♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
27. jún 2011

@memory97 dakujem zajtra to skusim obvolat ja viem ze je to jednoduchsie len som myslela ze ked tam pojdem ze im to lahsie vysvetlim a ze by ,ma pripadne uz mohli aj objednat alebo vysetrit no zial nepochodila som tak to skusim takto dokonca som do jednej ambulancie posielala aj mail ale neozvali sa mi aj ja som hladala ambulancie na nete este raz diky za link

danulienka35
27. jún 2011

@hajatanufus tak teda vies ako to chodi nie?

danulienka35
27. jún 2011

kde ste vsetky??????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

akika722
28. jún 2011

ahojte..skoro rano ma nase*u 🙄 🙄 🙄
v bazari mam nutriton že darujem/lebo mi je už na prd...ozvala sa mi jedna či jej ho nepošlem,ja že ok a večer napiše nech jej tam pribalim aj čiapočku-čo mam tiež že dakujem k OBJEDNAVKE 🙄 🙄 🙄
myslela som k objednavke ak niekto niečo KUPI 🙄 🙄 🙄
bud sa ja blba albo nechapem..neviem...

vezme mama Paťka do školky a dočitam vam 😵

akika722
28. jún 2011

@memory97 jeeeeej mojaaaa...šikulkaaaaa 🙂
@seagull2404 moja ja by som si za tvoj foto velmi rada aj zaplatila...su bohovske..ok,tak dojdi do Tv,pofotiš mi deťuchy a maš prvu zakazku 😀 ja by som brala taketo krasne fotky..a priestor???ved je teplučko-priroda...a časom bude aj interier 😉
fakt maš talent

21
28. jún 2011

@akika722 😀 😀 😀 zeby nechapavost alebo vypocitavost...?

akika722
28. jún 2011

@vladka84 mne už vertikalne liezli veeeeeeeeeelmi na nervy....ale veeeeelmi...a sa vytešujem že budem mať zaclonky..už sa robia 😀 dala som si ich zarubiť aby sa neparali...
a s tym vekom nestraš..to si ešte pokčam kym moj kon bude mať 32 😖
@memory97 už je všetko navrtane 😎 a vyzera to celkom dobre 😉 do izieb sme davali klasicke ale s takou kolajničkou-garniže..nie na kružka..kuk
to škarede na prvej foto su vonkajšie rolety na balkone,zažltli od slnka 😖 musime aj to vymeniť

akika722
28. jún 2011

@21 boh vie.ale ked tam napišeš že len o objednavke sakra.tak objednavka sa za objednavku asi nerata ak niečo posielaš zadarmo a ona nech jej dam k tomu aj toto zadarmo 🙄

majka35
28. jún 2011

prajem krásne ráno ... tak včera sme sa s barborkou pekne porozprávali, pekne sme si to vysvetlili, sme sa dohodli, že o tej škaredej nedeli nebudeme nikomu hovoriť že to je len naše tajomstvo a o pár dní aj tak na to zabudneme, lebo sa nám už nič také nestane ... mm som tiež vysvetlila, že takéto výchovné metódy nie sú na mieste, uznal, ale vraj bol unavený a nahnevaný, no chudáčik 😔 barborku mám doma, včera 38,5 teplota, teraz ešte spí, tak uvidím, či klesla alebo nie 😒
@akika722 nedala by som ani nutrilon ani čiapočku ... na vypočítavosť som alergická a nechápavosť to určite nie je

liba78
28. jún 2011

@vladka84 Ja fakt neviem z čoho ten zápal bol... Mala som ho raz asi dva týždne po pôrode a teraz prišiel veľmi rýchlo. Navečer ma pobolieval prsník, ľahla som si, dostala zimnicu. Teplota na 39,6 nedokázala som zísť do kuchyne ani po tabletku. Na prse bordový fľak a pri kojení desná bolesť. Asi 4 dni ma to trápilo. Jediné čo ma napadlo bola som v bazéne na chvíľu a potom som mala mokré plavky až kým na mne neuschli. Ale viaceré ste sa boli kúpať a nič, tak neviem či som si to mohla privodiť z toho...
@akika722 už máš garnížu ? Kamoška má tie kolajničky na plafóne. Je to veľmi pekné.

akika722
28. jún 2011

@majka35 moj bol včera v školke vraj dobry..ale doma zase na plne obratky 🙄
ja som dala nutriTon moja,stale cez 9eur a bol otvoreny ale maly ho nechcel a bolo mi ho luto vyhodiť 😅 ..jaj ale nemam rada take...daš prst a vezme ti celu ruku 🙄 🙄

ta čo to vy s teplotkami? ☹
@liba78 moja može to byť z mokrych plaviek...ved aj zapaly/dole/ vznikaju z mokrych plaviek...
dala som foto

liba78
28. jún 2011

@majka35 krásne ráno aj tebe 🙂 Vidíš mama, nakoniec zo škaredej nedele princezná aj ochorela ☹
Normálne neznášam tieto tepelné výkyvy. U nás je teraz len 12 C 😠

akika722
28. jún 2011

@liba78 ta prva a tretia foto je obyvačka..ale to hnusne žlte to su tie balkonove žaluzky 😖

seagull2404
28. jún 2011

ahojte, ja som hotova, my sme tuto noc nespali skoro vobec a uz najnovsie ani nejeme klasicke jedlo, len ovocicko a jogurtiky by sme, ma ide porazit, ked otvori pusu a potom vsetko vypluje stylom ze prrrrrrr, ja som cela spinava a ona hladna, dokedy este??

@akika722 jeeeej, zlata si, uz len sa aspon trochu vyspat a mozno chytim aj naladu
@majka35 chlapi su nieedy strasne necitlivi, take oslicata, co uz s nimi, ale vidis, ako pekne si to ty zvladla a neboj aj teplotky prejdu
@akika722 aj ja take garnize scem, ale neviem, ci mi vobec mm schvali zaclonky alebo zavesy

liba78
28. jún 2011

@akika722 videla som, bude to super. Tá koľajnička je taká nenápadná. Mne sa to páči. 🙂

seagull2404
28. jún 2011

@akika722 inak, moja krsna vzala vsetky tamarkine mliecka, ktore sme uz bud nechceli alebo nam nerobili dobre a robi z nich marcipan 😀 😀 😀

liba78
28. jún 2011

@seagull2404 nesmieš sa mm pýtať.
V piatok mi tiež prišli lepky na stenu a počkala som kým odíde mm. Potom nalepila. Keď prišiel som mu povedala, že mne sa to páči a keby to chcel dať dolu, musíme malovať 😀 😀 Ale našťastie sa mu to páči tiež. 😀

seagull2404
28. jún 2011

ako som ocakavala, cez vikend pride svokra a uz avizovala, ze mame vybrat nejaku lokalitu na vylet, mate nejake tipy??? prosim, ja by som aj vedela kam, len neviem co tam, napadla mi Banska Stiavnica, ale to neviem, ci by nas bavilo len po meste chodit, PROSIM, nemate nejake skusenosti

seagull2404
28. jún 2011

@liba78 tak ja pocitam minimalne zo zavesmi, ale chcem ho presvedcit na panelove rolety, co bude strasna palka, tak uvidime 🙂 ale nalepky na stenu uz som avizovala, on zas chce akusi reliefnu stenu za telku, tak najdeme nejaky kompromis, okrem toho, uz budem pri zariadovani bruchata, tak snad neodola 😀 😀 😀

liba78
28. jún 2011

@seagull2404 A nechceš ísť len na Strečno ? Potom dolu na kompu (aj s autom) a zadnou cestou späť. My tam tak chodievame. Poprípade ešte pri vašom Budatíne je sútok riek, tam sa ideme poprechádzať 😉
Potom je pekne na Donovaloch. Je tam rozprávková dedina Habakuky, tam sa dá stráviť celý deň.
Alebo u nás, v Tepliciach. Vonkajší bazén Grand v kombinácii s prechádzkou v parku a člnkami a celý deň máš za sebou. 😉

mirmaj
28. jún 2011

dobre ranko, tak my sme od včera bez teploty, dnes už pôjdeme konečne aj von. jupiiiiii tak sa teším 😉
@akika722 vyzerá to naozaj super, ani som nevedela že také niečo existuje 😲 😀
@liba78 @akika722 z plaviek si ten zápal asi nemala, minule som počula o tom relaciu, že je to hovadina že z mokrych plaviek su zapaly 😅
@seagull2404 aj my sa pripájame do kruhu zaujemcov o pofotenie augustového miláčika 😉 na dalšom stretku nám ich všetky môžeš pofotiť a máš karieru rozbehnutú 😉
@majka35 ☹ teploty zavítali zasa ku vam? nám konečne prešli, dúfam že aj vám pominu
@lenadka máme po teplotách a zatiaľ sa nevysypala tak asi u nas to 6. choroba nebola 😕

seagull2404
28. jún 2011

@liba78 jeeej, tie donovaly mi pridu super, tu do okolia ist nechcem, na to este bude cas
@mirmaj 🙂

liba78
28. jún 2011

@seagull2404 v lete som na Donovaloch ešte nebola, ale referencie od ľudí sú dobré. Ešte ma napadla Orava, napr. Oravská priehrada, tam sa chystáme my v júli

@mirmaj super že už je Tamke lepšie. Užite si prechádzku, kým ešte je slnečno 😉

vladka84
28. jún 2011

@seagull2404 aj ja sa hlaaasim na fotenie 😉
@mirmaj tak to je super, ze vam to uz preslo..u nas sa dnes neda ist von, strasne fuka vietor, normalne som aj do skolky sla autom 😕
@akika722 presne toto som myslela, je to super, aj ja to chceeeeem 😀
@liba78 no teda, a to uz si clovek mysli, ze to najhorsie ma za sebou 😲

majka35
28. jún 2011

no teraz som merala teplotu, tak nemá, a aj mi zahlásila, že je hladná ... včera nechcela nič jesť ... pod nami vymieňajú plastové okná ... radosť, terezka spala 15 minút

vladka84
28. jún 2011

@majka35 super, ze ste sa porozpravali a verim, ze skareda nedela sa naozaj nezopakuje... Barborka je sikovne dievcatko a urcite aj ju mrzi ak mate medzi sebou nezhody... konanie mm nekomentujem, fakt su niekedy pribrzdeni 😠 niekedy je na skodu, ze my mami nie sme take narcisy a nemyslime v prvom rade na seba 😒

seagull2404
28. jún 2011

@majka35 tu teplotku mala len z toho vypatia asi 🙂 chudatko male
@vladka84 🙂
@liba78 uz som si to aj na nete pozerala, vyzera to super, musim vybrat nieco take neturisticke velmi, kvoli sebe i svokre, co sa da na Oravskej priehrade robit, ja som akosi v tomto priestore bez prehladu 😅 Svokra chcela ist povodne do Krakowa, ja by som sla hned, ale 3 hodiny cesta tam, tri spat, tak neviem, ci je to stastny napad

liba78
28. jún 2011

@seagull2404 tam je výletná loď, okuh trvá min. hodinu. A vyložia ťa aj na ostrove, tam je kostol a kalvária. Teda dúfam, že som to nepoplietla s inou priehradou 😅
@vladka84 ja som to tiež už nečakala 😖

akika722
28. jún 2011

@seagull2404 a čo chcete dať do domčeka?na okna?

akika722
28. jún 2011

@liba78 jeeeej diky moja 🙂
@seagull2404 ja to nemam komu dať...nemame grcajuce babo v rodine 😒
@mirmaj ni ja som nevedela že take niečo je 😀
fakt zapaly eé? 😨 tak som počula blud 😀
@vladka84 😀 toto mame len v obyvačke a tu garnižu-čo je zelena izba mame aj v ostatnych izbach... 😉
@majka35 jaj bože...tie okna 😖 neznašam ked maly zaspi an niečo ho zobudi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre