♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
23. jún 2011

ahojte, u nas v noci tak fukala a lialo, ze som sa normlane zobudila a zatvarala rychlo okna, lebo trieskalo rovno do nich ☹
@eis4 kedykolvek moja, neviem, preco mas pocit, ze vyzeras strasne, mne tvoje crty tvare prisli velmi modelkovske 🙂
@memory97 joj moja, fotograf nie je foteny 🙂 ale mam tam jednu od kvietka 🙂

seagull2404
23. jún 2011

@kahlan1 veru mne to tiez pride neuveritelne, ze 82 😀 ma ju z Tesca, uz som aj zabudla; ako vam to spolu pristane 😉
@akika722 aky kuceravy 🙂 po kom to ma?

majka35
23. jún 2011

prajem krásne ránko ... 🙂

noc hrozná, ale ja si už pomaly zvykám a už sa ani nesťažujem 😎 Teraz dospáva a ja by som si tiež pospala, keby vedľa mňa nesedela čistá víla pozerajúca Bambuľku a nedávala mi každé tri sekundy nové a nové otázky, na ktoré už ani nemám fantáziu odpovedať ... ale keď budú vaše dietky staršie, tak si tú Bambuľku zadovážte, pretože po zhliadnutí časti o upratovaní mi stále rozpráva, ako mi už bude pomáhať a variť a piecť koláče a vysávať a prať, takže mi zostáva len veriť, že to tak naozaj bude 😀
včerajšia Barborkina hláška: dávala si už po stý krát ruku do úst, na čo som ja neskutočne alergická, takže som trošku nervózne zareagovala, tak sa rozplakala a sľubovala, že už si niiiiiikdy, ale niiiikdy ruku do úst nedá, ja jej na to, že mňa to už nezaujíma, pretože už som to počula stokrát a ona ročúlene: dobre, keď ťa to nezaumýva, ani ja ťa už nezaumývam!!!
baby, fotky zo stretka super, bábetká zlatulinké ... aj vám závidím trošku ... my tu vychodňarky máme neskutočný problém sa časovo zosúladiť

@kahlan1 krááááááásne, až mám chuť si znovu zatehulkovať, ale u mňa už nehrozí

@akika722 😀 😀 veď je taký neodolateľný s tými kučierkami

vladka84
23. jún 2011

@majka35 aj my sme ficali na Bambulke, velmi pekne rozpravky 🙂 teraz vsak uz pozera len same Barbie, Montany a pod. 😅

kvietok121
23. jún 2011

dobre ranko, noc bola v pohode, iba raz sa zobudil na papanie, potom nemohol zaspinkat, ale tak za 10 mn to na neho prislo, o pol siestej sme boli hore a vysmiaty som myslela ze ok, ale postupne sily ubudali a zacinala stupat teplotka, zatial sme mali 37,7, teraz zaspinkal
@danulka3 nedala som lebo hned potom zaspinkal
@danulienka35 studeny som dala nechcel, rozplakal sa
@memory97 opuchnute to nema nastastie
@akika722 preco mne sa kucerave deticky pacia, my mame zatial rovne
@hajatanufus moja tak sa drzkaj, dufam ze to nie su vazne problemy

akika722
23. jún 2011

ahojte baby,díííík za lichotky ohladom kučierok 😀 ja som mu odfikla len dve okolo ušiek a tri hore,ma ich ešte 100,nebojte 😀 ale po kom????boh vie 😅
@majka35 moj Paťko robi to iste,ruky stale v puse a ja aj mm preto penime...len vyber rukuuuuu..a on nič 😠 a najhoršie ked vonku pochyta kadečo a hned v momente do pusy 🙄
aj ja chcem bambulkuuuuuuu..mi dookoloa mickey mouse už mi lezie na nervy aj jeho zvučkka 🙄

no nič kočeny,idem variť..cmuk

akika722
23. jún 2011

heeej a to tornado v čechach ste videli???? 😕

kahlan1
23. jún 2011

@hajatanufus vdaka 🙂 no to sa iba zda na fotke mame malo cez 8 kil a meriame nejakych 75 cm 🙂 takze je tiez z tych drobcov :D ale ja mam len 160 tak asi bude po mne :D a ty sa ako citis? nebyva ti zle?

@vladka84 vdaka 😉

evanns
23. jún 2011

@kahlan1 kraaaaaaaaaasne ste...obe...a aj mne sa strasne paci meno Diana!!!

evanns
23. jún 2011

@akika722 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemine ake kucierky...ja by som chcela keby Nati mala...ale ona ma len take nejake vlnite 😝

kahlan1
23. jún 2011

@majka35 vdaka 🙂 juj mne budu stacit dve deticky z pôrodu mam uz paniku 🙂

kahlan1
23. jún 2011

@evanns vdaka 🙂 este mame mesiac aj trosku na meno 😀 😀 tak uvidime co sa z toho vykluje

lukmaj
23. jún 2011

@lenadka
dakujem, nie nie, my mame Nelku...asi to nebude v mene 🙂.
Ale dakujem krasne..aspon viem, ze nie sme v tom same a vela deticiek chce byt proste pricucnutych na mamu...snad to nebude trvat az do 2 rokov 🙂. Drzte sa. 🙂

lukmaj
23. jún 2011

@21
dakujem za podporu...tak asi len vydrzat...nic ine neostava...no ak by sa nam nejako podarilo najst recept alebo nejaky figel na nu, tak sa isto podelim.. zatial sa vsetky drzte.
@memory97
dakujem krasne za podporu. krasny den 🙂

majka35
23. jún 2011

joooj, dostala som obe deťuchy do postele ... zatiaľ sú ticho ... napapané, tak dúfam, že si pospia ... baarborka si rozkázala vrtule s paradajkovou omáčkou a terezke som dala HIPP-ku, ktorú som mala v zásobe pre prípad núdze a ona ju celúúúú zjedla, ma šokovala, keď zje 5 lyžičiek príkrmu, tak som rada a teraz? len otvárala ústa a otvárala

helen1007
23. jún 2011

ahoj babenky ako sa dnes máte?
dlho som tu nebola......už máme doma tatina tááááka som rada 😀 ,
musím sa pochváliť bola som na návšteve u akiki722, bolo super, malý je zlatulinký

@akika722 ahoj moja, pošle mi potom tie fotky čo si nafotila , ako sa inak máš čo detičky? ešte som nebola na nete od kedy sme sa vrátili z trebišova...dnes išiel mm do košíc až do zajtra tak som trochu sadla k pc 😀

majka35
23. jún 2011

a čo sa týka terezkineho kašľa ... kamoška mi poradila, že mám kúpiť solmucol, vraj na druhý deň nebude po kašli ani chýru ani slychu ... tak som volala lekárke či jej ho môžem dať, ona že áno a baby, dnes terezka ani raz nezakašlala ... spinkala doobedu, nič, teraz spinká, tiež nič ... tak klop, klop, klop ... solmucol je zázrak ... pretože včera sa mi tak trápila, že mi bolo z toho do plaču

akika722
23. jún 2011

@evanns he he aj Paťko mal prve vlasky take kučerave ale ked sme ho dali prvy x ostrihať,skončili kučerave časy 😀

navarene,upratane/ako tak 😅 / maly ešte spi,aj velky a ja kavu pred sebou 😎
@helen1007 no ahooooj 😎 na mail ti ich poslať?babam som ich už ukazala,dokoncaaaaa,som ťa našla na jedej fotke z Tv čo tam boli ty vojaci,aj tvoj mm zrejme...počkaj ,popozeram kde to bolo 😀 a že maš rovnaky kočiarik ako mirmaj 😉

akika722
23. jún 2011

@majka35 určite ten nazov zabudnem,tak ak budem potrebovať ozvem sa ti,zapiš si ho 😀

akika722
23. jún 2011

@helen1007 ktoreho si tu bola?????kokso.ja normalne neviem..pomooc

akika722
23. jún 2011

@helen1007 moja musim isť,maly je už hore..a to som sa ani kavy nenapila 🙄
ak chceš daj mi do ip mail a ja ti ich pošlem 😉

akika722
23. jún 2011

dala som mu cumel,odišla,stichol 😕

akika722
23. jún 2011

kuk celkom hore

katulkaaaaaa
23. jún 2011

ahojte babule,vobec vas nestiham ...kamoska dala zdielat moj album s tortami a zacali sa mi kopit objednavky,na piatok mam jednu na sobotu dve,dalsiu na utorok..ale keby lahke,ale jedny chcu voleybalovu loptu,dalsi zenske prsia...no neviem ci ja aj spavat pojdem vobec 😲 na jednu stranu sa tesim ale na druhu mam obavy ako to zvladnem 😉
@katkavv dakujem moja ze na nas myslim aj vy ostatne,svokor hybe rukami nohami,rec je stale nic moc,strasne je nervozny,uz by chcel chodit ale nemoze,dnes ma magneticku rezonanciu,dr sa este k nicomu nechcu vyjadrit,treba len cakat co bude dalej
@majka solmucol som pouzivala pri viki aj som zabudla ze to tak zaberalo,som rada ze si mi to pripomenula,dakujem....dnes s nou idem do cirkusu darcek pred narodeninami,vstupne ze 8 eur...no dufam bude stat za to

akika722
23. jún 2011

@katulkaaaaaa ty si šikulkaaaa 😵 no padam,on už nezaspi 😖 paaaaaaaaaaa

katulkaaaaaa
23. jún 2011

@kahlan krasne ste
@akika722 krasne kucierky 🙂

hajatanufus
23. jún 2011

@kahlan1 dakujem nie teraz je to uz dobre ani sa necitim ako tehulka teraz je v podstate to kludne obdobie prvy trimester som mala dost tazky ale uz je to davno prec

@kvietok121 dakujem nie nie je to nic vazne len nejake nezhody s nasimi ale budem sa musiet s tym naucit zit aj vy sa drzte nech tie teplotky cim skor prejdu

baby tu je v ke taka strasna burka ze taku ani nepamatam a padali obrovske krupy bol to taky buchot ze ani telku nebolo pocut a to bola dost nahlas a strasne lialo

hajatanufus
23. jún 2011

@katulkaaaaaa ty kokso tebe sa to teraz s tymi tortami rozbehlo tak potom hod fotky ja som strasne zvedava hovorim ze skoda ze si tak daleko hned by som si aj ja nejaku objednala ja este neviem aku tortu vymyslim pre malu na 1. narodeniny ale chcela by som nieco pekne 🙂 svokrovi drzim palce nech sa z toho rychlo dostane a nech vsetko dobre dopadne ja viem ake to je som si to prezila ked som mala 18 ale dolezite je mat pozitivne myslenia a vsetko bude v poriadku hlavne ze operacia dopadla dobre to je prvy krocik k uzdraveniu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre