♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

brulka
2. mar 2011

@danulka3 inac aj weleda je super, ja som puzivala v tehu ten olejcek proti striam bol genialny. asi je to naozaj kvalitna dobra kozmetika a aj ta detska bude zrejme vyborna 🙂 aj @evanns to radila.

amanda85
2. mar 2011

ahojte.
@danulka3 nevzdávaj to kym maly aspon trošku tahá.skušala si benedikt lekársky alebo senovku grécku?ten benedikt naozaj pomáha ja som mala viac mlieka po dvoch dní ale zbytočne lebo malá nechcela.

evanns
2. mar 2011

@brulka
@danulka3 ja mozem weledu LEN v dobrom odporucit...my mame odtial vsetko - mydlo, sampon (zatial nepouzivam), telove mlieko, olej, pletovy krem...a musim povedat ze kazdy mi chvali aku ma Natasha hebku a krasnu plet a pokozku na tele 😉

lussies
2. mar 2011

@mirmaj aj my gratulujeme. No my sme tiež na UM no niekedy je to v noci horor...ale inokedy ako napr. dneska prespali celú noc v poho...

mirmaj
2. mar 2011

@lussies a ako zvladaš dvojičky? si na ne sama alebo je niekto pri tebe? teraz aká švagrina a nevie ako to zvladne 😉

lussies
2. mar 2011

No docela sa dá...už sme si ako tak našli svoj rozvrh...manžel pracuje krátky a dlhý týžden...takže niekdy je aj on s nami...ale povečšinou som na ne sama...najtažšie bolo asi do tých troch mesiacov...než sme sa ako tak zladili s malíma...to som si už myslela že asi nezvládnem...ale teraz možem povedat že je to hračka...ked ideme vonka olečené sme všetky tri cca 10 minut a to aj s prebalením... 🙂
Inak držím švagrinke palce...a nech sa nebojí...všetko sa dá zvládnut....

brulka
2. mar 2011

@evanns asi vyskusam teda aj tu detsku 😉
inac my horuckujeme 38,8 °C reakcia na ockovanie ☹

kvietok121
2. mar 2011

@danulka3 na kolenach nezvladam,, to by ho musel niekto drzat a som tu sama, on sa hrozne ometa
@alure uvidime ako nam dnes pojde zemiak ci trosku lepsie
@memory97 je dakujeme normalne mi vyhrkla slza za pocjvalu

majka35
2. mar 2011

@mirmaj
@lussies blahoželáme k 7. mesiačikom

majka35
2. mar 2011

@evanns my totu kaveju nedame, čo?

lussies
2. mar 2011

@majka35 dakujeme 🙂

mirmaj
2. mar 2011

@lussies tak to ste naozaj dobre ked sa dokážete same vychystať von, ved to mám ja niekedy problem s jedným a nieto ešte s dvoma 😝 naozaj šikulky 😉

majka35
2. mar 2011

@lussies to teda hej, ja veľmi zle zvládam malej krik, doslova rev, keď jej nasadzujem čiapku 🙄

brulka
2. mar 2011

inac neviete niekto ci mlieko NUTRILON co predavaju na slovensku a APTAMIL co predavaju v rakusku je to iste mlieko? ako balenie je identicke len aptamil stoji skoro o 3€ menej.

kikuska25
2. mar 2011

@majka35 noooo to pozname aj my nenaaaavidime ciapkyyyyyyy velmi 😠

kikuska25
2. mar 2011

@brulka dobry dotaz mamina to y som aj ja rada vedela bo v anglicku tiez ta znacka a chceme sa tam naspat vratit a drobec tu papa nutrilon..dufam ze nam niekto poradi.. 😉

evanns
2. mar 2011

@majka35 dame dame neboj...kuknem mm rozpis ale buduci week som v TN u brata 😒

lussies
2. mar 2011

@majka35 aj u nás je revu ked sa dáva čiapka...ale už som akosi voči tomu odolná... =)

hajatanufus
2. mar 2011

@alure @memory97 dakujem baby za povzbudenie a rady uvidim co sa stym bude dat urobit s tym vinkom je dobry napad len asi az ked bude mat volno no neviem mne sa do toho moc nechce ja som mu pisala mail a vsetko som mu tam popisala ale vobec sa mi k tomu nevyjadril dnes sme sa sice zacali rozpravat ale len koli tomu ze som od neho nieco potrebovala ale nebavili sme sa o problemoch iba mi pomohol obliect lucy lebo som sa chystala do play group a ponahlala som sa vcera som varila ale on to z tvrdohlavoasti nejedol a tak som sa potesila ze budem mat na dnes a nemusim si varit no a ked som prisla domov tak hrniec prazdny no neporazi ma ? takze asi dnes hladujem aj s lucy lebo dalsie maso je v mrazaku kebyze viem tak si vecer vytiahnem ale som na neho nastvana a nechce sa mi varit 😠
@katulkaaaaaa drzim palce nech uz je to v poriadku mne tu v uk nechcu malu na tbc zaockovat ze sk je krajina s nizkym rizikom takze som aj rada ze sa vyhne problemom lebo som pocula ze deti na to maju coraz horsie reakcie a v cr to uz ze vraj zrusili tak neviem lebo pred dvomi rokmi lucy este ockovali drzim palceky 🙂

@kvietok121 napadlo ma ci si neskusala na ten exemik malemu sudokrem alebo oilatum junior krem a je aj bath cize kupel nam to pomohlo ked mala lucinka zapareniny od plienky ale je to aj na exem tak skus aj lucinka mala exem na rucicke a dr jej dal nejaku robenu mast aten kupel ale ja som vtedy nevedela ze je aj krem asi by jej to skor zmizlo z kremu ako z kupela ale poskodit mu to nemoze nemusis sa bat ozaj ako napredujete s papanim? ja som malej dala pauzu a dnes skusim detsku vyzivu banan a mango uvidim ci to bude vediet papat a podla toho budem pokracovat lebo chcem aby zacala viac priberat lebo aj ked patri medzi starsie augustovcata tak je z tych mensich dokonca ma asi najmensiu hmotnost a to o tyzden mame 7 mesiacov a vcera som jej dala cmulat taku detsku susienku je tam ze az od 7 mes ale ona to len ocmulala takze urcite to nevadi neskor kupim aj piskoty a budem jej davat ale tu maju len dlhe no mne to nevadi a skusim jej dat potom aj kasicku len som vcera kupila ryzovu a tam je ze s mliekom sa do rozraba tak neviem ja si asi tolko mlieka neodsajem uvidim este pozriem tu ovocnu ci je do vody alebo ako

kvietok121
2. mar 2011

baby idem sa pochvalit, teda matejkaSOM TAKA HAPPY, urobila som zemiacik, ked nakrajate zemiaky a idete jest vy, tak take male dva kusky, tie som rozdrvila a on to dnes s usmevom zjedol a ked sme dojedli musela som utekat davat mliecko, lebo by si este dal 🙂 takze prvykrat nieco zjedol 🙂 uplne uzasne, a to este podotykam ze dnes som to urobila take hustejsie a zjedol, tak ja uz nechapem, uvidime zajtra 🙂
@hajatanufus pozriem si tie kremiky, ten kupel mame aj my mame sem tam pouzivat nie casto, alebo potom hyprmangan, ale oba vysusuje, a on to ma take suche tak preto mu to moc nechcem davat

kvietok121
2. mar 2011

@hajatanufus o jedno vyssie som napisla aj o dnesnom paapni, tak som rada, ja kasicky tiez od 7. a lepok stale neviem sa rozhodnut ☹

fialka5959
2. mar 2011

@memory97 Mam taky tusak , ze i moj si prial viac chlapceka, tiez mu to bolo jedno, ale este mi nic take nepovedal !!!
Chlapi su chlapi,...

vladka84
2. mar 2011

@kvietok121 no vidis, to je super... inak ja Karinke nemixujem papanie, skor jej davam take hustejsie a napr. ked sme mali karfiol, tak mala aj take malicke kusocky, lebo bol makkucko uvareny a v puse, ked ho s jazykom poprevracala, tak sa jej rozdrobil.. tak mozno aj Matejko chce radsej hustejsie, ved riedke ma mliecko 😉

hajatanufus
2. mar 2011

@brulka ano je to iste aj tu v uk je aptamil a davam to lucinkedokonca tu predavaju aj vo flaskach uz hotove zarobene alebo v takych krabickach ako dzusik

kvietok121
2. mar 2011

@vladka84 neviem uvidime nabuduce z jedneho razu sa to neda povedat

seagull2404
2. mar 2011

sme boli na prechadzke, krasne je, ale ma tak vytocili, sla som na jedinu bezbarierovu postu v ZA, o ktorej viem, poslat balik a oni na mna, ze na tejto poste baliky neberu, ma skoro porazilo, lebo som sa tam trepala len kvoli tomu a ked som sa pytala, ze kam mam ist s dietatom, tak pani sa ospravedlnovala, ze asi nikam, joj, by som niekde aj napisala 😠 😠 😠 😠 😠

@kvietok121 jeeeej, no vidis, tak hustejsie je asi lepsie pre neho 🙂

hajatanufus
2. mar 2011

@kahlan1 to nevadi aj ked spapa len par lyziciek aj to je uspech na tej stranke co tu dala alure je ze ked dieta odmieta obilninove kase treba skusit zemiakove tak skus alebo daj nejaky tyzden s kasou pauzu a skus neskor ja viem ze chce s aby papala vecer kasicku ale skus teda na veceru jogurtik ved aj to je nahrada za mliecko nie?

brulka
2. mar 2011

@hajatanufus tak to je super si ma velmi potesila, lebo my chodievame nakupovat casto do rakuska a tam to maju za 12€ a tu po 14€ nekupis. tak aspon trosku usetrime a ked je to to iste tak nebudem mat vycitky. lebo kupila som jednu skatulu, malej chuti, zlozenie to ma rovnake. ale tu na SK je ta nutrilon dvojka taky jemnejsi prasok a v rakusku je to take viacej pieskove asi tak ako bola jednotka tu.

kahlan1
2. mar 2011

@hajatanufus musime vyskusat tak ked sa inak neda 🙂

brulka
2. mar 2011

@kvietok121 super gratulujem k prvemu uspesnemu papaniu 😵 😵 😵 to je pre maminku straaaasna radost, kazde babo je ine moja by maso so zemiakom nezjedla. moj synovec jedol iba to lebo na zeleniny mal alergie. a jedol kazdy den to iste pyre a masko a chutilo mu to veeeemi a buchtos to bol poriadny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre