fakt zvedava čo napíšeme 😀 ale ja to dlho nevydržím, ak bude čajík odmietať a bude revať ja jej uričte dám mlieko 😝
dobru noc aj ja sa poberiem ved už je veľa hodín 😲 tu ten čas tak utekááááá 😝
@liba78 akika má to číslo 😉

akika722
4. feb 2011

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a darujem ti ho 🙄 moja neviem či dojdem 😔

hajatanufus
4. feb 2011

ahojte babenky som rada ze ste na mna nezabudli ja ssom tu stale teda vzdy vecer a naozaj mi este pred par dnami blbol internet cez den na vas akosi nemam cas a vecer ked vas zacnem citat tak mam pred sebou 15 atran a vacsinou ked docitam tak okolo polnoci co je u vas uz jedna hodina tak tu uz ani nikto nie je a uz sa miod unavy ani nechce reagovat a aj teraz ked som vas docitala a chcela sa prihlasit tak zastrajkoval net ale nastastie len na chvilu a okrem toho mame s mm akusi krizu tak mam z toho dost zle nalady a depky a to sa mi potom ani na mk nechce alebo si vas len precitam ale pisat sa mi nechce ospravedlnujem sa za to a so stahovanim to vyzera tak ze to bude o dva tyzdne ale neviem ze ci sa nebudem stahovat do cr alebo na sk lebo neviem ci tu este vydrzim za tychto podmienok lebo uz takto dalej zit naozaj nevladzem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ibaze je to komplikovane lebo koli malej odtialto nemozem vycestovat lebo nema ziaden cestovny doklad a do londyna na ambasadu sama ist nemozem takze tu len placem a neviem co mam robit a okrem toho v cr ani na sk bysom asi sama s dvoma malymi detmi velmi neprezila a nsai ma velmi doma nechcu a mame aj dlhy ☹ ☹ ale co uz nejako budem musiet vydrzat a casom sa uvidi ze co dalej ☹ dobru noc babenky uz mi konecne zaspinkala aj lucinka tak idem aj ja spat a zase padol net tak neviem ci mi to vobec odosle tak teda dobru noc a zajtra sa teda skusim aj zapojit do debaty inak tu je teplo 11 st ale fuka straaasne sialeny vietor tak snad do rana utichne

katulkaaaaaa
5. feb 2011

dobre ranko mi sme mali po mesiaci uzastnu noc,zaspal o 19.30,prve papanie az 00:30h...potom 3:30 a stavali sme o 6:30 skvelééééé 😝 ale ja ako som sa naucila ,,nespat" som cumela do tmy od tretej do stvrtej 😠
dnes idem po kamoskach,mm kasle,sopli...chcem sa co najviac vyhnut byt doma aby sme to nedostali 🙂
a co vy ostatne aka bola noc?co idete robit cez vikend?

katulkaaaaaa
5. feb 2011

a este foto pyzamkova 🙂

liba78
5. feb 2011

Dobré ránko 😉

@hajatanufus moja, to mi je ľúto. Ale krízy prichádzajú a odchádzajú. Možno je aj tvoj mm už unavený tak preto zle reaguje. Ale doklady pre Rachel by si si mala dať do poriadku. Nikdy nevieš kedy budú treba. Nedá sa to cez net ? Ale asi sa pýtam blbo. Ja som nikdy za prácou von nevycestovala, tak sa tomu moc nerozumiem. Držím palce, aby ste s mm krízu prekonali a čo najskôr. Ten vietor ste mali teraz v Anglicku strašný, bolo to aj u nás v správach. Miestami dosahoval rýchlosť až 175km za hodinu.

@katulkaaaaaa super noc, bodaj by takých bolo moooooc. Aj ja sa teraz cítim dobre, ale fakt neviem koľko x sme boli hore. Som vypla orientáciu v čase 😀 😀

alure
5. feb 2011

@katulkaaaaaa dobré ránko,tak to ste mali noc ako my cez pracovný týždeň 🙂,dnes sme vstali až o 8:00 my takto spinkáme už pár dní a som spokojná 😉
mm zobral Denisa na prechádzku,ja idem strúhať zemiaky na placky a chystať na koláčik.Poobede trošku zapojím celú rodinu do upratovania a zajtra dáme shoping day v Poluse 🙂 skôr to síce bude o posedení pri kávičke,Olivera chcem dať ostrihať (od pondelka ide na plávanie) a ja si trošku užijem voľno ....

liba78
5. feb 2011

@katulkaaaaaa pekné detičky, vybúvané 🙂 🙂 🙂
Môj tu teraz rachotí s hrkálkou na kočík. Ja som ju nekúpila (sa mi to nepáči), tak včera mu ju priniesla moja segra. 😝 Som ho včera nemohla dostať z kočíka a ráno už sa k nej pýtal zas. 😅

alure
5. feb 2011

@hajatanufus dúfam že kríza čoskoro pominie a budete opäť spokojná rodinka.Čo sa týka dokladov pre malú,nedá sa to vybaviť cez telefón na našej ambasáde? Držím palce aby ste sa rozhodli správne a hlavne aby ste si to nijak neskomplikovali ...

alure
5. feb 2011

@mirmaj no tak ja by som na služobku mm aj brala,ale na druhej strane s ním tiež nechodím na služobky a trošku nám bez nich bude aj lepšie 😉
@memory97 veď jasné,ja som to ani neriešila.... 🙂 ja som mala raz problém s pridávaním fotiek a admin mi raz dva odpísal a napravili to a pripadali mi v maili úplne v pohode..aspoň moja skúsenosť

danulka3
5. feb 2011

Dobré ránko,po dlhej dobe sa hlásim aj ja,konečne som vás dočítala,a čakám na správy od mamičiek,čo skúšali v noci čajík namiesto mliečka,ako sa im darilo 😉
My máme posledné noci rovnaké,vstávala každé 2 hodiny,ale už som si akosi zvykla,ráno dám kávu a fičím ďalej.
Na to stretko by som veľmi rada šla s vami, ak ma zoberiete,mm je rád,že konečne niekde vypadnem aj ja.Lebo má výčitky,že len on niekam chodí. 😵

@alure Pekný víkend pred tebou,ja ho strávim z časti sama,dcéra je u ex a mm je po nočnej,spí a večer ide zas,takže večer budem na MK,ak nebude Kubko buntošiť.Ale zajtra poobede ideme do sauny,už sa teším 🙂

danulka3
5. feb 2011

Zabudla som ešte napísať,bola som na ZUMBE a bolo super,už sa teším na utorok,konečne som sa rozhýbala 😎

katulkaaaaaa
5. feb 2011

@liba78 s tou orientaciou sme na tom podobne 😀
@alure jej no super vikend budes mat 😉
@danulka3 zumba,super...ja na to nejsom,tak cvicim doma ,a ide to doleeee

katulkaaaaaa
5. feb 2011

ja som pozerala aj na fb vladka tam bola naposledy okolo 15.12...cislo na nu nemam 😒

danulka3
5. feb 2011

@katulkaaaaaa ja som si tam tiež bola občas riadne mimo,zistila som,že som antitalent na pohyby,ale nevadí,hlavne, že som sa hýbala zapotila.N abudúce to bude určite lepšie.A čo doma cvičíš?Mne sa doma nechce skákať pred telkou,mm mi aj stiahol zumbu,ale príde mi to také blbé tu sama poskakovať.Občas si ale dám zopár tých brušákov.

seagull2404
5. feb 2011

@memory97 to verim, nase drobatka by sa nemali tak trapit ☹

seagull2404
5. feb 2011

dobre rano, tak my mame za sebou "uzasnu" noc, mala zaspala az o 0:40, vykrikovala zo spanku a celu noc sa mrvila, kycha, kasle, soplov ako pre armadu, tak ja neviem, moje drobcuriatko

danulka3
5. feb 2011

@seagull2404 chúďatko malinké,nech sa z toho čo najskôr dostane

liba78
5. feb 2011

@danulka3
@katulkaaaaaa ja tiež nikam cvičiť nechodím. Ale mám doma dvd s cvičením a ešte som ich nikdy nepustila 😅

@seagull2404 na kašel nám pomáhal zvlhčovač vzduchu. Hlavne keď bol suchý, a aj sa mu lepšie dýchalo.

pridávam foto z rána s hrkálkou. (už je tam zas 😀)

danulka3
5. feb 2011

@liba78 zlatunký,aspoň vieš,čím ho zabaviť 🙂 nás žiadna hračka dlho nebaví

danulka3
5. feb 2011

my sa snažíme zaspinkať v lehátku,moc sa nám nedarí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre