♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
22. jún 2011

@seagull2404 aj mz spime o tretej, ale dam ho do kocika nech tam pospi, nezaspinka v nom tamarka?

kvietok121
22. jún 2011

tak a mame to za sebou, zaockovany, strasne plakal, este sme ho len polozili a prereval cely cas, nozicka stale boli lebo ked sa jej dotknem tak place,
mame 9865g, 74 cm a sme zdravi @alure info na zapisanie k 10 mesiacom

danulka3
22. jún 2011

@kvietok121 ako na poradni,ste zaočkovaný?

danulka3
22. jún 2011

@kvietok121 už som prečítala 😉

eis4
22. jún 2011

@vladka84 jasné že sa to ráta,moja minule urobila 1 krok ale len náhodou asi o tom ani nevie 😀 síce sa už postaví fakt hocikde a vydrží dlho stáť ešte mesiac nepochodí,začala byť velmi opatrná,ked ju pustím uprostred miestnosti tak si v momente sadne alebo ide na 4 😀
@kvietok121
@danulka3 super ,tak pojdem 4kou len mi dajte vedieť kedy lebo mi ide 5:5 5:15 5:25 proste každých 10 min.ešte som nešla s trolejbusom z malou tak som zvedavá 🙂 dufam že nebude plný lebo to je akurát taký čas 😒 ako pozerám tak mala s kočím má zadarmo,to som nevedela 🙂 kvietok ty mi potom napíš ako sa máme obliecť lebo ja už fakt neviem 😀

kvietok121
22. jún 2011

@eis4 je horuuuuco a poriadne, my ideme kratasky body s kratkym a klobucik a dlhsie v kociku, my vyrazame o tretej plus minus 10 min

eis4
22. jún 2011

@kvietok121 super ja uvidím ktorý stihnem. zapíšem si tvoj tel a prezvonim ťa ked budem na autobuske 🙂

kvietok121
22. jún 2011

@eis4 ok idem kojit

danulka3
22. jún 2011

@kvietok121
@eis4 baby,tak sa idem aj ja pomaly vychystať,dám malého spať do kočíka a okolo 14:45 vyrážam 😉

seagull2404
22. jún 2011

@kvietok121 ani nahodou, jedine keby bola fakt strasne unavena, ale uz to nevadi, lebo som ju vzala na ihrisko a slniecko ju tak unavilo, ze uz spi 😀 😀 😀 takze dojdeme na 4tu, tak asi na hodinku, potom este musim s mm vybavit nejake veci
@eis4 @danulka3 @kvietok121 plati ten cas?

seagull2404
22. jún 2011

@majka35 nam na kasel pomaha Stodal

kahlan1
22. jún 2011

@mirmaj hej ma trosku aj tuky :D

eis4
22. jún 2011

@seagull2404 ja oblečiem malu a vyrážam z domu 😉 budem tam okolo 15:45

akika722
22. jún 2011

@mirmaj on sa v nom prekotil z boku,bolo vyklopene ako pre mimčo aby nespadol a tak si kukal telku a za jedlom sa prehol a spadol a lehatko na neho lebo bol pripnuty..aj ja som rada že sa neudrel,som bolo hotova ☹
@majka35 😀 😀 😀 😀 tak čo predať ho? 😒
@vladka84 ha ha a tu na bazari či na nejakom inom???????,

akika722
22. jún 2011

ok baby utekam pre syna do školky..pekny deň,večer som na koni ako na koni 😀 😀 😀

lukmaj
22. jún 2011

Ahojte maminy, mate babatko v takom istom veku ako mam ja a tak prosim o radu. Nasa mala zaspava len na prsniku...co by mi az tak nevadilo, ale vadi mi to, ze nech sa kedykolvek zobudi, tak opat zaspia utisi sa len na prsniku...v noci takto vstava aj kazdu hodinku a posledne 2 noci aj kazdu pol hodku. Teraz jej sice ide asi dalsi zubok tak to bude asi preto, ale takto zaspava uz od 7m...dovtedy to bolo na rukach a na fitlopte...
Je to hrozne obmedzujuce a hlavne sa ani ja pri nej nevyspim, aj ked ju dojcim v lahu.
Nemate niektora s takymto problemom skusenosti? Ako ju naucit zaspavat bez prsnika, ale pritom bezbolestne? Za metodu kontrolovaneho placu podla knihy vsetky deti sa vedia naucit spat velmi nie som. Najde sa mamicka, co mi poradi nieco ine ako metodu kontrolovaneho placu? dakujem krasne

memory97
22. jún 2011

@danulienka35 jasne, ved ta pani si zasluzi velku vdaku, ze nam tak krasne pofotila drobca 😉

memory97
22. jún 2011

@akika722 nam robi to iste maly, preto davame nozicku dopredu, aby sa v tom nemohol hojdat alebo preklopit 😉 uz su vymyselnici 🙂

@lenadka daj jej probiotika, aby sa jej lepsie obnovila imunita v brusku. chudatko, teraz ich je vela.... :(

21
22. jún 2011

@lukmaj ja neporadim, iba ti chcem napisat, ze aj u nas je to tak... ☹ Bolo to aj tak pri prvom a oducila som ho nenasilne az v dvoch rokoch...., takze fakt neviem, vsetko mi pripada drasticke a povedala som si , ze aspon nejako spime...

memory97
22. jún 2011

@kvietok121 krasna vaha, este trosicka a mate 10kg 😉 juj dufam, ze bude maly v poriadku, my sme mali ist zajtra na ockovanie a poradnu, ale som to prelozila, kvoli ceste. Tak nas to v pondelok caka, uz teraz viem, ze bude hrozny plac, tato tretia je vraj najbolestivejsia 😒

@lukmaj radi by sme pomohli, ale my sme na UM ☹ aj tak sme vecne v noci hore ☹ ono to je teraz take obdobie aspon co tu babulky pisali...

lenadka
22. jún 2011

@lukmaj moja zaspavame tak isto, budi sa tak ako kedy niekedy 3x, niekedy 10x za noc a ked ti tu da niekto taku radu, tiez si ju rada precitam 😉
@21 este zistime ze aj @lukmaj ma Terezku a uz vieme preco to tak je 😉 😀
@kvietok121 krasna vaha, nejeke to pol kilecko nepredate? 😉
@memory97 uz drzi dietu parim jej prave kuracie maso, brokolicu, zemiaciky a mrkvu od rana uz nevracala aj na prechadzke sme boli, tak dufam ze je to le nvcerajsie ceresne s jahodami nesadli 😅

memory97
22. jún 2011

@lenadka pekne ju mamina od malicka na diety zauca 😀 😝 hlavne, ze je uz v poriadku

21
22. jún 2011

@lenadka 😀 😀 😀

lenadka
22. jún 2011

@21 ale ze v 2 rokoch ty koksooo 😝 😝 😝 ja som dufala ze tak 1.5 roka a vyspim sa 😀 😉

21
22. jún 2011

@lenadka tuto noc som sa presvedcila, ze v noci zle spavame kvoli tomu brusku. Vcera sa vykakala a v noci fajn. Dnes uspesne zadrziava, prebalovala som ju, zacala kakat, vytrclo asi 1,5cm hovienka a zrazu cuc a bolo spat. 😠 😀 No vyzera, ze sme preve vytlacili co-to... Som zvedava na noc...

21
22. jún 2011

@lenadka ono, ked mal 2 roky, som otehotnela, tak som mu VYSVETLILA, ze mlieko je pre 2. babo a pochopil... 😉 😀

21
22. jún 2011

@lenadka skor som sa ani nesnazila... 🤐

akika722
22. jún 2011

@memory97 moja,ja som prave že to lehatko vyklopene mala a on sa prekotil do boku ked sa vyklonil 😒

@kvietok121 Matejko ma za sebou už to tretie očkovanie?to je tiež do oboch nožičiek??? 😒
a krasne rastiete 😵

eis4
22. jún 2011

konečne sa nám podarilo stretko z babami @seagull2404 @kvietok121 @danulka3 su velmi sympatické maminy a detičky su velmi roztomilé 🙂 dufam že sa nám ešte podarí viackrát stretnuť 🙂
@lukmaj moja toto robila tak do 6 mes,potom som ju naučila na vodu,čajík a odvtedy stači ked jej dám v noci flašku,trošku sa napije a spí dalej,papá okolo 1nej a potom ešte nadránom 2 krát ale máme ešte obdobia že papá aj 5-6 krát ale aj vtedy ešte okrem toho aj vodu vypije.tiež nie som za plač 😉

akika722
22. jún 2011

😲 😲 😲 v Pardubiciach bolo tornado 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre