♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 prave preto, ak ide o vadu materialu, tak hrozi prave opak, a teda, ze to potom zvalia na cistiaren, mali by ti automaticky vratit peniaze

eis4
5. máj 2011

@kahlan1 tu su čísla skus im tam zavolať ,to som zvedavá 🙄 http://www.soi.sk/sk/Kontakt.soi

kahlan1
5. máj 2011

@eis4 skusali sme tam volat nebrali, mm tam poslal mail ale zatial nic

tie nohavice mal dvakrat v praci - su uplne ciste

@seagull2404 ved to mm im vravi tak vycistim len nohavice sako som nemal a oni ze to treba cely lebo co ked zmenia farbu?? ja ze cooooooo a ked zmeni farbu cely oblek tak nam ho ani tolko nevezmete - skusame tu soi ale nic :(

seagull2404
5. máj 2011

@kahlan1 ja by som v kazdom pripade trvala na spisani reklamacie a chcela by som hovorit s veducim, tiez by som ich informovala, ze som podala staznost na SOI, je pravda, ze cistiaren meni farbu nohavic alebo obleku, oni vam nepovedali, preco to treba dat do cistiarne?

memory97
5. máj 2011

@kahlan1 neboj, aj my sme mali velmi silnu zltacku, ale materske mliecko ju rychlejsie odbura, nerob si starosti, aby si ho mala dost pre malu a mozno aj Anetka bude papkat mliecko 😉 Musis si povedat, ze vsetko bude v poriadku a ono bude, cim viac si budes robit starosti, tym budes mat vacsi strach a samozrejme vtedy sa kazi vsetko 😉 musis samu seba presvedcit 🙂 Nehovorim, ze som sa nebala porodu, tiez som mala strach, cim viac sa to blizilo, ale povedala som si, ze ked to zvladlo tolko zien predo mnou, zvladnem to aj ja a vsetko bude v poriadku a ono sa akosi vsetko vyriesilo 😉

@vladka84 @alure nie som chodiaca lekaren 😀, len som akurat citala maminku, kde pisali o paleni zahy 😀 , tak preto tolko produktov 😀 bol tam o tom vyborny clanok. A co sa tyka beznych chorob, s tym som mala vela problemov ako dieta, takze tieto lieky ovladam 😀

@kahlan1 tak to bude veru nocne dietatko🙂 hlavne nech je v poriadku, co ti veeeelmi prajem 😉

@mirmaj ja nerada nakupujem, kedysi ma to bavilo, ale teraz a hlavne, ze vsade su S, XS a to mi ani na jednu ruku nevyjde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a aj to, ze mne maloco padne do oka, ja ked idem na nakup, vacsinou pridem naprazdno a ked idem s mm, tak ten ma dotlaci 😀

nam dnes netecie voda, baby to je hruza ako som si zvykla, ze otocim kohutikom a prud vody, tak dnes varime z lucky 😀 😀 😀

kahlan1
5. máj 2011

@seagull2404 @eis4 tak som sa dovolala na SOI ze je to nezvycajne a treba si prestudovat ci to maju stanovene v reklamacnom poriadku ak nie tak sa nie je o com bavit ak ano tak fajn dame vycistit s tym ze ak sa reklamacia uzna tak podla obč. zakonnika mame pravo na preplatenie nákladov za cistiaren

kahlan1
5. máj 2011

@memory97 ved ja viem, myslim pozitivne 🙂

memory97
5. máj 2011

@alure moja my nemame taku, ale tiez rano Davidka zaujal hak, ktory drzi tu stranu, ktora sa da dat dolu, uz len cakam, kedy na to pride, ze sa to da dat aj dolu 😨 Urcite tam bude nejaka poistka, aby to nevedel vybrat, bud na tych vyberacich tyckach alebo v tych dierkach.
@eis4 u nas sa pusinky ujali, hlavne pri kupani, maly sa tak jemne zahanbi a pusti srdecny smiech 😉 co sa tyka prebalovania, aj nas uz neposedi, na nas plati, ked mu dam do rucky krem na tvaricku, sudokrem, alebo nejaku tubu, krabicku od liekov, tak to zvladneme, lebo vydrzi lezat a kuse do toho 😉

@seagull2404 ja mam hlavu na hluposti ako hovori moj mm 😀 😀 😀

@eis4 nadherne kukadla ma mala, to je ako maly anjelik s rozkami🙂 my mame dnes taky bordel s hrackami, nemas kde stupit 😀

@kahlan1 nie som sice pravnik, ale pokial je ta vec cista, tak to maju zobrat v pohode a doklad z cistiarne nemaju preco pytat, jedine, ze by to dali opat do predaja 😉 Povedz, ze je to z cistiarne a doklad nemas, ze tie neodkladas.

memory97
5. máj 2011

@kahlan1 musis pockat, to su stastne podniky a oni tam maju kratku pracovnu dobu, dnes je stvrtok a na maloktorych sa dnes pracuje, je to volny den 😉

kahlan1
5. máj 2011

@memory97 uz som sa dovolala 🙂 ze je to nezvycajne a treba si prestudovat ci to maju stanovene v reklamacnom poriadku ak nie tak sa nie je o com bavit ak ano tak fajn dame vycistit s tym ze ak sa reklamacia uzna tak podla obč. zakonnika mame pravo na preplatenie nákladov za cistiaren

hajatanufus
5. máj 2011

ahojte babenky konecne mam internet jupiii 🙂 co mate noveho 🙂 ja som stale na sk aj smanzelom ale on sa uz o tyzden vracia... 🙂 ani vas nejdem citat lebo nemam sancu vsetko precitat 🙂 boli sme na navsteve u akiky je velmi velmi zlata aj deturence aj manzel a najviac sa pacilo nasej rachel prespala u nich cele poobedie asi 4 hodiny 🙂

kvietok121
5. máj 2011

@kahlan1 aspon ze to mame na koho zhodit 🙂
@eis4 chutna je, mama ma co robit 🙂
@mirmaj dobra sedacka
@alure nam sa urcite nedaju vybrat, asi len do dierok naliat lepidlo 🙂 ale tvoj sikula by vybral aj tie 🙂

kahlan1
5. máj 2011

@hajatanufus ahojky 🙂 ako sa mas? uzivas si SK? mas termin v novembri? tak to bude maly skorpion ako ja 🙂 🙂 a tusis ci baba ci chalan?

kvietok121
5. máj 2011

@hajatanufus to je skvele, ze si tu, uz som na teba myslela ako sa asi mas

kahlan1
5. máj 2011

@kvietok121 🙂 🙂 ze? aka vyhoda?

kvietok121
5. máj 2011

@kahlan1 to hej, treba vyuzit co sa da 🙂

kahlan1
5. máj 2011

@kvietok121 tak to hej - cokolvek spravi zlate - tak mm ze ona je fakt cely otec - tak ked vsetko tak vsetko aj taky lenivcek je to po ockovi - len skoda ze nepapame po ocinovi - to jej akosi uslo 😀 😀 😀

hajatanufus
5. máj 2011

@kahlan1 ano v novembri asi14. dnes som bola na usg tak male je v poriadku len na placente je nejaka cista alebo take nieco tak ma trochu vystrasili a ty ako sa citis? a co anetka ? robi pokroky? my sme satrosku rozpapali ale este nesedime ani nic podobne
@kvietok121 ahojky dakujem aj my sme na vas vsetkych mysleli a co matejko? uz chodi?

hajatanufus
5. máj 2011

@kahlan1 este neviem tentokrat praveze este nemam tusenie co to bude uvidim neskorale mozno pojdem aj na odber plodovky a tak budem vediet isto na 100% len neviem kolko sa za to plati 🙂 este si to musim zistit

kvietok121
5. máj 2011

@kahlan1 my sme aj donedavna jedli ako tatino .... velaaaaaaaaaaaaa, ale po chorobe jeme akosi malinko, hadam sa to zlepsi
@hajatanufus este nie, ale uz sa na nozicky stavia, zatial lozi ako chrobacik a sediet vie len na pol zadku s jednoou rucickou a samozrejme ze sa pri vsetko stavia a tak hlavne teraaaaaaaaaaaaaaaaz padaaaaaaaaaaa

kahlan1
5. máj 2011

@hajatanufus mame sa fajn, anetka je zlatko, uz sa plazime aj my 🙂 a tlaci sa nam prvy zubok

neboj to bude dobre isto to nie je nic vazne

hajatanufus
5. máj 2011

@kvietok121 minule som videla u dr.plagatik od hami o motorickom vyvoji deticiek takzetam pisalo ze deticky v ich veku este sedia tak ze sa opru o rucicku a ze lozia ale sa davaju na 4 a kyvu sadopredu do zadu apresne to robi aj nasa malatakze je vsetko ako ma byt a tomu satesim je totak zeniektore deti su sikovnejsie ale potom tovsetky dobehnu tak nechapem preco niektori doktori stresuju augustovcata robiapresne tocomaju robit atakje to dobre no nie?

hajatanufus
5. máj 2011

@kahlan1 dakujem 🙂 dufam ze to bude v poriadku 🙂 tak vy ste sikovni my uz mame 4 vonku a dalsi sa hore prediera takze mala cuca celu noc a velmi sanevyspim alednes idem zase skusit jej dat cumliktak uvidime ci bude chciet

memory97
5. máj 2011

@kahlan1 no super, tak si pozrite reklamacny protokol, mozno bude aj na nete 😉

kvietok121
5. máj 2011

@hajatanufus suhlasim s tebou vsetko u kazdeho je tak ako ma byt, kazde dietatko vie to co ma, a rok medzi nimi nebudu ziadne rozdiely 🙂

vladka84
5. máj 2011

no baby, tak sme doma od dr., nebola nadsena mojim navrhom, ale nakoniec suhlasila, ze skusim upravit stravu a o mesiac mame kontrolny odber... vyjadrila sa vsak, ze nie je stotoznena s tymto postupom a dokonca do karty napisala, ze mamicka momentalne odmieta a ze bola poucena, musela som to podpisat 😕
a skoda, ze moja dr. uz nerobi, sla na dochodok, teraz mame novu a vymenila sa aj sestricka, no tak som sa pekne zapisala hned na zaciatok ako tvrdohlava a odmietava mama 😲

kvietok121
5. máj 2011

@vladka84 moja neboj ked sa jej to upravi, tak bude dr hotova a bude zas chvalit

kahlan1
5. máj 2011

@vladka84 nejak nie som v obraze o co ide? co sa stalo?

vladka84
5. máj 2011

@kvietok121 tak budem dufat, ze sa to upravi 😕
@kahlan1 robili nam krvny obraz a Karinka mala znizeny hemoglobin, tak nam dr. chcela predpisat kvapky na zelezo... ja som ale skor chcela upravit stravu, zvysit prijem zeleza, nechcem ju hned dopovat kvapkami - citala som na nete, ze s nimi maju blbe skusenosti (vedlajsie ucinky ako zapcha alebo naopak hnacky), aj ked dr. mi povedala, ze je to cisteeee zelezo, ze sa nemam coho bat 😒 ale pocuvala jej srdiecko a vyjadrila sa, ze rytmus je v poriadku, nie su priznaky anemie, ved ani nie je nejaka ospala, co je tiez znakom anemie...

kvietok121
5. máj 2011

@vladka84 neboj bude to v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre