♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
21. jan 2010

inac, teraz odveci, ale vyprazala som chleba vo vajci a teraz mi taaaak smrdi kuchyna a o mojich vlasoch ani nehovorim... 😖 😝

lucy1990
21. jan 2010

Lulusha, ja mam zakaz od muza to robit 😝 jemu to neskutocne pachne...a este mi z toho byva aj zle 🙄

lucy1990
21. jan 2010

Ja som uz minimalne od siedmej na ihlach ☹

lulusha
21. jan 2010

no ved ani mne nie je dvakrat super z toho smradu 😝 juj, lucy, neboj, o chvilku ti daju vediet 😉

tiriel
21. jan 2010

Lucy,ja uz asi padim spat,ale myslim na teba,nech sa ti co najskor ozvu

lucy1990
21. jan 2010

Bodaj by 😉 ja som tej babe napisala, ze nech mi urcite da vediet este dnes, aj ked neskoro 😅

lucy1990
21. jan 2010

Ok Tiriel 😉 prajem vam s bublinkou sladke snicky 🙂

tiriel
21. jan 2010

A to tam tahaju aj nocne?ci len kvoli tebe?😀

lucy1990
21. jan 2010

Ona mi hovorila, ze najprv naberu ludi na odber a potom jeden vecer robia vysledky..

lulusha
21. jan 2010

a nevravela, kolko to trva? to vyhodnocovanie?

lucy1990
21. jan 2010

Praveze to nehovorila 😒

lulusha
21. jan 2010

hmmmm...inac, lucy, ako tak pozeram, mozno sa stretneme v niektorej porodnici 😎 mame podobne terminy 🙂

lucy1990
21. jan 2010

A uz si rozmyslala kam pojdes? Ja som vylucila ruzinov asi 😒 inak nechapem, co tak dlho trva 😔

lulusha
21. jan 2010

no ja uvazujem nad Antolskou... alebo pojdem k nasim do Komarna, tam to poznam...ale vies, ked to na zenu pride, asi nebude cestovat 100 km do porodnice, tak to treba nacasovat 😀

podla mna to potrebuje nejaky cas, aby sa to ukazalo, ten vysledok... ako pri tehu teste 😀 😀

lucy1990
21. jan 2010

Ja zasa uvazujem nad Kramarmi 🙂 ty si z petrzky? Uz som neodolala a znova som napisala, aby na nas nezabudla 😝

lulusha
21. jan 2010

ano, z Petrzky..a ty? len im pekne pis, nech makaju 😀

lenadka
21. jan 2010

zuzanas, surove len nakrajane na kolieska, kto by sa s tym este najko babral? 😉

anxuska, ty si od Zarnovice?? Ja odtial pochadzam 😉

tiriel 4??? nie ke to trochu vela? to kolko lozkove izby tam mate??? 😅 😕

lenadka
21. jan 2010

lucy 😕 😕 😕 uz strielate sampus? 😀

lenadka
21. jan 2010

uz ledva pučim oči...idem spat...ale tak som zvedava co ti lucy odpisu ze az 😅

simuska153
21. jan 2010

Ahojte 🙂,

Tiriel, Groka - drzim velmi prsteky, nech je vsetko uz OK... uz bolo dost strachu, tak nech sa rychlo babatinka uhniezdia a nech uz nestrasia maminky.

Lucy, teraz som docitala, normalne som rychlo pozerala na koniec stranky, ci uz je tam vysledok 😀 ... a to je len vysledok pohlavia... co budeme robit, ked sa uz rozbehnu porody 😀 . To bude ine napatie 😵

lucy1990
21. jan 2010

Zatial nic ☹ ja som z Race...antolska by mi bola daleko..ja uz som brutalne nadrzana kedy mi daju vediet 😅

simuska153
21. jan 2010

Este ste riesili priberanie... ja som pri Adamkovi pribrala asi 11,5 kg, do 3 mesiacov po porode som mala svoju vahu. Svoje urcite zohralo kojenie, pretoze som jedla ako kyselina, pila ako tava (teda vodu 😀)... a neskutocne som jedla sladke kremese - to musel byt vzdy po obede - inak by som mala asi abstak 🙂.

Teraz som zacinala na 65, zatial mam stale -1kg, brusko este skoro ziadne, tak dufam, ze drobcekovi sa dari... ale asi hej, lebo mam este stale cele dni zaludok ako na vode 😝 .

A k striam - ja som pri malom pouzivala normalne Nivea telove kremove mliecko, po sprche som poctivo natierala brusko, prsia, zadok a nohy a klop,klop - ani jedna stria. Tak dufam, ze to bude aj teraz tak. Ale skor si myslim, ze je to velmi dane genetikou, kamaratka kozmeticka sa natierala cele tehu, robila si masaze bruska specialnymi olejcekmi a 2 dni pred porodom sa jej porobili riadne ☹

simuska153
21. jan 2010

Lucy, Ty dnes ani nezaspis 🙂

lucy1990
21. jan 2010

Tak tomu ver 😠 mohli na mna zabudnut?

lulusha
21. jan 2010

Lucy, tak vela zdaru pri cakani, zajtra si, dufam, precitam vysledok 😉 dobruuuu

press
21. jan 2010

Lucy určite toho majú veľa, nemyslím, že zabudli a napíšu hneď ráno

simuska153
21. jan 2010

Lucy neboj, urcite nezabudli ... aj ja sa lucim, dobru noc ... a Lucy, ak to budes vediet este dnes, tak vam prajem prijemnu oslavu 😉

lucy1990
21. jan 2010

Budeme mat DIEVCATKO 😀 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

ma.jus.ka
21. jan 2010

srdečne gratulujem a teším sa s Tebou...

mata299
21. jan 2010

hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...tešíme sa a blahoželám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre