♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
23. máj 2011

@katulkaaaaaa ale urcite nie, ja som davala activiu na radu predoslej pediatricky a ta nova kazala ze to nie je dobre davat aktiviu davm nase humensky a potom sabi, a aj detske som kupili ale zeby sa za tym trhala




vladka84
23. máj 2011

ahojte baby, tak sa hlasim po vikende.... uzili sme si ho poriadne, huraaa konecne je aj u nas teplucko 😵
v sobotu sme grilovali a v nedelu sme sa motali po vonku, boli sme na zmrzku, na ihrisku, na dvore... no doma vsetko stalo, akurat som pracku stihla vcera vecer pustit, takze je tu ako po vybuchu 😒 😕
no ale aj dnes vyzera slnecno, takze upratovanie pocka 😀
rano sme zaspali do skolky, vstali sme o pol osmej, za 15 min. som mala napapane, umyte a oblecene obidve deti a utekali sme do skolky 😀

katulkaaaaaa
23. máj 2011
katulkaaaaaa
23. máj 2011

alebo takato
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_trojkolky-stvor...
@vladka84 ahoj,ja ,,milujem" taketo rana vtedy stiham vsetko za par minut lietam ako furia 😝

kahlan1
23. máj 2011

@katulkaaaaaa zlatucke 🙂

kahlan1
23. máj 2011

@katulkaaaaaa tak ta druha sa mi paci viac lebo sa neviem rozhodnut medzi odrazadlom a trojkolkou viem je este skoro ale keby som ju tam priputala

seagull2404
23. máj 2011

@katulkaaaaaa videla som rozne, aj take, co sa mi videlo, ze uz mozu aj mensie, uvidime, mne su ostatne veci asi zbytocne, lebo ja si fakt neviem predstavit, kadial by takto chodila tu v tomto byte, ale mozno u babky, uvidim
@kahlan1 nic som este nehladala 🙂

seagull2404
23. máj 2011

@katulkaaaaaa tie su krasne 🙂 ale asi si ruzovu odpustim, keby nahodou... Baby, Tamarka sa tu po mne stvera, zaprie sa a stavia sa, hruza, ani chvilku nemam pokoj, ze napisem, lebo mi aj mysku ukradne 🙂

memory97
23. máj 2011

@katulkaaaaaa aj ja som myslela, ze to bude dnes iba kontrola, ale nejako divne sa tie vyrazky spravaju, ma ich asi 3 na rucickach a okolo jednej plno takych mini... dufam, ze sa iba z niecoho vyhadzal... Take male mimca sa tusim ani nedaju zaockovat az niekedy po roku sa to myslim da.
gratulujem k postaveniu sa v postielke🙂 my to tiez zaciname skusat 🙂
super, ja som na take choditko tiez poskulovala🙂, ale nam je zatial zbytocne, krocik nevieme spravit 🙂 s alergiou na kravske mliecko to asi nebude mat nic spolocne, musel by vracat. Ja tiez cakam vysledky, ale ja stale verim, ze tie nase dietatka z toho vsetkeho vyrastu a potom sa na tom iba zasmejeme 🙂

@seagull2404 u nas krasne slnecno, sa chystam aj postele prezliect, ked sa vratime od dr. vies co, moze max. banan, jablcko, nie cerstve pecivo, mrkvu, piskotik, no proste dieta, ma nejaku brusnu virozu a mlieko ziadne, ale vecer som mu musela dat, troska, lebo neskutocne plackal a neviem si ho predstavit, aby papal jablcko alebo banan niekedy nad ranom... mozno z toho mlieka sa vyhadzal, ale budem mudrejsia, ked sa vratime.

@kahlan1 podla mna nie je to malo, ved ked je mala aktivna, tak to i tak dobre pribrala. My teraz schudneme, kedze sme na diete 😀 a teraz ked maleho vazila dr. na gastre, tak od 14.4. sme mali 9200g, co bol naposledy vazeny na poradni. Potom schudol na 9000g na dalsej poradni u inej doktorky a minuly tyzden sme mali 9460g, co nie je zas tak vela od poradne, lebo nam isli zubky, ale je to chlapcek, takze s dievcatkom sa to neda porovnavat .-). A to nie sme este taky aktivny ako Anetka 🙂 jogurty jej chutia?

memory97
23. máj 2011

@kahlan1 my taku podobnu dostaneme na rocik, tak to teraz neriesim, ved este ani nechodime 🙂

@vladka84 sikulka, tak rano to boli ine fofry 🙂

@seagull2404 😀 😀 😀

kahlan1
23. máj 2011

@memory97 tak to ste fajn pribrali - dr kazala ze ma priberat 450 gr mesacne - ale ved kazde dieta je ine ale vies mali sme operovane srdiecko tak to preto ☹
jogruty nam chutili a teraz nechce nic :( horko tazko do nej nieco dostanem nechce jest a ani ju to nebavi :(

seagull2404
23. máj 2011

@memory97 ☹ drobatko, budeme drzat palce

memory97
23. máj 2011

@kahlan1 ti verim, malemu, ked idu zubky, tak iba mliecko a to vy nepijete. Hami kasicky jej chutia? Hami mliecko si neskusala? Ono je take sladsie a chuti lepsie ako nutrilon, beba,... maju aj take male balenie 300g a ja z neho malemu robim krupicu, mozno tu by spapkala, alebo si neskusala este?

@seagull2404 dakujem, ja mam uplne stiahnuty zaludok, ani sa mi veru nechce ist k dr. co nam zas najdu... a to zajtra este mame ist na jedno vysetrenie kvoli nasmu urazu... uvidim co povie dr., len nech drobatko je uz konecne v poriadku.

memory97
23. máj 2011

@kahlan1 a to si este myslim, ze niektore dr. maju zle vahy 😉 , hlavne tie starodavne uz nemusia presne merat, ak ich nekalibruju 🙂

kahlan1
23. máj 2011

@memory97 ja som praveze bola spokojna ako pribrala, hami som neskusala a kase nelubi ☹ ale co uz

len sa dajte rychlo dokopy nech uz je vsetko ok a nei ste na ziadnej diete

seagull2404
23. máj 2011

@memory97 ti verim, ze sa trapis, je to pre nas maminky hrozne vidiet, ako sa nase lasocky trapia a nevediet im pomoct ☹ ale neboj, maly je bojovnik, isto to rychlo prekonate a ty musis mysliet pozitivne
@kahlan1 ja som tiez vymenila mliecko ako ti radi @memory97 kupujem teraz Hami, a vypije aspon nieco, inak si nemyslim, ze papanie ma byt nejaka extra zabava, prave naopak, dieta musi poznat rozdiel medzi tym, kedy sa hra a kedy ma "povinnosti", lebo ked bude starsia, neporadis si s nou, mna moja mama krmila pod stolom, lebo tam som sa hrala 😀 a keby si na nu skusila take, ze aj ona bude krmit samu seba?

kahlan1
23. máj 2011

@seagull2404 skusala som tak ale to je des len sa s tym bavi macka to v ruke a veeeelmi ju to zaujima - ale ona da prvych 5 lyziciek do pusy krasne a potom sa vsade pozera, podbradka je vtedy nesmierne zaujimava a nedajboze kvapne kvapka pred nu des uz to rozmazava pozoruje 😀 😀

seagull2404
23. máj 2011

@kahlan1 tak toto tusim robia vsetky deti 🙂 ja musim kvapku ihned zotriet, ja sa ju snazim lakat na svoj hlas a velmi vazne ju upozornujem 🙂 ja uz som sa zmierila s tym, ze nemam doma jedaka, ze jeme len 5x denne a aj to len v podpriemernych davkacha, nic typu chrumka, roztek nas nebavi ako jedlo, ale len ako nova hracka, uz to neriesim, je zdrava a to je podstatne

kahlan1
23. máj 2011

@seagull2404 no ved 5 krat denne je fajn nie? podla tych letacikov mudrych ani nemaju sancu vyhladnut rano sme mlai 160 m,l mliecka a teraz spime a ked vstane budem happy ked spapa pol flasticky vyzivy ovocnej potom obed nejakych 200 grmamov tak to som v siedmom nebi - jpotom jogurt ale ten posledne dni nechce a vecer mleicko alebo nejakych 70 gr kase nasilou a ked zaspi tak jej po spani dame este mliecko 130 - 160 ml.

seagull2404
23. máj 2011

@kahlan1 tak to mas podobne, len mi spapame o nieco viac ovocia i kase, skus ju krmit na nocnicku, nam sa to minule pacilo 😀 😀

kahlan1
23. máj 2011

@seagull2404 uz som skusala :D a nic

seagull2404
23. máj 2011

@kahlan1 chce to asi len trpezlivost, ved ony sa nam rozpapaju 😉

adal
23. máj 2011

@kahlan1 ahoj, Tobias tiež priberá menej 😉 idem vo štvrtok na preváženie, ale asi sme tiež "mušia váha" ale nezdá sa mi aby dieťa, ktoré sa hýbe a teda aspoň Tobias a ako čítam aj Anetka je "čulá" malo priberať 450 g za mesiac ☹ to každý pediater hovorí ináš ?
Ale ja neviem kde to čo spapá "ide", on papá veľa a rád, keď počúvam iné maminy koľko papajú ich deti a výžia minimálne o kilo viac 😖 (ale grckáva) no nič, hlavne že je zdravý. A tiež si myslím že to sú aj dispozície, môj starší syn mal ročný 8500 g (možno aj Tobias bude mať 😀 , len s tým rozdielom že Tobias mal o kilo viac keď sa narodil)

adal
23. máj 2011

chcela som napísať "vážia" 🙂

liba78
23. máj 2011

Ahojte babulky 😉 Trošku Vás zanedbávam, ale malý lozí ako čert a musím mu byť stále za zadkom. Do toho som sa rozhodla, že zmením trošku našu obývaciu časť a stále čakám na nejaké blbosti. Takže nič nemám dokončené a nechcem objednávať všetko razom, lebo sa mi to potom určite nebude dať skĺbiť dohromady.
Moc sa teším na Rohožnú, dúfam že ste sa medzitým všetky nepoodhlasovali. 😝 Cez víkend som malému dala bazénik na terasu, aspoň na chvíľku tak kuk foto.

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@liba78 jeeej perfektny je 🙂 a mi ze kde si sa nam stratila 😉

vladka84
23. máj 2011

@liba78 jeeej, krasny je Jurko... konecne ho vidime 😵 😵 😵 😵 😵
vsetky sa este nepoodhlasovali, ale ostalo nas len 7, dufam, ze pri takomto pocte ostaneme a nebude uz klesat... 😕

katulkaaaaaa
23. máj 2011

baby dnes kamoska ide na prijem v noci vyvolaju....ooo...to je adrenalin,tento tyzden postiskam malulinke babetko,tesiiiim 🙂

danulka3
23. máj 2011

Ahojte,
tak aj mi máme za sebou dr. ☹ ,v noci v pohode,ale od rána znova hnačkujeme,máme diétu,nič nám nedala 😠 .Čo ste mali,keď vám detičky hnačkovali?Čo vlastne môžeme papať?Prosím poraďte ☹
@memory97 držím palce,aby to nebolo nič vážne
@katulkaaaaaa gratuľujeme,Simonko je šikulka,my sa v postieľke ani neposadíme,začínam byť trošku nervózna,keď vidím,čo všetko vaše detičky dokážu a my stagnujeme a ani cvičiť teraz nemôžeme,keď hnačkujeme ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre