♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
16. apr 2010

kika krasne brusko 😉 nestiham sa fotit, tak ked bude cas pofotima tiez vlozim. inak mne to vsetko miesa moj lekar, ja len pridem, sestricke na recepcii poviem, ze som prisla na glukozny test, dam jej citron a ona mi to prinesie uz zarobene 😀

ja som sa vazila vcera a uz som pribrala 2kg 😎 vazim sa raz tyzdene a samozrejme aj vzdy v poradni.

S tymi sladkostiami ste mi ale narobili chute,ale kedze som totalne lava na pecenie, varila som len slane veci dnes, ako polievku, pire, masko atd :D

zuzana76
16. apr 2010

ahojte, ja som bola na glukozovom teste dnes, vysledky budu v stredu, mne to chutilo, mala som aj citron plus glukozu z lekarne, mne nepredpisal ten Glukopur, ale len 75g glukozy , tak to mi sestra rozrobila s vodou a citronom, najhorise bolo to, ze nemozem po tom jest a pit a musi sa sediet na mieste a nika som nemohla ist, ale bola tam este jedna tehulka, tak sme sa rozpravali, tak nam to dost rychlo ubehlo.

evitkamalicka
16. apr 2010

marija tak sme na tom rovnako, ja mam tiez +2kg 😅

evitkamalicka
16. apr 2010

zuzi zaujimave ako u kazdeho dr. ta cukrovka prebieha inac, ja som mohla aj odist do mesta sa poprechadzat kym presla ta hodinka co mali brat krv

denisocka
16. apr 2010

tak bežím do poradne,trimte palce aj ked to vy asi neovplivníte

evitkamalicka
16. apr 2010

deni drzime

lulusha
16. apr 2010

silwi, nemam ten recept v PC, ale ked nezabudnem, kuknem do knizky a prepisem ti...

mne tiez dala na glukozovy test dokyna recept a uz si len z lekarne vyzdvihnem v ten den cosi...to si vazne mam vziat aj citron?

deni, drz sa! ja idem teraz na chvilu do roboty, ale pekne taxikom sa povozim 😎

marija
16. apr 2010

deni palce drzime!

evitka no vidis to? 😉 aspon mi nikto nemoze tvrdit, ze je to malo.

lulu jasne aj citron 😀 je to potom menej sladke.

Ja nemozem opustit nemocnicu ale mozem sa flakat po nej, ale co by som uz len dve hodiny pozera v nemocnici vsak ze? Mne hovoril, ze nedovolia opustit nemocnicu lebo niektorym maminam moze prist zle, mozu odpadnut atd, tak aby ich mali radsej hned po ruke.

kila
16. apr 2010

Ja som pred dvoma rokmi keď som bola tehu s malou nemusela vypiť žiadnu glukózu, takže dúfam že ani teraz to nebude inak. Musela som si dať len rohlík so salámou a potom mi odmerali cukor. 🙂

zuzana76
16. apr 2010

chodit sa nesmie preto, lebo ten cukor spalite a potom uz nie su relevantne tie vysledky , ak budete chodit, tu v NR poznam 3. diabetologov a zatial to bolo tak u kazdeho,ze sme museli sediet v cakarni a nikam ist 😉

evitkamalicka
16. apr 2010

zuzi vidis nie je lekar ako lekar, lebo ani to ze staci zjest rozok s niecim mi nepride relevantne

evitkamalicka
16. apr 2010

u nas robi tie testy gynekolog a az ked vyjdu zle vysledky tak az potom sa chodi k diabetologovi

zuzana76
16. apr 2010

no ved ani mne, ale ved kazdy je nejaky a ma svoje metody, to je jedno, len nech nam to vsetkym dobre dopadne

evitkamalicka
16. apr 2010

presne tak

kila
16. apr 2010

Aj ja som bola u diabetológa, najprv odmerali cukor nalačno, potom nás poslali domov naraňajkovať sa, po raňajkách sme sa museli vrátiť na ďalší odber, vtedy nás zase poslali domov a mali sme sa vrátiť pre výsledky poobede - takže som celý deň chodila tam a späť a k tomu 3 krát čakať aby som prišla na rad... 😝 Keď to bude zase takto musí si zobrať manžel voľno v práci aby postrážil malú... 😅

tea333
16. apr 2010

Caute baby, boli sme dnes na morfo utz 🙂
no asi 20 min som sa mohla kukat na toho nasho drobca, videli sme vsetky organy, rucicky aj nozicky, ratali sme prsteky a bol tam aj pipik takze chalan potvrdeny, vsetko mame v najlepsom poriadku, len nechcel ukazovat tvaricku tak sme neskontrolovali pery a pusinku, tak ze sa mam zastavit ked pojdem na poradnu a kukneme to este 🙂

maculienka123
16. apr 2010

nosom zvedava na tu glukozu,to sa ide v ktorom tyzdni?

ja som pribrala uz aj 10 kg neviem presne,baby vy lanky jedny,ja som pribrala vsade a furt to male pyta jest.

maculienka123
16. apr 2010

jaj tea,tak si teraz stastna,ja na morfo som bola len 5 minut a odbavil ma strasne rychlo ani som nestihala pozerat ☹

maculienka123
16. apr 2010

tusim nieco upeciem ale nemam napad,rychly dobry...

silwietta
16. apr 2010

macu tak sprav hrncekovy 😉

januliatko1985
16. apr 2010

joj, ale robite chutky s tymi kolacikmi 😝

pridavam foto mojho bruska vcera fotene:

denisocka
16. apr 2010

Tak mam po poradni. Krcok je vraj tuhsi ako minule,z vnutra uzavrety,dlzka 43mm.zvonka otvorena pre spic prsta,ale ze to u druhorodicky nevadi,CS 1-2. Nadalej lezat,zakazala mi ist na birmovku do kostola sediet. Vyter negat,ale vytok je bublinkaty,ze to mozu byt dajake anaeroby co zdochnu kym dorazia do labaku,tak som lahsia o 8e a mam Rosalgin roztok.

januliatko1985
16. apr 2010

deni, no esteze sa ti to nezhorsilo, a rosalgin vyplachy? to aj ja som si robila zo zaciatku, brrr neprijemne to je 😖

denisocka
16. apr 2010

Len ci dajaky rosalgin vobec pomoze

silwietta
16. apr 2010

deni tak to je super, ze krcok je tuhsi...

januliatko1985
16. apr 2010

deni, no mne pomohol, tak snad aj tebe 😉

zica1
16. apr 2010

Ahojte, kocky poslite mi nejaky dobry recept na mafiny 😉

groka
16. apr 2010

deniska ja som z rosalginu zacala krvacat,nedavaj si to hlboko a pockaj na 37 stupnov teplejsie si to nedavaj dnu!

pipi1211
16. apr 2010

tak my sme sa akurat s malou zobudili 🙂 sme si lahli dopostele a ona este kukala rozpravky tak som jej povedala, ze ked rozpravka skonci ma zavriet notas a spinkat.... som sa zobudila asi po pol hodinke a notas normalne zavrety a ona si odfukovala vedla mna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inak ja som pribrala tusim uz 4 kila

denisocka
16. apr 2010

Groka neboj,dam si vlaznu vodu.aj ked si myslim,ze ak mam dajaku pliagu co ani vyter neukaze,tak rosalgin nepomoze. Alebo to moze byt mykoza,ak su tam bublinky vo vytoku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre