♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
24. máj 2011

diiik, baby... za odpovede 😉

danulka3
24. máj 2011

@vladka84 tak som kukala,za takú super cenu som už nenašla,budem kukať ďalej,aj tam teraz ešte nepotrebujeme,snáď sa tam ešte nejaké objaví

memory97
24. máj 2011

@katulkaaaaaa waw tak ty si veru uz neoddychnes 🙂 bol skvely 😉

jajka377
24. máj 2011

Baby chcem sa spýtať už ste uvažovali o nejakom repelente pre drobcov??? Mňa komáre a všetka háveď neskutočne zbožňuje, tak sa začínam obzerať po nejakom, ak by bola Sárinka po mne 😒 Neviete o nejakom dobrom, lebo chémiu na ňu moc nechcem dávať 😒 Ďakujem 😉

memory97
24. máj 2011

@danulienka35 my sme uplne bleducky, slniecko mu vyhadzalo dnes vyrazticky, asi alergia na slniecko 😒

danulienka35
24. máj 2011

@memory97 nasa ma pod krckom potnicky na chrbatiku mala tiez take flaky cervene ale zacala som ju utierat vl.servitkami od nive a zmizlo jej to len pod tym krkom ma ale to bude mat lebo ma 2 brady 😀

memory97
24. máj 2011

@danulienka35 len my mame aj take velikanske a vobec to nevie ani nasa dr. identifikovat. Je to taka velka cervena vyrazka a na tom malom telicku vyzera obrovska... no dufam, ze mu coskoro zmyznu....

memory97
24. máj 2011

dobru nocku prajem vsetkym a sladke snicky 😎

akika722
25. máj 2011

a mam po navštev 😎 jaaaaaaj..sme hore tušim od 5tej..svokra-budíček 🙄

memory97
25. máj 2011

dobre ranko🙂
aj my sme dnes akosi skoro hore 🙂 uz od 6tej 🙂

akika722
25. máj 2011

kočky neviete mi poradiť??? 😒
ak je vonku velmi horuco alebo najnovšie ak idem cvičiť tak ma pri spankoch rozboli hlava že mi je až na zvracanie...mam čierne pred očami,hrozne mi je zle..včera na cvičeni som myslela že odpadnem alebo sa pogrcam ☹
pijem dosť-myslim.tak cca 2,2,5L denne,tlak som si merala minule bol celkom ok 118/80

katulkaaaaaa
25. máj 2011

dobre ranko dakujeme za pochvaly 😉 vcera chcel stale chodit pistal,velmi sa mu to paci,taky bol unaveny ze mi spal od 21:30h do 4:30h,toto sa nam este nestalo 😕 😕 😕
@akika722 moja neviem kavu pijes?

liba78
25. máj 2011

Dobré ránko 😉 Ako sa mi máte ?

@jajka377 už som nad tým uvažovala, ale keďže ho natieram aj mliekom na opaľovanie tak repelent by už nezvládol 😅 Doma som to vyriešila strojčekmi do zásuviek. Takže ta je to ok. A dokonca som zistila, že ten čo je v obyvačke má presah aj na terasu, keď sú otvorené dvere. 😉

vladka84
25. máj 2011

dobre ranko..
@liba78 ake strojceky mas? 😕 ja som rozmyslala nad tym, co tu dala @jankasramka Chicco...

len som nakukla, kym sa obliekame, idem este s Timkou do skolky... dnes to na slniecko u nas nevyzera, ale aj sa trosku tesim, strasne vela roboty mam doma, hory zehlenia, musim sa uz do niecoho pustit ☹

a noc sme mali katastrofalnu ako uz davno nie, hore snad milionkrat, vzdy s placom obrovskym, ale vstala usmiata 😕

akika722
25. máj 2011

@katulkaaaaaa ano moja,pijem 2-3kavy denne..aj teraz som si merala..po vypitej kave-117/74 mm vravi že je to ok len mne je stale zle

kokso..to počasie..ako som rada že sa ochladilo lebo v horučavach mi ide puknuť ta moja blba hlava..aleee.jeden deň dobre že len v plienke nebeha a druhy deň v hrubej mikine 🙄

ok padam na policiu pre novu občianku-menila som adresu..ach jaj to bude zas foto 😖

katulkaaaaaa
25. máj 2011

ja uz sa ani nenajem v klude vcera zacal vyliezat zo stolicky,dnes sa mi to podarilo odfotit 😲

katulkaaaaaa
25. máj 2011

a este aby som aj foto pridala 😉

seagull2404
25. máj 2011

dobre rano

my uz od 6tej hore, lebo aby sa dalo dychat, mali sme otvorene okno a tu na tej stavbe zacali uz od 6tej chodit nakladne auta, takze hura, no, aspon pojdeme skor spat (aspon dufam) a ja si v klude co to porobim

@katulkaaaaaa ale podareny je 🙂 aj ked povedzme si, prijemne to nie je 🙂 ja som tak rada, ze Tamarka na tej plastovej na podlozku na nozicky este nedociahne 😀 😀 ale u nasich je to hruza des, uz len cakam, kedy sa to cele prekoprcne aj s nou, predsa len, ta stolicka ma uz tamkmer 30 rokov 😀 😀 😀

seagull2404
25. máj 2011

@liba78 a ktore strojceky mas, ktore su take ucinne?

katulkaaaaaa
25. máj 2011

@seagull2404 no prijemne to teda neni to je fakt,vzdy ked som sa chcela naranajkovat alebo nieco porobit posadila som ho dala mu hracky a mala som chvilku cas teraz ledva zajdem do kuchyne a uz vylieza sa bojim aby netreskol,bola som vesat pradlo aka kosa vonku brrr,normalne studeny vzduch a to ma kamoska s malinkou prist no nic budeme vnutri

seagull2404
25. máj 2011

@katulkaaaaaa ono sa otepli, neboj, to tak v maji byva, a cez obed sa uvarime 🙂

majka35
25. máj 2011

ahojte ...Barborku mám doma, do škôlky nechce ísť, okná máme pozatvárané, aby sme nepočuli kosačku, kosia od 7.OO ... no budem tu mať veselo

@akika722 ja som mala takéto stavy, som nevedela, čo so sebou .,. nakoniec mi zistili zníženú funkciu štítnej žľazy ... nestraším a nedajbože, aby a to týkalo aj teba, len to čo opisuješ, mi je veľmi dobre známe

ináč baby, tie vaše detušiky nááádherne chodia ... aj my máme doma to chodítko čo @katulkaaaaaa, ale terezka zatiaľ do neho len búcha paličkami ... terezka sa ani nepostaví 😕

liba78
25. máj 2011

@vladka84 klasika raid s tekutou náplňou. Neviem aké dala Janka, ale ešte som na letáku Okay videla taký do zásuvky bez náplní. Tak pôjdem asi kúpiť aj ten 😅 Dnes sa chystám s chlapcami na pasové, lebo som na to zabudla a im pasy platia len do konca mája 😠

liba78
25. máj 2011

@katulkaaaaaa krásny je zlatíčko. Ja mám tiež túto stoličku a tak isto z nej vylieza. Kedysi som aj varila tak, že bol pri mne v tej stoličke. Teraz to nehrozí ☹

liba78
25. máj 2011

@majka35 orol-princezná má fóbiu z kosačky ? 😲

majka35
25. máj 2011

boooooože, už som normálne vybuchla, som chcela otvoriť okno, lebo tu "zomriem" od horúčavy, potrebujem vyvetrať, terezku som dala spať a barborka začala vrieskať, nech neotváram okno lebo vonku kosia 🙄 🙄 🙄
momentálne vôbec nikto nekosí a mne už praskli nervy, skoro tri roky to počúvam, celé leto bude chcieť byť len doma zatvorená, ked budú kosiť ... skúšala som už toľko spôsobov, ako ju upokojiť a teraz som to už nezvládla ... som jej povedala, že bohužiaľ sa s tým musí zmieriť, proste kosiť sa bude a hotovo a bude sa kosiť celé leto, či sa jej to páči, alebo nie 😖 a že už nevládzem dookola počúvať o kosení a ja už faaaakt nevládzem ☹

majka35
25. máj 2011

@liba78 neskutočnúúúúúú ... vrrrrrrrrrrrrrrrrr

vladka84
25. máj 2011
kvietok121
25. máj 2011

baby nieco na zasmiatie, mam to na fb

Otec rodiny se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek.
Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi.
Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.
V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení.Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky.
Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou.

Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: „Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: „ Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: „Co jsi, do prdele, dělala celý den? “
„Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes ........... jsem nedělala nic!“

vladka84
25. máj 2011

@kvietok121 supeeeer, aj ja to mam na FB 😀 mali by si to precitat nasi mm, aj ked ten moj sa ma to nepyta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre