♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rikuska21
3. feb 2010

ahojte, ozyvam sa po par dnoch

mam strasne problemy s bolestou chrbtice a tym padom aj hlavy, stale uvazujem nad nejakou fyzioterapiou, neviete mi poradit??? som z Ba a tie bolesti su fakt non stop

este ze sa mi vytracaju nevolnosti, koncim v piatok 1 trimester a aj v piatok idem na screeningovy ultrazvuk , tak uvidim co povedia, inak mi este nebrali moc a mam stale vysokje PH , tak snad to bude ok,

Ja som asi posledny dinosaurus, lebo nie som na FB a ani mm, sme nejako proti a odolavame, ale priatelia sa nam stale smeju 😀 , no co uz

Ja mavam krce alebo take natahovanie v brusku viac krat za den, a myslim si ze je to oka, aspon doki vravel ze maternica rastie a napiína sa

silwietta
3. feb 2010

rikuska, nie si posledny dino, ani moj manzel nie je na FB, vraj naco, ze ked chce nieco vediet tak sa s clovekom stretne a sa porozprava... ale vzdy horlivo pocuva ked mu referujem o znamych, dokonca sa ma aj sam vypytuje co nove a ci neviem nieco o tom a o tom...

tea333
3. feb 2010

no tak vela ludi nie je na FB si myslim, lebo nie kazdy ma rad taku popularitu,kedy vsetci vedia kde si a co robis 🙂

ja teraz uvazujem nad svojou dovolenkou: Vyzera to ze naj kamoska so mnou nejde, a rozmyslam ci to mam zrusit, alebo ist s niekym inym..co by ste robili?

rikuska21
3. feb 2010

a kam sa chystas a kedy???

tea333
3. feb 2010

rikuska mam zaplatenu sri lanku pre 2 osoby v marci..kamoska so mnou nepojde..tak otazka je ci mam zavolat trebars ocina, alebo sa na to vykaslat..

rubinka
3. feb 2010

Dá sa to FB nastaviť tak aby tvoje fotky naozaj videli len priatelia lebo je aj možnosť aby to videli priatelia priatelov a vtedy sa stane to čo píšete. Ja mám všetko ponastavované len na priateľov.

denisocka
3. feb 2010

tea a buduci manžel nemože isť? a moj muž tiež nebol na FB,ja som ho tam dala sama 😀

lulusha
3. feb 2010

no uspesne som dokoncila pracu, boli ma rit strasne z toho sedenia za PC 😠 inac, ja som uplny FB maniak 😀 stale checkujem, kto co robi, pridavam si fotky a tak... ale iba take fotky, ktore mozu ostatni vidiet, lebo vazne neviete, komu sa az dostanu... 😒

rikuska21
3. feb 2010

tei, to je uzasne Sri Lanka, sla by som asi s muzom alebo este nejaku kamosku dobru nemas?,?,No ja by som s ocinom neskla , skor s maminou
nemas strach letiet ked si tehu,?,? ja som tiez lietala ked som bola 1 krat tehu 95, ale teraz by som mala strach, ale asi preto, ze mam problemy a som po umelom, asi tak
uzi si a chod ,milujem exotiku, ja som velky cestovatek aj s mm

jajka28
3. feb 2010

rubinka dá sa to nastavit aj ja mám na FB všetko nastav. len na priateľov...

tea333
3. feb 2010

rikuska nemam vela takych kamosiek, a hlavne vacsina nie je cestovatelska..a potom aj tak vacsina nemoze..
ja som s ocinom bola na viacerych dofcach a on je v pohode, s mamou si az tak nerozumiem, a navyse bude v tom case v pakistane..cely mesiac..

denisocka moj m ma fobiu z lietania ☹ pre neho je to viac nez utrpenie 😒 takze jeho asi vylucujem

silwietta
3. feb 2010

tea, ked tak dobre vychadzas s ocinom, tak kludne chod s nim.... ale najprv sa pokus ukecat nastavajuceho, predsa len s nim by to bolo o inom ako s ocinom 😉

peta131
3. feb 2010

Jeeej Tea tak konecene ma moje chlapciatko partaka 😀 gratulujem 😵
vy ste tiez chceli dievcatko ze? my sme tiez velmi tuzili po dievcatku ale teraz sa velmi tesime aj na pipika hlavne aby bol zdravucky to je najhlavnejsie...

no ja vas teraz trochu zanedbavam sice chodim citat ale pisat sa mi nechce lebo mam teraz toho hrozne vela, v skole skusky, za tyzden svadba...uz sa tesim po svadbe ked uz aj skusky budem mat porobene tak na tu pohodu si pojdem kupit nejaku knizku a len tak s vylozenymi nohami budem citat 😀
inak ma dost v poslednej dobe pobolievaju vajecniky hadam je vsetko ok 12.2 mam poradnu tak musim vydrzat...a o tom cikani mi ani nehovorte ja tiez stale beham len co idem zo zachoda uz sa mi zase chce najhorsie je to v noci 😠 alebo niekde v meste ked som zrazu to na mna pride ide mi az mechur roztrhat tak len zachody po meste hladam a pridem na zachod ledva ledva a tam len cvrk a to je vsetko 😅 uz ani neviem co je to mat plny mechur...

U nas dnes uplna kalamita snezi a snezi a snehu napadalo teda statocne 😨

ninkaa89
3. feb 2010

tea ja by som urcite prehovarala buduceho manzela 😉 Si myslim, ze je fajn uzit si dovolenku vo dvojke este pred narodenim babetka a v takej exotickej krajine, to musi byt parada... Ja mozem o tom len snivat, ideme kupovat byt, auto sme kupili a este nas caka coskoro svadba, a tak som chcela ist tento rok na dovolenku, ti normalne trosku zavidim 😀

peta131
3. feb 2010

tea ja by som na taku dovolenku isla tiez rozhodne s mm ved to musi byt nadhera na takej nadhernej dovolenke byt len s mm a vasim babom v brusku...skus ho este prehovorit 😉

tea333
3. feb 2010

Asi mi to trosku bude chybat, ta dovolenka, ale rozhodla som sa radsej neist..nechcem tam ist za kazdu cenu, s drahym by som isla, ale on fakt nepojde, to nie je ze on sa boji, on ma panicky strach a to chorobny..

tea333
3. feb 2010

peta to bohuzial nie je o jeho rozhodnutii..on by chcel, ale mesiac by nespal a zvracal od nervov, a to nehovorim o tych letoch

tea333
3. feb 2010

ninka kedy bude svadba??

denisocka
3. feb 2010

luluša-ešte si tam nevolala?????

captainka
3. feb 2010

jeeeeeeeeeeej tea takze pipika budete mat maleho domka? 🙂 🙂 gratulujem moc, aspon uz vies co mas prikupit 😎

ninkaa89
3. feb 2010

V aprili, najneskor v maji 🙂 Ked mi skonci prvy trimester, tak to ideme riadne naplanovat.. Inak aj ja som mala panicky strach z lietania, som sa strasne bala, ale rodicia ma donutili letiet, a som doslova plakala ako mala ked sme vzlietali, ale sa mi to nejako zapacilo a pomaly som letuskou chcela byt 😀 tak mozno len treba prekonat seba sameho. Ale zas niekoho do niecoho nutit, to tiez nic moc..

rikuska21
3. feb 2010

Tea ale stoja tie storno poplatky za to????ak si rozumies s ocinom, tak chod,ale ak si sa uz rozhodla, tak ostan domka s muzom

tea333
3. feb 2010

captainka dakujem 🙂

No baby ta dovolenka - tak nakoniec tam idem..ja som sa rozhodla ze to zrusime, tak som povedala drahemu, a on ze zavola tej kamoske ze to ide zrusit..a on namiesto aby jej to oznamil ju prehovoril aby so mnou isla 🙄
teda na dovolenku som sa tesila, ale ja som tam s nou nechcela ist lebo mi vcera do sms napisala nieco v zmysle ze sa zaujimam o seba a nie o dieta 😠 😠 😠 a ze ked sa mi tam nieco stane ona bude zodpovedna..

totalne ma to namichlo, jednak preto ze ked niekam ideme vzdy vsetko vybavujem ja a viem sa o seba postarat..a podruhe lebo mi napisala ze sa nestaram o dieta, a pritom som si dobre zistovala ci tam nie su rizika a volali sme rodinnemu znamemu- odbornikovi gynekologovi do prahy, on je velky cestovatel a aj s tehu manzelkou cestoval po azii, a povedal ze ked budem dodrziavat urcite pravidla tak pohoda, ibaze kamaratka volala svojmu gynekologovi, a on povedal ze on by nesiel (zjavne ani neuviedol dovody) tak sa do mna pustila..

taka som bola nastvana, a moj drahy ju este prehovori..no mna slak trafi..

captainka
3. feb 2010

no tak to by aj mna nahnevalo tei 😠 😠 😠 nejaka moc starostliva...kamaratka...ved ty si si to zistovala tak poho...a zase si neni v takom vysokom stadiu a nelietas stale tak by to malo byt OK...podla mna...

jajka28
3. feb 2010

ahojki

tea333 ja by som asi radšej za týchto podmienok nešla, preto čo si vlastne myslí to bude všetko len pretvárka a také cez zuby 😒

keby s mm to by bolo o inom...

a eliminuješ tým riziká na minimum
😉

toť moj názorík

lulusha
3. feb 2010

deni, nie, este som nevolala...pockam na muza 😎

rikuska21
3. feb 2010

nakoniec to dobre dopadne, neboj vies to su len take prve obavy, ma strach aj o teba aj o babatko, a bude vam tam fajn, neboj sa

ja so letela dva krat do grecka pocas 1 tehu

denisocka
3. feb 2010

tea,ale ved ta kamoška ťa ma rada ked sa boji aby sa ti dačo nestalo 😉 važ si ju

rubinka
3. feb 2010

Ja osobne by som v tehotenstve nelietala, ja by som sa bála.

tea333
3. feb 2010

denis ona sa boji o seba..aby za mna nebola zodpovedna..nahodou

a dalsia vec je ze nemala dovody, ja som si vsetko overovala, a jej gynekolog len povedal ze by nesiel..

ale to podla mna nie je dovod na to, aby mi povedala ze sa nestaram o dieta, a ze moje plany hranicia s blbostou..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre