♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
1. apr 2010

Rosienka no nepokúšaj osud, kúp si radšej niečo na intímnu hygienu, existujú aj iné veci ako Lactacyd ale mne tento voňal najlepšie.

silwietta
1. apr 2010

evit na strudlu mam chut uz skoro tyden... makovo orechovu 😎

evitkamalicka
1. apr 2010

u nas fici prevazne jablkovo-orechova

denisocka
1. apr 2010

miška,tak na FB maš paradne video cestovatelky 😀 toto mi robil šimon a teraz maly robi to iste ale do kakača a cikulky 😀

simuska153
1. apr 2010

Ahojte 🙂 , poctivo som vsetko docitala, tak aspon v skratke reagujem:

Leteku - blahozelam k chlapcekovi 🙂 ... takze sa mozes vysantit na novej vybavicke 😀

Bihan - supeeer, ze dovolenka - to uz ani neviem, co je.... takze nacerpas nove sily a hor sa rodit 😀

Miciatko - blahozelam synovi k narodeninam, taky velky chlap -fuuuha, ani si to neviem predstavit - ja sa stale citim na 18 😀

Evitka -skoda, ze sa babo hra na schovavacku, mas nejakeho hanblivca 😉 - ale hadam do porodu ukaze, co to je

Marija -krasne meno ste vybrali pre princeznicku 😵 a blahozelam

Biba - super, ze mas dobre vysledky 😵 , aspon si konecne mozes uzivat tehotenstvo v pohodicke 😵 a samozrejme gratulujem aj ku chlapcekovi...

Rosienka - som rada, ze je vsetko, ako ma byt 🙂... princeznicka sa takto predvadzala??? A asi mas super Dr., ked ta takto chce setrit 😉... a uzite si krasnu dovolenku

Ako vidim, samy lazaret je tu ☹ ..... ja som celkom v pohode, az na vecerne nevolnosti a obcas crevne problemy.... ale inak pohoda - nejak si ani nestiham uvedomovat, ze som tehu 😉 . Dnes som bola na poradni, za 5 minut som bola vybavena, vsetko OK, sice nizsi tlak, ale nevadi - necitim sa zle....drobceka Dr. len rychlo pozrel na sone, nemeral ho, ale vraj je vsetko OK.
Deni, mne tlak meraju len na poradni, tak sa aspon nestresujem, ci mam nizky alebo vysoky.... tak zahod ten tlakomer a bud v pohode - ak sa necitis zle, tak co tam po nejakych cislach ...

K tym menam - my tiez, ked sme povedali, ze v uzsom vybere su David, Richard, Gabriel a Kristian - tak moja mamina ohrnula nos a povedala,ze jej sa paci Boris.... tak som jej hned pripomenula, ze mala moznost, ked davala mena mojim bratom 😀 a ze toto je nase dieta 🙂

denisocka
1. apr 2010

simuš, paradne si mame povedala 😀 .moj otec može tiež ohrnať nos,ked nevedel urobiť syna ,ale dva dievky 😀

ináč, ja sa s tlakom nesledujem,na poradni mi ani nemeraju,to si vymylím že mám 110/70 . ale teraz čo mi bolo zle včera,tak som si merala ,lebo ho mam doma a kus ma prekvapil ten pulz vysoký ked mi bolo zle, ináč si z toho ťažku hlavu nerobím

simuska153
1. apr 2010

Deni, ved prave - s tymi nasimi rodicmi .... nie aby boli radi, ze sa nam narodia zdrave deturence ..... ale musia vymyslat somariny 😠 .

evitkamalicka
1. apr 2010

nam nasi do mena vobec nekafraju

michaela80
1. apr 2010

deni , no maly cestovatel...ona mi robi toto a nekope ma tak ako ma kopal Robino....ona sa len presuva a otaca alebo co a nedaj boyz zeby jej pri tom zavadzalo nieco ako moja ruka....
rosienka nepokusaj osud ako ja.....radsej Lactacid alebo nieco podobne....ako sa doskrabat do krvi....

simuska153
1. apr 2010

Idem sa rychlo najest, kym sa Adamko nezobudi....

Ak by som sem uz dnes neprisla, tak vam vsetkym prajem krasne slnecne sviatky, nech vam daju chlapi a chlapci pokoj s kupanim a hlavne nech vas obchadzaju choroby a uzijete si krasne dni v rodinnom kruhu....

michaela80
1. apr 2010

mne ani svokrovci a ani moji rodicia do mena nefrflu to skor mm a maly, ze on ma Simonku spoluziacku a ta vsetko opisuje a zaluje...

michaela80
1. apr 2010

deni tebe nemeraju tlak na poradni? mne stale....a tym ze je nizky a ten digi tlakomer to tak nefukne a kym pride na moju hranicu tak ruka mi az trpne....

michaela80
1. apr 2010

ejjj ale som si nasmradila doma...diavujem kuchynu a dvere....neznasam diavu...ale potom drevo na kuchyni vyzera ako zamat......

snehulienka24
1. apr 2010

evit uz mas 😝
co mate proti vode na velku noc? 😕 😅 ja by som bola taka rada, keby ma mm aspon kvapkou vody olial, lebo tu kde som ma nikto nepozna, takze inych necakam...a vzdy som v pondelky bola v praci a aj tam su doktori slusni.... hhhh... kazdy rok ho upenlivo prosim nech ma obleje a on kazdy rok ze ci to myslim vazne a NIC sa nekona ☹ no som asi divna co? 😀

marija
1. apr 2010

deni ja nastastie nie 😀 ale akurad bola u mna kamoska a vravela, ze jej muz uci ich malu, ze mama ma "bobra" 😝

evitkamalicka
1. apr 2010

aj ja mam rada oblievacku

snehulienka24
1. apr 2010

bozinku, mne uz ukazuje 20 tt....ako to letiiiii... 😖

hahahaha ze bobor 😀

rubinka
1. apr 2010

Rodina môjho manžela je poverčivá takže mňa to kúpanie našťastie obíde bo vraj sa tehotné nemajú olievať na Veľkú noc, neviem zase prečo ale nevadí mi to 😀

marija
1. apr 2010

Evitka neprides napiect aj mne? ja to nechapem, ako mozem byt taky antitalent na pecenie??? ☹

Simi ty si super, ze si to vsetko docitala 😀 ja na to vacsinou cas nemam... ale snazim sa 😉

Snehulienka ja tiez neznasam zvyk oblievania, neviem naco je to dobre 😠

Idem si dat polievku, mala mi haja.

marija
1. apr 2010

Rubinka tak mi zisti preco sa nemozu tehotne polievat, nech mam argument aby mi tento rok dali vsetci pokoj 😉

michaela80
1. apr 2010

snehulienka, kym som chodila este s mm tak sme boli v Anglicku ako aupairy a vyslo nam to aj na Velku noc...si mala pozerart ako moji domaci kukali ked ma zacal po dvore nahanat a hadzat do studenej vody v kupelni....Ked sme im to vysvetlili tak domaci zacal manzelku nahanat, ale mu to nevyslo lebo on bol chudy jak patika a ona ako klasicka anglicanka riadna baba....nedala sa mu tak aspon hadicou ju na dvore sprchol...

evitkamalicka
1. apr 2010

marija kludne 😉

michaela80
1. apr 2010

inac mi napisla baba ze videla ten moj kociarik na zivo a ze vanicka je taka velka ako minulorocna, takze zase mozem kludne spavat....

denisocka
1. apr 2010

je baby,tak ja som sa teraz potešila . vyberala som si triko zo skrine a našla som nove rolakove triško čierne,čo som kupila v Kenvele a zabudla som na neho.je uplne užasne, pekne pod bruško ,joj sa vytešujem 😵

idem pomaly na nakup,myslite na mna nech rýchlo nakupime

miška nemeraju,ja ma taku "protekčnu"poradnu vždy piatky poobede a ma to aj svoje nevyhody,nevyšetruju moč ani tlak 🙄

michaela80
1. apr 2010

juuuj evitka keby si bola blizsie tak hned ti dam objednavku na dve torty na prve svate....ja som tiez lava na take veci...musim niekoho najst na okoli kto robi aj pekne torty ale aj chutne a uz asi aj zadat objednavku na ne.... sak to uz len 2 mesiace ...

michaela80
1. apr 2010

deni prijemny nakup..ja ho mam uz za sebou.... kopu tasiek, 100 € v haji.... v Kauflande hlava na hlave...hruza....

evitkamalicka
1. apr 2010

deni tak dobre nakup....aj my sa vecer chystame, treba nam kupit nejake vody na pitie do auta a nieco na mlsanie po ceste 😅

denisocka
1. apr 2010

no ved prave ten kaufland,uvažujem že radšej do Coop jednoty ako tu masu ludi v kaufl 😅 . no a idem do kenvela,zlava 66€ napoly,takže malemu rifliky po 7€ a mužovi tiež a hadam nejake triko sa aj mne ujde

denisocka
1. apr 2010

evi,.hej vy zachvílku budete velmi blízko mna 😉

evitkamalicka
1. apr 2010

my do Tesca, mame to cez cestu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre