♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
11. feb 2011

@memory97 moja podla velkosti ale cca 3-4eura kus
@katulkaaaaaa jej no ta je perfektna,šup s nou do ramčeka,nadhernyyy su tam 😉

ok padam dovariť mm do denky zajtra 😖

katulkaaaaaa
11. feb 2011

baby dnes mam krizu taaak by som si dala sladke dnes to je 10den co sa drziiim,zajtra oslava dam si aspon jeden zakusok,nech nemam sok bez cukru 😀 😀 😀

hajatanufus
11. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj super fotka vies o tom ze sa podobaju? maju rovnake licka nostek a usmev skus im prekryt ocka rukou a dolna cast tvaricky je uplne rovnaka 😀 😀 😀 su zlatucki

hajatanufus
11. feb 2011

@katulkaaaaaa ani ja nemam nic sladke a som aj hladna tak uvazujem nad nutelou 😀 😀 len dilema ci s chlebom ci bez a dalsia dilema lucinka je pri mne 😀 😀 😀

memory97
11. feb 2011

@danulienka35 my sme v noci stavali, ale cez den to bolo dobre, teraz mame troska problemy s bruskom☹ vecer dame masaz bruska a hadam sa mu ulavi🙂

@evanns tak to asi viem, tam je tusim len jeden za eura🙂, ale davno som tam nebola. No vidis, ked ho prides navstivit, mozes sa zastavit i u nas 😉

@lussitka vies, kde je domov dochodcov a pod nim su take dve strasne dlhe panelaky🙂

@katulkaaaaaa krasnucky su🙂

@akika722 tak to som celkom dobre kupila z toho netu🙂 uz su objednane, mne sa tak nechce ich zhanat🙂

seagull2404
11. feb 2011

@eis4 boze jasne, uz som aj zabudla, som akasi nevyspata, ale je rozkosna v nom 🙂 to si pamatam 🙂
@memory97 aha, tak to mi nenapadlo a co ju nastruhas alebo ako? ozaj, ty si odkial taka mudra a mas vsetky tie info? 😵 😵

hajatanufus
11. feb 2011

@danulienka35 skoda ze sa ti nic nesnivalo ale snad si sa aspon vyspinkala do ruzova 🙂
@memory97 dakujem za rady zamrazila som to a dnes som rozmrazila a zohriala ale mala to vypluvala tak neviem ci jej to nechutilo ci este nevie papat a krmil ju ocino 🙂 🙂 🙂 a tiez neviem ci som nemala dat najprv len mrkvu potom len zemiak a potom zmiesane ale niekto tu pisal ze dr kazala to uvarit spolu a tak to dat tak zajtra skusim len mrkvu potom len zemiak a tak dam to zmiesane a preistotu kupim aj nejake hotovky lebo mam pocit ze to este nevie papat s tym jazyckom a mozno tie hotovky budu na naucenie sa papat lepsie no neviem lebo pri lucinke som zacinala vyzivkami zial ovocnymi lebo mi nik neporadil a ja som bola hlupa ale aspon sa naucila papat lyzickou a potom nebol problem papat uz ostatne

danulienka35
11. feb 2011

@hajatanufus hej vyspinkala dakujem moja a co u vas noveho kedy prides na sk? sa tesim na vas 😉

jankasramka
11. feb 2011

@katulkaaaaaa no pozri na nasho prdosa. podla vahy je tiez "podvyzivene dieta" ale podla mna mu nic nechyba...
a mne pri tej dvojitej ci trojitej brade tiez nic nechyba 😀

baby za chvilocku vas docitam a dufam ze sa pridam len cosi dorobim..

danulienka35
11. feb 2011

@jankasramka jej aky tucko je a ze podvyziveny co si moja aky ste krasnucky-rozkosny 😉

kvietok121
11. feb 2011

@seagull2404 ved nikdy nevies, co ta chyti aj mm mi zacal smrkat, tak ho dopujem ckom
@memory97 nastastie preslo pomohli svedske byliny a cko dakujem za rady
@alure tak to sa tesim ze chuti
@katulkaaaaaa krasna foto nadherna
@vladka84 recept: 1. 5 bielkov vyslahat na sneh, pridat zltka, 5 lyzic kryst cukru, 2 lyzice hladkej, 2 lyzice polohrubej - cesto pecieme na papieri na pecenie,

2. upiect, otocit, otrhnut papier, natriet lekvarom,
3. na to plnka (3 zlate klasy, 1l mlieka, 6 lyzic cukru, 1 vanilkovy cukor - urobime husty puding, do tepleho vmiesat 250 g masla), rozotriet po kolaci
4. na plnku poukladat keksy (ja davam BB keksy- 1 a 1/2 balicka - striedam coko a obycajny BB keks),

5. ked trosku vychladne dam coko (ja robim z masla nie z cery a horkej cokolady - pozor taka coko menej vydrzi, ale urcite zdravsia ako z cery )

dobru chut

kvietok121
11. feb 2011

@jankasramka nadherne

jankasramka
11. feb 2011

som vam zabudla napisat ze moja ovecka ma dvojicky 😉
a nedaju sa uz pridat foto tak skusim neskor

jankasramka
11. feb 2011
danulienka35
11. feb 2011

nas tucko nadudlany 😉

evanns
11. feb 2011

@jankasramka kraaasni ste obaja!!!

danulienka35
11. feb 2011

@jankasramka Janulka vies ako krasne kaka na serbliku mala a to vdaka TEBE moja 😉 velmi sa jej paci

lussitka
11. feb 2011

@memory97 zhruba viem....sestra byva na vychodnej a svagrina na mateja bela.....mne sa strasne paci na sihoti....ja byvam hned pri hradzi, tu mame hned potocik, kacice, labute...sa tesim na jar..vytiahnem korcule, maleho do sportaka a hor sa na ostrov, alebo len tak po hradzi... ;)

akika722
11. feb 2011

@memory97 kolko ks tam je?????aj ja ešte potrebujem

hajatanufus
11. feb 2011

@danulienka35 mali by sme prist v maji ak mm schvalia dovolenku on si chce na sk urobit vodicak ale sa zmenili zakony a za tyzdne sa uz neda tak uvidime ako sa podari 🙂 mali by sme letiet do blavy a po ceste z blaby do hlohovca sa zastavime u vas aj my sa tesime 🙂 🙂

hajatanufus
11. feb 2011

@danulienka35 mali by sme prist v maji ak mm schvalia dovolenku on si chce na sk urobit vodicak ale sa zmenili zakony a za 2 tyzdne sa uz neda tak uvidime ako sa podari 🙂 mali by sme letiet do blavy a po ceste z blavy do hlohovca sa zastavime u vas aj my sa tesime 🙂 🙂

kvietok121
11. feb 2011

@danulienka35 jeeeeeeee zlaticko krasne, co ste ju nahnevali 😲 😀

akika722
11. feb 2011

@jankasramka jééj aky ste peknučkyyy 😵 Mateo bude mať velmi rad zvieratka 🙂
@kvietok121 no no no..nelakaj nas 😀 večerala som brokorlicu s karfiolom 😅
@danulienka35 buchtička malička zlatučka 😀

hajatanufus
11. feb 2011

@danulienka35 zlatucka a co ze bola taka nadurdena to je u nej nezvyk 🙂 🙂 🙂
@jankasramka ze podvyziveny ty si dobra ved ma poriadne speky na brusku zlatucky 🙂 🙂 🙂

danulienka35
11. feb 2011

@hajatanufus ok nech vam vsetko vporiadku dopadne aby ste prisly kuk domov 😉
@kvietok121 no nahnevaly nechcely sme jej dat papu 😀
@akika722 to je radna buchta prsia jej vysia cez pupok 😀

akika722
11. feb 2011

ocko krmil 😉
a takto moje babo dnes prespalo skoro celučkyyyy deň...a potom sa hrajkal 😀

danulienka35
11. feb 2011

@hajatanufus nechcela som jej dat papat akorad som jedla a sa hnevala 😀

danulienka35
11. feb 2011

@akika722 aky je krasnucky ved aj on je velky chlap uz krasny 😉

hajatanufus
11. feb 2011

@akika722 pozeram ze semi ti poriadne vyrastol a aj pribral uz je z neho poriadny chlap a nie babo 😀 😀 😀 babka

@danulienka35 dakujem 🙂 ach ja ty jej nedavas papat ved nevidis ze aka je chuducka? 😀 😀 😀 😀 to sa necuduj ze sa hneva 😀 😀 😀

akika722
11. feb 2011

@danulienka35 😀 ale on chce vkuse jesť 😖
@hajatanufus 😀 😀 😀 😀 😀 no vidiš tu druhu bradu? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre