♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. apr 2011

@hajatanufus dufam 😅 chcem svojííích 62kg 🙄
@vs3 zlatučka je 😉
to všetke vaše deti stoja,behaju..len moj len v chodačke a sam eéé..ani po 4roch eéé ☹

vs3
5. apr 2011

@akika722 dakujem 😵 Postavi sa sama hocikde ale nestvornozkuje,plazi sa od 5mes.a dobre rychlo 😀

hajatanufus
5. apr 2011

@vs3 dakujem krasna babulka a sikovnica my este nesedime ani nestojime iba sa plazime ale len vtedy ak ma urcity ciel pre ktory sa jej to oplati 😀 ani ja moje nezbednice nezvladam ale da sa 🙂

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 jasne aj to bude len to chce svoj cas telo sa najskor musi pozbierat z tolkych hormonalnych zmien 🙂 ja som teraz v nedelu videla jednu pani ktoru som vyse roka nevidela ma asi 18 mes dievcatko a ked som ju videla naposledy tak bola ta pani dost okruhla po porode a asi aj kojila a teraz ked som ju videla tak je uplne chudulinka 🙂 takze naozaj nemusis sa bat aj ty schudnes 🙂 teraz na jar a v lete je na to celkom dobra doba prechadzky korcule bicyklovanie a pod v zime to dole moc nejde 🙂 ja nemozem chudnut a zase priberiem comu sa velmi netesim lebo som fakt obrovska mam si o 3 cm menej na vysku ako ty ale skoro 100 kg takze som rada ze babatko si berie zasoby z tela a ze mozem trosku schudnut aby som pocas tehu moc nepribrala a o dva roky budem chudnut aj ja skor asi nebudem moct lebo chcem aj tretie babo kojit co najdlhsie a poriadnejsie aby malo len tie najlepsie ziviny preto chcem aj pocas tehu zdravsie zit ako doteraz ale teraz sa mi nechce ani jest a ani varit dnes som mala robit palacinky ale vobec na nich nemam chut takze asi bude nieco ine z jedla mi je teraz ze blee 😝 zjedla som cesnak a je mi z neho tiez tazko na zaludok ale co mam robit ked lieky nemozem a boli ma hrdlo ani ovocie sa mi nechce jest zjedla som len trosku vyzivy co papala rachel a nedojedla lebo to je taky kelimok ze saneda uzavriet a lucy to nechcela 🙂 vsak uvidis jak hrozne vizeram ked pridem 😲

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 ani nasa nestoji nechodi nelozi iba sa plazi a ani sediet nevie takze nie ste sami chodacku nemame ani nechcem ale vcera v playgroup som ju dala na trojkolku mala si ju vidiet ako tam sedela a drzala sa taka bola zlata 🙂 nabuduce vezmem aj fotak a odfotim ju 🙂

akika722
5. apr 2011

@hajatanufus mne nezaleži moja na tom ako človek vyzera 😉 ja si podla toho nevyberam priatelov ani neodsudzujem..ja pozeram na povahu...nemam rada faloš a namyslenosť...
vas maaaam rada všetkééé ♥

akika722
5. apr 2011

idem kočky,,pááááááááááááááááááááá

hajatanufus
5. apr 2011

baby mam dilemu mm dostal tesco body 15,50 a da sa to zamenit za dvojnasobok a ja neviem ze co za to kupit najprv som chcela kocik len take jednoduche golfky koli cestovaniu co sa nedaju ani polohovat ani nic ale ma nastvali ze tam mali blbe ceny tak uz ich nechcem mali tam cenu ze 10 libier a stoja 20 tak ma nastvali inak maju akcie ze vsetky kociky polovicne ceny a maju jeden sportak za 50 ale je aj so sedackou a to ja nepotrebujem lebo mam tak neviem co take kupit ale mozno si kupim mixer idem pokukat ceny

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 dakujem ja s apretvarovat neviem a namyslena nemam byt na co a tiez takych ludi nemam rada 🙂 aj my ta mame rady tiez nepozeram na to ako kto vizera a aj tu v uk sa mi to paci ze tu nikto druheho neposudzuje ako vizera ale kazdy berie toho druheho takeho aky je keby si videla ako sa niektore anglicanky obliekaju uz by hned na sk na nich mali reci a ohovarali ich a tu sa nad tym nikto nepozastavuje tu kludne chodia ludia na nakupy aj v pyzamach a nikoho to netrapi fakt

mirmaj
5. apr 2011

Tamarka si dnes už asi urobila veľkonočnu oblievačku 😀 hned ráno vyliala v kuchyni krhlu čo som vždy mávala na zemi pri radiatore vedľa skrinky a asi tam zostalo trocha vody od posledného polievania, no tak už tam nieje 😝 a ked sme išli von, išla som ešte do kupelne že dam si aspoň špirálu nech sa ma niekto nezlakne ked ma stretne, Tamarka hned za mnou a tam vyliala vedro čo mala namočené fľakaté oblečko na pranie, to bolo vodyyyyyyy 😀 😀
@evanns
@hajatanufus dakujem vám veľmi pekne 😉

memory97
5. apr 2011

@majka35 jejda... veru si si toho uzila... verim, muselo to byt hrozne, dufam, ze ti to ta tvoja nezbednica v jeden krasny den vsetko vynahradi, ked bude starsia a urobi mamine velku radost 😉
to muselo dobre padnut, ked ju takto pochvalili pani ucitelky. Veru nech len mamine robi radost 😉

memory97
5. apr 2011

@eis4 moja zlata a Davidko posiela pusinku na bolave zubky.

@21 sa mi to nakoniec dnes podarilo🙂

@alure ja sa ani necudujem... u nas je vela veci na hlavu a pokial ludom nenakazu, tak to nespravia🙂

@akika722 dufam, ze aj slniecko dnes u vas vykuklo, u nas je teraz pod mrakom, tak uz asi nepojdeme, dnes sme uz boli vonku

vladka84
5. apr 2011

@mirmaj Tamarka sa uz nemoze dockat kupacov 😉 ja som dnes v Tescu akurat kupila nejake vajcia velkonocne, no necakame natresk, pridu len dedovia, mozno svagor, bratia - oni uz na vajicka nie su, im staci salat, nejaka misa a kolace 😉 este musim vymysliet ake dobrotky urobime.. teraz pozeram do kalendara, ze to je uz o dva tyzdne!!! 😲

seagull2404
5. apr 2011

pozeram, ze sa cinite 🙂 ja som mala kopec roboty, ja mam inak vo vseobecnosti dobreho manzela, ale ma strasne vytocil, doobedu mu volam, ze ci pojde na obed, kedze po praci mal ist na stavbu, alebo mu mam nieco nachystat, povedal, ze na obed nepojde (on ani neranajkuje!!), ze mam nieco nachystat, pytam sa, ze co, jasne, ze odpoved - hocico, tak ja cely den v kuchyni, navarila som mu hustu zemiakovu polievku, spravila maslove krutonky, dala upiect chlieb, nachystala si cesto na halusky na veceru a omacku k nim, urobila som tri druhy pudingu a pralinky, popri tom som trosku pofotila, venovala sa dcere, isla s nou von, zmokli sme a urobila nakup.... manzel pride domov a pyta sa, ze co by mohol "zbodnut", dala som mu polievku a on na mna polievku? len? a ten vyraz v tvari - som myslela, ze mu jednu vrazim, lebo ked som s nim telefonovala, zhodli sme sa na tom, ze nebudem varit na 2x, neskutocne ma to vytocilo, lebo prisiel s prazdnymi rukami 😝 ja nechapem, preco, ked vie, ze mam kopec roboty a chce ist na stavbu, nemoze ist na obed... (ved neranajkoval, lebo nechcel, neobedoval neviem preco a vecerat bude okolo 7mej, je toto normalne?)

ale vam aspon chutky narobim, tot moje pralinky

memory97
5. apr 2011

@veve10 ak by si ho nasla, das mi vediet. Ja som na neho tiez pozerala. Len neviem, ci to nie je plast coho sa babo bude drzat... preto vaham nad nim... ci sa to nezlomi. U nas ho nemaju... je to polska vyroba, som sa nakoniec dopatrala, verim tomu, ze v Polsku je omnoho lacnejsi🙂

@hajatanufus uvidime, co povie veve, ci ho najde v BA🙂

@vladka84 pomarancova stava je aj v hotovkach, dokonca sa odporuca aj ako ochucovadlo pre babatka. Ja fakt nechapem, ked zakazuju citrusy, tak preco ich vsade davaju 😒

mirmaj
5. apr 2011

@vladka84 asi tak nejako 😉 že za 2 týždne to vážne? 😲
@seagull2404 waaw to si robila ty doma? si naozaj šikovnica 😉 to asi bol darček od mm k meninám. mne ten môj tĺk ešte ani nezagratuloval a predpokladám ani nič nekupil, akože nie som na darčeky ale fakt som myslela že aspoň kvety donesie 😠 no tak som sa zasa mýlila a dúfala v niečo čo nie je ☹

seagull2404
5. apr 2011

@mirmaj aky darcek??? ved som pisala, co urobil, cokoladku som sama robila, ze sak po veceri trosku oslavine, a figu, nic nebude 😠 😠

seagull2404
5. apr 2011

@memory97 to je ako s jahodami, tiez ich neodporucaju, ale su v stavickach i vyzivkach uz od 4. mesiacov

danulienka35
5. apr 2011

@akika722 gratulujem moja k 8 mesicikom cmuk 😉
@alure ano mali sme krasny vikendik 😉

memory97
5. apr 2011

@vs3 ahoj, zahlasovane🙂

@katkavv moze to byt aj zo zubkov. Maly ma tiez rano 2x hnacky, idu nam zubky. No ak by hnackoval vkuse, tak by som sla k dr..
@vs3 krasna reperka🙂

memory97
5. apr 2011

@hajatanufus ved autosedacku mozes predat, ked budete na SK 😉 a kocik vyuzijes🙂 urcite najdes nieco pekne, co si vyberies 😉

@mirmaj jej, tak Tamarka sa ti dnes postarala o zabavu🙂, aby sa mamina nenudila 😝

@seagull2404 tie su krasne, ako si ich robila? No s tym jedlom je aj moj mm taky, navarim nepaci sa mu, tak je hladny 😀 😀 😀 len mu potom zahlasim: sprav si co chces 😉 mas recept na pralinky?
asi tak, vsetko co je zakazane je vsade a potom si vyber 😀 😝

seagull2404
5. apr 2011

@memory97 mam take formicky a potom improvizujem, vo vnutri mam kokosovu zmes, alebo som primiesala do cokolady griotku a do dalsej kardamon 😉 som mu povedala, ze nech si vyberie, ci chce, aby som bola zena v domacnosti alebo zarabajuca mamicka, ja sa potom prisposobim, odisiel bez pozdravu 😠

danulienka35
5. apr 2011

tak tu je nasa buchticka 😀

hajatanufus
5. apr 2011

@memory97 nakoniec som nad tym rozmyslala ze tenkocik je drahy tu viem taky podobny kupit za 50 libier aj s autosedackou len asi sa rucka nepreklapa ale ja som sa rozhodla ze pre tretie chcem klasicky hlboky so sportovou sedackou a to by som vyuzila teraz pri rachel a potom pri tretom lebo ten tandem uz normalne nevladzem tlacit ☹

hajatanufus
5. apr 2011

@seagull2404 provokujes? 😀 ale teraz ani nemam chut mam doma kopec sladkosti a nic inaokedy by som ich uz mala spraskane 😀 😀 ale vyzeraju dobre 😀

hajatanufus
5. apr 2011

@memory97 este porozmyslam lebo neviem ci ten co som videla ci je aj kvalitny mozno ho pojdem zajtra este kuknut a mozno ho aj kupime ked pouzijem tie tesco body tak ma cely kocik bude stat asi 15 libier no nekup to 🙂 🙂 a dobry napad ze autosedacku z toho predat este na tom aj zarobim no ved uvidime porozpravam sa s mm teda ak ten kocik este maju bola som tam v nedelu a mali ho tak uvidim 🙂

hajatanufus
5. apr 2011

@danulienka35 vidis mala som pravdu ze sa vytiahla a uz nema tolko pneumatik je zlatucka buchta 😀 ja viem ze mas co nosit ale vsak ona je kludas a asi si ani neziada na ruky ci?

hajatanufus
5. apr 2011

@seagull2404 ach ti chlapi niekedy im fakt niekto stoji na kabli alebo ich treba buchnut velkym kladivom po hlave aby im nieco doslo 😠

danulienka35
5. apr 2011

@hajatanufus ano vytiahla sa neni naucena na chovanie aj ked nekdey pyta 😀

hajatanufus
5. apr 2011

@akika722 ahoj uz si sa vratila? napadlo ma ze ak by si chcela inspiraciu na chudnutie viem o jednom dobrom dvd mozno ho mateaj doma 😀 A je to! 5 😀 nazov posilovna veeeeelmi odporucam 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre