♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
18. apr 2011

ako som to odoslala už mi aj volal,tak mi odlahlo 😉

eis4
18. apr 2011

@vladka84 no to bude ťažká noc 😒 moja to tiež zvykla robiť ale teraz sa vyspí pred obedom potom o 13 tej hodku a do 20 tej je hore 😲 😒

vladka84
18. apr 2011

@eis4 ved my sme boli von, tam si pospinkala asi hodinku, isli sme po Timku, do lekarne, vsetko sme vybavili a teraz prideme domov, dam jej papat a ona mi pri cuckani zalomila 😒
inak nezvykne takto spat - uz spime len doobeda okolo 10h. a potom poobede okolo 14h. 😅
hadam si nemysli, ze je uz noc 😀

seagull2404
18. apr 2011

@katulkaaaaaa ako sedi baca? kludne sa inspiruj, na to som to tam dala
@majka35 skore uzdravenie prajeme ☹
@eis4 co je to? mne ten link nejde a som straaaaasne zvedava
@majka35 ze waw, aky famous spoluziak 🙂

eis4
18. apr 2011
alure
18. apr 2011

Ja som konečne v kľude.Bola som odviesť Olivera plávať,ani som sa nenazdala a išla som po neho.Cestou som sa stavila na čerpačke na kávu a celou cestou ma prenasledovalo nejaké auto,zastavím,vystúpim a chlapík na mňa že z môjho auta odletel kamienok a puklo mu predné sklo ☹ tak som ešte toto riešila,prišla som domov,susedka čo má vedľa nás záhradku (nemáme to predelené plotom,kôli deťom nech sa hrajú spolu) mala pustených zajacov,ktorý sa pustili vyhrabávať moju v sobotu nasiatu trávu 😠 tak som sa vytočila,ešte teraz mi behajú po záhradke a naháňajú zajkov...no medzitým som uložila Denisa spať a som zvedavá kedy si sadnem k telke ja a vyložím nohy ..som zbitá ako pes,mm išiel mimo domu príde až zajtra večer,tak ráno môžem utekať do BA odviesť Olivera,potom do Pezinka na kontrolu s klbikmi a zas po Olivera....keby mi aspoň z tých krámov nebolo tak zle 😒

@eis4 ja mám také podobné ale biele od FP. Som zvedavá ako s tým bude Dendulo chodiť 😎 Ale je to zlatučké..naše síce nehrá a nespieva ale účel snáď splní....
niečo ste písali o pitnom režime detičiek,tak my sa kojíme ešte cca 7-8 x za 24 hodín,ale malý nič iné okrem MM nepije,tak asi je to tým
Kde ste všetky? Ja čo tu večer už nie som tak dnes ma tu máte a vás nikde 😀

danulienka35
18. apr 2011

pekny vecer babulky ani vam nejdem docitavat az neskor ako sa mi mate?

memory97
18. apr 2011

@eis4 akoby som videla nase papanie🙂 a to este mata rucickami a keby vedel rozpravat, tak hovori nieeeeeeeeeeee🙂

@katulkaaaaaa dakujem. Maly je krasny, taky smejulko🙂

ako citam, tak nase augustovciatka nam ochoreli z tohto pocasia. My pojdeme asi tiez zajtra. Maly ma soplne a neskutocne ho to dusi. Dnes mal az chudacik svieky pod nostekom☹ a teraz ledva zaspal, co mu to vsetko steka poza nostek☹

danulienka35
18. apr 2011

@memory97 chudatenko nasa tiez soplikuje ale mame to zo zubkov snad nam to uz konecne prejde uz normalne sa boji odsavacky inak sa nebala

memory97
18. apr 2011

@alure dr. vravela, ze to dostat uz v lekarnach, je to nejaka novinka. Skus si najskor opytat vzorku, lebo isto bude z tych drahsich... Ak by to malemu nahodou nezabralo, boli by to vyhodene korunky....

jajka377
18. apr 2011

@lji jasné, mi tiež nemáme ešte ani jeden - len momentálne sa jej spravil kopček hore a vééééééééľmi si hore ďasienka šúcha, tak možno nejaký vykukne 😉

alure
18. apr 2011

@danulienka35 ach jo zase ste usoplíkovaný ☹ skoré uzdravenie a cmuk malinkej 😉
@memory97 volala som kamoške do lekárne majú to u nás krém stojí 9 € mliečko 13 € tak zajtra zbehnem a kúpim.Myslím si že by to nemal byť problém lebo ja používam na Olivera aj Excipial na suchú pokožku,a ak by mu to lišajík trošku stiahlo bolo by fajn. Moja aj vám prajem skoré uzdravenie a nech neskončíte na nejakých ATB,a máte čo najskôr z krku....

memory97
18. apr 2011

@eis4 toto choditko som vcera pozerala, ked som malemu vyberala hracku🙂 pre nas je to este zbytocne🙂

@danulienka35 jaj ved nas chudacik tak krici a krokodilie slzy sa valia, ked mu mamina odsava sopliky, ale musime, ved by sa mi zadusil... ja som ochorela a maly sa asi obral☹ tiez sme mali iba sopliky zo zubkov, ale teraz to bude z chorobky, uz druhu noc nekludne spinka. Teraz som mu dala vankusik, hadam sa mi dnes drobatko aspon troska vyspinka... a ako mala?

danulka3
18. apr 2011

Ahojte kočky,idem sa s vami poradiť,stále nás trápia soplíky,ale nič nám netečie z nosa,len počujem,ako mu to tam chrčí,aj teraz ho to stále budí a dýcha nosom.A začal z toho aj pokašľávať.Na ten kašeľ som mu skúšala dávať aj sirup,ale z lyžičky mi ho vypľuje a ke´d mu ho dám to striekačkou,tak plače a mu to potom zabehne a včera sa mi z toho zgrcal ☹ Dnes som mu kúpila aj ten sinupret,že mu to dám do čaju,na obed som ho "okašľala",mi to zjedol,ale teraz večer ani za boha,všetko mi vypľul.Ako dávate lieky deťom vy???
Ináč asi máme prvý zub 🙂 zdá sa mi,že som ho tam videla,ale do pusy ma nepustí 😠 ,aby som vyskúšala 😒
Idem vás aspoň trošku prečítať,kuknúť,čo máte nové vy.

danulienka35
18. apr 2011

@memory97 no ja uz nespinkam 5 noc a mala to dohana cez den aleco ja mozem spinkat cez den mam tolko roboty ze ajaj za tyden islo dole 3 kila ☹

akika722
18. apr 2011

jaaj kočkošky moje..čo nove?mne tu bola teraz kamoška a že davam krpca spať..tak som okupala dala flašku,pusu do postielky a odišla a ona sedi a kuka jak puk 😲 😲 😀 😀 😀 a ona že to čo?a ja že čo čo,ved spi 😀 neverila,šla kuk a maly spal 😅

čo novéééééééééééééééééééééééééééééé?

memory97
18. apr 2011

@alure dufam, ze to mliecko malemu zaberie... dakujem, dufam, ze aj malinky bude v pohode... jaj tie ATB ma strasia, este takyto nebol, aj ked uz mal sopliky a vecne sa nam to stane po poradni...po sviatkoch ideme na dalsiu, tak dufam, ze to nebudem musiet prekladat, lebo tam sa to hrozne zle preklada...

alure
18. apr 2011

@danulka3 ja som Denisovi dávala sirupčeky a lieky keď bol chorý striekačkou,po kúskoch tak že som mu pusinku držala ako rybke a musel zhltnúť ☹ ale ak ti pije čajík tak skús mu dať hneď aj zapiť a nemal by grckať,hm? a skús zvlhčiť vzduch ak máš zvlhčovač,alebo aspoň daj k postielke misku s vodou a soľou
@akika722 teda ty sa máš 😎 😎 😎 super Semi je úžasný 😉
@danulienka35 dávaj na seba pozor,aby si na to nedoplatila mojko ☹

memory97
18. apr 2011

@danulka3 sopliky moze mat aj zo zubkov. Skus mu dat kovovu lyzicku do pusinky a ked zakusi do nej budes pocut cinknutie, ak je tam zubok🙂 Ja davam malemu lieky na malu lyzicku, a hned zapijame cajikom. predtym som to davala do troska cajiku vo flasi a tak to vypil.

danulienka35
18. apr 2011

@alure ja viem mojko len musim makat vies ☹

alure
18. apr 2011

@memory97 tak to máte dosť blbé 😒 a čo mu dávaš teraz? sinupret,hedelix? dávajte na seba pozor ....

memory97
18. apr 2011

@danulienka35 verim moja... je to hrozne obdobie....utesujem sa len tym, ze to vecne trvat nebude 😀... tebe 3 dolu a mne veru asi hore 😀 , kedze teraz sedime doma a tiez nic nespravim cez den, lebo maly sa hned ozyva, mamina bud pri mne 😉 a daj na seba pozor, ziadna praca neutecie, to nie je "zajac" 😉

danulienka35
18. apr 2011

@memory97 to ja viem mojko ale musim troska vypnut i niki maka jak das zo skoly do kavarne chodi domov o 23 a rano skola a zas kaviaren a dokola

memory97
18. apr 2011

@alure davam mu sinupret a kvapky do nosteka. Mozno preto sa mu to tak rozlialo, ked som mu dnes dala ten sinupret... dakujeme, budeme, akurat ma velmi mrzi, ak nepojdeme na sviatky k rodicom, sme sa velmi tesili, ale zdravie je prvorade, mamina to dolieci, len nech drobatko je v poriadku...

memory97
18. apr 2011

@danulienka35 asi kvoli domceku, ze? mm nech maka a nech nelenosi, nech ti mozes oddychovat 😉

akika722
18. apr 2011

@alure ja sa nechvalim,ja konštatujem 😒 čo je Dankam??????????????????????????? 😨 😨 😨 obom...

alure
18. apr 2011

@danulka3 inak mne Oliver dodnes grcá zo sirupov,ale našťastie je už veľký a ak niečo tak sa snažíme v tabletkovej forme,ale u miminiek je to ťažké ☹
@danulienka35 viem mojko ja som dostala prvý krát mrchu a je mi desne 😢 a mm išiel na dva dni preč tak som na všetko sama ..ale pretrpíme,vydržíme a bude dobre 😉 len nech sú malinký v poriadku a spokojní

akika722
18. apr 2011

@danulka3 mojko ked nechce sirup-čipok...mne Paťko grcal zo sirupov do 2,5roka 🤐 🤐 🤐 fakt....3x mi grcol steny 😒

seagull2404
18. apr 2011

@akika722 ty uz prestan, ved je to hrozne demotivujuce 😖
@eis4 kraaaasne, ja nic take nekupim, nemam to kam dat ☹
@danulka3 ja som davala Stodal a ten je sladky, takze Taamrka nemala problem z lyzicky, na sopliky pouzivam Phisiomer baby, tam je tozprasovat, necham posobit a potom odsavackou na vysavac vytaham, u nas to funguje a nemate tie sopliky zo zubkov?
@memory97 ja na vas stale myslim ☹ nech je vam obom dobre

alure
18. apr 2011

@akika722 ja viem moja ja chvlámi tvojho drobčeka aký je úžasný 😉
Danky majú obe detičky soplíkavé a chorunké ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre