♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
7. apr 2010

no kocky asi nebudete mat na mna ...v knizke ze tlak 70/40😀 😀 😀 😀

nikitka231
7. apr 2010

abey a to uz teraz ti povedali ze cisarsky hroziii??kvoli comu preboha? 😕

janusa127
7. apr 2010

niki žiješ? 😀 😀 😀 😀

michaela80
7. apr 2010

niki ja mam najnizsi zapisany 81/48

nikitka231
7. apr 2010

janusa ..teraz uz hej ...ale vtedy s tym tlakom...som sa nemohla vyhrabat z postele 😀 😀 😀 som 10 krat najskor odpadla a potom zacala robit ranajky .. 😀 😀 😀

michaela80
7. apr 2010

abey ten spinal pri cisarovi nie je az take nieco hrozneco sa neda zvladnut, pichnutie som ani necitila... a tiez som mala cisara a tlak 80/50 pri Robinovi..

silwietta
7. apr 2010

baby vy teda mate ale riadne nizke tlaky... ja ked som mala na zaciatku tehu 105/70 tak ma bolela hlava a bola som ako mechom ovalena...

zuzannas
7. apr 2010

Nikitka, no ty kokso, taky nizky tlak, to sa ako plazis po zemi?? 😉 😀 a to som myslela, ze ja mam nizky (100/60) 😅
mne to magnezko zabera, neviem, mozno je to iba obycajny placebo efekt 😉

nika.r
7. apr 2010

ahojte 🙂

aj my už vieme čo čakáme 🙂 a dostala som zrazu chuť nakupovať a cyhstať výbavičku. Juj, tak sa teším.

deni, Dosedla bol super. Všetko mi povysvetľoval, bol taký zlatý, že som sa pýtala aj na veci mimo utz a v poho mi odpovedal. A dokonca som grátis dostala dve fotečky, rovno vytlačené 🙂

ja som pri Tomáškovi v poslednom trimestri mala tlak 100/50, ale prekvapivo mi nič nebolo, len sa mi občas zakrútila hlava.

sedmokraska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikitka231
7. apr 2010

nika a si nenapisala ,ze k comu mame gratulovat ci chlapec alebo dievca 😅 😵 😀

groka
7. apr 2010

Ahojte

nepisem sem vela,ked uz,tak do snaziliek kde som zacianala...ale ani tam nie vela,momentalne mam ine starosti ktore ma trapia,necitim sa ani dobre,nie su to ani nevolnosti,ale tak nemam sa dobre,nebudem to tu ani rozpisovat samozrejme,lebo je to dost sukromna zalezitost,tehu si nejako neviem uzivat,ale mam velku radost z toho ked ma malinke kopka a dava o sebe vediet cim dalej tym viac a moj syn je zdravy,dnes som mala taku depku,mi cely den chybal ako bol v skolke,nejako som citliva na vsetko,s nim som tehu taketo nemala veru

vy sa tu ako mate?

carculca
7. apr 2010

baby, ja mam dnes zrazu mokre tricko, vyteka vam uz niektorej takto skoro mlieko?

zuzana76
7. apr 2010

ahojte

carculka mne nie, ani pri prvom mi nevytekalo, ale kldne uz moze, je to ok a nie je to este mlieko, ale kolostrum

ma.jus.ka
7. apr 2010

Ahojte, hlásim sa späť z poradne... a aj ja som sa konečne dočkala a už viem kto sa mi skrýva v brušku 😉

chcela som chlapca, myslela som si, že to bude chlapec a aj to je chlapec...tak sa veľmi teším, hneď od doktora som išla do obchodu a nakúpila zopár vecičiek🙂) konečne som zahájila nákupnú horúčku 😀 inak je všetko ok, len termín pôrodu nejako nevie presne určiť, tak budem v napätí🙂) a najskôr mi zahlásil, že je zle otočené, že dnes mi to ešte nebude vedieť povedať čo to je, lebo je chrbátikom otočené...a potom, že čo mu dám, keď mi to povie🙂)) tak mi ukazoval guľky a vtáčika, i keď som na to potrebovala veľkú fantáziu, lebo ujo doktor má ultrazvuk podobnej kvality ako ten rubinkin dr., ale keď to tam videl on, tak mu verím...a teda zvyšujem stav chlapcov

klapinka
7. apr 2010

ahojte majuska super ze je vsetko oki, a este lepsie ze budete mat chlapceka ako si si zelala.. perfektne. Mate uz meno?

ja snad uz prestavam verit ze mi bude aj dobre pocas tehu... dnes som zasa vracala, najhorsie na tom je ze ked mam na ranajky tuhu stravu (chleba, dnes jabko) tak to konci poskrabanym pazerakom ... kazdy dalsi hlt ma boli, vsetko co prelikam.. au au..
bruseno mi zacina fajne tvrdnut... snad aspon babatko sa ma dobre ked ja mam farbu vosku a vyzeram ako strasidlo.

Cez vikend, snad mi bude ako tak, mame na plane ist shopingovat, jednak pre mna nejaku mikinu alebo sveter by som potrebovala, a zopar veci by som uz kupila aj chrobatku, kedze doma nemame nicoho nic pre nu. Ako tu citam tu uz prepukla velka horucka nakupovania 🙂

ma.jus.ka
7. apr 2010

klapinka, no mená máme predbežne Šimon, alebo Adam, ale asi skôr Šimon🙂 ale ešte to nie je naisto...no a dúfam, že Tebe už tie tehotenské nevoľnosti a nepríjemnosti skončia, a že si to budeš už len užívať...
teda kočky nezávidím vám, čo vám bolo a ešte aj je blbo...mne nebolo zle ani raz a celkovo sa cítim veľmi dobre, tak hádam mi to vydrží 😉

rubinka
7. apr 2010

Majuska, super že je všetko v poriadku a gratulujem k chlapčekovi 🙂

Nika.r ty nás ako dlho budeš napínať? 😀

Groka vitaj po dlhom čase, je mi ľúto že sa nemáš dobre a že máš starosti. 😒

Klapinka nuž neni to príjemné že máš ešte stále nevoľnosti, ja mám našťastie už nejaký ten mesiac pokoj.

denisocka
7. apr 2010

majuška,gratulujem k "šimonkovi " 😵

ma.jus.ka
7. apr 2010

rubi, deni ďakujeeeem 😀

denisocka
7. apr 2010

nika,ano Dosedla tlačí bežne 2*3fotky v ramci morfologickeho usg zadara ,preto som chcela isť k nemu,lebo Dankovčik za to pýta 10€ za kus 😀

groka , drža sa , na teba sa stale čosi lepí,ked nie zdravotne,tak sukromne 😖

rubinka - dufam že sa už nehnevaš 😕

denisocka
7. apr 2010

inač, majuš,moj maly sa včera naučil prvy krat povedať svoje meno,tak teraz každemu vravi ,že je SIMI a bratranca Matuša volá Piťo 😀 , tatik je ĎOĎO a dedo je MIMI .

denisocka
7. apr 2010

bihan je dnes na vyšetreniach s tými bielkovinami? hadam to nič nieje, lebo takto to može signalizovať aj nejaku gestozu 😖

rubinka
7. apr 2010

Deni v pohode už 🙂

klapinka
7. apr 2010

majuska.. krasne meno keby sme cakali chalana bl by Simon tiez to sme boli na 100% rozhodnuti, ale je baba..a na mene sa stale neveim dohodnut .. kazdy tyzden sa nasa princezna vola inak 🙂

Pravidelne kazdy tyzden mi je aspon jeden den zle... do seba horko tazko volaco dostanem, vraciam boli ma hlava akoby som mala migrenu, keby sa dalo na to zyknut.ale chodit po byte o 4.00 v noci a dzat si halavu a potom odpovedat mm akej farby bola tika 🙂 aspon sa na tom zasmejem... a ran ked sa zobudim a presvedcims a ze musim nieoc d seba dostat tak to konci bolavym pazerakom.

inak baby ako pocitate priberanie na vahe o povodnej, alebo od ustalenej?

ma.jus.ka
7. apr 2010

deni - malý zlatý🙂 sesternica moja má šimona, tak dúfam, že to rozdýcha

klapinka, ja som aj preto chcela chlapca, lebo na žiadnom dievčenskom mene sa nevieme dohodnúť a mne sa žiadne tak veľmi ani nepáči

baby poraďte čo variť na večeru, nič mi nenapadá ☹

klapinka
7. apr 2010

vyprazany syr, alebo francuzke zemiaky, pizzosku, alebo granadir, alebo kuracie placky so zemiackami.. tie bude mat moj mm so sosovicovou polievkou 🙂

denisocka
7. apr 2010

rubi,tak som rada že ti je lepšie , ja som to fak nemyslela v zlom

ja stale zvažujem,či to bude Tobias 😀 aj ked maly chodí zvoniť na pupok a volá aj zo sna že TOBIIII TOBIII ...ja občas neviem prist na to meno , čo znam,ena TOBI 😀 .... tak možno najdem ešte nejake lahko zapamätatelne,alebo kratšie vyslovovatelne. no fakt neviem ... šimon sa mi povie tak fajne a tobias je take lamanie jazyka ,ale zas lepšie ako lamať sa s tadeašom

majuš,my mame od včera šošov.privarok,maly ho zjedol teraz plny tanier,mm lride až večer tak to ma na večeru a ja som teraz dojedla slaninu 😀

inač,vypila som už liter kofoly a na wecku som bola len 2x ..a to už prešlo 5 hodin od vtedy. zas to budem vyčuravať v noci.

denisocka
7. apr 2010

otazka pre gazdinky,
ako sa škrobia veci? existuje nejaky škorb,čo sa natrieka na veci,alebo sa to musi v tom oprať? lebo ten volanikovy biely sveter čo som kupila,vraj treba golier naškorbiť a ožehliť aby držal 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre