♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
17. feb 2011

Babulky idem hajať, minulú noc som sa nestihla vyspať. papa zas večer vás prídem nakuknúť. 😵

danulienka35
17. feb 2011

@liba78 su uzasny teraz si to uzivame vsak dvojnasobne aspon ja su podareny sa na vas vsetky tesim uz ale uz vazne idem off papa
@helen1007 pekne snicky moja a Dominke pusinku

helen1007
17. feb 2011

@danulienka35
@liba78 dobrú nocku , detičkám božteky

helen1007
17. feb 2011

@liba78 no ja som do nich vliezť nemohla vyseli na stene 🙂 ale aj k tomu príde, ešte chvílu budem behať po študiách a rozhodovať sa 🙂

hajatanufus
17. feb 2011

ahojte babenky nemala som cas dnes na mk vobec lebo sme balili a upratovali tak som tu len na skok ani vas nejdem citat lebo ste sa cinili ako vzdy a ja musim ist spinkat ale na par dni tu nebudem lebo asi nebudem mat net az okolo24 lebo vraj naju technicke problemy tak nam volali ze nam termin zapojenia posunu tak co uz @vladka84 chcem ta poprosit ohladne toho vyletu ze aj ja by som chcela ist plus dve deticky a plus segra alebo mm uvidime podla terminu teda dufam ze sa to da na ten terminv juny ako ste spominali prvy vikend a to by sme mali este byt na sk teda ak to bude 3,4,5 juna lebo mm berie este v juny dovcu od 5. do 13. tak asi pojde segra pisem ti koli tomu ze ste to chceli nejak zosumarizovat a ja som vas dnes necitala tak neviem ci ste sa uz dohodli a chvilu budem bez netu tak preto som sa ti ozvala aby sa aj s nami pocitalo hned jak budem mat net tak sa zase ozvem ze co je noveho a po nociach vas budem docitavat 🙂

hajatanufus
17. feb 2011

@jankasramka
@akika722 dakujem babenky ano to je pravda a sme stastni ze nam ti ludia pomohli sice aj tak nam to vyjde len tak tak ale hlavne ze budeme mat strechu nad hlavou este raz dakujem babenky za vasu podporu idem si vas prebehnut a haji
@katulkaaaaaa gratulujem k polrocku
@alure dakujem ano mas pravdu 🙂 ten fil mame aj my na dvd a patri medzi nase oblubene a veru teraz ked mse mali s mm rusne dni tak nam pomahali uryvky z toho filmu hlavne ta cast jsem tak hezka 😀

hajatanufus
17. feb 2011

@eis4 vsetko najlpsie k polrocku aj vam 🙂 @akika inak to ze deti tak rozpravaju to je uplne normalne oni tomu este nerozumeju len proste opakuju po inych ked som mala 15 rokov tak som chodila kocikovat deti v okoli a ako rastli tak som bola stale s nimi a kazde jedno si tym preslo ja to vola prva puberta a objavuje sa okolo 2-3 roku vtedy deti zacina s takymi recami ale netreba si ich vsimat vacsinou to samo prejde kamoskin maly mal okolo2,5 az 3 roky a hral sa s traktorom na ktory chcel priviazat balonik a neslo mu to tak povedal joj do pi..nejde to a dnes je z neho mily 10 rocny chlapcek a dalsej kamosky maly zase pouziavl kazde druhe slovo pi.. a tiez z toho vyrastol a dalsej kamosky zase mala mala tiez takyto slovnik a maly sa jej pytal ze to ako hovoji nikouka po fuancuzky? tak sme sa z toho tiez smialy ze ano francuzky a poitom na to tiez zabudli a uz su z tych deti dospelaci len som chcela povedat tolko ze netreba si to vsima alebo pripadne ak to nezaberie tak vysvetlit ze je to skarede slovo a ze tak sa rozpravatnesmie a v slusnych rodinach kde sa take slova bezne nepouzivaju vacsinou deticky na to zabudnu a samo to prejde 🙂

hajatanufus
18. feb 2011

@memory97 dakujem ano su velmi zlate moje twins 😀

katulkaaaaaa
18. feb 2011

dobre ranko
@danulienka35 @memory98....co sa tyka vcerajsku viki ma vie niekedy tak strasne vytocit...nechce jest je strasne chuda,ma kruhy pod ocami,trapim sa s nou kazdy den aby nieco zjedla ☹ a vcera to bol fakt deeees....som na nu kricala potom mi to je luto,a mm bol na futbale maleho som mala 3 hodiny na rukach no proste bolo toho na mna az az 😒 dala som si vinko a isla som spat 😉
@liba78 uzastna torta,ti tvoji synovia su velky fesaci a kazdy uplne iny 😉 aj mi sme vcera boli v choditku snad 5 minut a jak sa mu tam pacilo 😀 take stare mame este po mne 😀 a ti vyzeras skvele 😉

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@liba78 @jankasramka dakujeme moje zlate 😉 ja by som ho fotila od rana do vecera
co sa tyka kecania...ked zbada misku svoju na jedlo hned vykrikujem ham mnam 😀 a na mna reaguje najviac mam mam 😝 a vcera zacal na psa haoooooo,haoooo...je to sranda ze take male ako sa snazi nam nieco povedat 😵

akika722
18. feb 2011

@liba78 jéééééééééééj aky ste peknučkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😎 😎 😎 a tortička užasnaaa

aahojte

seagull2404
18. feb 2011

dobre ranko, my mame akusi uknucanu naladu, dufam, ze to rychlo prejde
@katulkaaaaaa vy ste ale ukecani 🙂

eis4
18. feb 2011

dobre ránko 🙂
@liba78 dakujeme 🙂 zlaty su všetci traja 😉 fešáci 🙂 jurko aký vytesený v pavuku 😀 no a tá torta je super 😀 rozprávala som mm že chlapci chcu stale tortu aj zubkovu,tak sa na tom zasmial 😀

majka35
18. feb 2011

dobré ránko ... dnes máme za sebou úspešnú noc, terezka bola hore iba 6x 🙂

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@majka35 ahoj mi dnes tak isto...a teraz dospava noc 🙂

majka35
18. feb 2011

@katulkaaaaaa aj moja spinká 🙂

baby, som skúsila jednu vec, včera som jej nedala príkrm bola iba na mliečku a je taká spokojná ... aj v noci, keď sa budila, tak to nebolo s vreskotom, trieskaním nôh o postieľku, ale jednoducho sa jej nechcelo spať ... 2x som ju nakŕmila, spokojne vypila mliečko a znovu zaspinkala ... mala totálne zelenú stolicu, teraz už má normálnu, tak ja neviem, či to nebolo v príkrmoch, že jej tráviaca sústava je ešte na príkrmy nepripravená ... no neviem ... plánujem zavolať lekárke, ako mám postupovať

kahlan1
18. feb 2011

@jankasramka jej to by som si pozrela toho macka pu - mozem si ta pridat na FB? ma tu na zemi klasicku deku a vsade hracky ale moc sa nesustredi na hracky bo sa furt puci len ked je na brusku tak nie - tak ju aspon tak davam 🙂 ale ona chvilu sa snazi dosiahnut na hracky a ked jej to nejde zacne sa zlostit :D

@danulienka35, @mirmaj, @seagull2404 vdaka za rady - davam jej ovocne vyzivy ale nespapa toho vela tak mozno nejakych 60 gramov viac jej chuti zhelenina a maso. Ale vcera uz kakala sama - ale tak ze si papala nozicky tak si tlacila na brusko a poriadne sa vykakala 🙂 - ale puci sa furt :(
ten fenikel zakazala asi koli tvrdej stolici ale zas ked je viac zaplynena :( som myslela ze gastromudr viac poradi

mirmaj
18. feb 2011

@majka35 no tak to je naozaj zaujímave, potom daj vedieť čo ti povie Dr. nato

kahlan1
18. feb 2011

@majka35 a ked papala prikrmy tak aky ste mali problem?

mirmaj
18. feb 2011

@liba78 krásnu zubkovu tortu ste upiekli a sekne ti aj nový učes 😉 aj ja dávam Tamku už asi týždeň do chodítka ale nie na dlho, napr. nám dosť vyhovuje ju tam dať ráno ked raňajkujeme, lebo konečne sa môžeme v klude spolu naraňajkovať a Tamka si pri nás pochoduje po kuchyni a najviac ju fascinuje ked sa dostane ku smetnému košu 😝

majka35
18. feb 2011

@kahlan1 cez deń v pohode, ale noci boli strašné ... budila sa so strašným revom, očká zatvorené, ale neskutočný plač, búchala nôžkami o postieľku a tak sa to opakovalo za noc každú polhodinu, hodinu ... a mala zelenú stolicu ako list

@mirmaj hej, ste kúpili chodítko? ja váham, názory sa rôznia, tak neviem

seagull2404
18. feb 2011

@kahlan1 my tiez len sem-tam spapame viac ako 60gr 🙂 ale hrusticky nam staci len trosku a uz to ide 😀 ked sa aj tak puci, tak sa mi to zda tak, ako som vcera pisala, ze to mze byt reakcia na nejaku zlozku potravy, budete mudrejsi po odbornom vysetreni
@mirmaj jooooj, a preco mne ortoped povedal, ze v ziadnom pripade choditko 😖 faktom je, ze v tom nasom malom byte by nam asi bolo choditko zbytocne, lebo by v nom Tamarka bola ako biliardova gula a krasne by sa vsade odrazala
@majka35 o tom som ja uz pocula 😖 ze niektore deti si takto zvykaju na prikrmy, aj moja dr. povedala, ze treba vydrzat, ze to brusko predsa len nestiha, a ze nemam zatial nic nove pridavat, len davat to co doteraz; u nas je ale problem ten, ze mi mliecko uz velmi nechceme

kahlan1
18. feb 2011

@majka35 fuha no som tiez zvedava co nato dr my sa cez den pucime ale spinkame celu noc ako dospelak.
tiez neviem ako s choditkom jedni vravia v pohode a ini ze to nie je dobre - my sme dostali na krstiny taky nafukovaci valec

eis4
18. feb 2011

@hajatanufus dakujeme 🙂
@katulkaaaaaa to musiš mať ťažke.ja vás všetky obdivujem čo máte viac detí.ja si to pri nelinke neviem predstaviť.ani pri jednom nič nestíham,vždy upratujem a varím ked mm príde domov.a ešte take nervy ked nechce papať ☹ dufam že nelinka nebude taká 🙂 aj ja by som vybuchla 😒 fakt dole klobuk
no simonko je perfektný ako sa snaží komunikovať.naša len kričí ááááá a baví ju to aj desať minut,len ton mení.asi bude speváčka 😀
@jankasramka @kahlan ten macko pu stál myslím 16 eur,ani ja som nechcela kupovať telocvik,ale tento sa mi zapáčil preto lebo sa daju po stranách pripevniť stojace hračky.nelinka do ních bucha a oni sa hojdaju sem a tam a velmi sa jej to pači.keby som nenašla tuto hraciu deku tiež by som nekupovala,hrazdička ju bavila asi do 4 mesiaca takže by nám to bolo zbytočné 😉
malá mi v noci precikala plienku,vzadu na chrbátiku.asi som jej dala vela čaju 😕 🙂 teraz už spáva celu noc s nami lebo ked ju dám do postielky tak sa prehadzuje z jednej strany na druhu a velmi často sa budí.pri nás je ovela kludnejšia.no čo už 😒

evanns
18. feb 2011

dobre ranko baby

maminky potrebujem poradit...svagrina je v 6 tt ale krvaca...bola v nemocke ale ze je to ok, ze ma len lezat a dali jej magnezium a duphaston....mate niektora s tym skusenost? ☹

eis4
18. feb 2011

baby budete kupovať detičkám 3kolky????
http://www.hojdacikonik.sk/8-trojkolka-ruzova-....

kahlan1
18. feb 2011

@evanns ahoj kolegova zena takto krvaca stale a povedali jej ze je to z polypu ze preto krvaca teraz je tusim v 5 mesiaci a na pohotovosti su ako doma :(

kahlan1
18. feb 2011

@eis4 ja urcite chcem nieco take a ta co si poslala je super 🙂

eis4
18. feb 2011

@seagull2404 my tiež nebudeme kupovať chodítko.som čítala že dieťa aj tak nezačne chodiť skor a tiež by len narážala v našom malom bytíku 😒

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@evanns ja som sice nekrvacala ale mne hrozil potrat cele tri mesiace a tiez som mala nakazane lezat,setrit sa a brat duphaston....nech nic nerobi tie lieky by jej mali pomoct

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre