♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
19. mar 2011

@danulka3 ja som dostala akusi tasku, ale tam boli len vzorky vselicoho, no ziadna lyzicka 😠
@hajatanufus sikulka 🙂 ja uz neriesim, robim, co mam pocit, ze je ok

danulka3
19. mar 2011

@seagull2404 a krabicu si nedostala?

hajatanufus
19. mar 2011

@seagull2404 dakujeme na nezbednosti je sikovna az az 🙂 jasne ved ty si jej mama 🙂 to plavanie vam zavidim ja nemozem do bazena koli mykoze na prstoch na nohach najprv sa toho musim zbavit ☹ ale tiez mame radi vodu minule som ju dala do velkej vane na brusko ze co bude robit tak sa len cudovala ze co sa deje a chlipkala vodu tak reku ze toto nie moja zlata takze zostaneme pri malej vanicke lucy som tak kupala az vyse 1,5 roka a nemusela som sa bat 🙂

evanns
19. mar 2011
evanns
19. mar 2011

@seagull2404 dik 😉

hajatanufus
19. mar 2011

@evanns neni zac mala je zlatucka

danulienka35
19. mar 2011

@evanns neni zac mojko mala je uzasna videla som na fb 😉

danulienka35
19. mar 2011

zas som tu sama ach jo idem spat ☹

seagull2404
19. mar 2011

@danulka3 nedostala ☹

katkavv
20. mar 2011

@seagull2404
jej tak to som rada, ze sa vam pacilo na plavani a presne tak, treba si to uzit 🙂

Kajko ma dnes 7 mesiacov 🙂 tak som mu ako darcek objednala tu podlozku na zem, co poradila @alure, som zvedava, ze kedy mi bude dorucena. Dnes sa chystam na nakupy do Auparku aj s mm, tak sa tesim.
Tu v BA svieti slniecko, tak cakam prijemny den dnes 🙂
krasnu nedelu prajem

katulkaaaaaa
20. mar 2011

dobre ranko 🙂
@seagull2404 prave som obdivovala tvoje foto,sikovna si,a ste velmi pekna rodinka,take stastie z vas ide 😵
viki je u svokry isla tam na noc,maly spi...teda stavali sme o 6tej uz treti den 😠 a teraz milostivy spiii
@katkavv kati nakupy zavidim 😉aj u nas krasne svieti dufam ze konecne pojdem kocikovat,gratulujeme 😵

kahlan1
20. mar 2011

dobre ranko 🙂 aj tu je svieti slnko - konecne pekny den
@katkavv ja som tiez uvazovala nad tou podlozkou ale nakoniec som kupila v alltoys penove puzzle a ma taky velky farebny koberec
a gratulujeme k 7 mesiacikom 🙂
@katulkaaaaaa my sme na tom rovnako - vstane o siestej a o pol osmej si zalomi 🙂 tiez jej vravim vsetkych pobudis a potom si zaspis 😀 - ja sa dnes tesim ze pojdem na slniecko s malou

danulka3
20. mar 2011

Dobré ráno,tak hlásim aj u nás nádherné počasie,hneď je lepšia nálada.Neviem,čo dnes podnikneme,keďže som dnes sama doma ☹ ,asi len poobedňajšiu prechádzku.Aj mi spinkáme už pol hodinky,takže čakám,že sa každú chvíľku zobudí. 😵

danulka3
20. mar 2011

@katkavv Kajkovi všetko naj k 7 mesiačikom 🙂

seagull2404
20. mar 2011

@katkavv vsetko najlepsie 🙂
@katulkaaaaaa dakujem moja 🙂

akika722
20. mar 2011

ahojte...ako sa mate???

kvietok121
20. mar 2011

ahojte zas som tu naskok
@danulienka35 to si zlle napisala si mooooooooooooooooooooooc dobrucka 😉
@kahlan1 nedavala som pred jedlom ale rano naobed vecer potom rano vecer a potom len raz za den
@danulka3 ja hlasujem ked daju link, evans tu dala 🙂 dakujeme vcera sme oslavovali este dnes
@danulka3 my nesedime vobec neposadime sa moja 🙂, no vidis ze papa pekne
@seagull2404 aj ja sa na ro hnevam, ale babky a dedkovia su taki, kym to nie je take s ktorym vyslovne nesuhlasm tak nepoviem 🙂
@hajatanufus ja som flasu ani neskusala davam lyzickou po kazdom prikrme trosku staqvy co som v tom zeleninu varila, zvysok necham a vecer tesne pred kupanim mu dam aby nebol smadny 🙂
@katkavv vsetko najlepsie k 7

kvietok121
20. mar 2011

@akika722 my fajneeeeeeeeeeeee vykuka nam 5 zubok a lozime stale viac a viac

akika722
20. mar 2011

@kvietok121 😲 😲 😲 nam nevyšiel zatial ani jeden,dve už dosť citiť ale vonku nie su ☹ ale dnes sa saaaaaam 2x posadil.. 😀 no nelozi ☹

kahlan1
20. mar 2011

@kvietok121 dakujem - ja dam pred kazdym jedlom lebo sa pucime strasne a v tom letaku to je tak hlupo napisane ze jedna kvapka a pritom to nie je jedna kvakpka ale cele kvapkadlo som si to nasla na anglickom letaku - verim ze jej to uuz pomoze

akika722
20. mar 2011

@kvietok121 on je maniak chodačkovy...tam by prebehal aj cely deň 😒

akika722
20. mar 2011

@kahlan1 ako detičky moja?

kahlan1
20. mar 2011

@akika722 vy uz sedite to je fajn - my nesedime nelozime len sa tocime ako hodiny za hrackami 🙂a zubok nemame ani jeden

akika722
20. mar 2011

@kahlan1 to len dnes sa mu podarilo 2x 😀 ale nelozime ani na kolienka nevie tučko 😀 utorok mame poradnu...

babyyyy pomooooc...s čim vyčistiť vanu ked nič nepomaha ☹

kahlan1
20. mar 2011

@akika722 ale anetka sa strasne puci uz placem s nou aj ked ona neplace len tak v tichosti trpi :( je to des nemoze ani papat len krci nozicky k brusku a strasne tlaci

kahlan1
20. mar 2011

@akika722 mne pomaha cilit tusim

ved je sikovny aky tucko 🙂

akika722
20. mar 2011

@kahlan1 juuuuj ☹ a to ešte stale s tym bruškom? ☹
a babo v brušku? 🙂

mne nepomaha nič,tak ju zababrali že neviem čo s nou ☹

kahlan1
20. mar 2011

@akika722 hej dva tyzdne bolo super a zrazu sa to vratilo :( :( neviem co s tym dr ti neporadia - davam jej infacol @kvietok121 pisala ze im pomohol tak verim ze pomoze aj nam - myslim ze ma zastavene vetry lebo kedysi pukotala v kuse a teraz vobec skoro

tak neviem co na tu vanu a cift? ten kremovy? aj ten je fajn

kvietok121
20. mar 2011

@akika722 no tak to je krasne ze sa posadil, my ani zdaleka mame velke brusko 🙂
@kahlan1 moja skus nam to velmi pomohlo, velmi inac ja som neriesila ci jedna dve kvapky proste som to dala, tam sa to neda je to taka lepkava hmota kolko vyslo tolko som dala 🙂

akika722
20. mar 2011

@kahlan1 už som aj bielidlo davala... 😅 nepomohlo 🙄

a u dr.čo s nou robili? ☹
@kvietok121 aj my mame veeeelke bruško 😀 ale ani z daleka nepojde na 4 ako ostatne augustove detičky 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre