♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rosienka
autor
13. jan 2010

dobre rano, dnes som tu skoro, lebo som mala ist na kurz, ale prelozila som si to na piatok 🙂

tiriel- si mi tu zas spominala moje hranolky a chipsy 😉 - uz aby som bezala do obchodu! 😀

zuzka- ani moje babo sa nejako blaznivo nehybalo, len trochu pohopkalo, asi este spinkalo ako maminka rano, ved bolo LEN 8:15 😝 😀

vitam dalsie nove augustovky! leteku by mohla uz doplnit tabulku, ma ju v albume, tak pozrite ake udaje treba a doplnte sa

inak este neviem, na co mam dnes chut, zväcsa na nic specialne a na vsetko zaroven 😅

tiriel
13. jan 2010

ja som včera večer ešte tie čipsy aj napriek ťažkemu žaludku zjedla,cely sačok v posteli

rosienka
autor
13. jan 2010

witchka- je ich tu dost, akoby kazda chcela babo k narodkam 🙂 ...ja si nabuduce musim urobit aprilovca baranca aby zapadlo do rodiny 😝

rosienka
autor
13. jan 2010

tiri. to ti verim, ja ked vidim sacok, tak nema sancu sa dozit dalsieho dna 😀

lenadka
13. jan 2010

caute baby tolko toho poposete, ze kto to ma potom citat HAA?
K tomu cinskemu kalendaru, musim poznamenat, ze mozno to vychadza niekomu zle lebo si zle napocita vek, ked oslavim 32 narodeniny, zacinam zit svoj 33 rok a dovrsim ho dalsimi narodkami 😉 no mne tak ci tak vychadza dievca podla toho 😀 takze ma to potesilo 😀
luskam aj vsetky liny co pridavate-a super poucne veci, len skoda ze tie videa mi nesli 😒

rosienka
autor
13. jan 2010

lenadka- mne tiez vsetko vyslo, co som podla cinskeho zadala, tak som zvedava, ci budeme mat naozaj chlapceka 🙂

evitkamalicka
13. jan 2010

mne nevyslo ani tak ani tak

lenadka
13. jan 2010

no tak ten cinsky vedec malo badal 😀

janusa127
13. jan 2010

lenadka ja mám pri čínskom kalendári napísané že sa má spojiť vek matky v čase počatia s mesiacom počatia...a keď som počala keď som mala 27rokov nemôžem si tam priradiť vek 28...nie? mne to pri prvom vyšlo , pri druhom mala byť baba a teraz tiež baba, tak som zvedavá na konečnú úspešnosť 😀

press
13. jan 2010

Dobré ránko, trošku som si prispala. Pokúsila som sa zjesť aspoň kúsok rožka, ach tieto rána 🙂
Witchka: aj ja som lev a malé bude levíčatko

evitkamalicka
13. jan 2010

boze ja som sprosta, ani neviem kolko mam rokov 😅 ....takze pri Adamkovi mi to vyslo

janusa127
13. jan 2010

evitka 😀 😀 😀

evitkamalicka
13. jan 2010

teraz by sme mali mat dievcatko, tak som teda zvedava

lenadka
13. jan 2010

janus, to bola taka moja teoria, ze kolko si mame pocitat ak to inak nevychadza ci to nie je takto 😀 mne to vychadza tak ci onak na dievca 🙂

lenadka
13. jan 2010

no vcera som si kupila tie cerealie nestle fitnes, lebo som mala na ne uz dlhsie strasnu chut, rano sme aj s malou jedli obe...ja za misku ona misticku, ked som prisla zo skolky dojedla som tie co ona nechala+ babanovy koktail a jedno jablko a som stale hladna 😝 😅 asi si idem uvarit rajcinovu polievku, lebo tu prehryznem klavesnicu 😅 rizoto som robila vecer, tak aspon nemusim stat hodinu pri platni 🙂

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenadka
13. jan 2010

aj moj mm ma narodky v auguste ale on na konci uz je panna

evitkamalicka
13. jan 2010

moj MM ma v auguste meniny 😅

tea333
13. jan 2010

Babule kto ma toto vsetko citat ked pride po dni? 😠 😀 😝

co je nove? snad ste vsetky v poriadku, ja stale skuskujem, a este dlho9 budem 🙄
dnes este idem na skusku svadobneho licenia k vizazistke, a na nakup s drahym, takze neviem ako to budem stihat 😒

witch ja mam chlapa aj mam u v septembri, takze tesne vedlaaa 😀 mama nebola nadsena, ked som jej vysvetlila ze sa asi tazko mimi narodi na jej narodky na konci septembra.. 😀

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tea333
13. jan 2010

Rubi chystame, chystali sme v aprili, no ale tak sme to presunuli, nech som este bez brucha, nech sa zmestim do siat 😀
Budeme mat iba malu svadbu, 12 hosti na veceri, predtym obrad, obcerstvenie, fotenie..
mame to u kamarata v kastieli tak no problem s presuvanim a organizovanim, aj ked to bude v Dubnici a momentalne sme v BA 🙂

tea333
13. jan 2010

aha otazka kedy, som prehliadla 🙂 19.2.

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
press
13. jan 2010

aj my sme chceli malú svadbu, mali sme ju na moje narodky, ale nakoniec sme mali 90 ľudí

evitkamalicka
13. jan 2010

my sme mali nieco okolo 80 ludi

ladywitch26
13. jan 2010

pridala som video tej nasej diablice, ak chcete, tak mrknite. no ak bude aj toto druhe take blaznive, tak sa mame na co tesit 😀

https://www.youtube.com/watch?v=8dVMpU2cJhc
press
13. jan 2010

je krásna ladywitch, mám rada také živé deti

bihan
13. jan 2010

19.2. mám zase narodeniny ja 😀

My sme chceli malú svadbu a mali sme 2 😀 Jednu civilnú len so svedkami a cirkevnú, kde sme mali niečo vyše 30 ľudí... ideál 😵

silwietta
13. jan 2010

ahojte,

ladywitch, podarena je, budes to mat vesele 🙂

lenadka
13. jan 2010

ladywitch, no uz len disco hudbu pustit, tani tani jej ide 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre