♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
9. mar 2010

Ahojte kocky.

Tak my sme s malou obe soplave a ukaslane...

Ked som sa vratila z Tatier tak som sa vcera supla na vahu a zistila som, ze som este stale nic nepribrala a som pol kila minus vaha pred tehu... sa bojim, ze ma lekar zdrbe, ale co mam robit? Som denne odslapala 6 km minimalne, asi kvoli tomu 😀

24.3 ideme na morfologicky tak sa velmi tesim. Dufam, ze uz uvidime co to je, lebo ako pzoeram vacsina z vas to uz tusi 😎 25.3 mam poradnu aj narodky 😀 tak si zelam na narodky aby mi povedal lekar, ze je vsetko ok a musim sa opytat aj na ten cytomegalomavirus kedze ho nedavno prekonala aj mala... ale to je uz ta menej prijemna vec.

Mam kopu zehlenia, pomooooooooooooooooooc!

Inak bruska uz mate fakt pekne, ja skusim odfotit a pridat svoje, strasne to zanedbavam...

evitkamalicka
9. mar 2010

Marija ahojky....ani ja som este nic nepribrala, tak ziadne strachy, ono to este urcite pride

denisocka
9. mar 2010

baby,nebude o 2 dni na morfo skoro ????? sa vytešujem že idem zadara,ale zas bay to nebolo skoro .... a dufam že už urobi aj 3D 😝 ... aj CD som si nachystala

marija
9. mar 2010

evitka si ma ukludnila 😉 pri malej sa mi tiez vyhrazal nemocnicou, ale potom sa to pomaly rozbehlo. Vy viete odkial, ze bude dievcatko? Uz bolo vidno na UZV? Inak mne sa paci Adelka 😉

deni ja v piatok zacinam 20tt, a morfologicky sa robi od toho 20tt do 22tt ci?

nikitka231
9. mar 2010

no ja mam 4 kg navyse a to su len prsia a brusko... 😀 prsia sa naliali z velkosti C na E-F su ako silikonoveee 😀
kocky moja kamoska nepriberala a stale aj vracala,vsetku vyzivu si babo bralo z nej a zacali jej krvacat dasna akyvat sa jej aj zuby o vlasoch ani nevravim a supli ju do nemocky na infuzky...skuste aspn 1 KG pribrat preboha 😉

evitkamalicka
9. mar 2010

marija no dr. na poslednom ultrazvuku vravel, ze to zatial vyzera na dievcatko, ale tak uvidime na velkom ultrazvuku ci sa to potvrdi....Adelka sa nam vraj najviac hodi k priezvisku tak uvidime

evitkamalicka
9. mar 2010

nikitka daj mi troska z tvojich prs, ja mam ledva B-cko, nikdy som nemala nejake prsia....ja som nezvracala a aj dost pojem a aj tak nepriberam, pri malom som uz o takom case mala cca +4kg....ale teraz mi vela sarapaty urobila ta crevna viroza co som mala, takze aj preto

nikitka231
9. mar 2010

evit to si pamatam tu tvoju crevnu virozku,ked dr zatial nic nevravi tak je to ok ,rada by som ti dala z mojich prs..este ked som brusko nemala tak som ani na bruchu nemohla spavat taka bolest...co budem mat ked zacnem kojit???panebozeee 😖

evitkamalicka
9. mar 2010

nikitka mne s mojou vyskou a vahovou kategoriou dr. odporuca pribrat maximalne 7kg tak snad sa mi to aj podari

denisocka
9. mar 2010

nide robia morgo od 18tt a mi zda .. no uvidime,určite sa teším

mywiel
9. mar 2010

Deni super pult ja mam skladaci na stenu z Ikei.

V 18.-20. týždni sa robí aj druhé ultrazvukové vyšetrenie (určuje sa presnejšie vek plodu, primeranosť rastu, pohyby, spresňuje sa termín pôrodu, pátra sa po vrodených vývojových chybách, vyšetruje sa krčok, placenta, jej poloha, veľkosť, určuje sa množstvo plodovej vody)

evitkamalicka
9. mar 2010

ja mam v tehu knizke pisane, ze ten druhy a teda velky ultrazvuk sa robi 18-22tt, ale morfo to netusim....ci to je to iste?

bihan
9. mar 2010

to je to isté 😉

tu sa robí morfo medzi 20-22t gestačného veku, čiže 22-24t od poslednej MS.

mywiel
9. mar 2010

Mne robili morfo v 22tt 😉

mywiel
9. mar 2010

Predavam bledo zelené hniezdo do postielky 😉 http://www.anibis.ch/n/3341931

evitkamalicka
9. mar 2010

tak mne ho potom budu robit v 21tt+2 cize 19tt+2 gestacneho veku

miciatko
9. mar 2010

Ahojte kočeny

Tak dnes som bola na poradni a mám už konečne aj fotečky a aj testy AFP sú v norme, riziko na Downov mi vyšlo 1/5300 a NTD 1/1000 , Taktiež mi robil morfologicky ultrazvuk a všetko v poriadku , akurat mi tam napisal že zhoršené akustické podmienky , tak to neviem čo to znamená . . . .
tak ak prídem na to ako sem dam tu fotečku tak dam info na kuk

Držím aj Vám paločky nech je všetko v poriadku .

No a asi týždeň mam mierne bolesti v podbrušku a ja hlupaňa taka som bola rozčarovana ztoho že tie testy su ok že som mu to zabudla povedať , no ťapa .

captainka
9. mar 2010

Ahojte kocky,

tak sa hlasim po dlhej dobe, mame za sebou dalsi ult. vsetko je v poriadku, doki nam kontroloval organiky a vsetko je tak ako ma byt a uz mame skoro 300gr. 🙂 🙂

pekny dnik

marija
9. mar 2010

mne to budu robit 20+5tt, takze tiez v pohode.

Nikitka ja som nezvracala ani raz 😉 dasna nekrvacaju, vlasy nevypadavaju 😀 takze zatial v pohode, snad sa to s tym priberanim rozbehne co chvila 😉 to iste som zazila pri malej a nakoniec sa narodila s 3,7kg a bola uplne v poriadku.

Miciatko super 😉 a nevideli ste co to bude?

marija
9. mar 2010

captainka a vy uz viete co to bude? 😉 tajnostkarky 😀 😝

abbey
9. mar 2010

Ahojte.My sa zajtra chystáme na druhý morfologický a genetický do Medifery.Tak sa strašne tešíme,že zasa uvidíme maličkú.Dúfam,že doktor už bude spokojný s výsledkami a nešokne nás zmenou pohlavia.Ja som už nakúpila obrovskú hromadu ružového a šiat.Chceme aj popozerať kočíky,ale vôbec sa neviem rozhodnúť konkrétne.Aj vy ste tak nerozhodné?Jasné,že mám predstavu,ale plus vhodná farba,funkcie...

miciatko
9. mar 2010

marija nie nevideli , lebo nechcelo nechať kuknuť medzi nôžky - celý tatinko 😀

bihan
9. mar 2010

Ja mám kočík vybraný už dávno, ale bol to celkom boj 😀

maculienka123
9. mar 2010

baby ja som normalne zmatena v ktorom som tyzdni,som to nejak zle pocitala a fakt teraz neviem

miciatko
9. mar 2010

maculienka ved ti to pocita aj konik, ukazuje ti to 15 tt

captainka
9. mar 2010

mari vcera sme sa to akurat dozvedeli 😝 ale chcem chvilku tajit, pred rodinou tak nechcem keby si to tu citali...

silwietta
9. mar 2010

captainka, super, tesime sa... posli mi IP co to bude 😉

maculienka123
9. mar 2010

no vede ale pozeram podla knizky uz by som mala byt v 16t,som si to tu asi zle zaznacila

nikitka231
9. mar 2010

marija tak to je potom fajn,asi kazdy na tie kg reaguje inak svojim telom ,je to individualne 😎
ja idem zacat chodit na cvicenia na fit lopte a na plavaren aspon 2krat tt aby som mala konicku 😀
a na sono ideme 24.3 dufma ze tiez uz uvidim co to bude lebo ma svrbi penazenka a ruky tiez 😀 😎 ked vidim tie krasne vecicky

lulusha
9. mar 2010

deni, ja mam ist na morfologicky buducu stredu, to budem 18 plus 5... dufam, ze to je v pohode...idem si to vygooglit radsej...ale moja dokina ide potom na operaciu, takze nebude ordinovat asi do aprila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre