♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

press
27. jan 2010

tak mi konečne prestalo byť zle, ale zase ma pre zmenu začalo bolieť brucho, faziľka si dnes užíva🙂

nikitka231
27. jan 2010

kocky tak konecne pridavam aj ja foto ...drobcek ma ale iny uhol z hora🙂 tak mu vidno aj dlan a prsteky na rukach aj ocka aj nostek aj pusu ...boze sa tesim nech uz je letooooo a august 😎

evitkamalicka
27. jan 2010

k tomu farbeniu, ja som si farbila vlasy aj pri Adamkovi a akurat som si aj vcera farbila

nikitka231
27. jan 2010

ladywitch26 :ja som rodila moje prve v MT bola som celkom spokojna a teraz je to este aj prerobene a zevraj velmi pekne,tak budem nakoniec tam rodit,ja som tiez z MT a momentalne v Nemecku a ty si kde v zahranici ??

lenadka
27. jan 2010

jaz, hm tak davaj pozor na brusko, aspon ze na to prisli a vies na com si, tiez som pocula ze ako rastie maternica moze sa to upravit 😉

lenadka
27. jan 2010

miska supeer, inak vam vsetkym takto dokladne merali babatka a mne len crl 😠 led som sa pytala na meranie NT, pozerali na mna ako ppuky este aj nevrlo, ze a naco, iba ked je indikacia 😠 tie kolonky v tehu knizke su tam asi naprd 😠

deni a preco ti dr, uz neda normalne cipky na mykozu???? mne ich dali a to som nemala pocit ze mam nejaku, praveze po vyplachu co mi spravil v nemocke som mala pocit ze to celkom preslo, aj tak mi este potom napisal cipky 3ks, za 3 dni bolo po probleme

lenadka
27. jan 2010

ja som bola na melir objednana a miesto toho som v ten den skoncila v nemocke a odvtedy sa neviem rozkyvat 😝 tiez sa bojim ako to dopadne ci nebudu oranzove 😅

denisocka
27. jan 2010

Leni,bo poradnu mam az pozajtra.hadam mi daco da,lebo si nasadim liecbu sama

ladywitch26
27. jan 2010

nikitka, ja som v irsku a tu je to fakt bezkonkurencne. nech je martin prerobeny ako chce, mne by celkovy dojem dokazala znicit aj jedna nevrla sestricka a to tu nehrozi. inak citam akurat co zasa dorobili na antolskej. toto ma na slovenskych nemocniciach stve, ze si ani zaboha nepriznaju chybu. dieta rodili kliestovym porodom, ma dolamane rebra a klucnu kost, ale oni budu tvrdit, ze ked odchadzalo, tak bolo zdrave. no snad este nechcu tvrdit, ze to mamicka tak silno objimala dieta, ze mu kosti dolamala 😠

maculienka123
28. jan 2010

Dobree ranko vsetkym tehulkam,mne sa akosi nechce spat.priatel odisiel do prace a ja nemozem zaspat.ale zato vcera som hajala uz o 9h.
rano ma par krat naplo,rychlo som natlacila syrovy chleba a pol litra vody a je mi lepsie,tak dufam ze to vydrzi na chvilku. 🙂

denisocka
28. jan 2010

ahojte,ja som hore od 6.00 , zaktratko sa idem skulturniť a na tu hematologiu, už som dosť nervozna z toho výtoku čo mam , tak dufam že zajtra mi nato dačo daju

maculienka123
28. jan 2010

deni drzim palce,urcite to dobre dopadne.

denisocka
28. jan 2010

dik, no ešte si davam vydatne zdrave ranajky ,.... párky s kremž.horčicou .... hadam sa nrzgrcam,lebo dnes mi je divoko . 3 roky chodim na hematologiu nalačno a teraz mi povie sestrička že to vobec nemusim,infart

evitkamalicka
28. jan 2010

ahoj dievcata....ja idem akurat tiez ranajkovat, acidko a syrovy pagac

lenadka
28. jan 2010

caute ja som mala chlebik vo vajicku s ementalerom navrchu a caj s citronom...zato vecer som sa "krotila" a zjedla len 3 ks tvarohove palacinky...no...a potom o 22.15 - 2 krajce chleba s tlacenkou a cibulou 😅 😅 😅
na obed urobim spenatik
deni drz sa

denisocka
28. jan 2010

ja som si dnes natiahla už tehu rifle. mam take bedrove, da sa do nich dať aj opasok , niečo ako ma lenadka v labume, takže su dobre stale . nosila som ich do porodu . konečne sa citim pohodlne,ale budem musieť ešte nejake zohnať , len na moju nizku vyšku ťažšie. a tiež chcem presne taky typ bedrových

ladywitch26
28. jan 2010

aj ja som mala chlieb vo vajci na ranajky 😀 ja sa zatial napcham do gati z uniformy, ale do svojich rifli uz ledva. ked sedim, tak uz rozopinam zips 😀 ale o nejaky tyzden dva uz si budem pytat aj v robote tehu uniformu. a to uz budem musiet povedat, ze som tehu. no bezim ja uz pracovat---

inak ak mozte, zahlasujte aj dnes za nas, uz sme na 3.mieste, na druhe nam nechyba vela
www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f931...

lenadka
28. jan 2010

deni tie rifle co mam v albume su freee zatim, pyta za ne 15€ 😉 ja som vzala len suknu a su 3/4 co na jar vyuzijes, lebo podla mier by mi rifle boli uzke, boky maju 90 a ja mam 93, takze niic pre mna, predsa len v tehu sa chcem citit pohodlne, oni su elasticke tak by sa natiahli asi, ale radsej som ich nebrala, lebo tehu rifle aj tak mam 2ks.

tea333
28. jan 2010

Tak baby dnes idem na svoju uuuplne prvu poradnu, tak sa tesim!!!! 🙂
Akurat ze nas trosku zasypalo snehom, tak to asi nebude upne ok s dochadzanim do ba, lebo bratislavcania maju so snehom trosku problem 😀 😝

denisocka
28. jan 2010

leni dik, ešte uvidim,kus sa bojim toto kupovať cez net. viem ako som musela kopec rifli vyskušať v obchode kým mi sadli tieto

zuzannas
28. jan 2010

Dobre ranko babulky,

tak tu v BA opat krasne nasnezilo.. 😵 prave pijem kavicku a kukam co ste od vcera vecera popisali.

carculca
28. jan 2010

deni, link z tej stranky, tiez zaujimave http://3dpregnancy.parentsconnect.com/rotatable...

lenadka
28. jan 2010

u nas tiez riadne sype 😀

deni ja by so mtie rifle brala vsetkymi 10-timi, keby boli v bokoch kusicek sirsie, ale je fakt ze kupovat rifle takto je riskantnejsie, predsa len sukna, na tej az tak nema co nesadnut 😉

tea333
28. jan 2010

baby ja som rozmyslala ze zajdem osobne do nejakych predajni, u mna je celkovo problem kupit gate, ja som mala vzdy nepomerne boky a zadok a stihlejsi pas, takze koly bokom a zadku som si musela brat vzdy velke cisla..
rozmyslam ze skocim do nejakeho kamenneho shopu tu v ba 🙂
viete poradit kde maju veci pre tehule? myslim za dobre ceny, nepotrebujem zas gant gate 😉

lenadka
28. jan 2010

tea tak stastnu cestuuu 😀

lenadka
28. jan 2010

no nic idem ten spenat zbuchnut, caute a drzte sa u lekarov 😉

tea333
28. jan 2010

lenadka ty si ma tak milo vyhnala 😉 ked ja idem az na 1.. 😅 😀

silwietta
28. jan 2010

tea ja som nakupila celu tehu garderobu v CA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre