♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
11. feb 2011

@akika722 cooooo? tak dlho????? aj mja zaspala teraz, tak sa hram s foteckami 🙂 zas sme vcera fotili, ale len taku klasiku 🙂
@majka35 bez si lazkat 😠

zden2
11. feb 2011

@mirmaj ahoj.... no jasné že poznám 😵 aj tá bude čoskoro mamina a dvojitá 😉

majka35
11. feb 2011

@seagull2404 už sa neoplatí, malá mi spí od pol 12, a každú chvíľu čakám že sa zobudí ... už 2x zamrnčala a to je znamenie, že sa zobúdza 😔

seagull2404
11. feb 2011

@eis4 tie vaky su super vec, nebyt ich, uz davno sa nezmestime do tohot bytu🙂

baby, my sme vcera toto kupili Tamarke za 12,50, ocinko neodolal

seagull2404
11. feb 2011

@eis4 tie vaky su super vec, nebyt ich, uz davno sa nezmestime do tohot bytu🙂

baby, my sme vcera toto kupili Tamarke za 12,50, ocinko neodolal 😅 😅 😅

akika722
11. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@seagull2404 noooo,ano 😀 😀 😀
aj ja chcem pekne fotky a neviem ako nato 😢 😔

majka35
11. feb 2011

@akika722 čooooooo???? šťastná to matka

seagull2404
11. feb 2011

@akika722 len ti zavidiet, nepochopim... prvy je fotacik 😉

majka35
11. feb 2011

@seagull2404 zlatulinké 😅

akika722
11. feb 2011

@seagull2404 jéééééééééj 😵
@majka35 😀 😀 😀

akika722
11. feb 2011

@seagull2404 fotak nemam nejaky extra...klasika digitalny panasonic

seagull2404
11. feb 2011

@majka35 @akika722 ked prisiel domov s tym, ze jej musime kupit znackove botasky, lebo ze jej trcia z vajca "bose" nohy a ze nemoze nosit rifle, som myslela, ze mu jednu vrazim, ale ked som videla za aku cenu su, ani mna netrebalo dlho presviedcat 🙂

par foto:

seagull2404
11. feb 2011

@akika722 aj s tym sa da, len potom treba vela upravovat a to nie je cas, vsak? ale skus, ked bude vela svetla v novom byte 🙂

mirmaj
11. feb 2011

@zden2 ano to bude už sa tešíme 😀

akika722
11. feb 2011

@seagull2404 kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeee 😵

akika722
11. feb 2011
mirmaj
11. feb 2011

@seagull2404 aha takú knižočku mám aj ja, ale ja som to brala že najskôr 1x za deň ovocie a potom 2x za deň, ale my ho nepapáme ani každý deň, takže ked jej ho dám občas aj poobede tak si myslím že jej to uričte neuškodí a my už tak dlho papáme príkrmy že asi by sme mohli už aj 2x za deň ale to u nas naozaj nehrozí, ešte keby to tak išlo z fľaše, tak verím že by neprotestovala 😝

mirmaj
11. feb 2011

@seagull2404 krásne fotečky aj topanočky, to ste kde kupili také lacne??? 😉

seagull2404
11. feb 2011

@mirmaj to urcite, neublizi, my zas uz nie sme s flasou kamarati, ak z nej netecia cajicek 🙂 mi tak napadlo, ja som skor nez s klasickym ovocim zacala tymi stavickami, co dstat v obchode a asi si na chut ovocia zvykla, tak skus, mozno zaberie
@mirmaj v Auparku v ZA v obchode len s tou znackou mali akcie 🙂
@akika722 diky, diky 🙂

mirmaj
11. feb 2011

@seagull2404 tak to asi preto boli také lacne, skusim tie šťavičky možno pomôže, dakujem za tip 😉 nechce papať mliečko? a našej tamarke by asi stačilo doteraz, teraz na obed zjedla 70g príkrmu a čaká kedy jej urobím mlieko, som ju na chvíľku oklamala čajíkom, ale ked pôjde spať tak jej musím dať mliečko 😉

seagull2404
11. feb 2011

@mirmaj tak jej mliecko davaj, ked chce, nemam pocit, ze by to bol problem, a miesas jej ho aj do zeleninky? skus stavicky, nasa by sa za nimi zabila 🙂 nechce papat mliecko z flase, minule som jej ho dala do flase, z ktorej pije tie satvicky, tak som ju oklamala a vypila 70ml, ale inak je to boj, dnes som sa rozhodla, ze ked vstane skusim uz BEBA 2, ci nahodou nepomoze, ale je to zufale, no aj napriek tomu priberame, pomaly, ale priberame, tak este nestresujem...

akika722
11. feb 2011

baby zdochnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 môj maly na všetko kruti z hlavičkou že niéééééé 😀 😀 😀 😀 pytam sa mm či dnes ešte niečo pobalime a on toči hlavkou zas že eéééé 😀 😀 😀

eis4
11. feb 2011

@seagull2404 aj my máme🙂 ale my sme ich dostali od kamošky čo robí v športovom obchode tak ona mala zlavu ale inak stáli 17 eur-ani to nie je tak vela ved hociaké topánky kupite dieťatu všetky stoja okolo 20-30..eur takže určite jej kupim aj ja neskor ked tieto vyrastie.chlapi su hrozný 🙂 aj moj je taký všetko jej oblečenie musí dokonale ladiť 🙄 a este foto v novom klobučiku na leto-herečka🙂

eis4
11. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀 podarený je 😀

akika722
11. feb 2011

@eis4 zlatučka 😀 😀 😀

mirmaj
11. feb 2011

@seagull2404 ja jej ho dávam stále 😉 len jej nechávam pauzu medzi príkrmom a mliečkom tak hodinku alebo hodinku a pol, najskôr jej dávam čajík aj počas príkrmu aby ju bruško nebolelo, ale bez mliečka to u nas nejde 😀 aj my priberáme určite, ale tiež neviem koľko, lebo od druhého očkovania sme neboli na poradni a už to budú 2 mesiace ideme až 23.2 tak som zvedava koľko bude mať 😉

mirmaj
11. feb 2011

@akika722 no ved musí maminu šetriť 😀
@eis4
@seagull2404 a koľkatky ste tie topanočky kupovali?

seagull2404
11. feb 2011

@eis4 jeeeeej, to je nadherne, take zlate, kde si ho kupila, ja tu prave riesim hackovane ciapocky, obhanam rodinu, ale nikto nema odvahu, oni v originaly stali 22, co je v poho, ja som ani netusila, kde a ake topanocky kupit, manzel je podareny, moj zas z casu na cas sam nabehne do obchodu a pokupi jej take imidzove 🙂 a povie mi pri tom, ze ty jej kupuj satocky a suknicky, ja budem rifle a tak 😀

@mirmaj ja by som jej to mliecko davala dalej 🙂

prace sme nasli novu zabavu, ovladac 😀 😀 😀 😀

seagull2404
11. feb 2011

@mirmaj toto su 18tky, ale v pohode maju aj mensie aj vacsie, som bola prekvapena z vyberu aj v inych obchodoch

akika722
11. feb 2011

@mirmaj ale taky je podareny ked to robí 😀 ..som chcela urobiť video a maly zmrzol a skumal čo mam v ruke 🙄

eis4
11. feb 2011

@mirmaj číslo je 17 ale asi ich už nebude dlho nosiť max mesiac.nech ťa neodradí -je tam číslo v cm 8.myslela som si že jej budu male lebo moja má asi 10 cm nožku ale su jej dobre.bohvie čo znamená to číslo 😒 🙂 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre