♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
8. mar 2010

idem uz spat, dobru noc

ladywitch26
8. mar 2010

zuzka, ja som mala ten isty problem. vsetko ma svrbelo a najviac brucho. ku koncu som uz isla zdiviet, aj som skocila do nemocnice, ale pecenove testy v poriadku. no len v praci to bol horor, potit sa v uniforme a len co som dosla domov, tak vsetko zo seba dolu a skrabala som a skrabala. hlavne brucho, to sa nedalo vydrzat. a teraz to tiez uz zacina svrbiet, tak si asi do konca tehu zasa uzijem 😝

simuska153
8. mar 2010

Zuzka, dobru noc

lenadka
8. mar 2010

bru nocku

simuska153
8. mar 2010

To svrbenie bruska mavam uz aj ja, zatial pomaha castejsie kremovat... asi sa natahuje koza...

lucy1990
8. mar 2010

Ahojte 🙂 deni, vytok nemam absolutne ziadny, to by som uz davno letela ku doktorovi...a brusko mi tvrdne zo vsetkeho mozneho, tak ako pisala lenadka...a zarucene vzdy po orgazme 😝 , casto po prudsom sadnuti na gauc, alebo aj v pokoji...a ked lezim na chrbte...

evitkamalicka
9. mar 2010

ahojcek 🙂

nikitka231
9. mar 2010

bre ranko prajem vsetkym ,tak dnes mame domaci veget
mam na vas otazocku,viete zhruba vsetky kde mate ulozenu placentu??
zevraj ked je na prednej stene tak to nie nic moc kvoli porodu,viem ze ked je v ceste porodnych ciest tak je to nanic ...ale na prednej stene brusnej neviem 😒
ako ste na tom vy?

evitkamalicka
9. mar 2010

ja mam vzadu

nikitka231
9. mar 2010

ozaj kocky som vas citala trosku dozadu..no som tu dlho nebola 😀
ste preberali trosku oblecko a ja mam otazku..moj maly sa narodil v decembri takze vsetko zimne ale teraz ake prevazne veci idete kupovat?lebo mimi ked sa narodi a budu teploty v auguste okolo 28C tak vsetko asi take tensie ale dlhy rukavik ci??

michaela80
9. mar 2010

aj ja mam vzadu 😉

michaela80
9. mar 2010

lucy my kvoli tomu nesexujeme lebo mi strasne tvrdlo brusko pri tom... do augusta vydrzime bez...ked sme vydrzali aj pri malom....

zuzana76
9. mar 2010

ahojte

aj ja mam placentu vzadu ulozenu

uz sme od 6.00 hore, musim rychlo navarit, dnes mi asi nebude chutit velmi jest, uz mam zaludocnu nervozitu, ci bude vsetko ok

denisocka
9. mar 2010

dobre renko

maly sa v noci zobudil s horučkou,tak som uplne KO 😔 . rano už nechcel vôbec mliečko,teda zatialn echce nič takže "super" a to som sa včera všeohuco chvalila kamaratke farmaceutke,že ako sa mi smiala že ked som nechcela davať ATB a ona do mna hustila svoje dristy a že teraz sa s Cečkom držíme ... a hned v noci toto,telotku ma aj teraz,ale lieta jak pes. možno tie zadne stoličky ,ktovie ...

groka
9. mar 2010

denis nedavaj malemu mlieko,kakao ked ma horucku...lebo to pojde von

inak dobre ranko

ranajkujem

a je mi zle 😝

groka
9. mar 2010

no inak vcera ste mi ani brusko nepochvalili 😢 budem plakat... 😢

denisocka
9. mar 2010

no a druha,lepšie sprava

rano mi volala na mbil moja gyndoška,skoro som umrela -hned ma napadlo,že tripple vyšli zle a že mi vola že sa zmýlili v mene,bo viem že ešte jednu tam menovkynu taku maju. takmdvihnem vyklepana a ona že 😵 mi vybavila teraz vo štvrtok večer morfro a hadam aj 3D u svojej známej , že nemusim o 2týždne do KE. tak sa pýtam,čo ma to bude stáť, a že nič - tak sa vytešujem 😵

evitkamalicka
9. mar 2010

groka pekne brusko 😉

nikitka231
9. mar 2010

groka nemusis plakat ani mne nikto nepochvalil🙂)
brusko mas zlatucko ..uz sa tu zaokruhlujeme 😉

michaela80
9. mar 2010

krasne bruska mame...pekne sa gulatime...no v lete sa budeme doslova gulat a fucat...... 😀 😀 😀 😀

tretulka
9. mar 2010

ahojte
denis, maly nech sa coi najskor vylieci
simuska, tak na tej hlaske maleho Adamka som sa dobre pobavila 😀
bavite sa o placente, tak som kukla do knizky a mam tam ze PS / tak usudzujem, ze predna stena, spytam sa na buduci tyzden v poradni
groka, pekne brusko 🙂
ja rano brusko take akurat, ale vecer som ako v 7mesiaci 😀 ...a to mi uz par ludi povedalo, ze mi nevidno brucho, no v bunde ani nie, ale o par tyzdnov to uz bude ine kafe 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

aj ja by som mala pridat brusko, tak snad sa dnes k tomu dokopem

groka
9. mar 2010

baby pustam si tv na pc a nejde mi zvuk,kde na pc sa to nastavuje,lebo ho mam v anglictine a neviem sa pohnut
a pozerali ste vcera poistovnu stastia?ja som to nevidela 😢 ani v archive to neni,ta Anna umrela a hrala este tam?ukazovali ju este?a co sa jej stalo?a babule uz si to ja nemozem nikde kuk?

evitkamalicka
9. mar 2010

groka uz tam nehrala, neukazovali ju

groka
9. mar 2010

a zomrela na co?

evitkamalicka
9. mar 2010

to som nejako nezachytila, som to pozerala len tak jednym okom

groka
9. mar 2010

baby tak mi napiste niekto kto to kukal ze na co umrela

nikitka231
9. mar 2010

zevraj na dovolenke sa utopila pri potapani ,mala zevraj slabe srdiecko,to mi mama vravela..tiez mi usiel trosku koniec poslednej serie 😉

bihan
9. mar 2010

Čafte.. aj som dnes bola na kontrole, takže mimi vraj rastie, krčok zavretý a pevný, prírastok váhy mi pochválila, že keby som to zvládla do 10kg celkovo, že by to bolo super.. ja plánujem do 8 😀, tripple negatívne, na UZV ale idem až o mesiac a keď prídem zas na kontrolu, vypíše mi papier na cukrovkový test 😝
No a ešte sme sa bavili o lietaní, tak mi povedala, že mi predpíše nejaké lieky na uvoľnenie svalstva, aby ma to nechytilo v lietadle, ale že apriori nevidí problém, ak bude všetko v poriadku.

Nikitka, ja budem oblečenie kupovať skôr jesenné... tenké, ale určite aj nejaké bundy a svetríky.

Placentu netuším kde má, ale predpokladám, že mám tušáka, že na prednej stane, keď som mimi začala cítiť tak pomerne neskoro. Vpredu alebo vzadu nie je dôležité, horšie by bolo, keby bola placenta dolu a prekrývala (úplne alebo čiastočne) krčok.

halintoa
9. mar 2010

Ahoj kočky 🙂 ,
Deni: prebalovací pult je super 😵 , také niečo chcem zohnať aj ja. A diky za tip na košielky, určite také objednám, lebo fakt sa mi nechce dieťatko rvať do normálnych 🙄 .

Jani: blahoželám 😵 . Aj keby boli 2, zvládnete to, mama sa začne vytešovať a pomôže, veď aj minule sa napokon začala tešiť, hoci neskoro 😔 . Vecičky nakúpite z 2 ruky, bude to lacnejšie, zvládne sa to, uvidíš 😉 .

zuzi: držím palčeky na poradni, bude to OK 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre