♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
24. máj 2011

@vladka84 vraj ten hrozný silný zvuk, čo vydáva ... 😕

kahlan1
24. máj 2011

@adal 🙂 tak mame modelky a modelov no nie? 🙂))

seagull2404
24. máj 2011

@majka35 mi tam uplne zmyzla cast vety, a ako srandovne to vyslo 🙂

ze su tam hojdacky pre male deti, tak ze som mu vynadala, ze sa hra na frajera, ale ze sa hojda na detskom ihrisku mu nevadi a ze uvidi, ked bude mat vlastne deti a dodala som, ze dufam, ze ich mat ani nebude, tak sa na mna divali ako na posahanu

kahlan1
24. máj 2011

@majka35 tak hadam sa rozpapame - ale si myslim ze je to koli zubkom - ved my mame prerezany len jeden a dalsie sa tlacia 🙂

majka35
24. máj 2011

@seagull2404 nooo, preto, lebo ako som rozmýšľala, tak som rozmýšľala, zmysel mi to nedávalo 😔
ja vyháňam puberťákov z ihriska, vždy sa ich pýtam, či vie čítať, že ihrisko je pre deti do 12 rokov a keď sa opýtam, vy ste dvanásťročné deti? tak hneď odchádzajú ... minule mi jedna z nich povedala, že: a kde sa máme podľa vás hrať, tak toto ma dostalo a normálne som jej nevedela odpovedať 😀 😀 😀

@kahlan1 aj terezka má len 2 zuby ... a určite sa jej prerezávajú ´dalšie, lebo noci sú des a hrôza ... dnes v noci som jej musela dať mlieko ... teda o tretej ráno, vypila ho na ex 190 ml!!!! tak kričala a plakala, som skúšala všetko možné, potom som si povedala, že urobím mlieko a uvidím, no a vypila ho

seagull2404
24. máj 2011

@majka35 no chudence, zeby na neoplotene ihriska? normalne uvazujem, co ja by som s Barborkou robila, ale normlane ze nic mi nenapada, mozno tu detsku by som kupila a zasla s nou k niekomu na dvor, kde maju taku normalnu kosacku, ukazala bez zapnutia a nejak tak...

majka35
24. máj 2011

@seagull2404 rozmýšľam, že sa poradím s detskou psychologičkou 😕 na dvor nehrozí, veď sme boli na chalupe a tam kamarát kosil s kosačkou elektrickou, čo mala "tichý" zvuk a to bolo revu ... raz sme prišli na dovolenku do Medera, šli sme podľa navigácie, keď sme došli na miesto, vystúpila som z auta presvedčiť sa, či je to správne miesto, a tam na záhrade chlap kosil o 106 ... tak som ho prosila, nech prestane kosiť, lebo máme po dovolenke a moja dcéra nevyjde z miestnosti celý týždeň, bol zlatý, usmial sa a prestal 😠

katulkaaaaaa
24. máj 2011

@majka35 maji a tu jantarovu retiazku si nekupila?ja by som na tvojom mieste skusila,ja som kupila u nas v meste naramok za 6eur,zatial nam dalsie zuby nejdu tak neskor vyskusam
a Barborka,neviem poradila by som sa s tou psichologickou,chudatko ☹
inak dobre rano stavali sme v noci len raz po dlhej dobe
@seagull2404 😀 😀 😀 dobre si im nalozila

danulka3
24. máj 2011

ahojte,
aj mi máme celkom dobrú noc za sebou,som myslela,že budeme každú chvíľku hore,lebo sme nemali večer mliečko,ale spali sme celú noc do 6:00,kakali sme len dnes ráno (zatiaľ),tak už to bude dúfam lepšie,len je troška nervózny,asi z toho,že nemá mliečko,ak nebude cez deň kakať,tak večer už dáme,dúfam,že s tým nič nepokazím 😒

mirmaj
24. máj 2011

dobre ranko, baby moj mm išiel s Tamarkou do mesta, on mi chce asi normálne niečo kupiť 😀 😀 a všetkým vám ďakujem za gratulacie 😉
@majka35
@seagull2404 aj ja som rozmýšľala čo je to za slovo ktore nepoznám 😀 😀 ale dobre si im to vysvetlila 😠
@majka35 kde sa maju hrať? to mali koľko rokov ked sa chceli ešte hrať na ihrisku? 😀 😀
@danulka3 a čo mu dávaš ked nemôže mliečko ja si neviem predstaviť čo by som jej dala napr. teraz ráno ked sa zobudí keby sme nemohli mlieko 😲 😲

mirmaj
24. máj 2011

až teraz som si uvedomila že som napisala dobre ranko a je 10 hodín 😝

memory97
24. máj 2011

dobre ranko,

@seagull2404 no pekne... veru my sme tak isli s kamoskou a pred nami detska zo zakladky, robili neskutocnu zlost ucitelke, ta sa za nich nenormalne hanbila a vrchol bol, ked zacali fukat do odvitnutych pupav a vsetko do nas, tak som nevydrzala a pekne ich vynadala a ako isli pekne k ucitelke 🙂 Ja by som to veru robit nemohla, boli neskutocne drze...
veru ja som tiez kedysi bola taka, ze mi nic nevadilo, ale ked ide o maleho, tak spustim taky prival slov, ze sa cudujem, kde sa to vo mne berie 😀

@majka35 na tieto veci presne pomaha to, ze je najlepsie im kupit toho, coho sa najviac boja a fobia pominie. Ale ty ju poznas najlepsie.

memory97
24. máj 2011

@majka35 ako davas malej tu chamomilu homeopatika na zubky? treba to rozpucit?

@danulka3 skus mu dat do neho banan, nam to kazala dr., lebo ja som tiez davala vecer mliecko, ved bol chudat hladny, cely den iba o ovoci☹

@seagull2404 neviem ako u vas, ale u nas su kluby, skolske ihriska, kde mozu byt deti 🙂

vladka84
24. máj 2011

@mirmaj no vidis aky je pozorny 😀 😀 😀 potom sa nam pochval 😉
ja mojmu mm uz dva tyzdne omielam tak nenapadne, ze budem mat onedlho narodeniny, akoze nemusi mi nic honosne kupovat (JA SI KUPIM SAMA) 😀 ale aspon cokoladku alebo kvietok by ma potesil 😝

vladka84
24. máj 2011

baby, my tu tiez mame ihrisko, blizko je ZS, ale mna ide roztrhnut, ked tam mame ist poobede a tam sa dovalia vsetky deti zo skoly (aj druhy stupen), to sa Timka na kolotoc ńedostane, lebo oni sa tocia takou rychlostou, ze by tam aj ranajky vyzvracala a na hojdacku sa dostane tak raz za polhodiny 😒 akoze super ho urobili, len akosi nedomysleli, ze na taky pocet deti je dost male 😠

memory97
24. máj 2011

@vladka84 ja som tiez tomu mojmu pripomenula, ze bude treba nieco kupit o chvilku 🙂 hehehe

mirmaj
24. máj 2011

@vladka84 no len ešte uvidím či to bolo tak planované ako si ja myslím, dúfam že nešiel kupiť niečo na auto 😝 😀 😀
aj u nas je to tak na jednom najväčšom ihrisku, poobede milion deti, hupačky 2 pre taketo male deti takže ani tam nejdem radšej, ale su tu ešte na tomto sidlisku asi 3 ihriska, kde zabludi občas 1-2 deti, ale tam niesu hupačky pre male deti len už pre take väčšie, ale aspoň sa tam pohrabeme v piesku a trocha pohojdame na takých čo si môžem aj ja s nou sadnuť, čo su tie drevene "zvierata" na reťaziach zavesene, tak využívame aspoň tie

mirmaj
24. máj 2011

a včera na prechadzke som si uvedomila že sa začínam obavať ked bude Tamarka sama chodiť 😲 v kočíku vydržala asi hodinu a potom musela isť von, ale nechcela byť ani moc na rukách ale behať, ale nie po chodníku ale samozrejme najlepšia bola cesta, kde chodia auta, potom všetky odvodnovacie kanály okolo chodníkov, po tych sa jej išlo najlepšie, a pri každom vchode chcela chodiť po schodoch hore-dolu, a pokiaľ prídeme do našho vchodu je tých vchodov asi 15 tak si viete predstaviť našu cestu domov 😀 😀 😀 😀 😀 😝 ja si budem musieť kupiť potom asi to vodítko 😲

danulka3
24. máj 2011

@mirmaj nalievam ho vodičkou,aspoň taký objem,ako máva mliečko a ráno som mu dala popučený banán a jablko,teraz dám mrkvu +ryžu a na obed niečo vymyslím,teraz máme obmedzené možnosti,tak moc nenavymýšľam 😖
@memory97 skúsim večer urobiť ten ryžový odvar a stým,banán mal včera na večeru s ryžou

majka35
24. máj 2011

@memory97 dávam do vriacej vody, nechám rozpustiť a buď to terezke podám lyžičkou, lebo to vlejem do večerného mliečka a čo sa týka kosačky, keď nakupujeme v Bille, stále si vezme kosačku a "kosí" , v obchode ju už poznajú, takže to predavačky ani neriešia, ale tá vydáva zvuk ako Tamarkine chodítko od @mirmaj, takže tu zostáva kúpiť naozajstnú kosačku, ale to neplánujem, mohla by som s ňou kosiť akurát tak bylinky na balkóne

@mirmaj mali okolo 15 rokov, tak som im fakt nevedela poradiť, akurát som im povedala, nech idú domov čítať knihy, ale to bolo s úsmevom na tvári, tak pochopili, že si robím srandu 😎

akika722
24. máj 2011

ahojte kočky..rano nam vypli vodu..aj teplu aj studenu..prasko potrubie 😒
jaaaaj ešte že moja babka byva blizko,hned bola voda doma,vyslala som mm na misiu 😀
no už ju zapli len je špinava 😒

že ihriska....kočky..my tu nemame ŹIADNE ihrisko
@seagull2404 ty si mi svedkom že tu fakt nieje ani jedno 😀 😀 😀
@majka35 ked kosia aj ja sa bojim chodiť vtedy okolo kosačky 😅 lebo ak lieta ta trava au au ua 😅
@mirmaj tak ešte tu..všééétko naj naj naj moja 😵

katulkaaaaaa
24. máj 2011

@akika722 ako maly dnes uz neplace?mne maly spi btak mam chvilku odych inak @danulka3 dnes mi prislo to choditko je to bohove 😀 maly mi tu chodi velmi sa mu to paci,natocim video a hodim na fb ked pride mm z prace

akika722
24. máj 2011

@katulkaaaaaa dnes zatial nie,teraz spi 🙂 objednala si aj ty to choditko???aj ja pokukujem no mm by ma asi obesil 😅

seagull2404
24. máj 2011

@majka35 to je tiez cesta, ja som myslela na nezapnutu kosacku 🙂
inak, ja som minule volala mestsku policiu a oni idioti co spravili, zvonili po celom vchode, ze kto sa to stazoval, namiesto toho, aby riesili ten randal pod oknami 😠 😠 😠
@memory97 aj mne dnes do ksichtu fukli dve pubertacky pupavu, som na ne hodila taky pohlad, ze sa hned ospravedlnili 🙂 akoze ono je to tak, ze decka nehorazne ignoruju ucitelky, len preto, ze su to proste ucitelky, ide to z rodiny, ucitel=debil, akoze odpapuluju tak, ze by som im dala jednu poza usi, ale doma pri mame ani nepipnu, si pamatam na jeden pohovor s deckom i mamou, v skole neskutocny frajer, sikonoval deti a ked sme sedeli s mamou, tak pustal take slzy, cely sa triasol a mama na neho vrieskala, ty kokso... ale to z ytmi ihriskami a klubmi som nepochopila 😅
@vladka84 si myslim, ze to je tiez nejako vekovo ohranicene a ak nie, tak by som ich slusne poprosili, ze predsa len, uz su starsi, ze sa len trosku povozime a potom mozu pokracovat
@mirmaj tohot ja sa uz tiez neviem dockat, ako budeme ignorovat kociar
@akika722 jedine, ze sa vkradnes do skolky, TV je neskutocne zaostaly a chod do parku, aby ta zozrali komariska, esteze nasi maju pri dome maly dvorcek a uz som dedkovi naznacila, ze nejaka hojdacka i bazenik by sa zisli 🙂

katulkaaaaaa
24. máj 2011

@akika722 ano kupila som za 17eur s postovnym 🙂 sa vytesujem z neho hra,a je v 100% stave som pozerala nove stoji 49eur
toto je ono
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

akika722
24. máj 2011

@seagull2404 pojdem do parku a bud komare,kliešte alebo..tabor 😅 ved vieš...a do školky...nooooo....kde ťa pustia aby si nemusela preskakovať plot s kočikom? 😅

akika722
24. máj 2011

@katulkaaaaaa jeeeeeeej..mojmu by ani nevadili prachy ale hučal by že načo zase dalši blud domov 😒

mirmaj
24. máj 2011

@akika722 ďakujem 😉
@danulka3 no tak vy to celom dobre zvladate bez mliečka, by sme zatiaľ dnes pili 3x mliečko a nič nezjedli, takže u nas by to tak ľahko nešlo 😒
@vladka84 a predsa to bolo pre mňa že išli do mesta, doniesli mi krásnu kyticu a epilator 😉

katulkaaaaaa
24. máj 2011

@mirmaj 🙂 no vidis mm potesil 🙂 to ja som na narodky nedostala nic,ze pojdeme na veceru a objednala som si knihu

seagull2404
24. máj 2011

@akika722 ved toto, ale to je aj na vas, aby ste to "reklamovali" u primatora 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre