♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

pipi1211
18. apr 2010

ahojte ako sa mate tehule?

my sme dnes mali super dnik 🙂 boli sme s manzelikom v kine na super komedii tak som sa napraskala popcornu a coly 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
18. apr 2010

Joj ikul,to je tazke ak ti ju nema kto aspon na chvilku postrazit

halintoa
19. apr 2010

Dobré ránko kočky,
je tu z Vás niektorá, čo tiež nevie spávať? ja sa zobudím, že mi treba ísť na WC a potom nie a nie znova zaspať ☹ ... Tak teraz tlačím jogurt s ľanovými semiačkami a idem rátať, koľko peniažkov mi ešte treba na doladenie výbavičky...

marija
19. apr 2010

Ahojte.

Miska to ma mrzi, ze si mala prve dni take... muselo to byt strasne 😔 ale hlavne, ze to vsetko dobre dopadlo a teraz to dopadne rozhodne lepsie 😉

marija
19. apr 2010

Halinota ja nemozem spavat kvoli tomu, ze furt mi treba cikat a ked sa vratim do postele a konecne zaspim, moje dieta sa zobudi lebo ma problemy tiez spavat 🙄 tak sa nevyspim takmer ziadnu noc 😒

Pipi a na com ste boli? Daj tip 😝

evitkamalicka
19. apr 2010

ahojte

silwietta
19. apr 2010

ahojte babule tehule... dnes poobede idem na poradnu, na morfo 😎

evitkamalicka
19. apr 2010

silwi tak nech sa krpcek pekne predvedie

silwietta
19. apr 2010

no to dufam... uz by som rada vedela ci potrebujem dokupit ruzove alebo nie 🙂

evitkamalicka
19. apr 2010

no to aj ja by som rada vedela, ale tak este si musim 2 tyzdne pockat

marija
19. apr 2010

silwi drzim palce 😉 som zvedava 😀

evitka ahoj, o 2 tyzdne ides na 3D vsak?

nibiru
19. apr 2010

ahojte.o) vi sa mate ja musim pockat este 5tt kedze male bolo koncom panvovim a na dalsi idem 30tt ☹ no ale kazdy den sa modlim nech uz sa otoci kedze mam take bolesti (tlaci mi vraj v krizoch na nerv a stoho ma boli klb)ze dovi a nikto mi stym nic nemoze spravit kym si to male nerozmysli alebo neporodim ☹ ani homeopatika nezabrali :o(

mata299
19. apr 2010

čaute baby, zotrela som z konečníka trocha čerstvej krvi, mám stresovať?alebo to budú len hemoroidy?

evitkamalicka
19. apr 2010

marija ano, uz sa neviem dockat

nibiru
19. apr 2010

nestresuj co si papala ja to mavam s pukancou a odkedy som tehu tak niekedy aj bez nich kedze na wc idem asi tak raz za 3-4dni a dost s problemami ja pouzivam faktu masticku ale ak si si neni ista zbehni doktorke 🙂

pipi1211
19. apr 2010

dobre ranko 🙂 ja poradnu buduci pondelok tak som strasne zvedava 🙂 dufam, ze medzi nozky uvidime a konecne sa na 100% rozhodne 😀

mari boli sme na Lov na exmanzelku a bolo to uplne perfektne 😀 😀 😀 😀 😀 a v ukazkach davali dakyfilm s JLo o tom ako nema chlapa tak sa da umelo oplodnit a v tom si najde zivotnu lasku 😀 😀 😀 😀 no len cez tie ukazky som sa rehotala ako blazon uz sa na to tesim 😀 😀 😀 😀 a neviem sa uz dockat filmu Sex v meste ten ma celosvetovu premieru zaciatkom maja tak som zvedava kedy bude k nahladnutiu 😅 😵

klapinka
19. apr 2010

mata ak s konecnika.. tak nestresuj.. to budu hemeroidy, pomaha na to dubva kora, trosku do caju vyluhovat (neviem ci aj v tehotenstve)..alebo sedavy kupel v nej, a tiez ja mam faktu krem, doki mo ho oddobryl ze troska sa moze.

Dnes ma caka navstev au midwife, neviem co ma cakat.. bli ma krcok ci kostrc ci co to.. vcera som si sadala velmi tazko a bolestovo, k tomu zelenkavy vytok.... vo stvrtok by sommala letiet na slovensko k dokimu..ale viem ci poletim ci povolia vzdusny priestor... tak sa len modlim aby bolo vsetko oki

abbey1
19. apr 2010

Ahojte.Všetci už zmizli z domu,tak mám ešte hodinku pre seba.Ja mám ďaľšie sono až v tom 30tt,teda 29tt,pretože vtedy mi vychádza poradňa.Tento týžden idem na tú cukrovku-sa teším.

mata299
19. apr 2010

nibiru...vďaka...mám aj ja doma faktu, to môžem?dnes som kúpila aj psyllium, no som zvedavá....nič ťažké som nejedla, ale aj pred tehu som mala také problémy...inak, teba tu tiež často nevídať... 😉
pipi, tak Lov na ex by som si rada pozrela aj ja...inak sedia vám týždne podľa usg s týždňami v pase?

abbey1
19. apr 2010

Sedia,dnes mi naskočilo 26tt.Bože,ako to letí.O 3mesiace môžeme kľudne rodiť.

nibiru
19. apr 2010

teraz som uz pn tak bude 🙂 doteraz som stale pracovala a mesiac mam take bolesti ze ked som dosla s prace internet mi ani nenapadol zapnut ☹

nibiru
19. apr 2010

mata299 nemas za co 😉

mywiel
19. apr 2010

Mata ak si to mala len raz a uz nie tak to nie su hemoroidy tie bolia len ti nieco poskriabalo nejaka supka z jedla ak mas tvrdsiu stolicu, nestresuj. 😉

pipi1211
19. apr 2010

mata ja mam termin porodu urceny iba podla uzv lebo kramy som nemala od septembra 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mata299
19. apr 2010

klapinka, tak to je fakt na zlosť...nibiru, tak si konečne aj oddýchneš, keďže si už na PN, ja som od začiatku a pomaly som si už aj na to zvykla, že som doma...mne tie týždne nesedia, podľa posledného usg som dnes ešte len 23+4, ale internista, taký starý pán profesor, keď mi prehmatával brucho, tak skonštatoval, že minimálne 26 tt, čo by mi aj sedelo s menštruáciou, keďže cyklus som mala pravidelný a 28 dňový....

miciatko
19. apr 2010

Ahojte tehulky, tak ja uz v práci, neako mi je na buja , dufam ze bude aj lepsie, prajem pekny dník 😅

nibiru
19. apr 2010

mata299 odychnem ako odychnem kedze v noci koli bolestiam neviem spat dospavam cez den ale je to lepsie niekedy par hodin ani neviem ze ma to boli a zle sa otocim alebo sadnem a bolest je spat kedze som v robote stala za pultom 8h.tak to bolo hrozne uz sa to nedalo vydzat 🙄 teraz chodim aj na tehul cvicenia tak vemi dufam ze to prejde aj ja si chcem vychutnat posledne mesiace bez bolesti ale zase pre nase male vytrpim vsetko 🙂

mata299
19. apr 2010

nibiru...tiež v noci nespávam, síce nie od bolesti, ale jednoducho preto, že neviem zaspať...a tak sa to cyklí, 1 deň spím, druhý nie..., ale je fajn môcť to dospať cez deň, neviem si vôbec predstaviť, žeby som chodila do roboty a tak snímam klobúk pred všetkými maminami, ktoré ešte pracujú...určite máš ten chrbát z toho státia, to je fakt sila, nechcela si byť na PN od začiatku?

nibiru
19. apr 2010

ani nie mne na zaciatku nic nebolo potom troska nevolnosti okolo 3m. desilo ma bit doma zavreta a mat len par hodin vychadzki a bolest klbu nastupila 20tt a to na pohotovosti si ma len tak prehadzovali cez 3 oddelenia na chirurgii mi vysetrovali dokonca apendix ktory nemam od 14r.hehehe katastrofa lebo nikto nevedel s coho to mozem mat potom taky mili doktor na traumatologii mi povedal ze to je v krizoch pricviknute a to vystreluje do klbu vraj aj male moze bit zatlacene v zadu a a tam mi do toho kopat alebo tlacit neviem ja male od zaciatku citim v podbrusku a stale na rovnakych miestach.... ale musim sa priznat ako som doma je to lepsie zalezi aj v akej polohe sedim a lezim🙂 v noci je zomna hotovi cestovatel po posteli a uz 2den som spala na chvilu v posteli chvilu na sedacke 😀

nibiru
19. apr 2010

ale sranda ze ma prestalo tlacit na mocovy mechur predtym som v noci chodila cikat aj 5-6krat teraz idem len raz a sedim tam takych 5min az sa divim kde sa to vomne bere 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre