♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
15. mar 2010

Snehulienka drž sa ! 🙂

denisocka
15. mar 2010

ja som kupila Tobimu zatial len tie veci od tej pani z MMB, 3x DETEX košielky od Hribikany a tie 2 sety z Cherokee . viac teraz nechcem ,ani nemám chuť dopredu kupovať.musim pozrieť čo vlastne mame ,nieže nakupim to čoho sa mi pozvyšovalo. viem že vela som predala cez MMB,ale to boli skor take frajerske veci čo sme ani nevyužili, pre miminko mi treba veci prakticke

mywiel
15. mar 2010

Vyzera to na 9 stupnov v nedelu tak som rada 😉 http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/kosice

mata299
15. mar 2010

ahojte kočky...máte skúsenosti s pichaním v podbrušku?bola som sa prejsť s havinom a skoro som odpadla ako ma tam začalo rezať a pichať, prešlo až teraz po nejakej pol hodine, čo to je?

mywiel
15. mar 2010

Natahuju sa slachy co spajaju panvu a maternica 😉

rubinka
15. mar 2010

Ahoj Mati no neviem čo to je ale mňa tiež kde tu pichá a raz za týždeň mávam aj také predmrchovské bolesti.

zuzannas
15. mar 2010

Caute kocky!

tak ja som takaa happy!! som si volala na vysledky AFP a su okej 😵 😵 mam prist normalne do poradne ako sme sa dohodli na predoslej..

Len ten zub ma stale boli ☹ zubar mi stale nechce vyberat tie nervy, ze este pockame, ale asi sa tomu bohuzial nevyhneme.. 😎 idem mu zavolat, ze co stym..uz som tam bola za posledny mesiac asi 6x.

Pekny den vsetkym! 😵

silwietta
15. mar 2010

ahojte baby, som dnes bola na odbery na AFP a sestricka mi kukla vysledky tych prvych testov a ze na vsetko mi vyslo nizke riziko, tak som teraz taka tesiva 😵

zuzannas
15. mar 2010

Mata: aj mna popichava v podbrusku..nic neboj, ak to nie je daka uplne vyrazna bolest, a nespinis, bude to okej.. 😉

mata299
15. mar 2010

myw...áno, toto to môže byť...ok, som kľudnejšia...
deni-inak k tým cystičkám v hlave - sestre sa narodili dvojičky v 33 tt a obidve ich ešte mali v priebehu 2 dní to vymizlo, sú zdravé, no problem

michaela80
15. mar 2010

zuzi uz su v albume, ale len fotene mobilom...nic moc kvalita ☹

zuzana76
15. mar 2010

zuzi, este stale problemy so zubom ☹ , drz sa

aj mna obcas pichne kde tu, v prvom tehu ma bolelo brusko stale

maculienka123
15. mar 2010

ahojte,tak som spat z poradne,len ma pozrel,babo som nevidela ale ze rastie riadne,no a pribrala som 4,5kg za mesiac.
este sa chcem spytat,vy ste platitli v tom 20tt za UTZ? a kolko?lebo idem sa objednavat.

a este mam stale tu bakteriu v moci,to len ja asi mam,to tu nikto nema,necche mi to prejst.tak som nestastna. ☹

rubinka
15. mar 2010

Zuzannas, Silwietta gratulujem k dobrým správam 😉

bihan
15. mar 2010

Ja už som asi s nakupovaním skončila.. teda hlavne ak sa nám fakt ukáže pipík.. kamoška mi včera urobila balík oblečenia 0-6m, tak mám vystarané 😅

Zaujímavý čánok http://www.vedomematerstvi.cz/news/souvislosti-...

celú stránku odporúčam, majú tam veľmi veľa článkov na zamyslenie 😉

evitkamalicka
15. mar 2010

jo baby k tomu DETEXU, nemam dobre spravy....budem musiet zrusit zivnost takze to pada

bihan
15. mar 2010

tento ma celkom dostal, keď som ho čítala prvýkrát 😉 http://www.vedomematerstvi.cz/news/syndrom-hodn...

lenadka
15. mar 2010

maculienka a ako sa vola ta tvoja potvora bakteria?

mna tiez obcas pichne v podbrusku ale ni az tak velmi, asi si sa viac namahala

michaela80
15. mar 2010

Evitka aky DETEX?

evitkamalicka
15. mar 2010

michaela vecicky pre mimi

maculienka123
15. mar 2010

lena ani neviem nejaka streptococ agal

lenadka
15. mar 2010

bihan idem sa zacitat, zehlenie sa teda na pol hodku odklada 😀

evit, no co uz budeme bombardovat hribikanu 😀 asi ak sa ina na to nepodujme 😅 inak mam pocit ze tieto detex vecicky u nas predavaju v jednom obchodnom dome, ked budem v meste skocim tam, nemaju tam vsetko, ale dost veci ano, ved ani pri Lucke som nikam nechodila inde len do mesta a urcite som nic nekupovala cez internet a tie kosielky zavinovacie mam oranzovu a dve biele, no z neba mi nespadli 😀

evitkamalicka
15. mar 2010

maca streptokoka, ak to budes mat dokonca tehu, budu ti musiet tesne pred porodom podat antibiotika

bihan
15. mar 2010

Mňa pichá v podbrušku, keď sa napr. prudšie postavím.. asi nie sú "nahriate" úpony ;)

lenadka
15. mar 2010

uz si mi to raz pisala maci, len som zas zabudla ako sa vola, ja si brala ATB na neho?

evitkamalicka
15. mar 2010

no mne v podstate na cene nezalezi, mne sa oblecko musi aj pacit

mywiel
15. mar 2010

Bihan tie deticky vedia niekedy viac ako si pripustime a casto viac ako niektori dospeli. 😉 😵

maculienka123
15. mar 2010

ano brala som a nic nepomohlo,drzi sa jak kliest...

denisocka
15. mar 2010

macu,stretp.agalacticus je väčšinou v pošve,fakt nechapem že ho maš v moči? už si to raz písala. je to ináč bežna bakteria hrubeho čreva .

to nie je ten streptokok B - kvoli ktoremu sa davaju nutne ATB pred porodom

evitkamalicka
15. mar 2010

deni no neviem, lebo mne prave v 36tt robili testy na toho co ma macu aj v tehu knizke to mam 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre