♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. máj 2011

@kahlan1 moja zlata..ti verim ☹
nie,my ešte nelozime,vobec,len v chodačke beha 😵 😵 😵
uvidiš ake rozdielne budu kočky....kristinka spapka všetko aj za Anetku... 😀

kahlan1
5. máj 2011

@akika722 🙂 no asi hej alebo bude rovnaky jedak - pr na chlieb mi otvara pusu do nemoty ale taku kasu ani za svet 🙂 my lozime asi dva tyzdne ale stale mame problemy s bruskom - stolice ma velmi tvrde a obcas aj zastavene vetry tak sa pucime - mam pocit ze to nezmizne asi nikdy - chudatko

uz mate 2 zubky?

vladka84
5. máj 2011

ahojte, tak my celkom dobra noc, len rano ked som prehovorila na Karinku, chuda vyplestilo oci na mna, lebo ja hlas ako z hrnca 😒 uz nemam drazdivy kasel, ale ako tuberaaaaak 😖 asi sa vsetky tie sople co som u dievcat preliecovala nakoniec usadili na mojich prieduskach 😕

@majka35 joooj, moje zlate... a co beriete na kasel?

akika722
5. máj 2011

@kahlan1 zubky už mame dve,dole...moja..moje deti su uuuplne rozdielne..jedine čo maju spoločne je spanie..spia všade a stale 😅
ale jedenie..Paťko nebol taky jdak ako je Samko 😀
skušala si slivkovu štavičku???ešte stale sa trapite? ☹

akika722
5. máj 2011

@vladka84 všetke sa niečim trapite ☹

seagull2404
5. máj 2011

@akika722 gratulujeme k 9 mesiacikom 🙂
@kahlan1 moja, my nelozime a asi ani nebudeme, len chodit, ale ja som tiez nelozila, a tiez nepriberame, papame rovnoka a vaha sa nehybe, ale tamarka je vesela, ziva, ucenliva a tak to tiez neriesim a ked ti mozem poradit, nenos anetku uz vobec ak to nie je nevyhnutne, jednak kvoli sebe a jednak naco je to dobre, par dni umrmcanosti vydrzis a ona sa nauci, ja Tamarku nenosim, nasi ju zas len nosia, tak sa potom dva dni oducame...
@majka35 moja, myslim na teba, a coze vam je? nejake prechladnutie, ci zubky? nam na kasel pomahal stodal sirup, nemoze ti mm dat volno, ze aby si sla niekam na noc sa vyspat a on by jednu noc vzal za teba? urcite to prejde a bude zas dobre, len sa nesmies trapit, lebo to ti nepomaha

akika722
5. máj 2011

@seagull2404 dakujem moja 🙂

kahlan1
5. máj 2011

@akika722 hej vyvaram jej slivky susene a to jej davam ale akosi nic - stale davam infacol a sa mi zda ze aj tej vodicky uz pekne vypije odkedy ma ten hrncek so sosacikom tak pijde dost - ja uz neviem co s tym

my mame este len jeden - teda este sa len tlaci uz ho citit prstom ale este nevysiel

akika722
5. máj 2011

@kahlan1 a skušala si probiotika bio gaia??

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 ta nova dr. ti na to nic nepovedala?

kahlan1
5. máj 2011

@seagull2404 my ani nechodime stojime pekne ale nozicky neprekladame - ale to ma cas 🙂, my mame len 7600 gramov ☹ Anetku nosim len ked ju vyberam z postielky a davam do - a do stolicky a zo stolicky inak nie ale aj to je zaberak uz, ona sa vobec nepyta na ruky 😀 s mm ju volame Antitulic lebo nema rada tulenie a stiskanie :D a tak ju stiskame aj ked sa jej to nepaci 🙂 aj ked ju niekto nosi - tak sa pyta dole - len ked s nou robia somariny na rukach tak to moze byt inak je rada medzi hrackami

som pozerala foto na fb - krasne robis fotky 🙂 tamarka je neskutocne zlata 🙂

kahlan1
5. máj 2011

@akika722, @seagull2404 davam jej probiotika infants dophinus - ci tak nejako, - no dali nam tie probiotika - na poradnu ideme 18.maja tak uvidim co povie

kahlan1
5. máj 2011

a nenormalne ma pali zaha idem z koze vyskocit - neviete nato nieco? mlieko mi pomoze na 5 minut ☹

akika722
5. máj 2011

@kahlan1 ked dojdu skus bio gaia..vraj su silnejšie...-su to take olejove kvapky 😉

vladka84
5. máj 2011

@kahlan1 my nemame este ani jeden 😉 kasu uz obcas spapame aspon trosku, ale miesam jej ju s vyzivou v pomere 3:1 v prospech vyzivy 😀
@akika722 ja som v pohode, nie je mi nejako zle, akurat hlas mam divny, ale citim sa dobre 😉
a aj my prajeme vsetko najlepsie k mesiacikom 🙂

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 ved to nie je zla vaha, kolko cm? ti verim, ze je to zaberak ☹ ani nasa sa nestiska, neznasa, ked je obmedzena, ale nasi ju naucili, ze na rukach dociahne napr. na lustre, tak ju na nosenie netreba presviedcat 😀 😀 dakujem za pochvalu 🙂

akika722
5. máj 2011

@kahlan1 talcid-mne veeeelmi pomohol

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 na zahu asi nic, ale mne radili mandle, no nepomohli

akika722
5. máj 2011

@vladka84 dakujem 😵

majka35
5. máj 2011

@vladka84
@seagull2404 neviem, včera mala soplíky a dnes v noci už kašeľ, teraz kým spí, tak už 3x sa rozkašľala a zároveň rozplakala
mm som poprosila, aby v sobotu v noci vstával on, lebo ja už naozaj nevládzem, včera mi terezka revala celé poobedie, som ju vláčila na rukách, potrebovala som ísť po barborku do škôlky, volala som mm, že je strašne mrzutá a on, že má práve u seba klienta, že nemôže rozprávať, tak som horko ťažko poobliekala revajúcu terezku a išli sme

takže v sobotu sa vyspím, ale čo do soboty?

na kašeľ som jej včera dala calcium, lebo to len začalo, ale túto noc sa to rozbehlo ... skúsim stodal

kahlan1
5. máj 2011

a tu su foto z dnes rana

majka35
5. máj 2011

@kahlan1 ja som toto mala, strašné dačo, som od polovice tehotenstva nepribrala ani gram, lebo dsolm sa bála jesť, zakaždým ma pálila žáha ... ale tak, že som až vracala ... pomáhala mi sulinka a fatra extra

vladka84
5. máj 2011

neznasam reklamu na coca - colu... ze mamicky na celom svete vedia, ze coca - cola je to najlepsie ku kazdemu jedlu a s usmevom ju davaju na stol..tak to uz co je za blbost! 😠 😠 😠

kahlan1
5. máj 2011

@akika722 predtym sme mlai bio gayu a nepomohla a neviem ci ja mozem talcid
@vladka84 ja len ked do nej nejak natlacim ked nahodne otvori pusu
@seagull2404 ani mne mandle nepomahaju :( mame asi 73 cm - 74 cm, no hej lustre zboznuje 😀

kahlan1
5. máj 2011

@majka35 skusim tu fatru vdaka lebo uz som z toho na nervy
@vladka84 tak ta reklama ma uplne zarazila

akika722
5. máj 2011

@kahlan1 nevadi že mate malo kg..vidno že malej nič nechyba..krasna je...
prečo by si nemohla?ja som sa v tehu radila s dr a mohla som 😅

vladka84
5. máj 2011

baby, u nas rano bolo miiiinus 2 °C, normalne som dala do kocika fusak, ked sme isli do skolky, lebo kombineza je Karinke uz mala 😒 ale teraz pozeram, ze uz je 1°C, tak snad sa otepli...jaaaj, kedy mi tu budeme mat leto? 😕

vladka84
5. máj 2011

@kahlan1 no ja neviem ako toto mohli dat do telky 😠 inak, aby som ta upokojila - my mame 7090g, Anetka ma peknu vahu a je krasne vysmiata, tak mozes byt spokojna 😉

kahlan1
5. máj 2011

a este jedna 🙂 prave sme vstali s usmevom

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 nadherna je 🙂 a vobec nevyzera, zeby ju nieco trapilo, hmotnost asi nie je ten najspravnejsi ukazovatel; mi tak napadlo, ze jej davas tie kupovane obediky, nie su v nich strukoviny? nemoze to byt z toho?
@majka35 chudatko moje ☹ a manzel si nemoze vziat napr. na piatok dovolenku? nam stodal zabera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre