♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
17. apr 2010

kamajka to su hormony...

kamajka
17. apr 2010

ja som z toho hotová lebo ani pri jednom z detí mi takto nebolo.......
normálne sa ľutujem že ako to zvládať budem a že žiadnu pomoc nemám a že čo ak sa stane niečo a bez peňazí budeme a také veci, no ja som schopná aj dve hodiny v noci revať cez deň ešte to celkom ujde lebo sa prebavím na nete aj s deťmi a tak ale príde večer a skončila som...

denisocka
17. apr 2010

Baby,nedepkujte

denisocka
17. apr 2010

U nas nejde net,od tcomu,asi z toho mraku

silwietta
17. apr 2010

kamajka, to je normalne... ja som dnes 15 minut rumazgala ked kamoska napisala ze ju priatel poziadal o ruku... a obavy z toho co bude a ako bude mam aj ja, financie su strasne zradne, clovek nikdy nevie co sa moze pohnojit, ale musime mysliet pozitivne 😉

denisocka
17. apr 2010

Ja zas miesto precitlivelosti som nervozna.akurat ma vytocil mm,siel povesat pradlo a smial sa mu sused,ze uz je jak putka domaca,tak moj robil zo seba hrdinu,porozhadzoval ako prislo pradlo po balkone,von vietor a smeje sa,ze stipce az na koniec.tak som to vsetko zhadzala dole a v nervoch povesala sama.

carmenn323
17. apr 2010

Dobre ranko babulky 🙂 kamajka to ja som na tom tak isto stym pohlavim tiez mam taku dokinu co mi stale vravi,ze to este nevidno a nakoniec sa priznala ze ma stari ultrazvuk 😠 tak idem v stredu na 3D tam to snad bude vidno lebo uz ma porazi 😖 Inak dnes som vstala o 8 a uz som zacala varit manzel sa smeje ci mi nesibe,ze ci uz o 10 chcem obedovat 😀 Ked je dnes tak pene zrana tak sa mi nechcelo lenosit v posteli a pojdem si sadit muskaty

pipi1211
17. apr 2010

dobre ranko baby! 🙂 ja som tiez akasi precitlivela rozplacem sa skoro kazdy vecer prispravach 😅 ale zasa som aj strasne nervozna a zla na druhych, aspon mama mi to stale hovori 😀 😀

bihan
17. apr 2010

Čafte.. ja mám už po O´Sullivanovi, výsledky budú v pondelok a už majú aj nejaké nové roztoky, dostala som niečo s pomarančovou príchuťou.. pohodička 🙂

Toto ma prekvapivo nechytajú žiadne hrozný výkyvy nálady.. raz sa mi zdá, že som sa rozrevala kvôli totálnej debiline, ale za 5m ceskom fajn bilancia. Každopádne v minulom tehu som si to vyžrala, teda hlavne MM a po pôrode to bolo úplne najhoršie 😅 Normálne sa čudujem, že to so mnou vôbec vydržal 😅

halintoa
17. apr 2010

Ahoj kočky,
noooo, ja si myslím, že som stále strašne zlatá na všetkých 😀 , ale rozplačem sa ľahšie - napr. včera v cukrárni spievali dajaki českí dôchodcovia tak krásne, že som rumázgala. Alebo drahí meškal - mal ma na zastávke vyzdvihnúť autom, ja unavená, zima, bambuľka kopala do plného mechúra, tak som zasa ronila krokodílie slzy... Asi to tak má byť.
Dnes sa chystám na prechádzku, upratovať a urobiť pre mm košíčky plnené karamelovým salkovým krémom 🙂 .

kila
17. apr 2010

Čaute!
Ja som sa dnes ráno zobudila v kaluži krvi, hneď som vyskočila z postele, tieklo mi z nosa, bol to hotový horor. Ale je to kvôli tehotenstvu, keď som čakala Réku aj vtedy som často krvácala z nosa, ale vtedy sa mi nestalo že z ničoho nič by sa to pustilo, ale len keď som vyfúkala nos. No nevadí, odteraz musím počítať s tým, že sa mi to môže stať kedykoľvek. 😖
Aj ja som precitlivená, rozplače ma aj blbá reklama v telke. A keď som dnes ráno videla toto, tak mi bolo normálne zle (len pre silné žalúdky):
http://noviny.joj.sk/z-domova/16-4-2010/clanok/...

lulusha
17. apr 2010

caute baby, ja som sa dne vybrala do drogerie a tak ma zacalo boliet brucho, ze az...obcas sa mi to stane, ked dlhsie chodim, alebo stojim...vtedy musim nutne zmenit polohu - sadnut alebo lahnut... aj vy take mavate? potom sa to ukludni...

kamajka
17. apr 2010

vďaka baby už som si myslela že psychika adios.............
pre mňa je to niečo nové fakt pri drobcoch som bola úplne v pohode.

kamajka
17. apr 2010

Lulu aj ja to mávam vtedy už len zalahnem a detičky mi bruško bozkávajú 🙂

kamajka
17. apr 2010

ešte foto zo sona pridávam - ale ja tam veľmi nič nefidím 😀
a asi som to nejako opačne odfotila, nie? 🙂

lulusha
17. apr 2010

kamajka, vsak pekne lezka babenko s pokrcenymi nozickami 🙂

denisocka
17. apr 2010

Mne je tiez dnes nejak divne,brucho take citlive.ci z tych kukuriciek,ani vetry nemam ale ani tlaky,hm

kamajka
17. apr 2010

Lulu kdeee? ja to nevidím ☹

kamajka
17. apr 2010

nevidim v tom ani halvu ani pätu 😅

michaela80
17. apr 2010

Pomooooooc moj mm prata tak ako zenska...v kazdej izbe ma nieco rozrobene...jedine co sa mi podarilo popratat komplet je kupelna a kuchyna...mna z neho uz porazi...

kamajka
17. apr 2010

Miška sobota je veď ho nechaj nikam to neujde 🙂 🙂 🙂

U nás idem robiť bordel ja už ide segra so švagrom so sekerou a ideme rúbať srine po babke, čo ešte v byte ostali,
nech si už po pol roku čo tu bývame urobíme vlastné hniezdočko aspoň aé také zatiaľ 🙂

michaela80
17. apr 2010

kamajka ja uz by som mala davno popratane...a ked si sadnem ta mi povie ze ja len sedim a on chudak cely byt gruntuje... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzannas
17. apr 2010

Kamajka, mne moj dr. tiez povedal pred 2 tyzdnam,i, ze pohlavie este nevidi.. ☹ 😠 ale to som mu samozrejme nepovedala, ze som bola v 15tt na 3D a tam mi povedali uz co to bude... 😀 😀

A neboooj, ja sa teraz tiez dokazem veeeelmi lahko rozcitit az skoro k slzam, ale nastastie ich rychlo zadrzim (teda spon sa snazim)..minule napr.na prechode pre chodcov, ani uz neviem preco, uuplne daka prkotina... 😀

lulusha
17. apr 2010

kamajka, uplne dolu lezka na chrbatiku, hlavicku ma vlavo, telicko vpravo a nad nim uplne vpravo dolu ma pokrcenu nozicku 🙂

zuzannas
17. apr 2010

Lulusha, aj to mavam..nebooj 😉

kamajka
17. apr 2010

jáj tak taaak Miška 🙂 vieš že sa nemáš rozčuľovať xixi to tá pravá hovorí, že?

Zuzi ja tiež aj po meste plačem...a dávali prednedávnom Bambuľku na stv1 ráno, tak aj pri tom som plakala, že aká je zlatá...no smiali sa mi všetci....

Lulu budem ja to študovať lebo ja som z toho pako úplný 😀 😅 , ešte k tej hlavičke tú má otočenú smerom ku mne či ako?
Lebo ja som tam aj oči videla a ústočká len neviem či nemám bujnú fantasy 😀 😀 😀

lulusha
17. apr 2010

no kamajka, ono je na chrbatiku, takze tvaricku ma asi smerom dohora... uz aj ja som z toho magor 😀

nam tu vyhrava pod oknami nejaky ujo na harmonike, celkom pekne, len sa to tu ozyva na plne pecky medzi domami 🙂

kamajka
17. apr 2010

😀 lulu aj tak ďakujem, ale to môže byť vyrútené jak paragraf že hlavu tak a telo inak nie?
a už na to kašlem, nechcela som ísť na to 3D, ale pojdem!!!!!! 😀 😀 😀 😎

to bežne sa stáva že vyhráva niekto? u nás len ed je svadba alebo tak 🙂

kamajka
17. apr 2010

vykrútené to malo byť 😀

abbey1
17. apr 2010

Ahojte.tak presne pred 10rokmi a 4hod som porodila Sabínku.Tak od dnes je z nej už 10ročná slečna.Čaká nás maličká oslava,veľká až budúci týždeň,lebo sú všetci pracovne mimo.Ale na utorok má veľkú oslavu s kámoškami apozvala som jej aj brušnú tanečnicu,tak budú mať prekvapko a zábavu.Včera som si užila divadlo a nákupy v Blave.Ulovila som si krásne teho šatky,úplne obtiahnuté,tak už mi bude vidieť bruško.Prajem peknú sobotu a bez slz a zblbnutých hormonov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre