♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
15. apr 2011

@eis4 dakujem 😉
@hajatanufus myslim, ze toto sa moze udiat v kazdom vztahu a je super, ze je tam snaha to poriesit, ja mam tiez niekedy pocit, ze sa zbalim a pkjdem, nech mm vidi, ako je to bezo mna, ale potom si poviem, ze on to nerobi naschval, ze toho mame vela, Tamarka, domcek, praca 🙂 ale potom, ked dostaviam, joj, oddychneme

seagull2404
15. apr 2011

@alure no, a ako zvladat stres a co vsetko sa moze stat, ak si neuvedomia iste veci, ono autorita a uniforma asi niekedy urobia viac ako mama a riaditelka

seagull2404
15. apr 2011

@alure jasne, som si nevsimla sipke 😅 😅 (mm vcera zasusil, ze ked dokoncime domcek, kupi tamarke (??!!) vrtulnik na dialkove a budu si ho spolu pustat na terase)

eis4
15. apr 2011

pozrite aký bordel robí moja Nelinka 😀 2.je ranná ešte kruhy pod očami 🙂 3, je v novej stoličke a posledná je ten maco @seagull2404 tiež je to fisher price 😉

seagull2404
15. apr 2011

@eis4 jeeeej, ja furt ukazujem Nelinku manzelovi a mu hovorim, ze je strasne velka 🙂

seagull2404
15. apr 2011

@eis4 takto to by malo byt toto, ale na tom nete vidim strasne ceny, ty si to kupila v nejakej akcii?? http://www.biga.sk/fisher-price-macko-pu-s-magi...

memory97
15. apr 2011

@jankasramka budete mat vesely zverinec s takymito menami🙂 A mm to aj vie vyslovit? 😨 Mateo musel byt zlatucky, ja dostavam kusacie pusinky, ale je to tak nedherne, ze sa clovek ani hnevat nemoze, ak obcas silnejsie pritlaci zubky a maminu skruti od bolesti 😉

@seagull2404 nasa dnesna zabavka, tuba od detskeho kremu🙂

@eis4 to dasienko sa jej este zahoji, neboj, detickam sa tieto veci rychlo hoja. Mne ako dietatu hodili do tvare tehlu, trafili lice, som chodila s vlasmi v tvari, lebo po tehle som mala take smuhy v jej tvare 😀 a bez problemov sa to zahojilo. len nech to dieta moje nie je po mne ale po tatinovi, lebo si tiez takto uzijem ako ty 😉

seagull2404
15. apr 2011

@memory97 ty inak, toto vcera vecer aj nas oslovilo 😀 😀

eis4
15. apr 2011

@seagull2404 terz sa mi už nezdá velká,ked mala 4 mes tak mala vyše 8 kg vtedy sa mi zdala velká oproti iným detičkám ale zastavila sa a ostatný nás dobehli 😀
baby chcem zapiecť brokolicu so zemiakmi ale neviem či to mám predvárať alebo to možem len tak k tomu dať,vela my ostalo lebo nelinke dnes varím brokolicu.asi aj zemiaky predvarím

eis4
15. apr 2011

@seagull2404 ano je to ono ale pre boha tá cena 😲 nekupovala som to v akcii to bola normálna cena

seagull2404
15. apr 2011

@eis4 ja brokolicu pred zapekanim sparim 3 min. vo vriacej vode 😉 ja som nasla len za takuto cenu 😖

alure
15. apr 2011

@vladka84 to sa jej ako podarilo? a normálne kúsok odkusla??? To aby som dávala pozor aj na Denisa,ten teraz všetkokúše 🙂 Šelma dvojzubá 😀 No výletov je pred nami viac než dosť,aj keď ten Rím má mm pracovne a ja sa popri tom len "zveziem" a užijem si to tam s Denisom 😎

vladka84
15. apr 2011

@seagull2404 v dracikovi maju za 19,99 Eur je tam sice ze takmer vypredane 😉 http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

vladka84
15. apr 2011

@alure neodkusla tu uplne, len to trosku nakusla...neviem ako to mam napisat 😀 ako tak lezkala a hryzala, tak sa jej podarilo natrhnut jeden z tych vystupkoch co je na kockach 😒 a teraz to stale hlada a s palcekom do toho vrta 😀

akika722
15. apr 2011

@jankasramka ahooooj.juuj moja obdivujem ako si to zvladla 😉 klobuk dolu..a veeelmi držim palčeky aby vam to vyšlo s tym domčekom...že Nitra a Tatry 😀 😀 😀 😀 😀 jeeej na foto som zvedavaaaaa 😎

akika722
15. apr 2011

@majka35 moja nikde nerobiš chyby...aj Paťko je teraz taky o je doma...vravim nech to nerobi a just to urobí..a tiež som dnes tak vrieskala aj s mm som sa pre ten moj vreskot pohadala až ma boli hlava v okoli spankov 😨 ja si myslim že už nezvladam stres 😔 mam magnezium nič to so mnou nerobi...aj mm nim dopujem teraz 😅

akika722
15. apr 2011

@eis4 zlatá,že ake nevieniatko 😀

akika722
15. apr 2011

@memory97 hej moja,aj mne písala že modra je vypredana a že potom bude vyššia cena 😒

akika722
15. apr 2011

@alure všéééééééééééééééééééééétko najkrajšie k narodeninkám mojko ♥♥♥

evanns
15. apr 2011

@alure pani vsetko naj naj najlepsie prajeme!!! nach sa dari a zdravicko sluzi...deti nech pocuvaju a robia len radost 😉

nestiham vas docitat baby....boli sme plavat, Natasha spi som stihla nas pobalit a presuvam sa do smizian...tak krasny dnik este 😉

eis4
15. apr 2011

@akika722 že neviniatko 😀 😀 😀 😀
@alure všetko najlepšie k 18tym narodeninám 😉
@memory97 @alure dufam že jej tam neostane nič ale zatial vyzerá že áno má to nad zubkom take stlačené na jednom mieste tam kde to mala modré ☹ ešte uvidíme
dnes som Nelinke uvarila zeleninový vývar,zeleninku som dala do misky a vývar som jej dávala z flašky tak ako dáva @evanns a ona mi pri tom zaspala 😀 😀 😀 tak toto sa nám ešte nestalo 😀 😀

akika722
15. apr 2011

@evanns nezabudni kaaabel,chcem fotoooo 😀 paaa.pekny dnik 😵
@eis4 😀 😀 😀 umrem..jak tam hajka 😀 😀 😀 ja som robila tarhonove rizoto a mixla som to malemu..hmmmmm..spasal jedna radosť 😝 kuracie mäsko,zeleninka...

kvietok121
15. apr 2011

@alure no to urcite deticky su uzasne a uz viem co to znamena ze na detickoch najviac vidiet ako rychlo cas ide 🙂
@vladka84 prepis mm na manzelka aby mm veel co ho caka 🙂
@hajatanufus to kusnutie inac boli ze ... mna to bolelo dalsie 3 dni ale zatial sa matejko drzi odvtedy ma nekusol, ale chce ma kusat do ramena je to lumpik
@alure my budeme mat miery na 8 mesiac az buduci tyzden
@seagull2404 tak hokej to je myslim srdcovka vsetkych slovakov 🙂
@eis4 pred velkou nocou treba upratat nie? je zlataaaaaaaaaa, teda upratovanie ju poriadne zlomilo 🙂

eis4
15. apr 2011

@akika722 preložila som ju do hojdačky ani sa nezobudila 😀
Nelinka má stále také tie žlté neviem ako to nazvať na hlavičke,ako jej to mám dávať dole alebo to mám nechať tak ? kamarátka mi raz povedala že ona to zoškrabávala ale to jej preboha nechcem aby tam chudatenko mala chrasty 😲

akika722
15. apr 2011

@eis4 daj jej nato olejček teraz a večer jemne zoškrabkaj-ide to lahučko..a umy vlasky 😉

eis4
15. apr 2011

@akika722 dík,to asi pojde lepšie lebo ona to malému zoškrabávala len tak 😲 skusim zajtra lebo teraz ideme na nákup 🙂
@kvietok121 ona mi takto upratuje každý deň 😀 ale až dnes ju to unavilo 😀

vladka84
15. apr 2011

@eis4 😀 tak si ju pekne unavila, ked ti v sede odkvecla,ale zlata je 😵
to zlte na hlavicke vycesuj hrebencekom, najlepsie, ked to pred kupanim naolejujes detskym olejcekom, nechas chvilku posobit a potom vyceses a umyjes hlavicku 😉 ja som niektore aj "zoskrabala" nechtom, nie silno, len som to tak nadvihla a odluplo sa to same...

akika722
15. apr 2011

@eis4 len taaak? 😨

eis4
15. apr 2011

@akika722 ale ona je celá divná 😖
@vladka84 dík 🙂

akika722
15. apr 2011

@eis4 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre