♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
14. mar 2011

@katulkaaaaaa ahoj katka viem ze prezivate s mamkou tazke obdobie mne v takychto situaciach pomahaju rozpravky napr pysna princezna alebo traja veterani alebo podobne stare ceske rozpravky pretoze pri tom sa clovek naozaj dokaze odreagovat a zabudnut na problemy ja si aj na noc pustam na cd lomidrevo lebo by som tiez koli nasim problemom nedokazala zaspat predtym v cr som nemohla spat koli dlhom a odkedy som zacala spavat pri rozpravkjach tak je to ovela lepsie a mm tak tiez zaspava tak skuste s maminou mozno aj vam to pomoze a myslime na vas 🙂

eis4
14. mar 2011

čaute.ako sa máte? nestíham vás čitať už pár dní kedže je mm doma tak sedí pri počítači 🙂
@memory97 malá je v pohode,síce má ešte stále teplotu 37,5 po odrát. ale to len ja stresujem.malá je vysmiata ako lečo 😀
@alure mne je tak všelijako,chvílu sa cítim lepšie a potom zas horšie ☹ som velmi slabá ale teploty už nemám 😉
@katulkaaaaaa díky.moja to mi je luto tvojej mami ☹ bohužial v dnešnom svete je to uplne normálne ☹ no a stou robotou je to tiež ťažke.mm by chcel odísť od vojska ale veru neviem čo bude 😔
mm je stráááášne vytočený.povedal že podpáli už tento byt! bývame v podkroví a ked fuka velký vietor tak nám fuka do spalne pod trámom po celej dlžke izby ☹ nad oknami nám kvapká do postele a nikto nám to nechce prísť spraviť 🙄 🙄 v kupelke máme záplavu po každom sprchovaní,nám vyteká spod sprchového kuta a dnes sa nám začal kaziť aj kotol akurát ked sa Nelinka tak dokakala že mala celý chrbátik od toho 🙄 🙄 🙄 ale mm opravil zas na chvílu-tak 1 deň tipujem 🙄 🙄 🙄 už mám toho dosť.hlavne že tento byt má 5 rokov a všetko je tu zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

seagull2404
14. mar 2011

@alure to poznam 🙂 ale zas niekedy si treba trosku uzit, ved naco by to cele bolo

alure
14. mar 2011

@eis4 mojko určite to behom dvoch troch dní ustúpi.Teraz som volala s Oliverkového spolužiaka maminkou,boli tiež u dr. prichádza druhá chrípková vlna ☹ tak len dodržiavaj hlavne pitný režim,oddychuj v rámci možností a dávajte si na seba pozor.
@seagull2404 jasné..len musím aj ja teraz trošku viac rozmýšľať keď ide do rodinného rozpočtu len jeden príjem (materskú ako príjem ani nerátam) 😠

seagull2404
14. mar 2011

@alure uplne rozumiem ☹

kvietok121
14. mar 2011

@vladka84 juj verim ti poznam to nech to mas cim skor prec, inac najlepsie na to liek je stale prikladat aby sa vytvoril zapal
@luna22 moja aj my len obedik mame az od 7 zacnem 2. prikrm a do toho prveho pridam masko 🙂
@alure ok, ja mu vsetko davam do zemiaciku lebo ten priam zboznuje zajtra skusim mrkvicku s karfiolikom, so zemiacik sme dnes spapali uvidime ci aj s mrkvickou, jasne daj tipy od 7. zacinas aj ty s maskom? a akym?
@alure
@luna22 neboj ze huste, moj lepsie zje huste ako to kupovane riedke, 2x sme mali aj kupovane, ja nemixujem len raidne uvarim a popucim vidlickou a alure radi dobre s tou kasou, ked vracia nedavaj, das neskor 🙂
@hajatanufus dakujem za rady, zatial som rozmyslala ze kupovat este nebudem ved mu davam casto mliecko tak naco vodicku, tu mu davam len ked obedikujem aby to nemal suche, a potom ked budeme chodit na dlhsie vonku a bude teplejsie budem rozmyslat ako s vodickou

kvietok121
14. mar 2011

@eis4 hrozne byvanie, to mas pravdu, necudujem sa mm

alure
14. mar 2011

@kvietok121 ahoj moja,vodičku mi Denis úplne odmieta vôbec ani z lyžičky ani z pohárika ..nejdem ho siliť,Oliverko mi tiež iné tekutiny ako MM nepil. Mäsko začne kuracinkou,telacie (máme tu v SC bitúnok a predávajú tam krásnu teľainu,zvykneme tam kupvať mäsko na steaky a neuveriteľne mäkkučké,nie ako z obchodu) a od susedky budeme mať aj domáceho králika.Tiež začnem od 7mesiaca.Teraz máme za sebou odskúšané (mrkva,zemiak,kareláb,karfiol,brokolicu,špenát) ešte by som chcela pred zavedením mäska vyskúšať tekvicu.No a potom nabehneme na ovocie...

Sme takmer celý deň vonku ale dnes by bol asi hriech sedieť doma,vonku je tak nádherne slnečno a teplučko u nás 21 stupňov 😉

alure
14. mar 2011

@seagull2404 domček je (bude) nádherný. A o výhľade a okolí ani nehovorím,proste wonderful 😉

memory97
14. mar 2011

@danulienka35 🙂 to bola pekna basnicka🙂 to nevadi,ze ma iba 7, ale sestricka povedala kravinu,ze tolko kg maju 2-rocne🙂 Ona to vybeha.

Baby konecne som "znicila" maleho🙂 ani foto som vam nevedela pridat🙂 bud nesiel MK alebo maly nespal🙂nasho 8-mesacneho fesaka, uz sa na tom pracuje🙂

@hajatanufus jasne, ja som to pochopila 😉 ja som si uz zvykla na to vstavanie, ale presne ako pises ak je to kazdu hodinu, tak rano dam aj 2 kavy 😀 😀 😀

@alure aspon nieco🙂 aj to potesi🙂 Mne budu vracat, tak kupim malemu buginku🙂

@katulkaaaaaa slniecko raz vyjde moja 😉 ja ked som zufala, sa usmejem a hned mi je na srdiecku lepsie 😉 usmev lieci 😎

@seagull2404 presne to som ti chcela napisat🙂 inac aj ked bude vyssie polica nad umyvadlom, tak je to pekne. Mali aj police na boku a vyzeralo to velmi elegantne,ked boli sklenene. Nasla som aj police nad pracku vymurovane z kachliciek, nam by sa to tak presne hodilo, ale musime vymenit zastenu na vani a potom nieco spekulovat🙂 Som studovala casopisy o byvani, chcem urobit malemu navrh izbicky a mam tolko napadov, len ako ich sklbit v byte ☹

akdarka
14. mar 2011

dievcata prosim vas, ake mate stolicky na krmenie? idem kupovat a voooobec netusim - niekto chvali ikea antilop (mne sa zda labilna), iny odporuca http://www.stokke.com/highchair.aspx no neviem - ma niekto taku rozkladaciu na stolik a stolicku neskor? dakujem za postrehy 🙂

@alure - v SC je bitunok? tiez tu byvam preto sa pytam 🙂 ani som netusila. a iba telacinu maju? a ako su otvoreny a kde to je? prepac za tolko otazok ale si ma navnadila na cerstve masko-teraz chodievame do BA k Orbanovi...

alure
14. mar 2011

@akdarka ahoj bitúnok máš vedľa kauflandu je tam taký veľkoslad ALBERT a vedľa je taká žltá bránička kde je predaj čerstvého mäska.Tu som stiahla jednu foto čo mi susedka prefotila ováracie hodiny snáď to bude čitateľné...a kde v SC bývaš?

alure
14. mar 2011

@akdarka ešte k stoličke.Pri prvom synovi som mala takú klasickú drevenú skladaciu (na stolík a stoličku) a malý sa mi nielen krásne v tom naučil stolovať ale prehral sa tam,veľa krát si tam kreslil apod.Je to na zvážení čo od toho očakávaš.Teraz som si tiež vyhliadla takú čo má aj stolík ale je plastová (no dostala som link od svokry že si mám vybrať tak som si vybrala 😀 )

akdarka
14. mar 2011

@alure ahoj, dakujem pekne za info, je to vidno 🙂 tak hura na nakupy 😀

alure
14. mar 2011

@akdarka ak budeš niekedy chcieť tak sa môžme stretnúť a dať "kočíkovú túru" 😉 Ja bývam hore za štiftom ale napr.na pešej som za 10 minút ....

akdarka
14. mar 2011

@alure ja budem urcite za, pisala som IP 🙂

danulienka35
14. mar 2011

dalsi basen 😀 Okvětní lístku, větříčku lehký,
sluneční paprsku, doteku křehký.
Ležím tu v samotě a v hlavě mám Tebe,
par dní Tě nevidím a dost to zebe.

Když hledím Ti do očí, celý svět se směje,
a v dušičce najednou, všechno pookřeje.
V celoroční zimě, jsi mým teplým jarem,
ve smutku a samotě, přenádherným darem.

Buď tu pro svět navěky, pro pastvu mnohých očí,
buď tím silným opiátem, po kterém se hlava točí.
Drž mě klidně za ruku, ať naše srdce bijí,
ať všechny buňky v našich tělech vědí?že žijí.

memory97
14. mar 2011

@alure krasny kociarik,kolko poloh ma? Da sa dat az uplne do lahu?

@evanns dakujeme za radu, welveda pomohla, maly ma uz krajsie licka🙂 sem-tam zabudnem natriet, ale je to o polovicu lepsie ako bolo🙂

memory97
14. mar 2011

@eis4 byvate v podnajme? dufam, ze malinkej bude len lepsie a lepsie🙂

@danulienka35 no ma basnicke crevo🙂 dobre sa to cita🙂

alure
14. mar 2011

@danulienka35 krásne slová...pekná báseň,niekto je tu asi zamilovaný..koho srdiečko to trápiš?
@memory97 nedá sa sklopiť úplne vodorovne ale malinký mi v ňom v pohode spinkal aj dnes poobede.Pred chvílou sme došli do vnútra zo záhrady ,nakojila som ho a už spíme 😀 bližšie info môžeš kuk napr.tu http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/1941...

seagull2404
14. mar 2011

@alure dakujem, prostredie nas dostalo, len keby sme vedeli, co nas budu stat terenne upravy, tak neviem, ci by sme si to nerozmysleli
@memory97 dal nam teraz police nabok, ale ine, nez som chcela, to ale nevadi, tie dam ake chcem, praci kutik je uz lepsi, ale stale mam pocit, ze tam mam malo ulozneho priestoru

alure
14. mar 2011

@seagull2404 hmm to sú ti skrté výdavky 😠 to máš ako na zmluvách tie odstavce tým mikroskopickým písmom písané 😖 myslím si že na úložný priestor by si mala využiť nejaké závesné skrinky,máš tam nejaký priestor nevyužitý?

lubina82
14. mar 2011

pekný večer.....idem vás prebehnúť čo ste popísmenkovali

alure
14. mar 2011

dnes som skúšala nový foťák...samozrejme sa ešte musím veľa učiť čo a ako,kompozície a tak 🙂
pridávam some pictures z dnešného krásneho poobedia,u nás pred panelákom.

lubina82
14. mar 2011

@alure krásne fotky....ako sa braček stará o bračeka 🙂

alure
14. mar 2011

@lubina82 Oliver má malého Denisa strašne rád 😉

kvietok121
14. mar 2011

@alure no tak sme na tom rovnako my teraz skusame karfiol a chceme este spenat a kel alebo kalerab uvidime a tiez od pondelka o tyzdne by som uz zacala davat masko, len musim mm poslat do masiarstva - tiez dobre masko z fariem - parižek a kupit mu, budes davat surove ovocie, alebo tie prve uvaris ??? a supeeeeeeeeeeeer foto

danulka3
14. mar 2011

@kvietok121 aj mi ideme sem,akurát sa chystám vyplniť prihlášku

Baby,čo chodíte na plávanie,aké plienočky ste im kúpili?
@evanns Tak mne vrátili len 111eur,zaplatím plávanie a už je po rozhadzovaní.Aj mi sme objednali niečo podobné http://www.postielky.com/stolicka-arti-betty-0 ale musíme čakať ešte týždeň 😒
@alure tak aj mi sme boli dnes v obchode a obzerali sme tie autosedačky,som nevedela,že v týchto sedačkách sú detičky fixované len tým pultíkom.Takže nakoniec sme takýto tip zavrhli.Budeme kukať ďalej,ešte máme čas

lubina82
14. mar 2011

@alure ved to aj vidno 🙂 a ešte ked bude Denisko trochu väčší tak sa určite prehrajú viac...

eis4
14. mar 2011

@memory97 nie práveže bývame vo svojom ale tento byt je hrozný .chceme ho predať ale som zvedavá kto ho kupi 😒
@alure krásne fotečky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre