♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
28. apr 2010

No fotka urobena, ale otec zobral kabel... musim ist do vedlajsieho domu pohladat :D

Lucy dakujem, pevne verim ze sa dnes predvedie a ze ju dnes aj pomeraju 😉

Evitka hej hej, videlasom odratavanie 😀 na vas som zvedava kedze vy este neviete co to bude 😉

Mne sa celu noc snivalo o rodeni... vzdy ked sa mi to sniva, tak v snoch rodim niekolko dni 😅 pomoooooc.

marija
28. apr 2010

Kabel odisiel s otcom mimo BA na sluzobku, takpridam asi az zajtra 😨

silwietta
28. apr 2010

marija vyfot mobilom 😉

denisocka
28. apr 2010

baby poradte, už od včera rozmýšlam,aku farbu detskej izby dame malemu 😔 - koberec ma autičkovy / ten v strede , poschodova je taka svetlejšia,prirodne drevo ale nie je biela,alebo uplne svetla,tak jemne nalakovana na "jelšu,buk? "

uvažujem nad farbou
. žltou / taka sýta žlta
-zelenou olivovou
-žltooranžovou /ta je taka slaba žlta
- marhulova

musim to čím skor vybrat,koberec už mame, a len sa čaka na moj výber . ani nemam čas chodiť na MK 😔

denisocka
28. apr 2010

poradte -
olivova je foto - .z vrchu
žlta foto .z vrchu , pod nou žlto oranžova
a na tretej fotke je marhulova druha od spodu,ked sa rata cela vzorka

evitkamalicka
28. apr 2010

mne sa pacia vsetky okrem olivovej

mywiel
28. apr 2010

Deni u mna je to uz vybrané slnieckova zlta 😉 😵

evitkamalicka
28. apr 2010

aj ja som za zltu

mywiel
28. apr 2010

My mame ale tmavé parkety a tmavsi aj dreveny nabytok, ty mas svetlejsi tak skus anisovu zelenu. 😉

silwietta
28. apr 2010

deni aj ja by som dala zltu

rubinka
28. apr 2010

Mne sa páči tá zelená pod olivovou, tuším svetlo zelená sa volá.

evitkamalicka
28. apr 2010

my mame detsku a spalnu fialovu, obyvacku a kuchynu marhulovu

marija
28. apr 2010

aj mne sa paci zelena 😉

denisocka
28. apr 2010

Jablkovo zelenu mame jedalen,takze ak,tak olivovu nekriklavu do izby.len ci neni chladna

michaela80
28. apr 2010

deni maly si vybral do detskej slnieckovo zltu a uplne jabckovo zelenu a nabytok ma jelsu a podlaha je taka tmavsia a ta izba uplne ziari....v obyvacke a kuchyni mame pistaciovu zelenu a svietivo oranzovu a tiez je to take vesele..

inac baby co cakate chlapceka...babulky mi boli v sekaci na zatah lebo ja uz nemozem a doniesli mi jeden taky zamatovy kabatik podsity bavlnou a jednu supravu poplodupky s kabatikom zamatovym....spolu je to za 4.80 eura...je to uplne v bezchybnom stave.....hodim foto ked sa dostanem z postele...... velkost je 0 az 3 mesiace mothercare
je to nieco na takyto styl...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6249336&tab=1

michaela80
28. apr 2010

supravy su modre

denisocka
28. apr 2010

Ja chcem jednu farbu,dva by som uz skombinovat nevedela

michaela80
28. apr 2010

ja mam v kazdej izbe dve...mne do bytu vyberal farby ocino az na maleho izbu.....

michaela80
28. apr 2010

fotky oblecka....

michaela80
28. apr 2010

deni

januliatko1985
28. apr 2010

miska, jake kraaasne oblecko 😉

michaela80
28. apr 2010

jani len mne je na nic take modre... 😒

marija
28. apr 2010

Miska podla mna to predas jak nic 😉 vsak tie ceny su jak zadarmo, keby som cakala chlapceka tak to hned aj kupim 😉

michaela80
28. apr 2010

keby to boli dupajdy tak ich necham...ale toto nevyuzijem...hodim to na bazar.. 😀 😀 😀 😀

denisocka
28. apr 2010

Misi dik za foto! A taku mothercare supravu mam,sli sme z tym z porodnice,ale je to body,dupacky,ciapka,podbradnik a kabatik

denisocka
28. apr 2010

Nam chcu kurvy poslanci zavriet skolku v dedine,ich deti uz studuju,na co skolka?radsej vrazia prachy do krcmy.mam chut ich vykastrovat

michaela80
28. apr 2010

no deni nam tak zavreli naj skolku ked mal byt maly ako predskolak......tiez som nervy chytala....rok ta budova stala a teraz tam supli ZUS a presne ako vravis vsetci co tam o tom rozhodovali mli deti vyrastene..

januliatko1985
28. apr 2010

no som sa nakoniec rozhodla, ze idem na ten 3D , tak som tam dnes volala a idem uz buduci tyzden 7.5, tak skoro som ani necakala, ze ma objednaju, sa tesiiim.

evitkamalicka
28. apr 2010

januliatko parada

nikitka231
28. apr 2010

😢 😢 😢 😢 😢
kocky tak kamoska v sobotu cisarskym rezom "porodila" dcerku...este jej nestihli dat ani meno ...bohuzial ona lezi na ARE ..nasli ju doma 2 hodiny v bezvedomi..zevraj doslala 3 zachvaty(epilepsia)zevraj aj pocas cisarskeho mala jeden..nikdy predtym nemala ziadny zachvat...je v umelom spanku a zevraj poskodeny mozog...nikto nic nevie ☹ ☹ 😢 😢 😢
toto je cista katastrofa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre