♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
4. apr 2011

@danulienka35 jasne chapem to ved ja nevladzem ani nasu lucinku alebo rachel ja len ze sa mi na fotke zda ze uz nie je vidno ze by bola nejaka tucna predsa uz vyrasla o nieco a uz bude mat o dva dni osem mesiacov tak to nie je az take zle neboj ona ked pride na to ze sa da aj lozit alebo chodit hned to vybeha a nebudes za nou stihat tak si uzivaj sediacu buchticku 🙂 🙂 🙂
@merrry ja som tu spominala ze moja starsia spinka odkopana tak ju neprikryvam ale dam na noc dve vrstvy ale len v zime ked sme mali v byte chladno napr body a na to overalkove pyzamko inak mala mi spinka tiez v spacom vaku a ked je zima alebo ked je vypraty tak ju prikryvam zavinovackou ona nie je moc tepla a sluzi mi ako paplonik alebo akjo podlozka pod nou

danulienka35
4. apr 2011

@hajatanufus ja viem mojko ale je aka je idem ja hajat som unavena posielam pusinku vsetkym babetkam 😉

hajatanufus
4. apr 2011

@danulienka35 ale nerob si starosti ved ja zajdem v pohode do cukrarne to vzdy ked som v nejakom meste tak prve co hladam je cukraren ale tu v uk asi nevedia ani co to je tu cukrarne nie su len kaviarne a tam zakusky moc nemaju vacsinou len jeden druh alebo dva a drahe jak fras ale v hlohovci pri stanici je bombova cukraren uz sa tesim jak ju vyjem 😀 😀 😀 ved mozem ked som tehu no nie? len nech uz mam za sebou to obdobie ked mi je blbo a potom sa s chutou do toho pustim a este aj katulka mi slubila ze ma bude zasobovat svojimi vytvormi tak sa budem mat ja v bavlnke no co viac mi chyba k stastnemu zivotu 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie ja len zartujem musim sa zdravo stravovat ved kojim a babatko v brusku tak aby obe mali dost zivin lebo teraz je to naprd furt sme chore a nemame ziadnu imunitu ja som stratila hlas a nic si na to nemozem dat ☹

hajatanufus
4. apr 2011

@danulienka35 dobru nocku aj my vam posielame pusinky pojdem aj ja som uplne vycerpana

hajatanufus
4. apr 2011

@memory97 dobru noc aj ja uz idem ked uz obe baby spinkaju

memory97
5. apr 2011

@hajatanufus keby si bola na SR, tak na hlas si mozes dat aj pocas tehu calcium chloratum, ale prvy trimester by si nemala papat ziadne lieky. Skus pomarance, citrony, jahody, kiwi... - to vsetko obsahuje vela vitaminu C 😉

memory97
5. apr 2011

@danulienka35 ach ti chlapi... dufam, ze si spomenies na toho ctitela... mozno nejaka skoska laska 😝

alure
5. apr 2011

Ahojte maminky
dnes to vyzerá na krásny slnečný dník tak uvidíme čím nás toto aprílové počasie prekvapí.Dnes mám moja mamina 60 tku 😲 😲 😲 a je odo mňa moc ďaleko ☹ ale snáď si to vynahradíme keď sa vráti. No a sobotňajšia party pre Olivera sa nám blíži.Včera som poobjednávala pár vecí z bess.sk som zvedavá ako som sa trafila do veľkostí 😎nech máme v lete fešáka ..ešte potrebujem zohnať nejakú peknú výzdobu na záhradu (girlandy,tanieriky,poháre a tak) len neviem či ešte objednám z netu alebo pôjdem do najbližšieho papiernictva a tam vyberiem...

@veve10 ja som tiež pozerala na nete a píšu že sa nedá dať na ležato,ale mám pocit že to sklopenie je takmer na ležato a malý mi v ňom spáva aj doma 😉 Ako nevýhodu (čo ale mne nevadí) by som skôr považovala to že sa nedá dvihnúť pod nôžkami. A dokonca je teraz na neho v Brendone akcia 🙂 No my sme išli pôvodne nakupovať ferrari golfáč aj autosedačku ale ako sme zbadali tento kočík,šupla som doň Denisa prešla som sa po predajni a bolo rozhodnuté.Chcela som nie moc drahý kočík,ale v prvom rade som potrebovala kočík vhodný na cestovanie,na ľahkú manipuláciu,ovládanie jednou rukou..proste pohodový kočík a tento mi splnil všetky kritéria a hlavne v aute nezaberie veľa miesta. A aj autosedačku sme nakoniec vybrali Romer 😉 sme si povedali že značka neznačka v prvom rade bezpečnosť.Ale tato sa nezaprel a kúpil aspoň Oliverovi podsedák Ferrari 😀
@danulienka35 😉 super že ste mali krásny víkendík
@memory97 ak bude Dávidko väčší určite doporučujem ten Merchen park je to tam krásne a Oliver sa nám tam vybláznil do sýtosti. http://www.familypark.at/sl/angebot.html
@eis4 daj potom vedieť ako prvé "pranie" v myčke riadu dopadlo 😉 a samozrejme či si spokojná...

memory97
5. apr 2011

@veve10 predsa som ho nasla, ale nie je to golfac, ale rukovat: http://www.e-kociky.sk/?633,caddy
len ma akurat take kolieska ake nechces☹

memory97
5. apr 2011

dobre ranko🙂

akika722
5. apr 2011

@danulienka35 dobre ranko..mala ma už 13???rastie fešanda 😀 ti verim že ju nevladzeš...moj Samko ma cez 9 a funim ked ho dlhšie nesiem a Pati ma 14kg 😅 a ked sa on na mna zavesi 😨

akika722
5. apr 2011

@hajatanufus prid k nam aj my ti upečieme 😵
@alure u nas je hnusne počasie,pršalo,je mokro a pod mrakom 🙄

memory97
5. apr 2011

@alure tam muselo byt krasne, veru, ak bude vacsi, tak tam zajdeme. Teraz ho zvieratka vobec nezaujimaju, aj sme chceli ist do Lesnej, ale asi by ho to este nebavilo, on pozera na vsetko ine ako zvieratka🙂

memory97
5. apr 2011

@akika722 u nas krasne svieti slniecko🙂

eis4
5. apr 2011

dobré ránko 🙂 ťažká noc za nami,Nelinke asi idu vrchné zubky.kojila som ju asi 5x 😲 spinkala velmi zle,nemohli sme sa ani pohnuť lebo hned bola hore ☹
@alure zatial som spokojná 🙂 hlavne že nemusím umývať riad 😉

seagull2404
5. apr 2011

ahojte 🙂 som uz vecer nestihala 😀 mne sa dnes tak nic nechce a rozmyslam, ze ani nic robit nebudem, odlozim na zajtra 😀
@memory97 moja ty musis byt riadne unavena, ked si tak dlho hore, to sa stihnes asi aj poriadne prebrat, ze? 😖
@alure ja vam tak zavidim, ze mate vsade blizko, do tych detskych parkov, co mi tu? ☹

seagull2404
5. apr 2011

@eis4 moje ☹ ako si si vsimla horne zuby, ja mam normalne problem prinutit Tamarku, aby mi dovolila sa kuknut 😀

akika722
5. apr 2011

@memory97 aj ja chcem 😒

seagull2404
5. apr 2011

@akika722 gratulujeme k osmicke 🙂

akika722
5. apr 2011

@seagull2404 dakujeme 😵

alure
5. apr 2011

@akika722 tak to ma mrzí..myslela som si že je celé Slovensko krásne rozsvietené 😒
@memory97 no tak to je jasné 🙂 musíme si počkať kým nám nepodrastú,ale ponáhľať sa zase nemusia 😀 😀
@eis4 tak to teda hej,je to veľká výhoda. Len pozor ak máš nejaké plastové veci kukni sa na spohku či je to vhodné do myčky,mne takto mm zničil sadu plastových tanierov 😠 sa celé pokrivili 😖
@seagull2404 mojko teraz je to fajn ale poviem ti že napr.v Merchen parku sme boli ešte keď sme bývali v Rožňave a to sme mali najprv 330 km do BA a potom cca 100 do Lutzmansburgu kde sme boli na Veľkú noc a cestou naspäť sme sa stavili v tom zábavnom centre..takže tiež sme sa nacestovali ze všetkým až až....je pravda že teraz sa môžem bez nejakých rozmýšľaní o ceste rozhodnúť pre ktorúkoľvek stranu všade je to tak max do dvoch hodín. A sem ideme na veľkú noc
http://www.sonnentherme.at/index.php?id=41&L=3
mám to tam už celé "checknuté" bolo tam super a je tam úžasný detský program aj s plaveckou školou 😎

alure
5. apr 2011

@akika722 zlatíčko vy máte dnes mesiačiny 😎 😎 😎 GRATULUJEME !!!
@seagull2404 ja Denisovi tiež s obtiažou pozerám do pusky na "rastúce zúbky" ale inak ako na silu sa to nedá ..dobrovolne teda určite nie 😒

akika722
5. apr 2011

@alure dakujem moja 😵
nieee..u nas je fakt hnusne 🙄

akika722
5. apr 2011

@memory97 minule si sa pytala z kt.stranky som objednavala kočik...tak tuto http://www.babyhit.cz/chicco-liteway-2010-surf/...

seagull2404
5. apr 2011

@alure no nádherne, tak ja zatial len snivam 😵 financne i casovo

majka35
5. apr 2011

dobré ránko ... ľudkovia, moja terezka spinkala od 20.OO do 6.45 bez jediného zobudenia ... moja zlatá a zasa spinká

@memory97 práveže po zadku nemôžeš dať, som sa to pri barborke naučila, najhoršie je, keď ťa dieťa vytočí, ono presne toto chce, na mňa to skúšala barborka dlho a aj sa jej podarilo vytočiť ma, dostala, ja som kričala ako nepríčetná a situácia sa ešte stupňovala ... raz v škôlke dostala taký amok, že strhávala všetky práce zo stien,m absolútne nevedela o sebe, ja som podľa "múdrej knihy" /učiteľky boli totálne šokované/ barborku schytila, pevne objala a nepustila, pokiaľ sa neupokojila, bolo mi hrozne, hrozne, ani sa to nedá opísať, strach, hanba, nervy, všetko dokopy, ale naučila som sa barborku aspoň zčasti zvládať, teraz vie, že ja nepopustím, aj jej poviem, nech sa hodí o zem, že mne je to jedno a odchádzam, začne kričať, utekať za mnou, ja len natiahnem ruku, ona mi podá tú svoju a začneme úúúúplne inú tému

a včera ma učiteľka v škôlke veľmi potešila, bola som na barborku hrdá, povedala mi: barborkine správanie sa už lepší, nebojte sa mamka, ona z toho vyrastie, ale musím vám povedať, že je to najmúdrejšie dievčatko škôlke, má neskutočnú pamäť, logické myslenie, tvorivosť fantáziu ... som rástla od šťastia

@hajatanufus práve preto ťa obdivujem, že ste šli do tretieho bába, my sme kvôli barborke aj o druhom veľmi rozmýšľali, ale teraz sme šťastní, že terezka je tu, ale mám to pestré doma

alure
5. apr 2011

@seagull2404 no ja som kôli tomu nechcela pokračovať teraz v aprílovom kurze plávania,lebo apríl máme fakt finančne každý rok náročný 😒 ale mm ma prehovoril tak sme sa zapísali.Veľkú noc každý rok (teraz to bude 4 x) prežívame v rakúskych wellnes hoteloch.Na to šetríme a odkladáme aby sme si spolu rodina oddýchli.
@akika722 posielam trošku slniečka aj do TV a určite sa ešte behom dňa vyčasí 😉

katkavv
5. apr 2011

Dobre ranko 🙂

@akika722 prajeme vsetko naj. k 8 mesiacom 🙂

majka35
5. apr 2011

@akika722 blahoželáme 🙂

@alure o takom môžem aj ja iba snívať 😒

katkavv
5. apr 2011

@alure
ahoj, tak uz sa vam to blizi, oliho oslava, neboj vsetko dobre dopadne ... a ten wellnes zavidim, och jo ... tam si teda riadne oddychnete ...teda dufam, ze hlavne ty
Ja mams este poukaz do wellnes centra v PK, plati do konca aprila, mala by som ho tiez vyuzit, hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre