♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
18. feb 2011

no u nás zaberala slivka,alebo BIOGAIA ... to je u nás najúčinnejší vyprázdńovač 😀

mirmaj
18. feb 2011

@majka35 teraz polovica z nas začne uvažovať či to náhodou nemá aj naše baby 😒 Terezka bola nepokojná len v noci alebo celkovo? lebo zelenu stolicu mávame aj my, ale tak ja to stále prikladám tomu že je to z toho že papa brokolicu alebo špenát

liba78
18. feb 2011

Ahojte 😉 idem sa k vám trošku odreagovať. Dnes sa mi nechcelo ani do práce, bolí ma hlava. Vonku je otrasne, mrholí a mrzne to na ceste. 😖
@mirmaj
@eis4
@katulkaaaaaa
@akika722 díky baby. Ale ja takto neschudnem. Veď chalani chcú teraz torty stále 😒
@evanns ja som mala problémy s krvácaním až v 6-tom mesiaci. Ale kľudový režim a Magne pomohli. 😉
@helen1007 sem som chodila na inšpirácie http://www.obkladypotec.cz/
a tu som objednala http://www.rasub.sk/

evanns
18. feb 2011

dik baby dufam ze to prejde a vsetko bude ok

aj ja som dnes doma, aj vcera som mala byt a ist s @majka35 na kavu ale v stredu som makala na jednej prezentacii v robote a vo stvrtok rano moj sef zistil ze ju niekto pouzil jak podklad pre svoju ale neulozil takze moja zmizla...no ne take nervy som vcera mala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 som musela rychlo ju ist natukat

dnes si uzivame same s malou a hladam na nete co jej kupit 😝 na 6 mesiacov 😀

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@liba78 ti uz chodis do prace? 🙂

liba78
18. feb 2011

@katulkaaaaaa snažím sa, keď sa mi dá. Je to tak cca 3-4 hodinky denne a mám to načasované tak, že mi malý spí a potom je s babkou. 😉 Ale dnes nejdem, ja nemávam migrény a teraz mám 😲 . A ešte mi chýbajú 3 daňové urobiť. Tak chcem sa na to pozrieť.

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@liba78 jaj taaak aj ja zacinam od marca uz ma doma mrle zeruuuu nie ze by som doma nemala co robit ale potrebujem kontakt s ludmi tiez na dve hodky denne nech si zarobim a som v pohodicke 😉 no nic baby tyzden sme neboli vonku idem obliect maleho a prejst sa ahojtee

alure
18. feb 2011

Ahojte maminky
ja od rána balím,varím a ešte som pustila pračku,zapla myčku a bola v obchode 😀 no a dávam do pozornosti v TESCU akcia na plienky Hugies premium pri našej 4 veľkosti 88 ks za 12,59€ kto kupuje 3ky je tam viac ks..takže dobrá kúpa....

@liba78 tá torta je nádherná mňam mňam 🙂 ja tiež každý deň niečo sladké musím zobnúť 🙂
idem kuk čo ste popísali...
@katulkaaaaaa ako ste spinkali?

eis4
18. feb 2011

@liba78
@katulkaaaaaa to vám závidím ,ja budem doma kým malá nepojde do školky a možno aj dlhšie ak nenájdem robotu max na 8 hod ☹ lebo nemám ju kam dať my sme tu v žiline sami 😒 ale rozmýšlala som že budem robiť opatrovatelku ked malá bude väčšia 😀 😀 😀

eis4
18. feb 2011

@alure ahoj,tak to si už vela stihla 🙂 ja som akurát práčku pustila,umývačka riadu som ja 😀 inak sa od rána len hráme 🙂 huggies premium su dobre ? ja kupujem len pampersky

alure
18. feb 2011

@eis4 ahoj no ja sa snažím čo najviac porobiť,zajtra ráno odchádzame na východ a dnes poobede máme toho psychologa. Ja používam pampers premium care(na noc) na ostatné pampersy má alergiu a cez deň dávam huggiesky sú dobré podla mňa a nevadia nám na pokožku.Treba skúsiť 😉

kahlan1
18. feb 2011

@katulkaaaaaa my mame okolo 7 kil a pouzivame 3 Anetka sa precika len vtedy ked dvihne nozicky hore a vtedy cikne - tak jej to stecie po chrbatiku - inak nezvykne

kahlan1
18. feb 2011

@alure drzte sa dnes u psychologa nech vam to dobre dopadne

majka35
18. feb 2011

@evanns no musím poďakovať dotyčnému ... sme už stáli s terezkou pred vchodom a vybrali sa peši do Galérky, ked mi došla sms 😕

kahlan1
18. feb 2011

@majka35 tak mozno aj my mame tu crevnu koliku ale nevidela by to na sone bruska?

majka35
18. feb 2011

@alure držíme palce ... som veľmi zvedavá, čo povie psychológ

majka35
18. feb 2011

@kahlan1
@mirmaj neviem, či by to na sone videla, ale myslím, že nie ... moja mala zelenú stolicu, ale takú úplne tmavú ... a tie koliky na nás prichádzali v noci, ved som písala, aká som už bezradná ... ale aj pri kŕmení bola nervózna, hádzala so sebou, krmenie bol pre mňa des 🙄 vyhadzovala mi lyžičku z ruky a aj mlieko bolo ťažké dostať do nej normálnym spôsobom ...stále kopala nohami

seagull2404
18. feb 2011

@eis4 jasne, ja debil, sak v jednom, mne sa to na tom videu zdalo strasne rychle, ale to mozno preto, ze to boli uz vacsie deti, mne sa paci, len my musime pockat na dokonceny dom, lebo tu neviem kadial by sa premavala princezna
@vladka84 jj, hruska je uzasna, aspon v nasom pripade a potom este zabera, ked mas doma susene slivky, zaparit ich horucou vodou a tu vodu potom pridat do nejakeho cajika 😉 zavidim bytik, my tu v tom jednoizbaku vela moznosti nemame, a do domceka sa dostaneme tak na jesen, to uz aj chodit budeme ☹

kahlan1
18. feb 2011

@majka35 no tak mi prikrmy papame celkom pekne musim poklopat - a aj mlieko uz lepsie - mozno je len zaplynena a nevie to dostat von ale aby sa pucila v jednom kuse ked je na chrbte tak to je des. uvidim co povie nova dr - ideme k nej az buduci tyzden stredu

seagull2404
18. feb 2011

@katulkaaaaaa jeeeej, aj ty do prace, a co robis?
@eis4 moja, my asi ideme do jasliciek, aby som ja sla do roboty na plny uvazok ☹
@alure daj potom vediet, ako ste dopadli
@majka35 bozinku, chudatko male, ale uz aspon viete pricinu, my sme nervozni, ale papanie tuhej stravy nam nevadi, tak ja stale hladam pricinu

kahlan1
18. feb 2011

@seagull2404 tak to budu asi zubky - aj my sme nervozny a prikladam to zubkom

majka35
18. feb 2011

@kahlan1 no som zvedavá, čo ti povedia, u barborky som tento problém vôbec nemala, čo sa týka papania a spania, všetko išlo ako po masle, pri nej som si užila prvé tri mesiace, to bolo hrozné na psychiku, ale potom ma už barborka nechala vydýchnuť ... chúďa aj tvoja sa musí trápiť ... neviem, prečo je to tak vymyslené, že tie bábetká musia tak trpieť

seagull2404
18. feb 2011

@kahlan1 ale ved v tej pusinke ziadna zmena, ak to bude trvat dlho, tak manzel asi v praci zaspi a mne sa s malou nebude chciet od unavy hrat, co ma vzdy hneva

majka35
18. feb 2011

@seagull2404 veľmi, ale veľmi závidím domček ... v dobrom samozrejme, čo by som ja za to dala, vypadnúť z tohto bloku 🙄

alure
18. feb 2011

@kahlan1 , @majka35 , @seagul2404 ďakujem dievčatá určite dám vedieť...som aj ja zvedavá. V škole nám radia zapojiť ho do kolektívneho športu (čo on odmieta) je dosť individualista a radšej rieši veci sám...a ja ho nasilu preformovať nechcem..aj mm je skôr taký individuálny typ a aj preto asi rbbí prácu akú robí (nie je v klektíve,nesedí niekde s kolegami v kancli..gény nezaprie 😀 ) uvidím čo povie psycholog a urobíme všetko pre to aby bol hlavne on spokojný 🙂

kahlan1
18. feb 2011

@majka35 len ja osm myslela ze uz odbornejsie ako gastrologicka nie je a nic neporadila ☹ ☹ ☹ ☹

seagull2404
18. feb 2011

@majka35 🙂 urcite je to super, len kvoli tomu musim od septembra do prace, velmi si zelam, aby som dovtedy ieco vymymslela, ale nejak tomu neverim ☹ ☹ ☹ a stale si hovorim, ze som zla mamina, ked sa tak zbavujem dietata

majka35
18. feb 2011

@kahlan1 tak to je fakt zvláštne, kto ti má potom poradiť?

alure
18. feb 2011

babulky aké veľkosti oblečenia nosia vaši drobci? veľmi sa mi páči jedna súprava na leto,chcela by som objednať ale vôbec netuším akú veľkosť asi bude nosiť...teraz nosíme 68 ale už pomaly prejdeme na 74 ...teda myslím ale vôbec nepamätám akú veľkosť cca nosil Oli ako ročný 😒

seagull2404
18. feb 2011

@alure urcite nie!!!! kazdy sme nejaky a individualne typy byvaju v zivote uspesnejsie 🙂 radsej nech ma aktivity, ktore ho doputaju od toho, co ho provokuje, nasilne do niecoho tlacit sa vacsinou vypomsti, skor ci neskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre