♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
7. mar 2011

@niky13 dakujeme vy uz viete papa? sikovni
@danulienka35 dakujem a to sme mu len otvarali a zatvarali meter

brulka
7. mar 2011

@jankasramka jani ved ale to su virusove ochorenia siria sa vzduchom tam ta hygiena podla mna nehra az taku rolu. teda hra ale ked prides do kontaktu s vysokoinfekcnym ochorenim ti nepomoze nic. no ved urcite ze vsetky ockovania maju rizika. ja som sa po cisaraku dozvedela ze kamarat mojho gynekologa po spinalke ochrnul 😔 no esteze mi to nepovedal pre operaciou ... tak neviem neviem ako by som sa rozhodla ... ale kedze anestezilog povedal ze pre babo je setrnejsi spinal asi by som znovu tak rozhodla 😉 treba byt optimista 😀

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 no my len ked sa panovi chce a vacsinou sa mu nechce 🙂

danulienka35
7. mar 2011

@niky13 no ale poriadky nekedy po nich musim robit opice moje 😀
@kvietok121 rozkosny je prcinek 😉

kvietok121
7. mar 2011

@niky13 aj tak je to super ze to vie, ja ho nemozem nic naucit

lucia20
7. mar 2011

@vladka84 dakujem. ked ta mozem poprosit, tak ma potom ohlaste, ked bude treba platit. 😀 takze ak spravne ratam, tak to bude cca 70eur za vikend?

lucia20
7. mar 2011

@danulienka35 no kedy dame tu kavicku??? 😀

danulienka35
7. mar 2011

@lucia20 ahoj mojko no hocikedy mozme ist pozri jak mi chodime nqa kavicku k turkovi 😀

danulienka35
7. mar 2011
seagull2404
7. mar 2011

@eis4 tak potom daj echo 🙂
@alure nemas zac 🙂

danulka3
7. mar 2011

@katulkaaaaaa video sme kukli aj s Jakubkom,veľmi sa nám páčilo,Jakubko sa smial,keď ho videl 😀

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 moja dcera bola taka, mama len predvadzala a predvadzala a jeden den zrazu ako keby jej doslo - uz to vedela. Netreba sa vzdavat, to pride. 😉

kvietok121
7. mar 2011

@niky13 to som zvedava kedy, jedine co vieme je najst v nasej izbe anjelika, ktory je zaveseny na lampe, tak toho vzdy ocami najde ale ostatne len kuka a nic ☹

danulka3
7. mar 2011

@kvietok121
@niky13 malí sú zlatunkí

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 ked vie najst anjelika, tak skus aj "kde je mama" - ockami ta pohlada, to sme robili ako prve.

niky13
7. mar 2011

@danulka3 vdaka a vy ako? papate?

kvietok121
7. mar 2011

@niky13 to vieme len cez plece, ked sa niekto schovava, a niekedy ma pohlada aj ked je na zemi 🙂

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 no vidis aky je sikovny, a ze vraj nic. 😉

kvietok121
7. mar 2011

@niky13 myslela som z tych opakovani: tapy tapy, aky bude vleky, kolko ma starosti, zvieratka, ako sa ma, indiana a tak

lulu4
7. mar 2011

ahoj mamičky, este si na mna spominate? idem vas chvilu kuk a pokecat troska ako sa maju deticky ako rastu a tak 🙂

danulka3
7. mar 2011

@niky13 Papáme na obed zeleninku,začali sme aj mäsko,spapáme 60-100g,na desiatu sme začali ovocie,aj to nám celkom ide a o 17-tej máme kašičku a pomedzi to mliečko.Papáme celkom dobre(klop,klop,klop) 😉

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 no ani nam este nejde aky velky vyrasties, a "mama" povie len vtedy ked sa zlosti a place, inak nic

niky13
7. mar 2011

@danulka3 parada, aj tebe taha mliecko len tak kratko? Mne cca 5-7 minut.

kvietok121
7. mar 2011

@niky13 my nepovieme este nic ☹

niky13
7. mar 2011

@kvietok121 my len to mama - inak len gugu, buu, aii (mozno to ma byt Leli, lebo dceru tak volame)

lucia20
7. mar 2011

@danulienka35 no bohovsky sa kavickujete. :D no niekedy by sme mohli veruze vybehnut. ja idem zajtra do roboty, prvykrat.... bojim, bojim. ☹ uvidime, ako to tam pojde a potom by sme mohli vybehnut.

lucia20
7. mar 2011

@niky13 no tak mas doma riadne zubate selmy, jak tak citam. :D kedy sa trpaslik narodil? pozeram, ze mame rovnaky vek. :D

lucia20
7. mar 2011

@danulka3 ty kokso, baby, kolka vam cca gramov zjedia deti? mne krpata zpraska cca 200gr a po hodinu a pol je hladna zas...

danulka3
7. mar 2011

@kvietok121 ani my nič nepovieme,vieme len pľuť a krútime hlavou,že nie,nie 😎

@niky13 už to ani nesledujem,lebo sa strašne vrtí a musím ho zabávať,keď chcem,aby *niečo spapal.Ináč mi dávame už aj Bebu,mala som chrípku,mliečka bolo pomenej,tak som aspoň večer začala dávať UM. A vy už čo papáte??

danulka3
7. mar 2011

@lucia20 tak toľko by som do neho nedostala,my max.100g na obed a dnes na desiatu pol výživy+polku banánu a kaše robím len zo 60ml vody,vy ste iný papkáči 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre